Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 30 maja 2019 - 17:19
    Kupiłem sobie stringi nie wiedziałem , ze to taka wygoda w moszeniu i milutkie uczucie jak spodnie od dresu dotykają pośladki. Chyba będzie trzeba dokupić taka bieliznę K. K. l 19

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 30 maja 2019 - 21:45
    Nosze strongi na codzień . Sam kupuje.Nosze to w czym mi wygodnie . Pozdrawiam noszących

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 01 czerwca 2019 - 22:09
    Nie siostra, Mi pierwsze kupiła koleżanka/dziewczyna :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 01 czerwca 2019 - 22:12
    A później było różnie. Raz kupowała mi aktualna żona lub partnerka a następnie zacząłem robić to samodzielnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 02 czerwca 2019 - 00:59
    Znaczy bystry jesteś, szybko się od kobiet nauczyłeś kupować.
    Oby tak dalej, to niedługo sam sobie kupisz skarpety a przed emeryturą może nawet spodnie :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 04 czerwca 2019 - 05:38
    Wczoraj było piękne słońce to po pracy wykorzystałem pogodę i w ogrodzie koło domu poopalałem się trochę w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gdańsk ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 04 czerwca 2019 - 16:27
    Gorąco lubię wtedy pod lniane krótkie spodenki ubierać stringi . Mam jasne ubrałem białe kiedyś żona mówiła ze bardzo seksownie troszkę mi przeswitały zarysy stringów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 04 czerwca 2019 - 17:34
    A ja mam domek w Bieszczadach niedaleko jeziora jestem tam teraz działka zasłonięta tujami wiec żona w stroju kąpielowym ze stringami córka tez ja tez w stringach i syn . Nikt problemu nie robi nagość nie jest nam obce . Chętnie byśmy tak poszli nad jezioro ale nie chcemy aby zrobiły się problemy . Czasami pod wieczór w takich strojach pływamy. Szkoda , ze nie ma tu płazy nudystów za granica tylko na takie chodzimy w kraju tez byliśmy . Pozdrawiamy stringowcow!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 05 czerwca 2019 - 16:40
    Po pracy . Gorąco . Kawa na tarasie ja w stringach , trzeba się odpalić w końcu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 czerwca 2019 - 15:49
    Właśnie dziś kupiłem strongi w domu ubrałem nie wiedziałem , że to taka mega wygoda w noszeniu w upał . Ciekawe jak zareagują domownicy np. mama jak dam do prania ? Jak to było u Was ? Paweł lat 17

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~live_._free ~live_._free
    ~live_._free
    Napisane 08 czerwca 2019 - 01:28
    Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na Instagram live_._free

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 11 czerwca 2019 - 11:30
    Hej wszystkim ja już zaczolem sezon opalania sie w stringach bylo super choc nie powiem bo moje stringi byly hitem wszyscy obczajali a najbardziej dziewczyny i sie usmiechaly nikt nic nie mowil przynajmniej nie slyszalem komentarzy ale faceci tez patrzyli tez pewnie by chcieli tylko strach im nie pozwala pozdro z jastarni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 11 czerwca 2019 - 16:55
    A może nie o stringi chodzi tylko zazdroszczą ci zgrabnego tyłka - zakładam że masz taki skoro opalasz sie w stringach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stringowiec ~Stringowiec
    ~Stringowiec
    Napisane 11 czerwca 2019 - 20:16
    Ja tez uważam za otwarty sezon dziś byłem na plaży w Łebie w stringach . Zero uwag . Słonko mnie opalili pięknie odbiło mi strongi na tyłeczku . Pozdrawiam stringowcow nad Bałtykiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 13 czerwca 2019 - 17:55
    Ja mam 33l. Od 18 lat chodzę w stringach. Zaczęlo się przez zakład z kolegami że nie przejdę się nad wodą koło lasek w stringach. No i tak się stało że jedna z tych lasek jest moja żona. Nie posiadam ani jednej pary reform pantalonów bokserek czy gaci. Mam tylko jakieś 30 par stringów. Tylko takich używam. Dodam że pracuje fizycznie i przynajmniej jest chłodniej. Dawniej się śmiali ale teraz widzę coraz więcej stringowiczow. Tylko takie majtki mają sens. Resztę powinni zakazać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 13 czerwca 2019 - 18:58
    Masz racje powinni zakazac stringi sa najwygodniejsze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 13 czerwca 2019 - 20:25
    Tylko stringi. Mam 2 pary na szkielecie ale nie są takie wygodne. Na godz 2 ok. Ale cały dzień mowy niema. Moja żona sama mi kupuję jak znajdzie fajne. A tak to tylko internet. Przewaga ATLANTIC TANGA CORNETTE. Mam też koronkowe pseudo bokserki ala stringi ale trochę mniej wygodne. Dodam tylko że nie jestem ideal. Raczej mam 95kg i 175 wzrostu. Może komuś się nie podoba ale ja niechce znać innej bielizny. Moja 14 letnia córka też preferuje stringi żona tes. Dlatego jak jedzdzimy na wakacje to może się to komuś nie podobać ale zawsze w stringach. Córka ma czasem problemy bo pełno ja ludzi zaczepia ale zawsze jesteśmy obok. Żona sama nawet 1 pary innych niż stringi niema. Poprostu nie uznaje. Woli już bez chodzić nic sobie brzoskwinie obetrzec czy zbyt spocić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 22 czerwca 2019 - 12:28
    Ja wlasnie jestem na plazy pod jastarnia i razem z żoną jestesmy w stringach jest super ale żonka mowi mi ze jestem w centru zainteresowania pozdro dla wszystkich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek85 ~Krzysiek85
    ~Krzysiek85
    Napisane 23 czerwca 2019 - 18:36
    I super. Udanego wypoczynku i jak najwięcej słonecznych dni.

    Ja z żoną wyjątkowo w tym roku też będziemy nad Bałtykiem, ale na początku września.
    Opalam się w stringach regularnie już od kilku lat, do tej pory przede wszystkim na zagranicznych plażach i nigdzie nie wywoływało to specjalnie jakiś sensacji, a byłem jedynym facetem w takim stroju. Owszem, współplażowicze czasem zerkają w moją stronę, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, nie przejmuję się tym zupełnie.
    Raz stojąc w kolejce do baru na plaży w Tajlandii usłyszałem od dwóch Australijek, że mój strój dobrze mi pasuje do sylwetki i jakaś inna Brytyjka (stojąca przy tym samym barze, słysząc naszą krótką rozmowę) zapytała się czy stringi, które miałem na sobie kupiłem na tej samej wyspie, na której byliśmy, bo chce swojemu facetowi kupić.

    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Plażowicz ~Plażowicz
    ~Plażowicz
    Napisane 24 czerwca 2019 - 16:21
    Od kilku lat opalał się w stringach na płazy nad Bałtykiem jest Ok Szkoda , ze tak mało facetów decyduje się na takie kąpielówki . Odwagi panowie . Pozdrawiam stringowcow i naturystów Nie ma to jak pięknie opalone ciało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy