Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

40 latek nie gotowy na związek...

Rozpoczęte przez ~Carolina , 28 mar 2022
  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 06 kwietnia 2022 - 12:37
    ~Mati napisał:
    Hydroksyzyna jest w tym dużo lepsza. Wycisz organizm i NIE ANALIZUJ. W tym stanie to masochizm!


    Wiem wiem, tylko niestety wczoraj wzbudził we mnie dużo poczucia winy. Są rzeczy o których nie chciałabym pisać na forum a jednak chciałabym, żeby ktoś kto patrzy na to z boku ocenił sytuację, czy faktycznie to było wporządku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 06 kwietnia 2022 - 12:40
    ~Mati napisał:
    Hydroksyzyna jest w tym dużo lepsza. Wycisz organizm i NIE ANALIZUJ. W tym stanie to masochizm!


    Czy możemy tu w jakiś sposób pogadać prywatnie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 06 kwietnia 2022 - 12:42
    Pisz kownackia6@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 06 kwietnia 2022 - 14:02
    To jest ciekawe.
    https://youtu.be/eaqhhTsSEbc
    Carolina polecam specjalnie dla Ciebie.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 19 czerwca 2022 - 02:11
    ~Star napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Star napisał:
    ~Mati napisał:
    Przede wszystkim aby nie zdziadzieć i zadbać o właściwy poziom testosteronu po mimo wieku. Nie mamy już 30 lat.

    Dodatkowo, podnosząc co powyżej, oczywiście genialnie wpływa to najpierw na moje samopoczucie i samoocenę co i przez kobiety nie pozostaje niezauważone.



    PS. Pół żartem pół serio, stricte "dla kobiet" wystarczyłoby mi 50% formy którą mam, resztę nadrabiam intelektem, haha.





    Całkiem serio, jestem zupełnie poważna: nadrabiasz nie intelektem (nie wątpię w niego), a tym, że jesteś bardzo zabawny. Myślę, że rozbawiłeś to forum do łez, a panie (i panowie) nie mogą się nadziwić, co Ty tu wypisujesz. Taki forumowy Bawidamek. Tylko nie odchodź, jest tak wesoło! :-)


    Ale do Jednorożca mu jeszcze daleko, co Gwiazdko? ;-)


    Stara się Chłopak, ale niektórych nie da się zastąpić. Jednorożec jest tylko jeden ;-) A gdzie On jest? Gdzie @raz, @40+. Dawno mnie nie było, a tu takie zmiany.

    Cześć Gwiazdko :)) Nigdy nie sądziłam, że ktokolwiek będzie tu za mną tęsknił ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 19 czerwca 2022 - 02:18
    ~40+ napisał:
    ~Star napisał:
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Star napisał:
    ~Mati napisał:
    Przede wszystkim aby nie zdziadzieć i zadbać o właściwy poziom testosteronu po mimo wieku. Nie mamy już 30 lat.

    Dodatkowo, podnosząc co powyżej, oczywiście genialnie wpływa to najpierw na moje samopoczucie i samoocenę co i przez kobiety nie pozostaje niezauważone.



    PS. Pół żartem pół serio, stricte "dla kobiet" wystarczyłoby mi 50% formy którą mam, resztę nadrabiam intelektem, haha.





    Całkiem serio, jestem zupełnie poważna: nadrabiasz nie intelektem (nie wątpię w niego), a tym, że jesteś bardzo zabawny. Myślę, że rozbawiłeś to forum do łez, a panie (i panowie) nie mogą się nadziwić, co Ty tu wypisujesz. Taki forumowy Bawidamek. Tylko nie odchodź, jest tak wesoło! :-)


    Ale do Jednorożca mu jeszcze daleko, co Gwiazdko? ;-)


    Stara się Chłopak, ale niektórych nie da się zastąpić. Jednorożec jest tylko jeden ;-) A gdzie On jest? Gdzie @raz, @40+. Dawno mnie nie było, a tu takie zmiany.

    Cześć Gwiazdko :)) Nigdy nie sądziłam, że ktokolwiek będzie tu za mną tęsknił ;)

    Co z naszym winem? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Star ~Star
    ~Star
    Napisane 20 czerwca 2022 - 08:30
    Cześć Czterdziestko z plusikiem :-)
    Jak widzisz, cały czas pamiętam o Tobie, o winie też ;-) Myślę, że @Kwitnąca czasem tęskni za nami, nie ma z kim się droczyć ;-)
    Co słychać? Zaglądasz tu jeszcze czasem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~40+ ~40+
    ~40+
    Napisane 09 sierpnia 2022 - 21:13
    Gwiazdko, bardzo rzadko tu zaglądam, prawie w ogóle ;) A co u Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7
Strona 7 z 7
poprzednia Strona 7 z 7

Gorące tematy