Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy komuś udało się znów pokochać żonę po kryzysie wieku średniego?

Rozpoczęte przez ~EDZIA, 12 wrz 2019
  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 07 czerwca 2020 - 12:57
    ~Aga napisał:
    Zmęczony, ależ Ty mnie zaciekawiłeś w kwestii tych swoich niezaspokojonych potrzeb. Ech... nie mam pojęcia o czym piszesz. Chodzi o to żeby sex był kilka razy w tygodniu? Ciasto domowe w niedzielę? Może chciałbyś koleżankę przyprowadzić do łóżka. Albo żeby przynajmniej raz w tygodniu śniadanie do łóżka dostać, włączając w to lodowy deser? Mało domyślna jestem.


    Zadanie logiczne

    Znajdź element niepasujący do reszty:
    "ciasto w niedzielę" :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga S. ~Aga S.
    ~Aga S.
    Napisane 07 czerwca 2020 - 17:10
    ~Adaś napisał:
    proponuje wizyte u psychiatry...i to jak najszybciej

    Skorzystam z propozycji ale pod warunkiem, że idziesz ze mną. Daj znać jak się zdecydujesz, mogę umówić wizytę u dobrego i sprawdzonego specjalisty ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga S. ~Aga S.
    ~Aga S.
    Napisane 07 czerwca 2020 - 17:13
    ~Mirabelka napisał:
    ~Aga napisał:
    Zmęczony, ależ Ty mnie zaciekawiłeś w kwestii tych swoich niezaspokojonych potrzeb. Ech... nie mam pojęcia o czym piszesz. Chodzi o to żeby sex był kilka razy w tygodniu? Ciasto domowe w niedzielę? Może chciałbyś koleżankę przyprowadzić do łóżka. Albo żeby przynajmniej raz w tygodniu śniadanie do łóżka dostać, włączając w to lodowy deser? Mało domyślna jestem.


    Zadanie logiczne

    Znajdź element niepasujący do reszty:
    "ciasto w niedzielę" :P


    Ja i logika to dwa wykluczające się pojęcia ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adaś ~Adaś
    ~Adaś
    Napisane 07 czerwca 2020 - 18:26
    ok...moge cie za raczke zaprowadzic ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga S. ~Aga S.
    ~Aga S.
    Napisane 07 czerwca 2020 - 20:41
    ~Adaś napisał:
    ok...moge cie za raczke zaprowadzic ;-)

    Super daj jakiś namiar na siebie to się umówimy;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adaś ~Adaś
    ~Adaś
    Napisane 08 czerwca 2020 - 21:56
    ty faktycznie jesteś popierdolona..."strach się bać"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga S. ~Aga S.
    ~Aga S.
    Napisane 09 czerwca 2020 - 13:10
    ~Adaś napisał:
    ty faktycznie jesteś popierdolona..."strach się bać"

    To naprawdę nie moja wina, że Ci matka taką krzywdę zrobiła.

    Ja mam świadomość swoich wad i nic popierdolonego zapewniam Cię w tym nie ma. Całkiem zwyczajne są. Ludzkie.

    To mój ostatni wpis, więc daruj już sobie te swoje popisy elokwencji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adaś ~Adaś
    ~Adaś
    Napisane 10 czerwca 2020 - 18:16
    no tak to wam wychodzi najlepiej....bo Twoja Matka to...mam nadziej, ze to faktycznie ostatni wPIS...amen

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 10 czerwca 2020 - 19:09
    ~Adaś napisał:
    no tak to wam wychodzi najlepiej....bo Twoja Matka to...mam nadziej, ze to faktycznie ostatni wPIS...amen


    skoro "wam", a powinno być Wam, czyli kobietom,
    pozwolę sobie, nie zgodzić się..

    Nam, (kobietom) wychodzi więcej rzeczy, najlepiej..niż to!
    a swoją drogą,
    ktoś, kto pisze słowo "matka" z dużej litery, a sam nazywa się Adasiem, nie zostawia złudzeń, że pępowina odcięta..

    PIS - w języku, którym się posługuję, oznacza nic innego jak siki, szczyny..
    sorry, że zjadłam "w"

    Amen, nie używam, ale gdyby uznać, "niech tak będzie", to mam nadzieję, że tak nie będzie..
    w każdym bądź razie, wybieram się na wybory :), co mnie cieszy niezmiernie - to taka dygresja nie w temacie, ale nie mogłam się powstrzymać:)

    a co do matek,
    też jestem zdania, że za wszelakie błędy wychowawcze chłopców ( w tym Adasiów) odpowiedzialne są tylko i wyłącznie matki..

    dodam jeszcze tylko, że można kogoś nie kochać, ale pożądać,
    nawet kogoś, kogo nie znamy..
    natomiast, gdy kochamy, to zawsze pożądamy,
    bo gdy kochamy i nie pożądamy, jest to miłość platoniczna lub braterska, ewentualnie rodzicielska..

    a przykład @Roberta, że nie zawsze ma ochotę, świadczy tylko o tym, że mówimy o ludziach a nie o norkach, które zawsze i wszędzie się p...
    ludzie, drogi Robercie, nie zawsze mają ochotę, ale jeśli nigdy ochoty nie mają, to oznacza, że się nie kochają w drugiej osobie,

    tak myślę,
    to nie fakty.

    hej



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 10 czerwca 2020 - 19:16
    ~EDZIA napisał:
    Witam. Mam pytanie do mężczyzn , którym udało się przeżyć kryzys wieku średniego i wytrwali w małżeństwie. Czy w kryzysie czuli " nic " do żony, czy była dla nich przeźroczysta, a po pokonaniu KWŚ udało się odrodzić miłość ? Proszę o kontakt Panów , którzy się z tym borykają , lub mają to za sobą.


    Sorry @Edziu,
    bo nie jestem mężczyzną,
    ale znam wielu,
    po KWŚ, gdy żona była już dla nich przeźroczysta..

    niektórzy, powrócili na łono współmałżonki, ale z miłością, niewiele miało to wspólnego..

    mimo wszystko,
    powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adaś ~Adaś
    ~Adaś
    Napisane 11 czerwca 2020 - 08:52
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 11 czerwca 2020 - 20:59
    ~alutka napisał:
    ludzie, drogi Robercie, nie zawsze mają ochotę, ale jeśli nigdy ochoty nie mają, to oznacza, że się nie kochają w drugiej osobie (...) to nie fakty.

    To fakty @Alutka :-).
    Seks to nie najważniejsza i pierwsza potrzeba człowieka.
    Tylko zwierzęta pieprzą się gdzie popadnie i byle kiedy.

    Ludzie potrafią nie tylko powściągnąć się od tej potrzeby, oni potrafią robić to w sprzyjających warunkach i czasie.
    A że nie zawsze im się chce - tak mężczyznom, jak kobietom, to rzecz normalna ;-).
    Mamy do czynienia nie ze zwierzętami w końcu, tylko z ludźmi.

    I tu też się z Tobą zgadzam...
    Gdy nie mają ochoty na seks w ogóle..., to z miłością nie ma nic wspólnego.
    Miłość erotyczna to nie tylko posunięcia 'niefizyczne'.
    Gdy nie ma fizyczności w miłości, coś z tą miłością jest 'nie tak' :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 12 czerwca 2020 - 09:14
    Ależ oczywiście, że człowiek to też zwierzę (gatunek homo sapiens) tylko tyle, że rozumne, więc kontrolujące swoje instynkty ;))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 14 czerwca 2020 - 12:41
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 14 czerwca 2020 - 13:07
    ~JD napisał:
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Jeżeli piszesz w oparciu o własne doświadczenie (o sobie) to bardzo, bardzo mnie to cieszy.
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 14 czerwca 2020 - 13:30
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Jeżeli piszesz w oparciu o własne doświadczenie (o sobie) to bardzo, bardzo mnie to cieszy.
    Pozdrawiam.


    Jeszcze mnie nie pogięło, aby tu pisać o sobie. Stado sępów tylko czeka aż będzie mogło prawić swoje mądrości i oceniać innych lecząc swoje kompleksy.

    Także pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 14 czerwca 2020 - 13:35
    ~JD napisał:
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Jeżeli piszesz w oparciu o własne doświadczenie (o sobie) to bardzo, bardzo mnie to cieszy.
    Pozdrawiam.


    Jeszcze mnie nie pogięło, aby tu pisać o sobie. Stado sępów tylko czeka aż będzie mogło prawić swoje mądrości i oceniać innych lecząc swoje kompleksy.

    Także pozdrawiam.


    Coś Ty taki najeżony?
    Zmykam w takim razie bo nie lubię igieł ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 14 czerwca 2020 - 13:46
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Jeżeli piszesz w oparciu o własne doświadczenie (o sobie) to bardzo, bardzo mnie to cieszy.
    Pozdrawiam.


    Jeszcze mnie nie pogięło, aby tu pisać o sobie. Stado sępów tylko czeka aż będzie mogło prawić swoje mądrości i oceniać innych lecząc swoje kompleksy.

    Także pozdrawiam.


    Coś Ty taki najeżony?
    Zmykam w takim razie bo nie lubię igieł ;-)


    Dlaczego najeżony? Przecież to domena tego miejsca. Nikt z radzących nie pisze o sobie. Czekają cierpliwie na swoje ofiary, aby wylać na nie garść swoich porad, mądrości i ocen.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 14 czerwca 2020 - 21:19
    ~JD napisał:
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~Adaś napisał:
    po KWŚ może i coś wraca, ale nigdy...i to NIGDY nie jest to mołość...uwierz mi.


    Nie byłbym taki pewny i stanowczy. To, że Tobie nie wróciło nie znaczy, że jest to niemożliwe. Moim zdaniem można i warto.

    Jeżeli piszesz w oparciu o własne doświadczenie (o sobie) to bardzo, bardzo mnie to cieszy.
    Pozdrawiam.


    Jeszcze mnie nie pogięło, aby tu pisać o sobie. Stado sępów tylko czeka aż będzie mogło prawić swoje mądrości i oceniać innych lecząc swoje kompleksy.

    Także pozdrawiam.


    Coś Ty taki najeżony?
    Zmykam w takim razie bo nie lubię igieł ;-)


    Dlaczego najeżony? Przecież to domena tego miejsca. Nikt z radzących nie pisze o sobie. Czekają cierpliwie na swoje ofiary, aby wylać na nie garść swoich porad, mądrości i ocen.


    Strasznie ciężko było się przestawić na "nowe", nazwijmy to, klimaty na tym forum. Za "Waszych" czasów. Świeżaki ;) Ty, @raz (którego nie pozdrawiam oczywiście ;) ), parę innych osób - w lożoszydercowaniu byliście przecież prekursorami.
    O czym Ty w ogóle mówisz, JD ;)
    Kiedyś tu było znacznie fajniej i jakoś ogólnie doroślej. Ta cała fala...
    No już może nieważne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 14 czerwca 2020 - 21:33
    No tak @Kobietko... czyli są jacyś lepsi Wy i jacyś gorsi my. Jak nie było tych gorszych "świeżaków" to było fajnie i bardziej dorośle. Wiesz, ja osobiście nie czuję się częścią jakiejś grupy, ale rozumiem, że tak jest Ci łatwiej oceniać i szufladkować innych. Słucham zatem dalej w czym jestem gorszy od Ciebie... :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy