Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy wszystkie Żony takie są ?

Rozpoczęte przez ~Gregor, 31 mar 2022
  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 18 kwietnia 2022 - 17:02
    ~Mati napisał:
    Cały czas.

    Siema.
    Moją historię możesz przeczytać w wątku "Żona zdradziła emocjonalnie i chce odejść".

    Rozwiodłem się kilka dni temu.
    Chciałem zapytać bliżej o relacje z córką. Ale nie wiem czy to możliwe żebyś podał mi jakiegoś maila albo co.
    Może po prostu zapytam tutaj.
    Może napiszesz więcej o tym... Tzn. jak to się stało że córka zamieszkała u Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 17 lipca 2022 - 20:52
    Moja żona znalazła sobie przyjaciela I też kombinuje mi za plecami. Wydaje mi się że już mu ssała do końca bo pisała do niego że ssała by do ostatniej kropli . Jestem załamany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 17 lipca 2022 - 21:26
    ~Gość napisał:
    Moja żona znalazła sobie przyjaciela I też kombinuje mi za plecami. Wydaje mi się że już mu ssała do końca bo pisała do niego że ssała by do ostatniej kropli . Jestem załamany.

    Załóż nowy wątek. Zobaczymy jak skończy się ta historia. Ale zapewne tak jak moja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 18 lipca 2022 - 19:48
    Autor zamilkł i każdy z nas to rozumie kto miał styczność bezpośrednią lub bliską. Współczuje mu i innym w analogicznej sytuacji życiowej gdzie drugi człowiek teoretycznie najbliższy dokonuje tego czego największy wróg tylko zamarzyć może. Znam ludzi którzy to przeżyli (to dobre słowo bo niektórym szczególnie facetom to się nie udaje - samobójstwo) ale to nie są już ci sami z charakteru, zachowania a nawet fizjonomii. To jak z weteranami wojennymi. Ostatnio słuchałem piosenkę Marka Grechuty w TV i chyba też doświadczył zdrady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregor ~Gregor
    ~Gregor
    Napisane 23 czerwca 2023 - 12:42
    Wybaczcie że dawno już nic nie pisałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregor ~Gregor
    ~Gregor
    Napisane 23 czerwca 2023 - 12:51
    Odbyliśmy wiele terapii , Byliśmy u kilku psychologów , przeszliśmy bardzo wiele różnych sesji , spotkań . Nadal jesteśmy małżeństwem , ale bardziej na papierze niż w realnie . Próbowałem chyba już wszystkiego aby się pozbierać , ale to ciągle siedzi w głowie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 23 czerwca 2023 - 16:52
    ~Gregor napisał:
    Odbyliśmy wiele terapii , Byliśmy u kilku psychologów , przeszliśmy bardzo wiele różnych sesji , spotkań . Nadal jesteśmy małżeństwem , ale bardziej na papierze niż w realnie . Próbowałem chyba już wszystkiego aby się pozbierać , ale to ciągle siedzi w głowie .



    Po co się męczysz? Zrób to co powinieneś zrobić odrazu po odkryciu zdrady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 06 lipca 2023 - 00:39
    Źle to rozumiesz to nie wszystkie żony tylko po równo i mężowie i żony. Mnie spotkało jeszcze gorsze ze strony mojego męża żył w związku z kochanka prawie rok i obydwoje wiedzieli że ja w domu opiekuje się dziećmi i teściową. Od pn do pt zamiast w pracy żył w wynajmowanym mieszkaniu nad morzem z kochanką miał szczęście że w tamtym okresie miał kilku pracowników którzy dobrze zarabiali na niego a on narkotyki alkochol sex i rock end rol. Kochankowie są lepsi bo są wtedy tylko jak jest dobrze a partnerzy jak jest źle. Społeczeństwo cieszy się jak kolega czy koleżanka ma kochanka czy jednorazowy skok w bok jest cool ale tylko jak nas to nie dotknie. Zdrada to taki lans teraz i spowszedniało. Miłość a seks to co innego ale tylko kogo to obchodzi nowe to nowe chce sie góry przenosić. Może być brzydsza może być starsza byle obca… podobno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 06 lipca 2023 - 00:48
    ~Kpr napisał:
    ~Gregor napisał:
    Odbyliśmy wiele terapii , Byliśmy u kilku psychologów , przeszliśmy bardzo wiele różnych sesji , spotkań . Nadal jesteśmy małżeństwem , ale bardziej na papierze niż w realnie . Próbowałem chyba już wszystkiego aby się pozbierać , ale to ciągle siedzi w głowie .



    Po co się męczysz? Zrób to co powinieneś zrobić odrazu po odkryciu zdrady.

    Jak nie zrobi się tego odrazu to potem pozamiatane. Ja nie potrafiłam tak bardzo wtedy potrzebowałam męża a on był przy mnie. Szybko mu się znudziło a im więcej mija czasu tym trudniej bo wszystko wraca jak bumerang czas nie leczy ran a zdradzającym już nie chce się starać. Ale niestety rady innych nic nie znaczą bo każdy musi przeżyć to po swojemu i czasami za późno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Transparent mirror ~Transparent mirror
    ~Transparent mirror
    Napisane 06 lipca 2023 - 08:15
    ~Maja napisał:
    ~Kpr napisał:
    ~Gregor napisał:
    Odbyliśmy wiele terapii , Byliśmy u kilku psychologów , przeszliśmy bardzo wiele różnych sesji , spotkań . Nadal jesteśmy małżeństwem , ale bardziej na papierze niż w realnie . Próbowałem chyba już wszystkiego aby się pozbierać , ale to ciągle siedzi w głowie .



    Po co się męczysz? Zrób to co powinieneś zrobić odrazu po odkryciu zdrady.

    Jak nie zrobi się tego odrazu to potem pozamiatane. Ja nie potrafiłam tak bardzo wtedy potrzebowałam męża a on był przy mnie. Szybko mu się znudziło a im więcej mija czasu tym trudniej bo wszystko wraca jak bumerang czas nie leczy ran a zdradzającym już nie chce się starać. Ale niestety rady innych nic nie znaczą bo każdy musi przeżyć to po swojemu i czasami za późno


    https://youtu.be/ttgXQFuWdWs

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 8 z 8
poprzednia Strona 8 z 8

Gorące tematy