Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Łukasz ~Łukasz
    ~Łukasz
    Napisane 10 lipca 2019 - 15:30
    Byłem w kilku sklepach z bielizna i nie maja męskich sromgów. Czy ktoś wie gdzie kupię meskie stringi w Krakowie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 12 lipca 2019 - 09:48
    Nosze stringi od lat .Mam tylko taka bieliznę . Jest nas coraz więcej noszących taka bieliznęa w sklepach taki mały wybór pora to zmienić .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 14 lipca 2019 - 16:52
    Tez nosze stringi od kilku lat tylko do pracy zakladam niestety bokserki. ,,bo trzeba sie przebrac, tylko dlatego ze obawiam sie co by inni pomysleli gdyby zobaczyli ze nosze stringi ,a wy jak radzicie sobie z tym .?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 15 lipca 2019 - 09:50
    Ja nosze stringi nawet w pracy. Też się przebieram na szatni razem z innymi i niema komentarzy. Raczej każdy jest ciekawy dlaczego je nosze. Ostatnio zauważyłem że nie jestem już sam. Kilka osób też już nosi. Zwłaszcza jak były upały to byli wygodnie. Na produkcji na hali jest masakra gorąco i widzę że raz ludzie zaczynają chodzić w stringach. W KRK kupiłem w Bonarce atlantica. A tak to przez neta. Taniej. Na allegro Atlantic kosztuje 10zl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 15 lipca 2019 - 16:35
    U nas na hali tez jest masakrycznie goraco w upaly chyba tez zaczne stringi nosic w robocie nie tylko w upaly bo w bokserkach mi nie wygodnie .!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:07
    Przecież to jasne. W bokserkach latem nie da rady. Latem tylko stringi, slipy lub coś pośredniego czyli bikini męskie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 16 lipca 2019 - 06:15
    Tez nosze stringi od lat . Szkoda ze w naszym kraju takie zacofanie uważają , ze meskie stringi to coś nie tak a to zwykła bielizna najwygodniejsza .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 18 lipca 2019 - 14:20
    Właśnie popływałem sobie w jeziorze , kąpielówki stringi oczywiście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 19 lipca 2019 - 01:02
    Witam. Mam pytanie. Jakiej firmy najlepiej kupić stringi męskie? Mam tylko 2 pary jakieś tanga czy coś takiego. Są może jakieś firmowe typu Atlantic lub coś podobnego? Dzięki i liczę na odpowiedź.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 20 lipca 2019 - 22:19
    Ja kupuję Atlantic. Tanga też są dobre. CORNETTE też się czasem pojawiają. Ogólnie każde są dobre. Na aliexpress też kupisz ale mi osobiście nie podeszły do gustu. Jakoś ATLANTIC kupuję od 20 lat. Kierwsze jakie kupiłem to były KEY w darlwnym realu. Obciach wtedy jak mało co. Zwłaszcza jak matka znalazła ale i tak nie przestałem nosić. A dziś mam tylko taka bieliznę i rzadnej innej. Mam 95kg przy 172cm wzrostu. Czasem ktoś coś mruczy pod nosem ale mam to gdzieś. Chodzę w czym mi jest najwygodniej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 21 lipca 2019 - 14:19
    A kąpielówki Desmit z aliexpress albo ebaya lub inne marki z kapielowki.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 21 lipca 2019 - 14:46
    Hej ja polecam stringi doreanse sa naprawdę super no i jakość jestpierwsza klasa a to sie liczy no i ceny sa ok pozdrawiam doreanse

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 22 lipca 2019 - 10:24
    Ja też lubię kąpielówki Desmit. Są dobrze uszyte, mają sznurek w pasie żeby nie spadały i dobrze leżą. Nadają sie na plażę jak i na basen bo nie są mocno wycięte. Polecam również kąpielówki ze strony Dessue. Jeżeli chodzi o firmę Doreanse też poleam ale trzeba wybrać jeden rozmiar wiekszy niż podają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 22 lipca 2019 - 11:40
    Również polecam doreanse, są przystępne cenowo i dobrze skrojone. Mam 178 cm wzrostu i 74kg, 79cm w pasie , wszędzie kupuje rozm M i zawsze pasują. Poza doreanse noszę jeszcze roberto lucca i armani które sa po prostu idealne . Od chińczyka kupiłem kiedyś, ale nie noszę bo się nie mieszcze..... Tzn jak w pasie jest ok to miejsca jest na jedno jajko....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 22 lipca 2019 - 11:47
    Potwierdzam. Chińczycy chyba mają mniejsze jajka i przyrodzenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 22 lipca 2019 - 12:40
    Stringi Desmit sa to moje ulubione. Rozmiar jest europejski a miejsce z przodu nie za male.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 23 lipca 2019 - 10:19
    Nosze stringi w domu wszyscy o tym wiedza i nikt nie robi afery . Andrzej 22l.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 23 lipca 2019 - 21:19
    Witam. Ja byłem sceptycznie nastawiony do stringów męskich. Na wakacjach w Hiszpanii to była norma na plaży i żona też mi kupiła. Nie chciałem założyć bo jak to ja z brzuchem. Prawią 100kg przy 170cm. Ale po wielkich namowach założyłem. Teraz powiem że byłem głupi że wcześniej nie nosiłem. Zawsze tylko bokserki i wieczne odparzenia tyłka. Skończyło się jak zaczalem nosić stringi. Nosze codziennie nawet w pracy. Początkowo były głupie komentarze ale już się przyzwyczaiłem. Teraz to mam problem żeby kupić w sklepie męskie stringi. Żona chodziła po sklepach i nigdzie nie znalazła. A niektóre panie mówiły że w sex shopach napewni znajdzie. Kupiła gdzieś w jakiejś galeri atlantica i powiem że nawet się wygodnie czuje. A na dodatek wieczorem po kompieli jak założę to żona aż robi się mokra i ma ochotę na sex.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 lipca 2019 - 06:06
    Brawo Andrzej stringi to najwygodniejsza bielizna do tego w upały. Ja tez codzień w stringach chodzę na płazy tez nie mam innej bielizny A najlepiej to kupić na internecie jest duży wybór. Szkoda , ze w naszym kraju taki mały wybór w sklepach jest . W tym roku już byłem na urlopie pięknie się opaliłem oczywiście w stringach teraz żonie najbardziej podoba się ślad po stringach na mojej opaleniźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 lipca 2019 - 10:01
    Mam białe spadnie lniane i koloru kawy z mlekiem cieniutkie . I z tego powodu wczoraj moja córka kupiła mi stringi . Dziś mam na sobie wygodnie jest a córka mówi ze Ok nie widać mi majtorow a ta moda . Nie wiedziałem ze tak wygodne są nie mam nic przeciwko jak ktoś nosi np żona córka teraz ja Chyba zamówię na necie jeszcze sobie inne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy