Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 19 stycznia 2017 - 18:42
    @Adam,
    dlatego widząc, co tu się dzieje, wycofałem się. Zważ, że to jest forum strony "Facet po 40-tce" a niemal wszystkie wątki zdominowane przez kobiety (z widocznymi w wypowiedziach emocjonalnymi problemami, wzgl. zaburzoną osobowością).
    Moja polemika z miłośniczką blaszanej motoryzacji alias Magdą też była bezsensowna, vide ostatnie "strzały" dot. ilości mężczyzn, którzy ją przelecieli, proszę wybaczyć, wykochali.
    Podpisuję się pod Twoją opinią napisaną capslockiem, niemniej skłonię się ku stwierdzeniu, iż jedno- lub kilkurazowe bezwzględne zerżnięcie seksualnie atrakcyjnej, choć głupiej kobity jest tam jakąś jakością samą w sobie...

    Pozdrowienia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 19 stycznia 2017 - 18:55
    ~Arthur napisał:
    @Adam,
    dlatego widząc, co tu się dzieje, wycofałem się. Zważ, że to jest forum strony "Facet po 40-tce" a niemal wszystkie wątki zdominowane przez kobiety (z widocznymi w wypowiedziach emocjonalnymi problemami, wzgl. zaburzoną osobowością).
    Moja polemika z miłośniczką blaszanej motoryzacji alias Magdą też była bezsensowna, vide ostatnie "strzały" dot. ilości mężczyzn, którzy ją przelecieli, proszę wybaczyć, wykochali.
    Podpisuję się pod Twoją opinią napisaną capslockiem, niemniej skłonię się ku stwierdzeniu, iż jedno- lub kilkurazowe bezwzględne zerżnięcie seksualnie atrakcyjnej, choć głupiej kobity jest tam jakąś jakością samą w sobie...

    Pozdrowienia!


    Podpisuję się pod tym. Choć preferowałbym jednorazowe i bezwzględne i totalnie bezlitosne rznięcie. Numeru telefonu takiej raczej bym nie zostawił.
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 19 stycznia 2017 - 20:29
    Jeden frustrat vide @Arthur (właściciel dwóch samochodów i kolekcjoner ponad 100 kobiet, dobry techniczne, więc na kolana drogie Panie) a drugi zdradzony małżonek vide @Adam taki mądry tylko rys na suficie nie potrafił dostrzec, ale numeru telefonu by nie zostawił, zostawił za to kolega jego żonie, oj musiał być dobry w tym rżnięciu, oj musiał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 19 stycznia 2017 - 20:31
    Ten kolega oczywiście. A może to był Arthu? Zadziałała magia dwóch blach w garażu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 19 stycznia 2017 - 20:32
    Mam 45 lat i miałam 15 kochanków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 19 stycznia 2017 - 22:45
    ~Magda napisał:
    Mam 45 lat i miałam 15 kochanków.

    Zużyta. Tak bardzo - jak bardzo wyszczekana i złośliwa.
    A moja żonka, no cóż, oddała mi przysługę z trym kochankiem. Pozbyłem się balastu. Jak mawiają Baba z wozu - koniom lżej.
    Nie ma po czym płakać. Było, minęło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 19 stycznia 2017 - 23:09
    ~Magda napisał:
    Mam 45 lat i miałam 15 kochanków.

    I weź tu człowieku pocałuj w usta.
    A tam było 15 różnych członków. Fuj.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 19 stycznia 2017 - 23:16
    O kurcze, moja kindersztuba nie pozwoliłaby mi tak pojechać, padłem, rozwaliłeś gościu (gościówo?) system.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 07:59
    I żaden nie wpadł na to, że to trolling. To, że będziecie odpowiadać było oczywiste, poziom odpowiedzi również nie zaskakuje. Oczywiście, że nie mam 45 lat i nie miałam 15 kochanków. Za to znowu "Panowie" podbudowali sobie ego jak zwykle w prostacki, prymitywny, ordynarny sposób. Głodnemu chleb na myśli. Mężczyźni są jednak żałości. Do bólu przewidywalni. I dlatego prawdziwa ilość kochanków kobiety zawsze pozostanie jej tajemnicą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 08:02

    O to kobiety nigdy się nie pyta. Który nie rozumie, ten nie jest mężczyzną a chłoptasiem. Sorry Panowie, ale taka prawda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 20 stycznia 2017 - 09:39
    ~Magda napisał:
    I żaden nie wpadł na to, że to trolling. To, że będziecie odpowiadać było oczywiste, poziom odpowiedzi również nie zaskakuje. Oczywiście, że nie mam 45 lat i nie miałam 15 kochanków. Za to znowu "Panowie" podbudowali sobie ego jak zwykle w prostacki, prymitywny, ordynarny sposób. Głodnemu chleb na myśli. Mężczyźni są jednak żałości. Do bólu przewidywalni. I dlatego prawdziwa ilość kochanków kobiety zawsze pozostanie jej tajemnicą.

    Magda - oczywiście że to nie był troll. Chciałaś sprawdzić reakcję mężczyzn. Pomyślałaś że jesteś taka wyzwolona, zaszpanujesz A tu takli zonk
    Kobieta, która nie szanuje swojego ciała nie jest atrakcyjna dla mężczyzny. Chyba że tak jak napisał @Arthur, na szybkie i ostre rżnięcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 20 stycznia 2017 - 09:58
    Magda. Jasne że nie masz 45 lat. Może twoje ciało ma bo mózg zatrzymał się na poziomie chorego niemowlęcia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 10:58
    ~Angela napisał:
    Witam
    Zastanawiam się co panowie sądzą o związkach a raczej układach bez zobowiązań . takich wyłącznie dla seksu, Mam 40 lat on trochę więcej oboje nie możemy na razie zbudować związku więc zaproponował ku mojemu zaskoczeniu taki układ, Interesuje mnie co panowie myślą o kobietach które godzą się na takie układy. Zdanie pań zwłaszcza które tego doświadczyły też mile widziane.


    Nie szpanuję. Moje zdanie jako pani, która tego doświadczyła.

    Więc odpowiadam.
    Moje ciało = moja sprawa.
    Problem polega na tym, że mało osób potrafi KULTURALNIE rozmawiać o seksie, zwłaszcza, jeżeli ma to być szczera rozmowa i dotyczyć "drażliwych kwestii". Wtedy zaczyna się zazwyczaj hejt, który tutaj leci tylko i wyłęcznie z uwagi na stan cywilny drugiej strony.
    I jeszcze to, że nagle wszyscy chcą Ci pokazać jak bardzo się mylisz, nagle zaczynają Cię uświadamiać, przestrzegać, mówić Ci jaka jesteś a jaka nie jesteś, co chciałaś a czego nie chciałaś, bo wiedzą to wszystko lepiej.

    Myślę, że Wasze odpowiedzi bardzo pomogły Autorce tematu. W szczególności w tym żeby osobisty intymny styl życia zachować dla samej siebie i być ostrożną w relacjach bo można spłonąć na stosie. Nawet anonimowo. I taka to jestem wyzwolona. Kto dalej nie ogarnia-jego sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 11:13
    Myślę, że Autorka już wie co panowie sądzą o takich układach i kobietach. Nie potępiają, jeżeli sami są w takim układzie, bardzo potępiają jeżeli w układzie jest ktoś inny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 20 stycznia 2017 - 11:33
    ~Magda napisał:
    Myślę, że Autorka już wie co panowie sądzą o takich układach i kobietach. Nie potępiają, jeżeli sami są w takim układzie, bardzo potępiają jeżeli w układzie jest ktoś inny.

    Żaden normalny facet nie zwiąże się na stałe z kobietą, która była używana przez wielu innych facetów. Przelotnie na sex tak. Bo są łatwe. Nie trzeba zbytnio się starać.
    Bo jak można pokazać się z nią w towarzystwie swoich kumpli? Nigdy nie masz pewności że któryś z nich jej nie używał.
    Facet chce być dumny ze swojej kobiety, chce się nią chwalić. Więc pomyśl logicznie - kto chciałby się pochwalić że jest z kobietą z którą wcześniej mogło mieć wielu innych ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 11:44
    ~gość napisał:
    ~Magda napisał:
    Myślę, że Autorka już wie co panowie sądzą o takich układach i kobietach. Nie potępiają, jeżeli sami są w takim układzie, bardzo potępiają jeżeli w układzie jest ktoś inny.

    Żaden normalny facet nie zwiąże się na stałe z kobietą, która była używana przez wielu innych facetów. Przelotnie na sex tak. Bo są łatwe. Nie trzeba zbytnio się starać.
    Bo jak można pokazać się z nią w towarzystwie swoich kumpli? Nigdy nie masz pewności że któryś z nich jej nie używał.
    Facet chce być dumny ze swojej kobiety, chce się nią chwalić. Więc pomyśl logicznie - kto chciałby się pochwalić że jest z kobietą z którą wcześniej mogło mieć wielu innych ?


    Kto mówi o wielu?
    Mówimy o jednym, ale bez jakichkolwiek oczekiwań co do przyszłości, bez zobowiązań? To chyba jasne, że tu nie chodzi o ilość partnerów, ale o rodzaj intymnego związku? A to nie przekłada się na ich automatyczne zawieranie raz po raz. Ja przynajmniej tak zrozumiałam problem Autorki. Mówimy o czymś chwilowym, incydentalnym jako substytucie bycia z kimś.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość enty ~gość enty
    ~gość enty
    Napisane 20 stycznia 2017 - 11:51
    No i to był kulturalny wpis. Taka jest prawda, można się bulwersować, ale lepiej przyjąć do wiadomości. Ja Ciebie nie znam, nie obchodzi mnie ilu miałaś partnerów, nie interesuje mnie to.
    Po prostu rozmawiając na poziomie ogólnym to prawdą jest to co napisali przedmówcy. Kobieta rozwiązła, prowadząca bujne życie seksualne, mająca wielu przypadkowych partnerów nie jest atrakcyjna dla i mężczyzn. Oczywiście każdy ma swoja definicje rozwiązłości i wielu partnerów. ale zasada jest u każdego taka sama.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 11:56
    Większość zamieszczanych tutaj wpisów jest życiowo naiwnych.
    Nie mówimy na poziomie ogólnym, ale o konkretnym przypadku relacji między dwojgiem ludzi. Nie można utożsamiać związku bez zobowiązań z rozwiązłością seksulaną, chociaż pozornie może to tak wyglądać. Jest to jednak pewien rodzaj hipokryzji. Jaka będzie moralnie gatunkowa różnica pomiędzy kobietą która była dwukrotnie mężatką z wielkiej miłości i miała tych dwóch partnerów-mężów a taką która miała dwóch partnerów seksualnych bez miłosci z czystego pożadania. Czy ta druga będzie rozwiązła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość enty ~gość enty
    ~gość enty
    Napisane 20 stycznia 2017 - 12:04
    Dwóch nie, ale znajdą się tacy, dla których tych dwóch będzie przeszkodą nie do przeskoczenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 12:04
    Co do przypadkowych parnterów kobiety, niestety, ale ta ilość, jeżeli byli, pozostanie tajmenicą tylko i wyłącznie dla niej. Cokolwiek mężczyzna swojej kobiety może policzyć to jej poprzednie związku, małżeńskie, partnerskie. To wszystko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy