Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy wszystkie Żony takie są ?

Rozpoczęte przez ~Gregor, 31 mar 2022
  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 15:40
    Nerd, święte słowa.

    Żona to taka sama suka jak każda inna, rżniesz dużo i regularnie aby głupoty po głowie nie chodziły.

    Ja swojej nie rżąłem jak widać odpowiednio i zaczęła udzielać się fakultatywnie. Bzyknęła się może 4-5 razy z obcym frajerem i wygrała nagrodę główną. Rozwód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 19:56
    Potwierdzam wszystko, ale jeszcze jest fakt że żona puszczała się z innym facetem. Dla większości facetów to nie do zaakceptowania. Szczególnie jak romans długi trwał. Można czuć obrzydzenie do żony. Nawet swingersi tak mają jak partnerka znajdzie sobie kogoś na boku to zawsze działa tak samo.
    Trzeba pamiętać że bzykanie dla samego seksu bez emocji to nie tylko domena mężczyzn, bo są również takie panie. W skrajnych przypadkach potrzebny lekarz, bo seksoholizm to choroba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:08
    Swingowałem prawie 10 lat z moją ex.

    Czymś innym jest SWING a czymś innym ZDRADA.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:21
    Jednak jest jakiś powód rozpadu związku. Jeśli Twoja swing partnerka znalazłaby kogoś za plecami to zdrada.
    Kiedyś również rozważałem taką opcję z partnerką i teraz twierdzę że to był zły pomysł. Życie dla seksu z innymi jest słabe, bo trzeba dużo czasu na to poświęcić, ale nie neguję tego gdyż różne upodobania ludzie mają : wędkowanie, swing, budowa domu, rodzina, wyjazdy, itd..
    Czasami po trójkątach czy czworokątach związki rozpadają się gdyż np. Dla twojej żony kolega okazał się lepszy w łóżku. Dlatego wielu ludzi odpuszcza tego typu tematy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:34
    Jesteś w błędzie.

    Swing to filozofia, nie rżnięcie się na oślep bez zasad byle spuścić z kręgosłupa czy dać komuś dupy.

    Ja miałem czas na wszystko. Rodzinę, wybudowanie domu a nawet dwóch, zarabianie pieniędzy, podróże motocyklem po świecie, studia podyplomowe, działalność społeczną i na ... SWINGOWANIE.

    Zasada jest prosta dla każdego szanującego się swingersa. "Co w Vegas to w Vegas" czyli NIE UTRZYMUJEMY ŻADNYCH KONTAKTÓW z ludźmi poznanymi w "klimatach"

    Można ex żona się "zakochała" ekspresowo w jakimś frajerze którego poznała w pracy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xyz ~xyz
    ~xyz
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:46
    ~Mati napisał:
    Nerd, święte słowa.

    Żona to taka sama suka jak każda inna, rżniesz dużo i regularnie aby głupoty po głowie nie chodziły.

    Ja swojej nie rżąłem jak widać odpowiednio i zaczęła udzielać się fakultatywnie. Bzyknęła się może 4-5 razy z obcym frajerem i wygrała nagrodę główną. Rozwód.


    Cham

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:54
    Niezłe podejscie do kure...wa. Filozofia!!! Z narkomanstwa, pijanstwa, czy zarabiania pod latarnią też filozofie zrobić można jak ktoś bardzo sie uprze, z takimi filozofami ten kraj na psy szybko zejdzie. Może doktoraty porobicie co niektórzy?Może dlatego zona w trabe cie zrobiła? Za filozofię się wziąłeś nie od tej strony , trzeba było życie studiować, związek normalny dbać i siebie a nie inne ru..ać i żonie na to pozwalać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 20:57
    Każdy ma inny system wartości. Generalnie im więcej tym gorzej dla związku. Obserwuję wiele lat ten mechanizm. Nawet w związkach gdzie w łóżku jest dobrze są zdrady.
    To twoje poglądy z którymi nie dyskutuje. Mój kolega także swing lubi i jakoś dużo temu tematowi czasu poświęcał, w rozmowie również. Nie mówił o dzieciach, żonie tylko o swingowniu.
    Ludzie którzy żyją seksem zazwyczaj mają zaburzenia typu narcyzm. Zrywam z nimi kontakt albo do minimum ograniczam. Gdyż nie interesuje mnie jak ktoś proponuje mi swing czy panienkę z roksy. Ale to mój punkt widzenia z którym nie musisz się zgadzać.
    Znajomy ma mądrą i ogarniętą żonę, który powiedziała że on ja zdradzi, a ja żony nie. Więc takie coś masz albo nie.
    Nawet jak jestem sam to nie szukam swingu czy panienek, ale to moje poglądy staroświeckie i zaściankowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Star ~Star
    ~Star
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 21:02
    ~Mati napisał:
    Swingowałem prawie 10 lat z moją ex.

    Czymś innym jest SWING a czymś innym ZDRADA.



    Mati, Twoim zdaniem, jeśli mężczyzna/kobieta bardzo kocha swojego partnera, to zgodzi się na swingowanie? Czy jest to "układ" dla par, które łączy wiele, ale na pewno nie uczucie? Pytam, bo moim zdaniem, jeśli kogoś kochasz, to nie wyobrażasz sobie, że ktoś inny go dotyka, chcesz być jego jedynym partnerem seksualnym i mieć wyłączność w tej sferze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 22:05
    Chłopcy,

    - xyz - bardzo głęboki komentarz, pełen wewnętrznego niepokoju, napięcia, jakby dekadenckiej zadumy, pełen nieskończonych wersów, kłębiących się myśli... Rozwiniesz proszę ? Pls.

    - On - to już któryś Twój komentarz pod moim adresem w podobnym stylu. Poczataj sobie tutaj nieco więcej o czym na kolejnej terapii powinieneś porozmawiać ze swoim terapeutą. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przeniesienie_(psychologia)

    - Określony - szanuję Twój konserwatyzm w zamian za Twoje poszanowanie mojego hedonizmu.

    - Star - jak już wcześniej powiedziałem, to filozofia zawierająca umiejętność odłączenia swojego ciała od umysłu. Czyż nie tego samego uczy nas kościół katolicki ? Ciało zamieni się w proch ale dusza pozostanie nieśmiertelna ?

    Podsumowując. Ja szanuję Wasze poglądy, Wy szanujcie moje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 03 kwietnia 2022 - 23:34
    Nerd i Mati napisali z sensem.
    Drodzy panowie i panie seks jest ważny.
    Jeśli komuś leci w dół mocno libido, to druga osoba przeżywa nie spełnienie.
    Zdrada jest zła i na nią nie ma wytłumaczenia.

    Ale co ma zrobić mężczyzna/ kobieta który musi prosić się o seks. To nie jest takie proste, odejść z powodu seksu, ale jak się nazbiera to gdzieś to ciśnienie musi mieć ujście. Więc jeśli zdrada była z powodu braku seksu, to lepiej puścić tą osobę wolno, nie próbować tego sklejac.

    Osoba unikająca seksu, nie widzi w tym problemu, nie pomagają rozmowy, prośby, groźby, ogarnia się dopiero po odkryciu zdrady, i pytanie dlaczego- a no właśnie dlatego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 00:45
    Ludzie kochają sobie robić problemy. Byłem dwa lata sam i nic mnie nie cisnęło. Kwestia organizacji czasu. Każde wytłumaczenie jest dobre :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 00:58
    Co innego być samemu, a co innego samotnym w związku. To jest tragedia, byłam w czymś takim. Nie zdradziłam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 01:12
    Określony i Koleżanka.

    Oczywiście że jest zasadnicza różnica w celibacie w związku małżeńskim a samodyscyplinie seksualnej podczas bycia singlem.

    Miałem kiedyś taką dziewczynę która w zależnością od swojego humoru i uznania "handlowała dupą" - będzie dziś seks lub nie - zobaczymy czy zasłużysz do końca dnia.

    To było lata temu, miałem z 20 lat i głupi myślałem że faktycznie facet musi sobie zasłużyć, haha.

    Baaa, przez myśl mi nie przeszło że może ONA też mogła by sobie od czasu do czasu zasłużyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 01:22
    Tak, ale mi samotność nie przeszkadza, lubię ja - chyba wyjątek od reguły jestem. Obecnie bliżej końca związek, ale rozumiem o czym piszesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 01:45
    Celibat pod koniec związku to jeszcze coś innego. To połączenie "polityki" (nie potrzebuję Cię do niczego, widzisz?) z ambicją połączoną z frustracją.

    Nie zbykam mojej prawie EX bo fujka, haha, ale też nie dotykam nowych towarów aby nie dawać argumentów "prawię ex"

    Mylę się?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 02:13
    Coś Ci się miesza Mati. Nie to że nie bzykam. Ale jak ktoś ma chorobę typu narcyzm to trzeba uciekać. Co Ty z tym bzykaniem. Mierzysz swoją miarą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 05:22
    Określony - to że Twoja kobieta jest narcyzem nie koliduje z tym co napisałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gregor ~gregor
    ~gregor
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 08:47
    Pytałeś Nerd czy mamy dzieci , tak mamy Córkę . Do koleżanki ; maja żona nie musiała się mnie prosić o sex ale najwyrazniej wolała sex z kimś innym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 04 kwietnia 2022 - 08:55
    Greg dużo osób tu wybiela siebie. Często poprostu ludzie zdradzają dla samego seksu. U ciebie o tyle gorzej że z premedytacją to robiła. Niepotrzebnie tutaj historie dopisują. Niestety najbardziej zainteresowany na końcu dowiaduje się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy