Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 14 stycznia 2022 - 19:43
    ~Geniu77 napisał:
    Dzień Dobry

    Moim zdaniem stringi męskie są niewygodne, jakieś sznurki mają mi się wbijać w pośladki... to nie dla mnie wolę wygodne bokserki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz CJ. https://crossjeans.pl/on/akcesoria-meskie/bielizna-i-skarpety-meskie/0346d-020-black ] Pomijam, że stringi to podobają mi się tylko u Pań, na ich atrakcyjnym ciele.

    A próbowałeś nosić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 14 stycznia 2022 - 20:49
    Niech Pan uwierzy stringi to bardzo wygodna bielizna ja 24 lata noszę w dzień w dzień i nie założę innej bielizny jak stringi proszę kupić założyć wypróbować będzie Pan zadowolony a bokserek nie założę nigdy bo nie cierpię nie obrażając nikogo wielu z nas z forum się zgodzi ze mną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 14 stycznia 2022 - 20:57
    Ewentualnie tanga może bym jeszcze założył ale wolę stringi zdecydowanie czy wiosna czy lato jesienią czy zima zawsze stringi nawet koleżanka z pracy za uważyła jak się schyliłem po karton z detalami za uważyła ze mam stringi powiedziała że lubi facetów w takiej bieliźnie bo jej mąż też nosi stringi moja żona sama kupuje stringi w sklepie internetowym albo w mieście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dupka ~Dupka
    ~Dupka
    Napisane 15 stycznia 2022 - 12:10
    Ja noszę Atlantica czuć trochę na odbycie że są, dzięki temu występuje lekkie podniecenie i mi sztywnieje lekko potem jak już dupka się przyzwyczai to jest spokonale i tak czuć co mam na sobie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paseczek ~Paseczek
    ~Paseczek
    Napisane 15 stycznia 2022 - 12:17
    ~Dupka napisał:
    Ja noszę Atlantica czuć trochę na odbycie że są, dzięki temu występuje lekkie podniecenie i mi sztywnieje lekko potem jak już dupka się przyzwyczai to jest spokonale i tak czuć co mam na sobie

    Nie wiem jak inni ale ja lubię czuć ten paseczek na tyłku strasznie mnie to kręci ale to kwestia gustu, jedni lubią czuć na odbycie cały czas bata w postaci sznureczka inni wolą żeby go wogóle nie było. Mnie też podnieca ten bacik na dupie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Macieq ~Macieq
    ~Macieq
    Napisane 15 stycznia 2022 - 15:58
    Ja też lubię czuć paseczek między pośladkami, podnieca mnie to. Moja pani uwielbia oglądać mnie w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 17 stycznia 2022 - 08:16
    u mnie zona mowi ze stringi są gejowskie, ze powinienem nosic bokserki (poznalismy sie to juz nosilem, bo nosze z 15 lat). sama nosi stringi ale według niej to dla faceta nie pasuje. Chcialem z nia isc na plaze/basen to mowi ze ze mną nie wyjdzie bo sie wstydzi :-( Jakies pomysly jak ją przekonac? nawet jak za granicą to jej nie przekonuje....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 17 stycznia 2022 - 09:44
    ~Orzech napisał:
    u mnie zona mowi ze stringi są gejowskie, ze powinienem nosic bokserki (poznalismy sie to juz nosilem, bo nosze z 15 lat). sama nosi stringi ale według niej to dla faceta nie pasuje. Chcialem z nia isc na plaze/basen to mowi ze ze mną nie wyjdzie bo sie wstydzi :-( Jakies pomysly jak ją przekonac? nawet jak za granicą to jej nie przekonuje....


    Najlepszym rozwiązaniem będzie zmienić żonę:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 stycznia 2022 - 10:16
    Orzech proponuje na początek może w ustronne miejsce nad jezioro iść z zona i poopalać się w stringach jak się przekona ze to super sama będzie chodzić nad wodę w tej bieliźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 17 stycznia 2022 - 10:29
    ~Mariusz napisał:
    Orzech proponuje na początek może w ustronne miejsce nad jezioro iść z zona i poopalać się w stringach jak się przekona ze to super sama będzie chodzić nad wodę w tej bieliźnie


    uparta jak koza, ze ona to tak moze ale ja to nie, bo to gejowskie i co ludzie powiedzą. Mowię jej ze mam delikatnie mowiąc w to wyłozone, ale ona twierdzi ze bedzie sie MNIE wstydzic i krępowac. Ciezki przypadek....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 17 stycznia 2022 - 12:02
    Żona wstydzi się swojego męża?
    Jeśli można wiedzieć to ile macie lat I ile jesteście po ślubie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 17 stycznia 2022 - 12:20
    wstydzi sie,ze nosze stringi bo według niej to dla gejów i na nic tlumaczenia ze rodzaj bielizny nie wplywan a orientację, one sa po prostu wygodne, sama nosi powinna wiedziec, ale nie da rady przemowic. w tym roku 3 lata po slubie a mamy 30stę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marusz ~Marusz
    ~Marusz
    Napisane 17 stycznia 2022 - 13:01
    Mojej zonie nie przeszkadza samo mi kupuje stringi na necie Nie przeszkadza jej to ze jestem w stringach na płazy Moei tylko Żr piękne mam pośladki w tej bieliźnie takie apetyczne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orzech ~Orzech
    ~Orzech
    Napisane 17 stycznia 2022 - 14:52
    ~Marusz napisał:
    Mojej zonie nie przeszkadza samo mi kupuje stringi na necie Nie przeszkadza jej to ze jestem w stringach na płazy Moei tylko Żr piękne mam pośladki w tej bieliźnie takie apetyczne


    moja tez mowi ze dupe mam fajną, ze nawet lepsza niz jej :-) ale ze stringi to nie pasują... jakas taka anty jest, w sumie od poczatku :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 17 stycznia 2022 - 15:59
    Musisz normalnie iść w stringach nad wodę i co żona zrobi nic pogada i tyle A sama w stringach jest na plaży ? Właśnie nie rozumiem tego co ma bielizna do orientacji nosi się to co się lubi i wygodne jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 17 stycznia 2022 - 17:34
    U minie jest tak razem z moją żoną chodzimy w stringach na plaży jej to nie przeszkadza czy jedziemy na termy do Poznania też jesteśmy w stringach kąpielówkach 5% kobiet jest czy facetw ja na Pana miejscu bym założył stringi jeżeli żona chodzi na plaży

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zywiec ~Zywiec
    ~Zywiec
    Napisane 17 stycznia 2022 - 18:49
    Mieszkam niedaleko żywca w mojej rodzinie nie ma problemu z nagością z bielizna zona chodzi w stringach ja tez i moje córki W lecie często tak po domu się chodzi i nikt problemu nie robi Nad jeziorem tez wszyscy jesteśmy w stringach Nikomu nie przyszło do głowy komentować ze to złe gejowskie każdy nosi i jest mu wygodnie A po to są stringi aby w lecie się nie pocić i ładnie się opalic na plaży No nie Szkoda tylko ze tak mało osób na plazy jest w takim stroju moim zdanie na plazy to powinno być na odwrót wszyscy w stringach a dziwaki w gaciach Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 18 stycznia 2022 - 10:51
    Mam 20 lat właśnie od niedawna nisze stringi powiem ze szkoda ze wcześniej nie wypróbowałem tak wygodnej bielizny Mam kilka sztuk i napewno powiększy się moja kolekcja . W domu było lekkie zdziwienie ze chłopaki takie majtki noszą ale już im przeszło nikt nie komentuje nie mówi Powiedziałem ze nosze stringi bo wygodniej mi jest na siłowni i w lecie dużo dużo lepiej w czasie upału pod spodenki . W te lato spróbuje się poopalać nad jeziorem może na początku jak inni radzą w ustronnym miejscu Powiem ze nawet jak nie nosiłem stringów to nigdy nie miałem złego zdania o tych co noszą . Pozdrawiam stringowcow Szkoda tylko ze w sklepach tak ciężko je kupić same damskie a chłopaki to co nie liczą się , tez noszą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 18 stycznia 2022 - 11:02
    Fajnie że coraz więcej ludzi się przekonuje. Skąd jesteś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 18 stycznia 2022 - 12:21
    Województwo podkarpackie okolice Sanoka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy