Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 13 kwietnia 2023 - 08:52
    Powoli robi się ciepło wiec chłopaki zamowiliscie sobie nowe stringi ? Wczoraj zamówiłam dla siebie i dla męża na zalando .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Jurek ~Jurek
      ~Jurek
      Napisane 13 kwietnia 2023 - 15:07
      Do: ~Agnieszka
      69,88 zł 47%OFF | 4 sztuk/partia męskie stringi Sexy Silk seamless bielizna majtki Bikini stringi stringi Tanga Gay bielizna stringi dla człowieka t-back GX-16
      https://a.aliexpress.com/_EzcNW1h
      Takie będę kupował

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 13 kwietnia 2023 - 12:27
    Ja też kupuje na aliexpress ale stringi kąpielówki lodowy jedwab. Bardzo delikatne i praktycznie ich nie czuć na sobie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 08:30
    Pięknie panie Jurku Uwielbiam facetów w stringach ….. śliczne pośladki maja

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 12:51
    Właśnie przed chwila również zamówiłem sobie na zalando stringi dwa zestawy po 3 szt po dobrej cenie Widzę ze maja tez teraz tam z Atlantic również męskie stringi ale to kupie innym razem

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 13:09
    Mi ostatnio przyszyły z Ali 2 pary jedne zielone jasne drugie czerwone. Dziewczynie się podoba :D Wygodne, polecam
    https://pl.aliexpress.com/item/4000592814780.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.7db51c24lT0EIj&gatewayAdapt=glo2pol

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 17:42
    Właśnie tego nie rozumiem tyle osób kupuje stringi na internecie są a w sklepie z bielizna nie ma a tak to więcej by osób kupiło w sklepie niż przez neta

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 08:19
    Pewnie dlatego, że stringi są mało popularne albo faceci się nie przyznają, że noszą.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 12:35
    Albo sklepy stacjonarne boją się je sprzedawać, może mają cenzurę.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 14:55
    Zapotrzebowanie jest bo w statystykach wyszukiwania męskie stringi są szukane około 18 tys razy w miesiacu a damskie Ok 33 tysiace

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 16:52
    Właśnie JK takie zainteresowanie to dlaczego tak mało w sklepie A pozniej ze bankrutują w sklepie z bielizna każdy rodzaj powinien być . Dziwne to . Chyba jeszcze jak zawsze jesteśmy do tylu jak ze wszystkim Kiedyś kupowałem w sklepie stringi pani spoko uśmiechnięta podał spakowała z boku dziewczyna tak patrzyła jkbyb w życiu nie widziała majtek .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 18:06
    W sklepach internetowych nie widzą komu sprzedają, a w stacjonarnych jak zobaczą faceta co kupuje stringi to pewnie wielkie ździwienie albo to dla nich zbyt kępujące. Pani w sklepie za ladą sobie myśli, "a jeśli mnie znajoma zobaczy że facetowi stringi sprzedawałam to będzie się smiać"

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 18:42
    I to jest właśnie zacofanie jak ktoś zobaczy ze kupuje stringi A to najlepsza bielizna . Wolałbym aby w sklepie był wybór lubię zobaczyć na żywo . Może kiedyś się zmieni na lepsze A tak to zarabiaj na necie

    Nie rozumiem czy się różnią damskie od męskich to przecież takie same , krój .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 22:08
    No najlepiej zobaczyć najpierw. Sporo wyrzuciłem zamówionych w necie, bo były zbyt małe z przodu, albo w ogóle uciskały.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 15 kwietnia 2023 - 22:58
    Najlepiej kupowac rozmiar większe

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marius ~Marius
    ~Marius
    Napisane 16 kwietnia 2023 - 13:40
    Z zalando są dobre wygodne stringi co wyprodukowano dla nich już kiedyś kupiłem i teraz znowu Wiele razy prane i spierają się kolor jak już pisałem wygodne nic nie uwiera nie ciśnie Są Rez firmowe czasami kupuje ostatnio pokazały się z Atlantic

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 13:32
    Niestety wciąż jest mało polskich producentów stringów, a jeśli już są to mało wzorów i kolorów.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz.M ~Mariusz.M
    ~Mariusz.M
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 16:43
    Ponieważ w naszym kraju jest zacofanie i stringi meskie to jest nie do pomyślenia w sklepach nie zamawiają takiego asortymentu bo boją się ze nie zejdzie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 02:48
    Napewno jakby był wybór w sklepach nie jeden by kupił może i z ciekawości a potem daje się założyć by innej bielizny by nie chciał ubrac jak stringi Ja nosze bo lubię i mega wygodnie nie patrzę na modę i innych co powiedzą

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~.,. ~.,.
      ~.,.
      Napisane 19 kwietnia 2023 - 18:33
      Do: ~Mariusz

      Są tacy którym duma nie pozwala albo mają zbyt wybujane ego żeby kupić stringi, tzw macho.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar90 ~Mar90
    ~Mar90
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 08:04
    Na pewno dużo więcej facetów by nosiło. Najwygodniejsza bielizna

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz.M ~Mariusz.M
    ~Mariusz.M
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 20:34
    Jak w pracy idę pod prysznic to tylko gwizdy słyszę.odwracam się i mówię co geje tyłka nie widzieliscie.XD.:)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy