Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 11 maja 2015 - 10:17
    "Dziwni jesteście panowie - kobiety, które miały wielu partnerów seksualnych traktujecie jak ku..y a myślicie, że kim są dla kobiet faceci, którzy mieli wiele kobiet ? - też ku...mi - tylko męskimi..."


    Kretyńskie feministyczne bzdury. Choć z pierwszą częścią wypowiedzi się w pełni zgadzam. To SĄ k....wy, stworzone by je seksualnie wykorzystywać. Bidulki, przecież zasługują też na szacunek, pewnie szukają tej jedynej miłości i co począć, gdy "znowu się nie udało", prawda? Idealne kandydatki na żonę.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 11 maja 2015 - 12:55
    ~Arthur napisał:

    Kretyńskie feministyczne bzdury. Choć z pierwszą częścią wypowiedzi się w pełni zgadzam. To SĄ k....wy, stworzone by je seksualnie wykorzystywać. Bidulki, przecież zasługują też na szacunek, pewnie szukają tej jedynej miłości i co począć, gdy "znowu się nie udało", prawda? Idealne kandydatki na żonę.....


    Taaaaaaa facet zdradzajacy swoja kobite to dopiero kandydat na partnera zyciowego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MKU ~MKU
    ~MKU
    Napisane 11 maja 2015 - 15:01
    do Centro
    jak u Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 11 maja 2015 - 19:55
    Arthur -
    mnie chodziło tylko o to, że panowie którzy mieli wiele partnerek są dla kobiet TYLKO męskimi kur...mi i niczym innym - teorie dorobiłeś sobie sam - była niepotrzebna bo przekaz chyba jasny - dlatego uważajcie na to czym i przed kim się chwalicie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 11 maja 2015 - 21:30
    Znowu pół na pół, pierwsza część zła, z drugą się w pełni zgadzam. A wiesz, że jest masa kobiet, którym taki ktoś, kto miał masę kobiet, imponuje? "JA będę jego ostatnią, skasuję je wszystkie z jego życia" itd. Takie panie jednak też nie nadają się na żonę.

    A druga część to tak, wielu miele za dużo i to ludziom, którzy obracają to pewnego dnia przeciwko "bohaterowi". Trzeba zamknąć gębę i dalej robić swoje, jeśli się ma taki drajw w charakterze/genach. Bo to jest zatrważające ile jest głupich kobiet, łasych niewiadomo na co i dających wszystko od razu w wianie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 12 maja 2015 - 15:28
    Arthur -
    nie sądź innych kobiet po swojej żonie - to, że jej to pasi i wychwala cię pod niebiosa wcale nie znaczy, że reszta pań ma tak samo - ja takich pań nie znam - a z racji zawodu i hobby znam całkiem sporo kobiet

    ps. może ty jesteś kolegą Delty - to by wiele tłumaczyło

    ciekawe co na to panie ? - czy dla was facet, który zje..ł pół polski jest najlepszym kandydatem na męża ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 12 maja 2015 - 15:50
    Nie tylko pół Polski ale i pół świata :)
    Ale powiem Ci w sekrecie, jeśli ten pan ma do tego dom, piękny samochód i bardzo grube konto i zasoby w gotówce i akcjach, to dla pań nie jest najlepszym kandydatem na męża. Jest kandydatem IDEALNYM.

    Ps. Jaki znowu delty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 12 maja 2015 - 19:09
    Zdradzajacy Arthur byłby idealny... nigdy nie byłby męską k...ą choćby zdradzał z połową swiata damskich k..w.
    Żałosny jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 12 maja 2015 - 20:12
    To wy jesteście żałosne. Piąty krzyżyk leci a wy od lat siedzicie na forum portalu dla mężczyzn po 40tce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 12 maja 2015 - 20:45
    @ Arthur ..wiesz ,że jeśli ktoś przebzykał pół Polski a nawet pół świata to już nadaje się tylko w jedno miejsce - na terapię ;p - i dom , piekny samochód i grube konto , zasoby w gotówce i akcjach , nie spowodują ,że uzależnienie zniknie :)
    A i kto wie , czy tak wyidealizowany kandydat na męża , nie wsiada każdego dnia z porożem do swojego cud- miód Porsche ;) Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 12 maja 2015 - 22:07
    Arthur
    no masz rację, jest kandydatem idealnym
    ...na męża
    ale niekoniecznie na mężczyznę...
    więc potem niespodziewanie może się okazać, że ta wybranka czyli już żona nie lubi seksu ;)
    bo jak już tu pisałam u kobiet jest namiętność, jak jest miłość ;)
    a jako, że zazwyczaj przyciągamy osoby o podobnych wartościach, to wiesz czego się spodziewać ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 12 maja 2015 - 22:30
    Arthur obejrzał "50 twarzy Greya" i sądzi, że to film dokumentalny, więc doskonale "wie" o czym marzą kobiety. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 12 maja 2015 - 23:12
    ~asdfgh napisał:
    Arthur obejrzał "50 twarzy Greya" i sądzi, że to film dokumentalny, więc doskonale "wie" o czym marzą kobiety. :-)

    Nie ma o tym bladego pojęcia, choć myśli, że ma

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 12 maja 2015 - 23:49
    Uderz w stół a nożyce się odezwą :)

    Ale Was krew zalewa, cudowne :)
    A wiecie, że ta debilna historyjka o przystojnym miliarderze-psychopacie, bijącym i chamsko rżnącym młodą studentkę jest hitem wsród kobiet?
    Wiecie, ile pań ją w Polsce kupiło? Dżizas, co Wam w tych głowach siedzi to naprawdę wiecie tylko Wy, Matki Polki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 13 maja 2015 - 00:25
    ~Arthur napisał:
    Uderz w stół a nożyce się odezwą :)

    Ale Was krew zalewa, cudowne :)
    A wiecie, że ta debilna historyjka o przystojnym miliarderze-psychopacie, bijącym i chamsko rżnącym młodą studentkę jest hitem wsród kobiet?
    Wiecie, ile pań ją w Polsce kupiło? Dżizas, co Wam w tych głowach siedzi to naprawdę wiecie tylko Wy, Matki Polki.

    Jesteś w błędzie kochany, bo raczej porażajaca jest twoja głupota i to jaki jestes płytki. Twoje przekonanie, ze kobiety tylko i wylacznie lecą na takich o ktorych wspomniales jest bledne i tylko wspólczuc ci twoich przekonan. A twojej zonie wspólczuc krasnala takiego jakim jestes. out

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 13 maja 2015 - 05:26
    ~Arthur napisał:
    Nie tylko pół Polski ale i pół świata :)
    Ale powiem Ci w sekrecie, jeśli ten pan ma do tego dom, piękny samochód i bardzo grube konto i zasoby w gotówce i akcjach, to dla pań nie jest najlepszym kandydatem na męża. Jest kandydatem IDEALNYM.

    Ps. Jaki znowu delty?


    Masz racje. Sa wiele kobiet co leca na kaske. W ten sposob zapewniaja sobie beztroska przyszlosc. Szybko zajsc w ciazy potem musi byc slub oczywiscie. Wiesz zona mojego kochanka ma takie nastawienie: pierdole, nie robie. A ze on ciezko zapieprza zeby miec ten gruby portwel to juz niewazne. I tak naprawde sie nie dziwie ze zdradza ja 6 miesiecy po slubie. Ja mam prace i wiem co to znaczy ciezko zapieprzac i ciesze sie ze jestem nie uzalezniona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 13 maja 2015 - 08:41
    Uderz w stół a nożyce się odezwą :)

    To jest takie powiedzenie za pomocą którego możesz mi wszystko wmówić. Napisz mi, że jestem kosmitką, ja zaprzeczę i w ten sposób udowodnisz mi, że jestem kosmitką.

    ~Ąghnetka napisał:
    I tak naprawde sie nie dziwie ze zdradza ja 6 miesiecy po slubie.


    Po tak krótkim małżeństwie można je unieważnić na drodze cywilnej i kościelnej, jakby mu było tak źle to by to zrobił, ale widocznie nie jest mu aż tak źle jak twierdzi. Większość zdradzaczy pewnie opowiada jak to im źle z żonami, żeby złapać takie jak ty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 13 maja 2015 - 08:55
    asdfgh skoncz w koncu pieprzyc co mysla i robia zdradzajacy faceci. przestan myslec ze kazda kochanka leci na slowka,kase i bog wie na co tam jeszcze bo ciagle walkujesz jedno.a ty arthur pierdzielisz jak porzucony 20latek. podejrzewam ze ty twoja wizja romansow jest taka ze albo kochas sponsoruje kochanke,albo ja bezyknal raz moze kilka razy a potem wielki halas bo kobieta sie zakochala.
    a co do 50 twarzy- wiesz czemu byc moze ten film jest hitem wsrod kobiet? bo po pierwsze kobiety tez potrzebuja odmiennosci w lozku,moze niekoniecznie az takiej wyrafinowanej ale jednak... a po drugie wg,mnie i moim zdaniem ten film pokazuje jakimi sk....synami jestescie, wykorzystujecie niewinne kobiety , wykorzystujecie ich szczerze uczucia w imie zaspoakajania wlasnych potrzeb. pieprzeni egoisci nieziemscy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 13 maja 2015 - 09:49

    ~Ąghnetka napisał:
    I tak naprawde sie nie dziwie ze zdradza ja 6 miesiecy po slubie.

    ~asdfgh napisał:
    Po tak krótkim małżeństwie można je unieważnić na drodze cywilnej i kościelnej, jakby mu było tak źle to by to zrobił, ale widocznie nie jest mu aż tak źle jak twierdzi. Większość zdradzaczy pewnie opowiada jak to im źle z żonami, żeby złapać takie jak ty.



    Nie znasz ludzi i ich sytuacje. Skad wiesz co on twierdzi? i ja sie nie pchalam do jego zycia. Spoko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 13 maja 2015 - 11:08
    napisał:
    przestan myslec ze kazda kochanka leci na slowka,kase i bog wie na co tam jeszcze bo ciagle walkujesz jedno


    Na coś przecież leci. :-) Chyba nie spotyka się z nim za karę?

    napisał:
    i ja sie nie pchalam do jego zycia


    Ale w nim jesteś. Nie jest ważne jak bardzo masz szlachetne myśli, ważne jest to CO ROBISZ. Robisz źle i twoje postępowanie jest źle oceniane. Nikogo nie obchodzi co sobie przy tym myślałaś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy