Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kłótnia

Rozpoczęte przez ~RR, 25 gru 2020
  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 12 lutego 2021 - 19:50
    ~40+ napisał:
    Nie chodzi o subiektywne odczucia ale o sens słów. Dlatego brzydki to brzydki a nie czy się komuś podoba czy nie, huj to huj, niezależnie od tego czy się ktoś poczuł urazony, itd. ;)



    No i właśnie chodzi o to, że chuj to chuj, ale czemu od razu brzydki ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 12 lutego 2021 - 19:54
    ~Kwitnąca napisał:
    ~40+ napisał:
    Nie chodzi o subiektywne odczucia ale o sens słów. Dlatego brzydki to brzydki a nie czy się komuś podoba czy nie, huj to huj, niezależnie od tego czy się ktoś poczuł urazony, itd. ;)



    No i właśnie chodzi o to, że chuj to chuj, ale czemu od razu brzydki ;-)

    A huj go tam wie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 12 lutego 2021 - 19:55
    ~40+ napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~40+ napisał:
    Nie chodzi o subiektywne odczucia ale o sens słów. Dlatego brzydki to brzydki a nie czy się komuś podoba czy nie, huj to huj, niezależnie od tego czy się ktoś poczuł urazony, itd. ;)



    No i właśnie chodzi o to, że chuj to chuj, ale czemu od razu brzydki ;-)

    A huj go tam wie ;)


    I chuj z tym ;-)
    Miłego wieczoru :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec król dżungli ~Jednorożec król dżungli
    ~Jednorożec król dżungli
    Napisane 12 lutego 2021 - 23:58
    ~Jednorożec napisał:
    oj zły...i chba nikt nie sest w stanie ten dzień roweselić. Kłopoty...


    Motyla noga, jak Ty bardzo chciałbyś być mną... Ni fallusa Ci się to nie uda. Zawsze będziesz jak polo cockta czy marka własna z auchan...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec miły ~Jednorożec miły
    ~Jednorożec miły
    Napisane 13 lutego 2021 - 00:03
    ~Star napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Star napisał:

    Jak miło, że się w końcu ze mną zgadzasz :-) Miłego popołudnia życzę ;-)


    Dziękuję. Miłego dnia. ;)


    Jednorożcu miły, czy mi się wydaje, czy Ty ,,przygaszony" dziś jesteś? Zupełnie jak nie Ty.... Zły dzień?


    Dziękuję za troskę. Czyżbym odpokutował swe winy, że martwisz się o starego wilka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec zbereźnik ~Jednorożec zbereźnik
    ~Jednorożec zbereźnik
    Napisane 13 lutego 2021 - 00:04
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:

    A czemu nie było można wypowiedzieć tego słowa? I co takiego stało na przeszkodzie? Dlaczego "brzydkie słowa" są uważane za brzydkie?...


    Moim zdaniem to jest pomieszanie pojęć i przenoszenie problemu. W mojej ocenie nie ma czegoś takiego jak brzydkie słowa. Jest brzydkie traktowanie drugiego człowieka lub brak szacunku. Obrażanie się o zwroty jest znakiem naszych chorych czasów, gdzie wielu czuje się urażony słowem Murzyn czy Eskimos.

    Nazwanie kogoś starą krową lub głupim chujem jest obraźliwe, ale już powiedzenie chuj z tym czy wykrzyczenie kurwa mać po uderzeniu się małym palcem stopy w kant szafki już nie jest.


    Ty zawsze w punkt :-) mój punkt :-)
    Pozdrawiam


    W Twój punkt powiadasz.... ;p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ranny ptaszek ~Jednorożec ranny ptaszek
    ~Jednorożec ranny ptaszek
    Napisane 13 lutego 2021 - 07:46
    Dzień dobry spioszki. Pora wstawać...kawa już na stoliczku ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec król dżungli ~Jednorożec król dżungli
    ~Jednorożec król dżungli
    Napisane 13 lutego 2021 - 10:53
    ~Jednorożec napisał:
    Dzień dobry spioszki. Pora wstawać...kawa już na stoliczku ;-)


    Jednorożko, czuć od Ciebie damskie perfuma. ;)

    Ale kawą nie pogardzę Skarbeńku. :*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 13 lutego 2021 - 11:35
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Kwitnąca napisał:

    A czemu nie było można wypowiedzieć tego słowa? I co takiego stało na przeszkodzie? Dlaczego "brzydkie słowa" są uważane za brzydkie?...


    Moim zdaniem to jest pomieszanie pojęć i przenoszenie problemu. W mojej ocenie nie ma czegoś takiego jak brzydkie słowa. Jest brzydkie traktowanie drugiego człowieka lub brak szacunku. Obrażanie się o zwroty jest znakiem naszych chorych czasów, gdzie wielu czuje się urażony słowem Murzyn czy Eskimos.

    Nazwanie kogoś starą krową lub głupim chujem jest obraźliwe, ale już powiedzenie chuj z tym czy wykrzyczenie kurwa mać po uderzeniu się małym palcem stopy w kant szafki już nie jest.


    Ty zawsze w punkt :-) mój punkt :-)
    Pozdrawiam


    W Twój punkt powiadasz.... ;p


    :-) :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Star ~Star
    ~Star
    Napisane 13 lutego 2021 - 11:38
    ~Jednorożec napisał:
    ~Star napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Star napisał:

    Jak miło, że się w końcu ze mną zgadzasz :-) Miłego popołudnia życzę ;-)


    Dziękuję. Miłego dnia. ;)


    Jednorożcu miły, czy mi się wydaje, czy Ty ,,przygaszony" dziś jesteś? Zupełnie jak nie Ty.... Zły dzień?


    Dziękuję za troskę. Czyżbym odpokutował swe winy, że martwisz się o starego wilka?



    Nie wiem, co przeskrobałeś i kto ,,zadał" Ci pokutę, ale to na pewno nie byłam ja :-) Zapewne inna jednorożka..... Między nami zgoda, pamiętasz? Miłego dnia ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec miły ~Jednorożec miły
    ~Jednorożec miły
    Napisane 13 lutego 2021 - 16:16
    ~Star napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Star napisał:
    ~Jednorożec napisał:
    ~Star napisał:

    Jak miło, że się w końcu ze mną zgadzasz :-) Miłego popołudnia życzę ;-)


    Dziękuję. Miłego dnia. ;)


    Jednorożcu miły, czy mi się wydaje, czy Ty ,,przygaszony" dziś jesteś? Zupełnie jak nie Ty.... Zły dzień?


    Dziękuję za troskę. Czyżbym odpokutował swe winy, że martwisz się o starego wilka?



    Nie wiem, co przeskrobałeś i kto ,,zadał" Ci pokutę, ale to na pewno nie byłam ja :-) Zapewne inna jednorożka..... Między nami zgoda, pamiętasz? Miłego dnia ;-)


    Oczywiście, że pamiętam. Jak przy świątecznym stole. ;p

    Miłego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jewel ~Jewel
    ~Jewel
    Napisane 13 lutego 2021 - 22:07
    hmm... no właśnie, ten Świąteczy Stół? O kim wtedy tak faktycznie myślałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wesoła wdówka ~wesoła wdówka
    ~wesoła wdówka
    Napisane 13 lutego 2021 - 22:28

    A co tu się świętuje? ;p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RR ~RR
    ~RR
    Napisane 14 lutego 2021 - 11:49
    na 5 spotkaniu nie wytrzymałem ile ja się nasluchalem, że bylem fatalny. Nic nie robiłem niby w domu. Ona więcej. Ale pracowała do 14 a ja 17-18. To ja byłem na wszystkich spacerach z dziećmi, prawie zawsze u lekarza jak byly małe. Po pracy pomagałem ile mogłem. Prasowanie, gotowanie czasem, zawsze kapiel dzieci i usypianie. A tu nic nie robiłem. A kto się spalal żebyśmy mieli zabezpieczenie finansowe, dom, samochody, wyjazdy.
    Tylko po co Ona chce spowrotem tego fatalnego męża, próżniaka, dziwkarza (urojenia). Po co?
    Jej i mój obraz naszego życia jest diametralnie rozny. Co jeszcze mógłbym robić żeby miala więcej podobno czasu dla siebie na spa i kosmetyczki. Przecież dzieci dorosłe sa teraz, nie wymagają czasu.
    Po co chodziłem na silownie i rower, miałem ten czas poświęcić jej, być w domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:18
    ~RR napisał:
    na 5 spotkaniu nie wytrzymałem ile ja się nasluchalem, że bylem fatalny. Nic nie robiłem niby w domu. Ona więcej. Ale pracowała do 14 a ja 17-18. To ja byłem na wszystkich spacerach z dziećmi, prawie zawsze u lekarza jak byly małe. Po pracy pomagałem ile mogłem. Prasowanie, gotowanie czasem, zawsze kapiel dzieci i usypianie. A tu nic nie robiłem. A kto się spalal żebyśmy mieli zabezpieczenie finansowe, dom, samochody, wyjazdy.
    Tylko po co Ona chce spowrotem tego fatalnego męża, próżniaka, dziwkarza (urojenia). Po co?
    Jej i mój obraz naszego życia jest diametralnie rozny. Co jeszcze mógłbym robić żeby miala więcej podobno czasu dla siebie na spa i kosmetyczki. Przecież dzieci dorosłe sa teraz, nie wymagają czasu.
    Po co chodziłem na silownie i rower, miałem ten czas poświęcić jej, być w domu.


    Nie wytrzymałeś mówisz... i co zrobiłeś? Wygarnąłeś jej tam przy psychologu czy jak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RR ~RR
    ~RR
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:24
    W Połowie spotkania zapłaciłem i poprosiłem o dluzsza przerwę w spotkaniach. Jaki to ma sens kiedy winę mam widzieć tylko w sobie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:28
    ~RR napisał:
    W Połowie spotkania zapłaciłem i poprosiłem o dluzsza przerwę w spotkaniach. Jaki to ma sens kiedy winę mam widzieć tylko w sobie?

    Czyli uciekłeś przed konfrontacją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:36
    ~Kwitnąca napisał:
    ~RR napisał:
    na 5 spotkaniu nie wytrzymałem ile ja się nasluchalem, że bylem fatalny. Nic nie robiłem niby w domu. Ona więcej. Ale pracowała do 14 a ja 17-18. To ja byłem na wszystkich spacerach z dziećmi, prawie zawsze u lekarza jak byly małe. Po pracy pomagałem ile mogłem. Prasowanie, gotowanie czasem, zawsze kapiel dzieci i usypianie. A tu nic nie robiłem. A kto się spalal żebyśmy mieli zabezpieczenie finansowe, dom, samochody, wyjazdy.
    Tylko po co Ona chce spowrotem tego fatalnego męża, próżniaka, dziwkarza (urojenia). Po co?
    Jej i mój obraz naszego życia jest diametralnie rozny. Co jeszcze mógłbym robić żeby miala więcej podobno czasu dla siebie na spa i kosmetyczki. Przecież dzieci dorosłe sa teraz, nie wymagają czasu.
    Po co chodziłem na silownie i rower, miałem ten czas poświęcić jej, być w domu.


    Nie wytrzymałeś mówisz... i co zrobiłeś? Wygarnąłeś jej tam przy psychologu czy jak?

    Miałam nadzieję, że wreszcie przeczytamy, że tak w końcu zrobił, dodatkowo nie pozwalając sobie przy tym przerywać wypowiedzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RR ~RR
    ~RR
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:40
    przed końcem tak właśnie bylo. Wstałem powiedziałem kilka cierpich zdan jak mnie "wykastrowala" jako mezczrzne w domu, a resztę juz znasz. Pierwszy raz mi nie przerwała może dwuminutowego monologu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RR ~RR
    ~RR
    Napisane 14 lutego 2021 - 12:41
    A konfrontacja, klotnia byly wszystkie dotychczasowe spotkania....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy