Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • ~Krzysiek85
    ~Krzysiek85
    Napisane 23 czerwca 2019 - 18:36
    I super. Udanego wypoczynku i jak najwięcej słonecznych dni.

Ja z żoną wyjątkowo w tym roku też będziemy nad Bałtykiem, ale na początku września.
    Opalam się w stringach regularnie już od kilku lat, do tej pory przede wszystkim na zagranicznych plażach i nigdzie nie wywoływało to specjalnie jakiś sensacji, a byłem jedynym facetem w takim stroju. Owszem, współplażowicze czasem zerkają w moją stronę, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, nie przejmuję się tym zupełnie.
    Raz stojąc w kolejce do baru na plaży w Tajlandii usłyszałem od dwóch Australijek, że mój strój dobrze mi pasuje do sylwetki i jakaś inna Brytyjka (stojąca przy tym samym barze, słysząc naszą krótką rozmowę) zapytała się czy stringi, które miałem na sobie kupiłem na tej samej wyspie, na której byliśmy, bo chce swojemu facetowi kupić.

Pozdrawiam

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Plażowicz
    ~Plażowicz
    Napisane 24 czerwca 2019 - 16:21
    Od kilku lat opalał się w stringach na płazy nad Bałtykiem jest Ok Szkoda , ze tak mało facetów decyduje się na takie kąpielówki . Odwagi panowie . Pozdrawiam stringowcow i naturystów Nie ma to jak pięknie opalone ciało

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 czerwca 2019 - 16:23
    Kupiłem sobie dziś strongi przecież idą upały Jacek z Nowego Sączą lat 31

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 czerwca 2019 - 19:58
    Goraąco wiec po domu chodzę w samych stringach - lubię tak

• ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 24 czerwca 2019 - 22:14
    Teraz też ja.... Dziś się odważyłem i poszedłem na plaze w stringach. Ogólnie wszystko spoko, zero uwag, chociaż dało się wyczuć że byłem w centrum uwagi, a i jakas młoda dziewczyna powiedziała do koleżanki że mi zazdrości.... No może tylko mina pani 60+ świadczyła że jest oburzona czy coś w tym stylu..... Ale to już nie mój problem, będę sobie chodził w czym mi się podoba i tyle. Pozdro dla wszystkich

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 25 czerwca 2019 - 10:52
    Tez Chodzież w stringach na płazy a w Polsce każdy patrzy i obgaduje to co nie trzeba Ale po co się tym przejmować chodzi się w tym w czym wygodnie. W ogóle na plaże i kąpieliskach powinno się chodzić w stringach przecież każdy chce być najwiecej opalony. I lepiej tak niż jak inni kapią się w " kalesonach "

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 25 czerwca 2019 - 16:37
    Kalesony do kąpieli to masakryczna wiocha, która przyszła do nas z USA, nie wiadomo po co.
    Ale jeśli się już ładnie opalić to nie w stringach a bez stringów i całej reszty.

• ~Qwe
    ~Qwe
    Napisane 25 czerwca 2019 - 17:42
    A mnie ten ślad po stringach się bardzo podoba ????

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 26 czerwca 2019 - 16:26
    Po pracy Dziś gorąco siedzimy koło domku w basenie cała rodzinka : córka w bikini ze stringami żona tez kostium ze stringami , ja na sobie stringi jest Ok

• ~Stringowiec
    ~Stringowiec
    Napisane 26 czerwca 2019 - 17:35
    A ja mam piękny ślad po stringach po opalaniu się , żonie się podoba

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 28 czerwca 2019 - 09:26
    Najwygodniejsza bielizna to stringi od lat nosze . Szkoda , ze taki bardzo mały wybór w sklepach jest

• ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 28 czerwca 2019 - 09:32
    ~Gosc napisał:
    Najwygodniejsza bielizna to stringi od lat nosze . Szkoda , ze taki bardzo mały wybór w sklepach jest

Dokładnie. Kiedyś męskie stringi miał atlantic, henderson, sloggi, nawet w tesco były.

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 02 lipca 2019 - 17:34
    Jeziororo rożnowskie , małopolska kąpie się w stringach . Młode dziewczyny co chwile patrzyły na mnie to było wczoraj a dziś te same dwie dziewczyny tez w stringach nad jeziorem .

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 04 lipca 2019 - 06:13
    W mojej rodzinie od lat nosimy stringi żona ja i moje dzieci nikt nie robi problemu jak ktoś wyjdzie z łazienki w stringach . Dwóch synów nosi i córka ja i żona uważamy to za normalna bieliznę

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 04 lipca 2019 - 10:25
    A jak wyglada sprawa z praniem? Nie mieszaja sie wam? Damskich stringow jest wiekszy wybor, ale meskich niestety juz nie. Jest bardzo maly wybor.

~Gosc napisał:
    W mojej rodzinie od lat nosimy stringi żona ja i moje dzieci nikt nie robi problemu jak ktoś wyjdzie z łazienki w stringach . Dwóch synów nosi i córka ja i żona uważamy to za normalna bieliznę

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 04 lipca 2019 - 11:59
    Nie mieszają każdy chyba rozpozna swoją bieliznę a po drugie nie mamy takich samych i różne rozmiary nosimy

• ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 05 lipca 2019 - 12:12
    A kto chodzi po domu w stringach ? Ja chodze jak jest ciepło i nikt afery z tego nie robi

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 05 lipca 2019 - 12:37
    Ja chodzę po domu w stringach chodzi moja partnerka i jej 19 letnia córka. Latem na plaży chodzimy w stringach i nikomu to nie przeszkadza

• ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 05 lipca 2019 - 12:44
    A ktoś w stringach na basen kryty? Ja tak ale innego faceta nigdy nie widziałem,

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 05 lipca 2019 - 13:47
    A jakie są reakcje ludzi jak jesteś w stringach na basenie?

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook