Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 24 stycznia 2022 - 10:42
    ~Krzysiek napisał:
    ~Orzech napisał:
    ~Rafał napisał:
    Zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie chodzić w stringach. Mi niestety nie jest to dane. Aby ubrać stringi muszę ogolić sobie tyłek. Należę do tych co mają tam niestety zarost:/ Po ogoleniu wyskakują mi krosty i stringi odpadają. Pośladki w stringach dociskają do spodni i od razu cały tyłek w krostach:(


    moze depilacja laserowa? trwałe usuniecie owłosienia i z bani

    Super sprawa ja byłem chyba na 5 zabiegach i jestem zadowolony.


    ja chce isc ogolic poslady i przod tez razem z jajkami, bedize z glowy :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 25 stycznia 2022 - 14:15
    Cieszę się ze jest coraz więcej zadbanych mężczyzn kobiety nieraz się męczą dla swoich połówek u kosmetyczki Lubię mężczyzn z zarostem ale na dole wole jak jest gładki , do tego stringi wyglada cudownie . Kobieta tez nie powinna miedź buszu na dole delikatny pasek lub na zero W zimie mam delikatny paseczek na lato na zero tak lepiej higienicznej na upały i pod bikini

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 27 stycznia 2022 - 20:20
    Podpowie ktoś jaka depilacja intymna jest najlepsza dla faceta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 27 stycznia 2022 - 22:23
    Mam pytanie ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych i ile zabiegów potrzeba bo na chwilę obecną wszystko robię golarką pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 28 stycznia 2022 - 19:38
    Cześć. Prowadzę dość aktywny tryb życia i bokserki przestały się sprawdzać. Próbowałem nosić stringi, ale nie do końca były dla mnie wygodne i w końcu trafiłem na jockstrapy. Rozwiązanie z dwoma gumowymi paskami wokół pośladków sprawdziło się. Moim zdaniem są dużo wygodniejsze i widzę że robią się coraz bardziej popularne, bo rośnie ich dostępność.

    Testował ktoś taki rodzaj bielizny? Jakie macie wrażenia/opinie?

    A w temacie depilacji laserowej, testowałem powyżej i też mogę polecić, ale trzeba się przygotować na pewną dawkę bólu przynajmniej za pierwszym razem. Chciałbym też załatwić laserowo problem zbędnego owłosienia okolic intymnych, ale chyba bardzo trudno znaleźć salony, które to oferują takie coś dla facetów, a jeśli już to z pominięciem depilacji jajek, na której też by mi zależało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 29 stycznia 2022 - 06:27
    Ja wykonywalem Ale jąder nie robią możesz przegrzac i być bezplodny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 29 stycznia 2022 - 11:24
    Witam odnośnie depilacji laserowej wczoraj dzwoniłem do Poznania I robią depilację intymną jądra też tylko przed zabiegiem jest konsultacja z lekarzem i kosmetologiem robią test żeby było bezpiecznie i w Kaliszu też robią a jeśli chodzi o jackstropy kupiłem na próbę są wygodne ale wolę stringi bo są bardziej wygodne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 29 stycznia 2022 - 11:30
    Test jest po to żeby sprawdzić reakcję skóry tak mi Pani wytłumaczyła taki zabieg kosztuje około 1300 zł i to jest seria 6 zabiegów a 7 gratis i co 6 tygodni jest cykl w poniedziałek mam konsultacje zobaczę jak będzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 stycznia 2022 - 11:35
    A ja wole krem do depilacji niż laserowe usuwanie wlosow. Zabieg bardzo bolesny kosztowny a włosy po nim i tak dorastają. Trzeba kilka zabiegów. Każdy ma inny rodzaj włosów i nie każdy laser je chwyci.
    Bardzo polecam fenomed w Bydgoszczy. Najbardziej profesjonalna obsługa Panie wiedzą co robią, jest lekarz na miejscu dr Skory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ddd ~ddd
    ~ddd
    Napisane 01 lutego 2022 - 00:38
    Też często niszę stringi bo są bardzo wygodne zwłaszcza latem, ale koniecznie muszą być dobrze dobrane, mój faworyt to doreanse model 01216. W doborze stringów najważniejsze jest żeby nie kupić za ciasnych bo się wrzynają w tyłek i cisną w jajka :/ najlepiej jeden rozmiar większe niż noszone bokserki i powinno być idealnie.
    Nie zakładam w zasadzie tylko kiedy wiem, że pójdę z kimś do łóżka, kobiety różnie reagują na stringi na męskim tyłku i wolę nie ryzykować że element garderoby zepsuje atmosferę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 03 lutego 2022 - 15:07
    Ja bym była miło zaskoczona Facet w stringach wole go w tej bieliźnie niż gaciach po kolana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~M. M. ~M. M.
    ~M. M.
    Napisane 04 lutego 2022 - 07:19
    Stringi to najlepsza , najwygodniejsza bielizna każdy łowieniem ja mieć w swojej kolekcji. Mężczyzna czy kobieta Moim zdaniem to ten rodzaj bielizny powinien być najwiecej używany a nie „ kalesony „ Po to są plaże aby się rozebrać na nich i dlatego powinno być na odwrót na plażach wszyscy w stringach wiadomo. Babcie i dziadki nie musza ale młodzi wszyscy to damo na codzien nie ma wygodniejsze bielizny U mnie w rodzinie każdy nosi stringi zona ja dzieci maja po 17 19 23 lata Każdy dobie chwali stringi i każdy nie raz widział w takiej bieliźnie i nic się nie dzieje jest ok Dziwne ze taki mały wybór jest w sklepach tej bielizny i trzeba zamawiać na internecie jeśli chodzi o męskie stringi , szkoda wtedy by więcej chłopaków kupiło i nosiło Jesteśmy za stringami dla każdego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 04 lutego 2022 - 20:30
    To prawda jest w sklepach mały wybór stringów męskich Cornette i Senso Sesto moje pierwsze stringi były Firmy Key później Atlantic model 253 oraz 481 u mnie też rodzice siostra żona oraz ja wszyscy chodzimy w stringach na codzień czy na basen na plaży tylko w stringach tak samo czy do lekarza u nas to normalna bielizna najwygodniejsza na świecie co do neta jest lepszy wybór stringów ostatnio żona mi kupiła firmy Doransse z cienkim paseczkiem z tyłu Super wygodne wogóle ich nie czuć na sobie a żona lubi stringi firmy Ewana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Puma ~Puma
    ~Puma
    Napisane 09 lutego 2022 - 15:14
    Mój starszy brat nosi stringi i teraz ja nosze dzięki niemu mówił spróbuj zobaczysz jakie wygodne I tak się zaczęła moja przygoda z takimi majteczkami nie żałuje fajnie się je nosi pasują mi . Brat ma 26 lat ja 16 A w domu mama się tylko śmiała bi nie widziała mówi jeszcze chłopaka w stringach ale mówiła ze jest za i ze jej to nie przeszkadza ze nosimy stringi Jeśli tylko wygodnie Powiedziała ze nawet fajnie nam w tych majteczkach oczywiście ze musiałem jej się pokazać jak się dowiedział ze nosze . Powiedziała ze nie nawet fajnie ze są teraz i męskie ze trzeba iść z moda Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 10 lutego 2022 - 14:39
    U mnie ja żona rodzice siostra szwagier chodzimy w stringach nie ma wygodniejszej bielizny czy wiosna czy lato jesieńczy zimą chodzimy w stringach czy nad wodę na basen też stringi na początku na basenie mieliśmy problemy z jednym ratownikiem dogryzał nam ale już nie ma z tym problemu pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna ~Anna
    ~Anna
    Napisane 14 lutego 2022 - 13:53
    Cześć chłopaki z okazji walentynek kupiłam mojemu mężowi czerwone stringi.Taka niespodzianka na wieczór.Mam nadzieję że mu się spodoba prezent, bo jeszcze stringów nie nosił ,a chciałabym zobaczyć jak by wyglądał.Jak poczytałam wasze forum mam dobre myśli .Nie sądziłam ,że tyle mężczyzn je nosi nacodzień. Pozdrawiam was gorąco.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 14 lutego 2022 - 20:09
    Piękny prezent pani kupiła mężowi napewno będzie w szoku lekkim . Oby się mu spodobał Ja tez swojemu kupiłam na walentynki stringi . Cieszę się ze są kobiety takie jak ja ze podobają się faceci w tej. bieliźnie Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 14 lutego 2022 - 23:33
    Ja na Walentynki od mojej żony dostałem też stringi z firmy Doreanse czerwone i białe z wąskimi paskami Super wygodne moim zdaniem każdy facet powinien nosić stringi tak samo kobiety bo niema lepszej i wygodnej bielizny zgadzam się z Panią Agnieszką Anią zobaczy Pani nie będzie chciał nosić innej bielizny jak stringi pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 15 lutego 2022 - 13:41
    I jak pani Anno mąż zadowolony z prezentu ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 15 lutego 2022 - 16:16
    Stringi to najpiękniejsza bielizna na świecie tak mała a tak dużo potrafi zrobić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy