Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 17 stycznia 2023 - 10:56
    Jak jeszcze chodziłem do szkoły to jak wszedłem do łazienki by się przebrać na wf patrzę a tam dwóch kolegów z mojej klasy którzy nosili stringi z początku byli zawstydzeni ale jak ja za czołem się przebierać i też wtedy miałem na sobie stringi to zaczęła się rozmowa jak to się zaczeło że zaczęliśmy nosić

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~~ ~~
      ~~
      Napisane 17 stycznia 2023 - 11:46
      Do: ~Szymon

      Dawno to było? W którym roku?
      W szkole podstawowej? Średniej? Zawodowej?
      Taka lipa w tej szkole, że nie było szatni przy sali gimnastycznej?
      Koledzy w stringach tak po prostu rozebrali się w niezamykanej łazience i byli zawstydzeni? To czemu koledzy zaczęli nosić skoro się wstydzili?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Bronek ~Bronek
        ~Bronek
        Napisane 24 stycznia 2023 - 15:35
        Do: ~~

        tu masz racje, jak chodzilem do szkoly ( zaczalem nosic striny jakos podstawowka/ w gimnazjum) to tez sie ukrywalem, bo raczej smiech kolegow czy kolezanek (a i pozniejsze gnebienie) byloby nie do zniesienia. Dopiero w szkole sredniej/studia NIELICZNI znajomi wiedzieli, tacy najblizsi i to tez tak wyszlo przypadkiem, ale tu juz ludzie byli bardziej 'normalni' i nie bylo z tego tytulu nieprzyjemnosci. :D

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~. ~.
          ~.
          Napisane 26 stycznia 2023 - 17:41
          Do: ~Bronek

          W podstawówce, czy kiedyś w gimnazjum, w wielu przypadkach, nie skończyłoby się na śmiechu koleżeństwa, tylko tak jak piszesz gnębieniem. Byłoby niezłe używanie kosztem takiego chłopaka.
          W szkole średniej jest już pewna selekcja, choć zależy to od konkretnej szkoły. Studia trochę lepiej, ale też zależy na jakie towarzystwo się trafi.
          Tego typu bielizna była i jest tematem niszowym. Teraz jest tego więcej niż kiedyś, ale dalej to mały procent.
          Z krajowych, bardziej znanych marek jest np. Cornette. Mają od kilkunastu lat jeden model, w którym zmieniały się tylko kolory i nadruki, do tego tanga, które z przodu wyglądają identycznie. SestoSenso, tak samo stringi i tanga, różniące się od Cornette tylko napisami. W SestoSenso od lat jest jeszcze jeden model stringów, a dużo później chyba wprowadzili nawet trzeci - bezszwowy, więc ta marka wygląda na krajowego potentata. Choć i tak to śmiesznie brzmi przy trzech modelach w ciągu dwudziestu lat.
          Atlantic, zanim zbankrutował, miał coś w ofercie. Obecnie z bardziej skąpych to tylko tanga. Jeżeli coś z Atlantica się sprzedaje na alledrogo to chyba z dawnych zapasów magazynowych.
          Key jeżeli cokolwiek takiego miał to musiało być bardzo dawno temu. Henderson chyba nic.
          Z mniej znanych Fabio, ale bez wyboru w ofercie i chyba tylko wyprzedają zapasy. Znani producenci bielizny bezszwowej lub teromaktywnej stringi mają, ale tylko damskie i chyba nigdy męskich w ofercie nie było.
          Nikt nie chce zarobić? Czy nie ma dostatecznego popytu na takie produkty? Wszystko wskazuje, że faceci, którzy noszą taką bieliznę to wąska grupa odbiorców w Polsce. Gdyby był duży popyt, to pierwszy lepszy wymyśliłby markę, zlecił szwalni szycie i sprzedawał z dużym zyskiem na samym pośrednictwie.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 20 stycznia 2023 - 07:16
    Hej tajemniczy a co w tym dziwnego ze stringi kupi mama lub siostra Ja nosze od wielu lat nad jeziorem tez jestem w stringach w lecie jak jest upał często chodzę w samej bieliźnie po domu nikt afery nie robi i nigdy nie robił Już każdy zna stringi i dla nikogo to żadna cuda a ze jak ktoś zacofany to potem takie wypisuje jak zobaczy wystająca bielizne .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~. ~.
      ~.
      Napisane 20 stycznia 2023 - 14:24
      Do: ~Mariusz

      To świetnie, że mama z synem czy siostra z bratem mają tak dobre relacje. Wtedy nie dziwi, że mama lub siostra kupi, ale to niestety nieliczne przypadki.
      Raczej nie jesteś nastolatkiem w szkole, a dziwne jest tyle wpisów na forum, że wielu chłopaków noszących stringi nie ma oporów z przebieraniem się przy kolegach i nie wzbudza to żadnych reakcji w klasie, w szkole. To jest mało prawdopodobne. Może jakieś pojedyncze przypadki, ale nie powszechniejsze zjawisko w Polsce.
      Co innego nastolatek w szkole, co innego w domu. Są rodziny wyznające zasady naturyzmu i np. przebywają nago w domu. W domach, w wielu przypadkach, żadnych afer nie będzie o to, że syn nosi stringi. Tylko dom to nie szkoła, gdzie są dzieciaki z różnych środowisk.
      W Polsce nad jeziorem, czy nad morzem kobiety w stringach bywają, ale faceci to ciągle odosobnione przypadki. Chyba, że miałeś więcej szczęścia i spotykałeś innych facetów, poza Tobą, kąpiących się czy opalających w stringach. Ja nie.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 20 stycznia 2023 - 11:04
    Podoba minusie chłopak w stringach wole niż w bokserkach Ja nosze mój mąż i syn . Kazdy zadowolony

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~. ~.
    ~.
    Napisane 20 stycznia 2023 - 14:27
    Agnieszko! Bardzo dobrze, że jesteście zadowoleni. Są kobiety, którym podobają się męskie stringi u facetów. Są też kobiety, które tolerują to u mężczyzn i takie, dla których jest to absolutnie nie do przyjęcia. Kobiet, którym się to podoba jest niestety zdecydowana mniejszość.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 20 stycznia 2023 - 18:47
    Tak rzadkość faceta w stringach nad woda spotkać ja jestem jedyny kobiety jak jestem ta są w stringach nie jedna Tylko w Żywcu jak byłem to był tez młody chłopak z soja obije w stringach . Ja jeżdżę na Dwudniaki na kąpielisko i zauważyłem ze kilka razy są te same osoby w tych miejscach zawsze są w stringach kobieta z facetem ona w stringach i dwie takie nastolatki i ja Kiedyś nawet tak starsza kobieta była w stoku bikini my w stringach poszła i za chwile wróciłam miał już stringi Tak ze wieże nie jeden by ubrał tylko się wstydzi nie wiem czego Mnie nie obchodzi. Innych opinia nisze bo lubię i są mega wygodne i mam całe ciało opalone a nosze na codzien

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 22 stycznia 2023 - 00:24
    Nie rozumiem niektórych osób które twierdzą że kupowanie bielizny przez rodziców bądź siostrę jest czymś nienormalnym

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~. ~.
    ~.
    Napisane 22 stycznia 2023 - 11:57
    Jeżeli mama kupuje synowi lub siostra bratu bieliznę, to nie jest nienormalne.
    Nietypowe i rzadkie jest, że mama lub siostra kupują męskie stringi. Niewielu facetów nosi taką bieliznę, a jeszcze mniej dostaje ją od mam i sióstr.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 22 stycznia 2023 - 23:55
    Hej tajemniczy jaka nosisz bielizne ? Są rodziny co nie ma się tajemnic i ja tak jestem wychowany .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 23 stycznia 2023 - 08:14
    Cześć mam 40 lat stringi nosze długo pierwsze Zaczolem nosić w wieku ok 20 lat kipiel pierwsza pare w Niemczech potem we Włoszech tam pierwszy raz wydałem na plaże w stringach Dziś mam same stringi nosze na codzien zona i dzieci wiedza ze mam tylko taka bieliznę . Nosze bo w niej najlepiej się czuje najlepsze ta są majteczki . Kupuje na necie szkoda ze w sklepach tak mało jej jest bardzo mało .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 23 stycznia 2023 - 17:37
    Od kąd zakupiłem pierwszoł parę to teraz noszę tylko stringi mojej dziewczynie się to bardzo podoba i nie chce mnie widzieć w innej bieliźnie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ ~~
    ~~
    Napisane 23 stycznia 2023 - 18:12
    Nie napisales Szymon jak to sie stalo ze koledzy w klasie tez zaczeli nosic stringi

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Szymon ~Szymon
      ~Szymon
      Napisane 23 stycznia 2023 - 22:55
      Do: ~~
      Jeden kupił z ciekawości a drugi na wakacje w Chorwacji i tak zostało do dzisiaj mówią że nie ma lepszej bielizny teraz będą zakładać tylko stringi

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 23 stycznia 2023 - 18:45
    Panowie jesteście na whatsup??

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szymon ~Szymon
    ~Szymon
    Napisane 24 stycznia 2023 - 17:28
    Ja ze swoją dziewczyną nosimy tylko stringi ona nie chce mnie widzieć w innej bieliźnie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dziewczyna ~Dziewczyna
    ~Dziewczyna
    Napisane 26 stycznia 2023 - 15:46
    Ile macie lat Szymonie ? Ja mam 20 nisze stringi mój chłopak również zawsze mi się podobały kobiety i chłopaki w tej bieliznie . Bardziej kręci mnie osoba w stringach niż nago . Często w lecie w upał chodzę cały dzien w bikini w stringach kooo domu również . Nikt nie widzi są tuje a jeśli cos sąsiad z okna zobaczy to musle ze nawet mu miło A ja uwielbiam mieć całe ciało opalone i ten ślad po majteczkach mmmm

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 26 stycznia 2023 - 17:38
    Libię ta bieliznę sama nosze , stringi Lubię ja na pośladkach mężczyzn , chłopaków , kobiet , ładnie , elegancko jest , seksownie .Nie lubię luźnych bokserki po kolana to maja być majtki zwłaszcza na płazy kapią się w krótkich spodenkach parodia i napewno nie wygodnie Ale faceci każą kobiet jak najskromniejszy strój ubrać a sobie …..

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 28 stycznia 2023 - 08:47
    Nisze stringi ze względu na wygodę to najlepsza bielizna . Wygodna , praktyczna . Nosze bo lubię o nie obchodzą mnie inne opinie nosze dl siebie nosze to w czym mi wygodnie i dobrze się czuje .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 02 lutego 2023 - 04:41
    Stringi zawsze stringi to najwygodniejsza najpiękniejsza bielizna na kobiecych pośladkach a na męskich mega wygodna . Sam nosze na codzien . Piotr 45 lat

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 02 lutego 2023 - 14:53
    Zawsze pod dres ubieram stringi i idę biegać , ćwiczyć to idealna bielizna dla sportowców Nie przeszkadza nie uwiera .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sport ~sport
    ~sport
    Napisane 03 lutego 2023 - 17:19
    dla sportowcow jest suspensor/suspensorium/jockstrapy

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 03 lutego 2023 - 18:31
    No tak ale na rower striny się nie nadają . Lepiej bez, ewentualnie zwykle slipy

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy