Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 12 października 2021 - 16:42
    Swojemu mężowi ja kupiłam pierwsze stringi dziś jego szafka z bielizna to 99 procent to stringi nie chce innej bielizny. Czasami sam kupuje sobie stringi czasami ja przeważnie na internecie I uważamy obije ze szkoda ze z męska bielizna w sklepie mało lub w całe nie ma stringów sprowadzają co się sprzedaje ale jakby w każdym sklepie były stringi to więcej osób by kupiło zwłaszcza mężczyzn a nie szukanie po internecie Synowi tez kupiłam nosi i jest zadowolony bardzo mówi ze wygodne i lepsze od bokserek zwłaszcza w czasie upałów Stringi majtki jak każde jedne nie wiem dlaczego nieraz tyle szumi o to nosi się to co wygodne a nie patrzy na modę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 13 października 2021 - 09:13
    Żona jak to kobieta często kupuje bieliznę a dużo kupuje przez internet to i przy okazji kupuje i mi męskie stringi Sama pierwsze mi kupiła dziś mam niezła kolekcje stringów w sumie to chodzę już tylko w takiej bieliźnie Nie patrzę na innych patrzę na swoją wygodę i co najważniejsze podobam się żonie w stringach jak i zona mi w takiej pięknej bieliźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 13 października 2021 - 21:30
    Sprzedam stringi Versace bardzo ładne L niestety jak wszędzie kupuje L tak te okazały się za duże w pasie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebik ~Sebik
    ~Sebik
    Napisane 18 października 2021 - 22:00
    Czy ktoś był we Wrocławiu do Aquaparku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Greg ~Greg
    ~Greg
    Napisane 26 października 2021 - 19:06
    Nosze stringi od wielu wielu lat Moja szafka z bielizna to same stringi mam tylko 1 pare slipek . U żony twarz same stringi i kilka majtek na kobiece dni . Na płazy tez oboje jesteśmy w stringach ludzie patrzą na początku ale potem już sie oswajają . Lubimy tak bieliznę gdyż jest wygodna a po drugie maja to coś każdego podniecają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 28 października 2021 - 11:27
    Piękna pogoda słoneczko wiec dziś leginsy pod nie mini stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 29 października 2021 - 00:41
    Stringi to najwygodniejsza bielizna Pasuje do wszystkiego Do dżinsów i dresu itd Najlepsza na upały a ja i tak chodzę cały rok w stringach moja bielizna to prawie w stu procentach to stringi I nie obchodzi mi co mówią piszą nisze bo mi wygodnie w takich majteczkach Opalam się również w stringach w lecie Szkoda ze tak mało mężczyzn nosi je Napewno jakby raz ubrali to by już nie zmienili na inna bieliznę Po drugie co tu mówić wyśmiewać po to są stringi aby nosić jak kto lubi i czuje wygodę Nosi się to w czym się najlepiej czuje nie patrzy na modę na to co inni powiedzą Pozdrawiam L. M .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 12 listopada 2021 - 14:29
    A co to taka cisza zapadła? Zimno wiec wszyscy schowali swoje stringi? Mi jakoś nie przeszkadza temp. Cały rok chodzę i nie uznaje innej bielizny. Nawet moja zona dama mi kupuje. Tez nie nosi innej bielizny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Waslaw ~Waslaw
    ~Waslaw
    Napisane 14 listopada 2021 - 15:10
    Mam67 lat też opalam się w stringach lub bez jeśli jest taka mozliwosc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 15 listopada 2021 - 16:56
    Chłodno ale stringi obowiązkowo ubrane zreszta nie mam innej bielizny Zawsze tylko stringi czy upał czy mróz tak od wielu lat pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 16 listopada 2021 - 15:54
    Stringi obowiązkowo na codzień Zawsze stringi najwygodniejsza bielizna. Adam z Gdańska

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 17 listopada 2021 - 10:18
    Lubię facetów w stringach Pięknie wyglądają oczywiście zadbani wysportowani nie brzuchacze Szkoda ze tak mało Was na plażach w takich kąpielówkach Ja zawsze mam stringi wiadomo kobieta lepiej ale pora przełamac to zacofanie i na płazy na codzien panowie ubierajcie stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rowerzysta ~Rowerzysta
    ~Rowerzysta
    Napisane 17 listopada 2021 - 12:37
    ~Agnieszka napisał:
    Lubię facetów w stringach Pięknie wyglądają oczywiście zadbani wysportowani nie brzuchacze Szkoda ze tak mało Was na plażach w takich kąpielówkach Ja zawsze mam stringi wiadomo kobieta lepiej ale pora przełamac to zacofanie i na płazy na codzien panowie ubierajcie stringi

    tak łatwo powiedzieć facet w stringach na plaży a. co inni powiedzą ci w tych gaciach będą cię wyzywać od geja albo to nie przyzwoite przy dzieciach lub wpadną we śmiech . bo tu są nadal ludzie za cofani.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eeeedek ~Eeeedek
    ~Eeeedek
    Napisane 17 listopada 2021 - 23:38
    Kolego Rowerzysto,
    Ja ubieram stringi na plażę i na basen, nikt mnie od gejów nie wyzywa.
    Pod spodniami też zawsze stringi.
    Noszę bo lubię, są mega wygodne i podobają mi się.
    Pozdrawiam wszystkich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 listopada 2021 - 06:57
    Ja tez nosze stringi na codzien lubię bida mega wygodne Na płazy nad Bałtykiem byłem w stringach nad jeziorem tez nikt nic nie mówił Wirm ze każdy na początku każdy patrzy i komentuje miedzy sobą ale się tym nie przejmuje . Wiem ze u nas zacofanie wiem ze kobieta łatwiej w stringach paradować na plazy niektórzy uważają ze stringi tylko dla kobiet a przecież to bielizna dla każdego i wygodniej nad woda nic nie przeszkadza w pływaniu nie wyobrażam siebie pływać w krótkich spodenkach jak niektórzy to robią pozniej leje mu się woda po nogach i przecież tak nie wygodnie a w stringach nic nie krępuje ruchu ręcznik suchy jak się usiądzie na nim . Wiec odwagi panowie ubierajcie stringi na codzien ja plaże jak będzie nas więcej to każdy się przyzwyczai do takiego widoku i nikogo już nie będzie dziwić ze w stringach na plaży . Nosze od lat jak już pisałem i już zawsze tylko stringi będę nosił A złe zdanie o stringach maja Ci co nigdy nie nosili nie założyli najpierw niech spróbują pozniej gadają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 18 listopada 2021 - 10:26
    Wiem wiem ze niektórzy patrzą na facetów w stringach jak na wariata ale to jest Polska a za granica jak jest to mu nie przeszkadza a nie mówiąc o kobietach jak zobaczy w stringach rozpatrzy jakby pierwszy raz widzial stringi Jak jestem w stringach na płazy tez wiem ze patrzą na mnie bo tez nas kobiet nie zadusi w takim stroju ale zawsze kilka się znajdzie szkoda ze tak mało a przecież fajnie mieć opalone jak najwiecej ciała Ja się nie przejmuje i tylko stringi nad wodę na codzien i lubię facetów w stringach kobieta tez ładnie jest w takim bikini czy takich majteczkach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rowerzysta ~Rowerzysta
    ~Rowerzysta
    Napisane 18 listopada 2021 - 10:49
    ~Agnieszka napisał:
    Wiem wiem ze niektórzy patrzą na facetów w stringach jak na wariata ale to jest Polska a za granica jak jest to mu nie przeszkadza a nie mówiąc o kobietach jak zobaczy w stringach rozpatrzy jakby pierwszy raz widzial stringi Jak jestem w stringach na płazy tez wiem ze patrzą na mnie bo tez nas kobiet nie zadusi w takim stroju ale zawsze kilka się znajdzie szkoda ze tak mało a przecież fajnie mieć opalone jak najwiecej ciała Ja się nie przejmuje i tylko stringi nad wodę na codzien i lubię facetów w stringach kobieta tez ładnie jest w takim bikini czy takich majteczkach
    sam lubię nosić stringi a na plaży jeszcze nie próbowałem ale w osobnym miejscu tak .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 19 listopada 2021 - 03:50
    Od kołku lat nosze stringi nie ma lepszej bielizny nosze bo lubię są wygodnie i nie obchodzi mnie kto ma jakie zdanie nosze dla swojej wygody

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 23 listopada 2021 - 05:59
    Właśnie zrobiłem kawę w kuchni sobie i zonie jestem w stringach i koszulce i zona mówi „ pasuj ci stringi ładne w nich masz pośladki nie chce mnie widzieć w innej bieliźnie „ a ja a przecież zawsze mam stringi już wymieniłem wszystkie majtki na takie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 23 listopada 2021 - 18:40
    Moja zona również uwielbia mnie w stringach Same mi czasem kupi na necie Już od kilkunastu nosze tylko uznawszy stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy