Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdradziłam męża

Rozpoczęte przez ~Zdradzająca, 02 kwi 2021
  • avatar ~Bzyk ~Bzyk
    ~Bzyk
    Napisane 08 stycznia 2022 - 21:26
    Oj oj ktos tu dawno nie bzykal i zionie jadem. Pozdrawiam cieplutko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 08 stycznia 2022 - 21:42
    ~O napisał:
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuA ja kurwa wasza mać nikogo nie pozdrawiam i mam was wszystkich w dupie. ]

    Wieczorynka już dawno się skończyła. Spać wypad! I bez brzydkich słów proszę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smutna kobieta ~smutna kobieta
    ~smutna kobieta
    Napisane 09 stycznia 2022 - 14:33
    Przykro że jakiś prostak tu wszedł i bzdury pisze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smutna kobieta ~smutna kobieta
    ~smutna kobieta
    Napisane 09 stycznia 2022 - 14:33
    Przykro że jakiś prostak tu wszedł i bzdury pisze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 09 stycznia 2022 - 15:37
    ~czwórka napisał:
    Wisienko wstawiam link do ciekawego artykułu.
    https://orion.fm/rany-ktorych-czas-nie-goi-neurobiologia-przemocy/

    Jak będziesz miała chwilę to zachęcam do przeczytania.

    Przypomniał mi się jeszcze jeden wykład w temacie traumy wczesnodziecięcej a późniejszych problemów ze zdrowiem psychicznym.
    https://youtu.be/tZkBZxqZUlY

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 09 stycznia 2022 - 17:49
    ~czwórka napisał:
    ~czwórka napisał:
    Wisienko wstawiam link do ciekawego artykułu.
    https://orion.fm/rany-ktorych-czas-nie-goi-neurobiologia-przemocy/

    Jak będziesz miała chwilę to zachęcam do przeczytania.

    Przypomniał mi się jeszcze jeden wykład w temacie traumy wczesnodziecięcej a późniejszych problemów ze zdrowiem psychicznym.
    https://youtu.be/tZkBZxqZUlY



    Dziękuję, wciągnęło mnie i obejrzałam dwa :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On 48 ~On 48
    ~On 48
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 08:31
    Nie musisz się rozwodzić. Koleżanki wcześniej pisały, jaka jest na to recepta :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 10:24
    ~Okreslony napisał:
    Częściowo to nasza wina, bo ja za dużo pozwoliłem żonie. Ale schemat ten sam. Kolega, rozmowy, wsttsap, fb, Wymiana numerów, czyli standard. Wiadomo że związek średnio wtedy wyglądał, ale to w tamtym momencie był czas na psychoterapie, teraz już wiem że to nie związek na zawsze. Fajnie ze są takie Miejsca gdzie możemy swoimi poglądami się wymieniać. Chociaż jak widzisz punkt widzenia zależy od osoby, np dla wielu pań i panów stąd nasze poglądy są dziwne i staroświeckie. Generalnie to zawsze znajomym mówię żeby rozmawiali na zapas z partnerami o skutkach zdrady, to banały śmieszne w danej chwili, ale po zdradzie już nie jest zabawnie.


    Za dużo pozwoliłem żonie? Żona to nie przedmiot własności.... jedno zdanie i tłumaczy wszystko. Pan i władca w łasce swojej żonie na za dużo pozwalał... i się rozbrykała paskudna.... Nic dziwnego, że szukała szczęścia na boku skoro traktowałeś ją i traktujesz przedmiotowo. Oczywiście zdrada jest bardzo nie w porządku ale z powietrza się nie bierze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 28 kwietnia 2023 - 08:26
    ~Zwykły napisał:


    Za dużo pozwoliłem żonie? Żona to nie przedmiot własności.... jedno zdanie i tłumaczy wszystko. Pan i władca w łasce swojej żonie na za dużo pozwalał... i się rozbrykała paskudna.... Nic dziwnego, że szukała szczęścia na boku skoro traktowałeś ją i traktujesz przedmiotowo. Oczywiście zdrada jest bardzo nie w porządku ale z powietrza się nie bierze.



    Ignorancie, czy tak trudno ci zrozumieć, że tu chodzi o pozwalanie na przekraczanie swoich granic i tolerowanie tego, jednocześnie przy szanowaniu i nie przekraczaniu granic partnera?

    Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż od ponad 20 lat ~Mąż od ponad 20 lat
    ~Mąż od ponad 20 lat
    Napisane 09 maja 2023 - 07:24
    ~123sprawdzam napisał:
    ~Zwykły napisał:


    Za dużo pozwoliłem żonie? Żona to nie przedmiot własności.... jedno zdanie i tłumaczy wszystko. Pan i władca w łasce swojej żonie na za dużo pozwalał... i się rozbrykała paskudna.... Nic dziwnego, że szukała szczęścia na boku skoro traktowałeś ją i traktujesz przedmiotowo. Oczywiście zdrada jest bardzo nie w porządku ale z powietrza się nie bierze.



    Ignorancie, czy tak trudno ci zrozumieć, że tu chodzi o pozwalanie na przekraczanie swoich granic i tolerowanie tego, jednocześnie przy szanowaniu i nie przekraczaniu granic partnera?

    Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?




    Bez względu na kontekst Określony to mizogin i tykle. Żaden przyzwoity facet nie pisałby tak o kobiecie. Drodzy panowie, traktujecie swoje panie przedmiotowo, to macie skutki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 09 maja 2023 - 11:32
    ~Mąż napisał:
    ~123sprawdzam napisał:
    ~Zwykły napisał:


    Za dużo pozwoliłem żonie? Żona to nie przedmiot własności.... jedno zdanie i tłumaczy wszystko. Pan i władca w łasce swojej żonie na za dużo pozwalał... i się rozbrykała paskudna.... Nic dziwnego, że szukała szczęścia na boku skoro traktowałeś ją i traktujesz przedmiotowo. Oczywiście zdrada jest bardzo nie w porządku ale z powietrza się nie bierze.



    Ignorancie, czy tak trudno ci zrozumieć, że tu chodzi o pozwalanie na przekraczanie swoich granic i tolerowanie tego, jednocześnie przy szanowaniu i nie przekraczaniu granic partnera?

    Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?




    Bez względu na kontekst Określony to mizogin i tykle. Żaden przyzwoity facet nie pisałby tak o kobiecie. Drodzy panowie, traktujecie swoje panie przedmiotowo, to macie skutki.


    Mizogin, który przedkładał potrzeby żony ponad swoje? Mizogin, który ją szanował i doceniał jako partnerkę?

    Co to się teraz porobiło z tymi MIZOGINAMI ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bożenka ~Bożenka
    ~Bożenka
    Napisane 10 września 2023 - 18:45
    Witaj smutna kobieto, co ciekawego u Ciebie, dawno nic nie pisałaś.Jak Ci poszło, jak się sprawy potoczyły dalej. Jaki wpływ ma na Ciebie i rodziny moja rada?Jak Twoja moralność to znosi?Mówiłaś ostatnio że najgorsze masz za sobą.Wiem jak to jest.Ale najważniejsze że spróbowałas i Ci się spodobało, teraz wiesz jak powinien wyglądać seks z innymi facetami.Pozdrawiam i życzę Ci wspaniałych przeżyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smutna kobieta ~smutna kobieta
    ~smutna kobieta
    Napisane 17 września 2023 - 13:28
    Witaj Bożenko, witam wszystkich co do mnie pisali i udzielali różnych porad dzięki za nie. Przyznam szczerze że z niektórych skorzystałam i jestem za nie bardzo wdzięczna. No cóż tak to bywa że moralność trzeba odłożyć na bok. Ciężko mi bylo to zrobić pierwszy raz z obcym facetem ale jakoś się udało, teraz nie mam takiego dylematu. Poznaję smak seksu z innymi facetami otworzyłam się na ludzi i przeżycia jakich mi dostarcza seks z nimi. Dzięki nim stałam się lepszą kobietą. Po każdym seksie z innymi facetami jestem wyluzowana i milutka dla męża i rodziny. Szkoda tylko tego że tak późno poznałam te uroki życia ale myślę że jeszcze coś fajnego przeżyję. Dzięki za rady. Pozdrawiam, ale juz nie smutna kobieta hi hi hi ale dobrze zaspokojona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smutna kobieta ~smutna kobieta
    ~smutna kobieta
    Napisane 17 września 2023 - 13:28
    Witaj Bożenko, witam wszystkich co do mnie pisali i udzielali różnych porad dzięki za nie. Przyznam szczerze że z niektórych skorzystałam i jestem za nie bardzo wdzięczna. No cóż tak to bywa że moralność trzeba odłożyć na bok. Ciężko mi bylo to zrobić pierwszy raz z obcym facetem ale jakoś się udało, teraz nie mam takiego dylematu. Poznaję smak seksu z innymi facetami otworzyłam się na ludzi i przeżycia jakich mi dostarcza seks z nimi. Dzięki nim stałam się lepszą kobietą. Po każdym seksie z innymi facetami jestem wyluzowana i milutka dla męża i rodziny. Szkoda tylko tego że tak późno poznałam te uroki życia ale myślę że jeszcze coś fajnego przeżyję. Dzięki za rady. Pozdrawiam, ale juz nie smutna kobieta hi hi hi ale dobrze zaspokojona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7
Strona 7 z 7
poprzednia Strona 7 z 7

Gorące tematy