Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 stycznia 2022 - 14:27
    Ja ze swoją też mam problem. Mówi mi, że ona kobieta i nie chodzi w stringach, a ja facet i to robię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 18 stycznia 2022 - 14:48
    Ja mojej żonie na pierwszym spotkaniu powiedziałem że noszę stringi męskie czy nie ma nic przeciwko powiedziała że nie bo sama nosi stringi i podoba się jak facet nosi taką bieliznę jesteśmy ze sobą 17 lat i nasza bielizna to tylko stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 stycznia 2022 - 15:22
    Widzę ze dwóch Mariuszu jest jeden ma problem a ja tez Mariusz ale nie mam problemu nosze stringi i zona tez nawet czasem mi kupi na necie dama jak dobie kupuje to i minerzy okazji jakieś stringusie zamówi Nie wiem dlaczego niektóre widza w tym coś złego stringi to przecież normalna bielizna poto jest aby nosić No nie jak ktoś lubi i mu najwygodniej w takich majtkach to zo za problem co kogo obchodzi co ma pod spodniami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 18 stycznia 2022 - 15:49
    Chłopaki noście stringi w tej bieliźnie wyglądacie najpiękniej Jestem za jestem z Wami stringi to najpiękniejsza bielizna dla obojga zasłania co trzeba odsłania co trzeba Dużo osób jest na nie ale jak jestem w stringach na płazy to wszyscy patrzą kobiety faceci a tak to każdy nie nie a nie chwaląc się mam zgrabne ciało wiec nie mam co się wstydzić Takie małe stringi a robią taka duzo robotę Kobiety Rez chcą zobaczyć piękne pośladki męskie na płazy nie tylko kobiece wiec panowie wiecej odwagi proszę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rowerzysta ~Rowerzysta
    ~Rowerzysta
    Napisane 18 stycznia 2022 - 15:59
    ~Agnieszka napisał:
    Chłopaki noście stringi w tej bieliźnie wyglądacie najpiękniej Jestem za jestem z Wami stringi to najpiękniejsza bielizna dla obojga zasłania co trzeba odsłania co trzeba Dużo osób jest na nie ale jak jestem w stringach na płazy to wszyscy patrzą kobiety faceci a tak to każdy nie nie a nie chwaląc się mam zgrabne ciało wiec nie mam co się wstydzić Takie małe stringi a robią taka duzo robotę Kobiety Rez chcą zobaczyć piękne pośladki męskie na płazy nie tylko kobiece wiec panowie wiecej odwagi proszę
    Zawsze popieram stringi bo sam teraz noszę na codzień .Nieważne ile nam lat ale mimo wieku nadal jestem szczupłym mężczyzną
    .Sam bym chciał też spróbować na plaży wyjść w stringach ale obawy są i pozostają . Bo narazie jeszcze niemam dziewczyny .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pasek ~Pasek
    ~Pasek
    Napisane 19 stycznia 2022 - 08:32
    Mi siostra kupiła doreanse takie z cienkim paseczkiem i kazała założyć żeby pokazać tylek, potem poprosiła aby się lekko wypiąć bo była ciekawa czy będzie widać odbyt spod stringów i zaczęła się śmiać że widać dobrze kakaowe oczko po bokach paseczka na koniec dała mi klapsa. Nie ukrywam że mi wtedy stanął na baczność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 19 stycznia 2022 - 09:52
    Wczoraj późnym wieczorem leżałem na łóżku w samych stringach przed laptopem Weszła siostra trochę się zmieszałem Wiedzilanze nosze stringi ale mnie w nich nie widziała A ona spoko co siostry się wstydzisz Ty mnie widziałeś w stringach jak się opalam . I tak zaczęliśmy mówić i mówi ze jej nie przeszkadza jak ktoś nosi stringi nawet się jej podoba chłopak czy dziewczyna w stringach ze maja to coś ze tak ładniej się wyglada . Nawet jeśli się nie ma idealnej figury I jest za stringami dla chłopaków , dla dziewczyn . Powiedział ze ładnie w nich wyglądam moje pośladki są nie za duże nie za małe w nich .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 19 stycznia 2022 - 11:18
    ~Mariusz napisał:
    Musisz normalnie iść w stringach nad wodę i co żona zrobi nic pogada i tyle A sama w stringach jest na plaży ? Właśnie nie rozumiem tego co ma bielizna do orientacji nosi się to co się lubi i wygodne jest

    niee,ale mowi ze 'jak schudnie' to moze tak :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 19 stycznia 2022 - 11:20
    ~Zywiec napisał:
    Mieszkam niedaleko żywca w mojej rodzinie nie ma problemu z nagością z bielizna zona chodzi w stringach ja tez i moje córki W lecie często tak po domu się chodzi i nikt problemu nie robi Nad jeziorem tez wszyscy jesteśmy w stringach Nikomu nie przyszło do głowy komentować ze to złe gejowskie każdy nosi i jest mu wygodnie A po to są stringi aby w lecie się nie pocić i ładnie się opalic na plaży No nie Szkoda tylko ze tak mało osób na plazy jest w takim stroju moim zdanie na plazy to powinno być na odwrót wszyscy w stringach a dziwaki w gaciach Pozdrawiam


    jestem tego samego zdania, po domu tez chodze i mam to w nosie ze czasem pogada ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 19 stycznia 2022 - 12:43
    Ja się trochę wstydzę, mama chciała żeby jej pokazać tyłek w stringach i nie pokazałem bo się wstydziłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 19 stycznia 2022 - 13:09
    Panie Piotrku mamy proszę się nie wstydzić nie raz Cię widziała nago za dziecka i pozniej pewnie tez Przecież stringi zasłaniają co trzeba . Mama była ciekawa chciała zobaczyć syna w pięknej bieliźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 19 stycznia 2022 - 16:29
    ~Mariusz napisał:
    Panie Piotrku mamy proszę się nie wstydzić nie raz Cię widziała nago za dziecka i pozniej pewnie tez Przecież stringi zasłaniają co trzeba . Mama była ciekawa chciała zobaczyć syna w pięknej bieliźnie

    Boję się że może kazać się wypiąć i wtedy zobaczy co mam między pośladkami oraz że może mi stanąć i mama to zobaczy, ale najbardziej wstydzę się że mi będzie odbyt wystawał spod paska

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 19 stycznia 2022 - 17:02
    Zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie chodzić w stringach. Mi niestety nie jest to dane. Aby ubrać stringi muszę ogolić sobie tyłek. Należę do tych co mają tam niestety zarost:/ Po ogoleniu wyskakują mi krosty i stringi odpadają. Pośladki w stringach dociskają do spodni i od razu cały tyłek w krostach:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 19 stycznia 2022 - 17:11
    Właśnie przed chwila wrocilem z morsowania oczywiście w stringach . Nie było nikogo jaknjuz wyszedłem i się wycierałam szła kobieta koło 40 lat z psem napewno mnie widziała jaka mam bieliznę nic nie mówiła przeszła . Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 20 stycznia 2022 - 13:48
    ~Rafał napisał:
    Zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie chodzić w stringach. Mi niestety nie jest to dane. Aby ubrać stringi muszę ogolić sobie tyłek. Należę do tych co mają tam niestety zarost:/ Po ogoleniu wyskakują mi krosty i stringi odpadają. Pośladki w stringach dociskają do spodni i od razu cały tyłek w krostach:(


    moze depilacja laserowa? trwałe usuniecie owłosienia i z bani

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 20 stycznia 2022 - 14:57
    ~Orzech napisał:
    ~Rafał napisał:
    Zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie chodzić w stringach. Mi niestety nie jest to dane. Aby ubrać stringi muszę ogolić sobie tyłek. Należę do tych co mają tam niestety zarost:/ Po ogoleniu wyskakują mi krosty i stringi odpadają. Pośladki w stringach dociskają do spodni i od razu cały tyłek w krostach:(


    moze depilacja laserowa? trwałe usuniecie owłosienia i z bani

    Jak to się odbywa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 20 stycznia 2022 - 15:28
    Na laserowej depilacji akurat nie byłem ale miałem robioną watą cukrową efekt był rewelacyjny trzy tygodnie zero włosków na ciele a teraz chciałem iść na laserową trochę kosztuje muszę się umówić w Poznaniu moja mama mnie po raz pierwszy widziała jak szedłem do łazienki w samych stringach a wiedziała wcześniej że noszę powiedziała że wygląda super po tygodniu kupiła tacie i w mojej rodzinie teraz każdy nosi stringi a rodzice mają po 60 aby szwagier nosi tylko w lecie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 20 stycznia 2022 - 15:38
    Moja żona twierdzi że facet czy kobieta w stringach wygląda super i nie kupuje mi innej bielizny tylko stringi nie dawno się przebierałem w pracy i weszła sprzątaczka jak szedłem pod prysznic w samych stringach uśmiechnęła się nie powiedziała nic na drugi dzień przyszła ta sama sytuacja i powiedziała że wygląda super facet w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 20 stycznia 2022 - 16:38
    ~Orzech napisał:
    ~Rafał napisał:
    Zazdroszczę Wam chłopaki, że możecie chodzić w stringach. Mi niestety nie jest to dane. Aby ubrać stringi muszę ogolić sobie tyłek. Należę do tych co mają tam niestety zarost:/ Po ogoleniu wyskakują mi krosty i stringi odpadają. Pośladki w stringach dociskają do spodni i od razu cały tyłek w krostach:(


    moze depilacja laserowa? trwałe usuniecie owłosienia i z bani

    Super sprawa ja byłem chyba na 5 zabiegach i jestem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 21 stycznia 2022 - 17:52
    Jestem kierowcą tira mam 50 l od ponad 20 lat chodzę w stringach. Nie wyobrażam sobie siedzieć 9 godziny za kółkiem w innej bieliżnie. W stringach tyłek się nie pociąg jak w bokserkach. Są bardzo wygodne. Kiedyś była rozmowa na parkingu że Ci co noszą stringi to geje. Gdy powiedziałem że ja noszę stringi zapadła cisza. Zapytałem czy ja też jestem gejem bo według nich orientacja zależy od majtek. Wiedzą że mam żonę i dzieci. Szybko zmienili temat. Pozdrawiam wszystkich stringowiczów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy