Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

40 latek nie gotowy na związek...

Rozpoczęte przez ~Carolina , 28 mar 2022
  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 08:58
    Postanowiłam delikatnie opisać tu swoją sytuację, może jakiś 40 latek będzie potrafił mi powiedzieć czy to ze mną jest coś nie tak (obwinianie się nie daje mi spokoju) czy po prostu trafiłam na typowego Piotrusia Pana czy może po prostu nie było tu miłości...

    Ja 32 lata, facet 40. Pół roku razem. Wyjeżdżaliśmy razem na wakacje, spędzaliśmy z sobą weekendy (obydwoje pracujemy w tygodniu do dość późnych godzin, stąd rzadko spotykaliśmy się w tygodniu). Codziennie potrafiliśmy rozmawiać przez telefon godzinami i zawsze mieliśmy wspólne tematy.
    Seks świetny. Dawno nigdy nie miałam tak na nikogo ochoty, on tak samo wpatrzony we mnie. Podobałam mu się strasznie a przede wszystkim zawsze podkreślał że kręci go to ze jestem taka inteligentna i zaradna. Poznaliśmy się kiedy byłam w pewnej sytuacji życiowej która wymagała ode mnie doslownie ogarnięcia życia w 2 dni (nowe mieszkanie, ogarnięcie pracy).
    Przedstawiał mnie swoim znajomym - każdy z nich był zdania ze w koncu trafiła mu się świetna dziewczyna bo zacytuje trafiał na straszne baby.
    Jest po rozwodzie ale z żoną ma bardzo dobry kontakt, ona już kogoś ma. Upewniałam się czy coś ich łączy nadal ale wiem z pewnego źródła ze między nami nic nie ma.
    Obydwoje nie mamy dzieci. Z tego co zdążyłam zauważyć to ma średnie relacje z rodziną, bardzo nie ładnie odnosił się do części damskiej rodziny. Chyba trochę zakompleksiony bo na temat swojego wyglądu tez nie wypowiadał się pozytywnie.
    Nigdy nie dałam mu odczuć ze jest z nim coś nie tak. Dbalam o niego. Nie jestem kobietą w typie księżniczki, dałam mu dużo przestrzeni, kiedy potrzebował mieć czas dla siebie - miał. Seksu tez nigdy mu nie odmawiałam. Dbałam bardzo o siebie chcialam dla niego dobrze wyglądać i mu się podobać. Jestem niezależna finansowo, ugotować tez potrafię.

    Przez pół roku nie było żadnych deklaracji ani słów. Generalnie facetowi ciężko przychodziły poważne rozmowy, unikal tego albo się czerwienił jakby nie potrafił rozmawiać o podstawowych rzeczach dotyczących związku. Był bardzo antyrodzinny... nie zapraszał rodziców do siebie, znajomych tez nie. Raczej chyba typ samotnika albo był taki przy mnie?

    Po drobnej sprzeczce zerwał ze mną przez smsa. Starałam się dowiedzieć co się dzieje, poznać powód ale usłyszałam że nie jest gotowy na związek ale chciał utrzymać kontakt. Po rozstaniu o dziwo mialam dużo atencji z jego strony. Kilka razy zwracałam uwagę że to przekraczanie granic bo mnie jest ciężko po rozstaniu przejść na relacje koleżeńskie. Jestem w nim zakochana i postanowiłam przyznać się do tego... on nadzwyczaj zdziwiony... kiedy napisalam ze za nim tęsknię to oskarżył mnie o to, że on chciał utrzymać kontakt a to ja z tego zrezygnowałam. Starałam się tłumaczyć że mnie to boli, jest to dla mnie trudne.
    Powiem tak... jakbym totalnie miala do czynienia z człowiekiem którego nie znam. Totalnie odklejony nagle od rzeczywistości? On sam przyznał ze Między nami jest chemia, pasujemy do siebie, mieliśmy świetny czas ale u niego to nie jest czas na związek.
    I to mi nie daje spokoju... 40 latek poznaje taka kobietę gdzie jeszcze jest chemia, pasujemy do siebie i z niej rezygnuje? Sam to przyznał...
    Do tego napisał ze nie będziemy się spotykać bo oboje mamy problem z zachowaniem relacji na normalnym poziomie. Nie rozumiem!
    Czy chodzi tu o mnie? Czy to on ma jakiś problem i nie powinnam obwiniać siebie?
    Czy to ucieczka od uczucia czy po prostu mydlenie mi oczu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 10:07
    I tutaj jeszcze dodam pytanie... skoro 40 latek znalazl kobietę z którą jest chemia, dogadują się, sam mówi że jest niezwykle wartościowa I nigdy nie dostał od nikogo tego co dostal od niej to... dlaczego odchodzi? Czy tak łatwo macie znaleźć wartościowa kobietę ze zostawiacie i macie kolejna...? Zapytałam wprost czy kogoś poznał i stwierdził że nie więc... mydlenie oczu bo na horyzoncie jest już inna czy po prostu głupi facet który nie wie co stracił?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 28 marca 2022 - 13:56
    Jest to facet po przejściach, który nie odnalazł się w związku.
    Jak nie szanuje części damskiej rodziny to Ciebie też nie będzie darzył szacunkiem.
    Napisałas z Twojego punktu widzenia, jego moze być inny w każdej sferze życia.
    Zerwanie przez sms to już dziecinada.
    Prawdopodobnie facet nie chce związku bo mu do niczego nie potrzebny.
    Nie ma co się doszukiwać . Żyj dalej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 marca 2022 - 14:19
    Wiesz , każdy jest inny i zależy na jakiego faceta trafisz.
    Nie wiem dlaczego ten facet się rozwiódł , dlaczego nie było dzieci i itd , bo jednak w wieku 40 lat raczej już dzieci powinien mieć ..

    Jak ma dobre kontakty z byłą żoną , to też się dziwię , bo raczej po rozwodzie te kontakty znikają , i jest zupełnie inne podejście , no chyba że jedna ze stron liczy że znów się im ułoży i wrócą do siebie.

    Ja jestem rozwodnikiem i mimo że z żoną rozstaliśmy się w przyjaźni i pokoju , to nie mam ochoty utrzymywać z nią kontaktu , bo i po co ???

    Nie chcę oceniać tego faceta , ale sądzę że szukał on kochanki i tylko kochanki , która go zaspokoi w weekend i tyle.
    Nie planował ani nie chciał nic więcej.
    Zapewne zaczęłaś go męczyć że pragniesz coś więcej i itd i stwierdził że nie chce się angażować ..

    Ja wiem czego chce i sam nie szukam kochanki ani przelotnej znajomości i takie propozycje od razu odrzucałem.
    Ja osobiście mimo że jestem rozwodnikiem to po prostu poszukuje drugiej połówki , miłości . Rodzina dla mnie ważna i chce założyć nową rodzinę ..

    Twój niestety ma inne plany i pragnienia.
    Jak dla mnie szkoda na niego czasu , bo widać to co ty chciałaś a to co on to zupełnie inne rzeczy ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 14:47
    Tylko że ja na początku znajomości zaznaczyłam ze szukam czegoś na stałe, on tak samo stwierdził... bardzo mi szkoda tego wszystkiego bo naprawdę codziennie rozmawialiśmy kilka dobrych godzin. Nie było dzieci bo jego żona była 11 lat starsza od niego i miała już dwójkę swoich.
    Bardzo się obwiniam o to ze coś ja zrobiłam, że coś ze mną jest nie tak skoro pol roku byliśmy razem i było super.... cały czas mam w głowie że pojawiła się inna...
    Czego on szuka? Miał 8 lat młodsza kobietę, która nie chciała jego pieniędzy bo miala swoje, mam swoją firmę, sama się utrzymuje.... nie potrafię tego zrozumieć.
    Z rodziną ma kontakt słaby, podobno rozżalony ze nie byli na jego ślubie... o mamie się bardzo źle wypowiada. Ale niestety co do byłej żony to uważam że swoich obserwacji że kobieta strasznie osaczajaca, głosna i wszędzie jej pełno....

    Jak się rozstawaliśmy to ja uderzyłam w stół, zebrałam się i pojechalam do niego. Po 1 5h rozmowy chcialam wyjść z podniesiona glowa ale mnie przyciągnął, przytulił prawie się rozpłakał.... potem sam przyjechał przed świętami z prezentem. We wigilię wieczorem chciał zebym do niego przyjechała ale postawiłam granice i powiedziałam że jest mi zbyt ciężko z tym wszystkim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marky Mark ~Marky Mark
    ~Marky Mark
    Napisane 28 marca 2022 - 18:50
    Odpuść. Niestety źle trafiłaś. To jakiś freak. Ciężko stwierdzić, co leży u podstaw, ale koleś jest zaburzony, nie wie czego chce (lub wie, ale nie potrafi tego zasygnalizować), ma jakieś nieprzerobione traumy, jakąś nową niunię lub wszystko naraz.
    Wiesz o nim tylko tyle ile Ci powiedział i/lub ile wyszarpałaś od rodziny i znajomych. Pytanie ile z tego to suche fakty, a ile to interpretacja jego i osób trzecich.
    No chyba, że znasz go od x lat, obserwowałaś z boku, wiesz, że po prostu miał niefart w miłości i teraz jest bardzo ostrożny w deklaracjach.
    Ale już to, że systemowo nie szanuje kobiet powinno spowodować zapalenie czerwonej lampki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 marca 2022 - 18:53
    Wiesz Carolina to nie problem z Tobą a z nim ..

    Raczej Facet woli młodszą od siebie kobietę i raczej szuka kobiety bez dzieci a jak już to młodszą od siebie ..
    Ja mam 46 lat i też szukam młodszej od siebie , moja poprzednia żona też była młodsza ode mnie o 7 lat ..
    Nie znam tego faceta , ale ja zawsze marzyłem o założeniu rodziny i z nową kobietą też bym chciał założyć i mieć dziecko (dzieci).
    Ja teraz spotkałem kobietę ode mnie o 12 lat młodszą , zobaczymy co z tego będzie , choć na razie mam "motylki w brzuchu" , czyli coś co nie czułem od wielu wielu lat ;)

    Co do tego faceta to nie wiem , bo nie znam i nie wiem co nim kieruje ale bym się wcale nie zdziwił że to zwykły lekkoduch i pasożyt który żeruje na kimś innym. Być moze poprzednia kobieta oferowała mu utrzymanie i dobre życie a w on zamian oferował usługi seksualne a całe te małżeństwo było raczej formalnością aby nie było że starsza pani sobie kochanka przygarnęła ;)

    W Twoim przypadku może było podobanie . Utrzymyuwać CIę nie musiał , a miał zapewniony sex i opiekę.

    Są różni ludzie i wielu umawia sie z kobietami tylko na sex i tylko sex ich interesują i nie myślą aby z daną osobą się wiązać. Być moze obiecują aby kobieta się starała i aby to jak najdłużej trwało ale potem jak kobieta zaczyna naciskać włącza im się czerwone światełko i dają nogę i szukają nowej ofiary.

    Osobiście uważam że trafiłaś na złą osobę i tyle ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 19:49
    ~Marky napisał:
    Odpuść. Niestety źle trafiłaś. To jakiś freak. Ciężko stwierdzić, co leży u podstaw, ale koleś jest zaburzony, nie wie czego chce (lub wie, ale nie potrafi tego zasygnalizować), ma jakieś nieprzerobione traumy, jakąś nową niunię lub wszystko naraz.
    Wiesz o nim tylko tyle ile Ci powiedział i/lub ile wyszarpałaś od rodziny i znajomych. Pytanie ile z tego to suche fakty, a ile to interpretacja jego i osób trzecich.
    No chyba, że znasz go od x lat, obserwowałaś z boku, wiesz, że po prostu miał niefart w miłości i teraz jest bardzo ostrożny w deklaracjach.
    Ale już to, że systemowo nie szanuje kobiet powinno spowodować zapalenie czerwonej lampki.


    Potrzebowałam potwierdzenia osób trzecich ze ze mną wszystko jest wporządku bo niestety moja samoocena i poczucie własnej wartości poszło na łeb i szyję. Niestety ale on nie poczuwa się kompletnie do winy. Pol roku było świetnie, czuje chemię, pasujemy do siebie i tyle. Podejrzewałam ze się ktoś pojawił ale nie sądzę żeby to tak szybko nastąpiło. Bardziej chyba psychika... we wigilię zamiast spędzać ja z rodziną pisał do mnie czy przyjadę do niego.... tydzień po rozstaniu jak gdyby nigdy nic przyjechał rzekomo na kawę, dal mi prezent na święta i dla niego nie było problemu zebym była kolezanka i ze to orzeciez normalne...
    Dla każdego po rozstaniu chyba jest to dość kłopotliwe... tak samo niepojęte dla niego było to ze ja się zakochałam...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 19:56
    ~Facet46 napisał:
    Wiesz Carolina to nie problem z Tobą a z nim ..

    Raczej Facet woli młodszą od siebie kobietę i raczej szuka kobiety bez dzieci a jak już to młodszą od siebie ..
    Ja mam 46 lat i też szukam młodszej od siebie , moja poprzednia żona też była młodsza ode mnie o 7 lat ..
    Nie znam tego faceta , ale ja zawsze marzyłem o założeniu rodziny i z nową kobietą też bym chciał założyć i mieć dziecko (dzieci).
    Ja teraz spotkałem kobietę ode mnie o 12 lat młodszą , zobaczymy co z tego będzie , choć na razie mam "motylki w brzuchu" , czyli coś co nie czułem od wielu wielu lat ;)

    Co do tego faceta to nie wiem , bo nie znam i nie wiem co nim kieruje ale bym się wcale nie zdziwił że to zwykły lekkoduch i pasożyt który żeruje na kimś innym. Być moze poprzednia kobieta oferowała mu utrzymanie i dobre życie a w on zamian oferował usługi seksualne a całe te małżeństwo było raczej formalnością aby nie było że starsza pani sobie kochanka przygarnęła ;)

    W Twoim przypadku może było podobanie . Utrzymyuwać CIę nie musiał , a miał zapewniony sex i opiekę.

    Są różni ludzie i wielu umawia sie z kobietami tylko na sex i tylko sex ich interesują i nie myślą aby z daną osobą się wiązać. Być moze obiecują aby kobieta się starała i aby to jak najdłużej trwało ale potem jak kobieta zaczyna naciskać włącza im się czerwone światełko i dają nogę i szukają nowej ofiary.

    Osobiście uważam że trafiłaś na złą osobę i tyle ..


    No ale przecież ja jestem młodsza od niego i bez dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 marca 2022 - 20:48
    Ale jego żona była o 11 lat starsza i miała dzieci. Chodziło mi o tamty związek jego ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 28 marca 2022 - 20:58
    ~Facet46 napisał:
    Ale jego żona była o 11 lat starsza i miała dzieci. Chodziło mi o tamty związek jego ...


    Też byłam zdziwiona jak usłyszałam że miał tyle lat starsza żonę... dla mnie to dość dziwne. Teraz trafił na kobietę młodsza, bez dzieci, niezależną i taka która potrafi o niego zadbać i przy okazji o siebie to się zachował jak... myslalam ze skoro facet przynosi kobiecie śniadanie do łóżka, poznaje ze znajomymi, jedzie dwa razy na wakacje to coś to znaczy... on za te wakacje płacił ale ja też uparłam się ze się do nich zwyczajnie dołożę... naprawdę te pol roku było świetne ale teraz nie poznaje człowieka...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 marca 2022 - 21:50
    Coś nie tak z tym facetem i tyle ...

    Dla mnie bardzo dziwne że najpierw wybiera kobietę o 11 starszą od niego i to z dziećmi a potem nagle zmienia mu się "gust" i wybiera kobietę o 19 lat młodszą od poprzedniej ???

    51 lat poprzednia kobieta kontra 32 letnia ...

    Dlatego uważam że facet nie poważny i na 100% nie zależy mu na trwałym związku a zapewnie głownie na sexie i tyle.
    Być może te całe przymilanie było tylko po co aby jak najszybciej zachęcić cię do sexu i aby był jak najlepszy , bo jak kobiecie zależy na facecie to się mocno stara ...

    Dla mnie na złego faceta trafiłaś , na pewno nie na faceta który myśli o założeniu rodziny i o trwałym związku ..

    Poszukaj jakiegoś innego wartościowego faceta , bo o tym trzeba szybko zapomnieć ..

    Szkoda że takich kobiet jak Ty nie ma na portalach randkowych , albo są w mniejszości , bo sam takiej osoby która myśli normlanie o założeniu rodziny szukałem i byc moze szukam , bo te co spotkałem to raczej by dogadały sie szybko z twoim facetem , bo podobne "wartości" uznają (sex bez zobowiązań , lub sponsoring) ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 28 marca 2022 - 22:53
    Jaki był powód ich rozwodu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 29 marca 2022 - 07:13
    ~Facet46 napisał:
    Coś nie tak z tym facetem i tyle ...

    Dla mnie bardzo dziwne że najpierw wybiera kobietę o 11 starszą od niego i to z dziećmi a potem nagle zmienia mu się "gust" i wybiera kobietę o 19 lat młodszą od poprzedniej ???

    51 lat poprzednia kobieta kontra 32 letnia ...

    Dlatego uważam że facet nie poważny i na 100% nie zależy mu na trwałym związku a zapewnie głownie na sexie i tyle.
    Być może te całe przymilanie było tylko po co aby jak najszybciej zachęcić cię do sexu i aby był jak najlepszy , bo jak kobiecie zależy na facecie to się mocno stara ...

    Dla mnie na złego faceta trafiłaś , na pewno nie na faceta który myśli o założeniu rodziny i o trwałym związku ..

    Poszukaj jakiegoś innego wartościowego faceta , bo o tym trzeba szybko zapomnieć ..

    Szkoda że takich kobiet jak Ty nie ma na portalach randkowych , albo są w mniejszości , bo sam takiej osoby która myśli normlanie o założeniu rodziny szukałem i byc moze szukam , bo te co spotkałem to raczej by dogadały sie szybko z twoim facetem , bo podobne "wartości" uznają (sex bez zobowiązań , lub sponsoring) ...


    Tylko że ile pociągnie na takich związkach opartych na seksie? Ma 40 lat, może to nie ładne co powiem ale jeśli chodzi o wygląd to zakompleksiony strasznie. Nie mówił o sobie w dobry sposób, ciężko było zrobić na wakacjach zdjęcie które by mu się podobało i... przy seksie ani razu przez pół roku nie ściągnął koszulki. Ja nigdy nie zwracałam uwagi na takie rzeczy bo w pewnym wieku nie sam wygląd jest ważny.

    Powod rozwodu znam tylko z jego strony. Podobno się nie dogadywali, nie mogli z sobą wytrzymać ale... kontakt to oni mają świetny. Złego słowa sobie o niej powiedzieć nie da. Ale nie umiem zrozumieć tego ze był z 11 lat starsza kobieta a czasem podstaw dotyczących związku nie znał.
    Zerwał ze mną toż przed świętami Bożego Narodzenia.

    Bardzo wam tutaj dziękuję za to że postawiliście mnie na nogi bo strasznie cierpię...
    Mam dość tego ze znajomi mi powtarzają ze to ja skorzystałam na tym związku bo jestem młoda, bylam na świetnych wakacjach i to on stracił bo takie coś już mu się nie powtórzy.
    Nic mi po tych słowach... zamiast fajnych wakacji w miejscach w których nigdy nie byłam wolałabym mieć nadal człowieka na którego mogę liczyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 29 marca 2022 - 09:47
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 29 marca 2022 - 10:25
    ~Facet46 napisał:
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.


    Ja mam duży kłopot ze zrozumieniem tej całej sytuacji.... facet po przejściach po rozwodzie trafia na młodsza kobietę, zadbana... zawsze zwracał uwagę na to że dobrze wyglądam, spędzaliśmy razem fajne chwilę i tak łatwo przychodzi mu z tego zrezygnować... znajomi mówili że wreszcie znalazl kogoś normalnego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 29 marca 2022 - 11:10
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.


    Ja mam duży kłopot ze zrozumieniem tej całej sytuacji.... facet po przejściach po rozwodzie trafia na młodsza kobietę, zadbana... zawsze zwracał uwagę na to że dobrze wyglądam, spędzaliśmy razem fajne chwilę i tak łatwo przychodzi mu z tego zrezygnować... znajomi mówili że wreszcie znalazl kogoś normalnego...


    Tu nie ma co rozumieć.
    Spotkałaś oszusta i kłamcę , który chciał cię wykorzystać ile się da i zostać dla nowej "ofiary".

    Gdybyś była z Torunia to sam bym się z Toba umówił . bo widze że jesteś normalną kobietą która wie czego chce ;)
    Szukaj innego i nie myśl o nim , szkoda czasu na takiego ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Carolina ~Carolina
    ~Carolina
    Napisane 29 marca 2022 - 11:29
    ~Facet46 napisał:
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.


    Ja mam duży kłopot ze zrozumieniem tej całej sytuacji.... facet po przejściach po rozwodzie trafia na młodsza kobietę, zadbana... zawsze zwracał uwagę na to że dobrze wyglądam, spędzaliśmy razem fajne chwilę i tak łatwo przychodzi mu z tego zrezygnować... znajomi mówili że wreszcie znalazl kogoś normalnego...


    Tu nie ma co rozumieć.
    Spotkałaś oszusta i kłamcę , który chciał cię wykorzystać ile się da i zostać dla nowej "ofiary".

    Gdybyś była z Torunia to sam bym się z Toba umówił . bo widze że jesteś normalną kobietą która wie czego chce ;)
    Szukaj innego i nie myśl o nim , szkoda czasu na takiego ...


    A może to ja bylam niewystarczajaca, szukal czegoś innego i znalazl.. I innej tak nie potraktuje....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marky Mark ~Marky Mark
    ~Marky Mark
    Napisane 29 marca 2022 - 12:38
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.


    Ja mam duży kłopot ze zrozumieniem tej całej sytuacji.... facet po przejściach po rozwodzie trafia na młodsza kobietę, zadbana... zawsze zwracał uwagę na to że dobrze wyglądam, spędzaliśmy razem fajne chwilę i tak łatwo przychodzi mu z tego zrezygnować... znajomi mówili że wreszcie znalazl kogoś normalnego...


    Tu nie ma co rozumieć.
    Spotkałaś oszusta i kłamcę , który chciał cię wykorzystać ile się da i zostać dla nowej "ofiary".

    Gdybyś była z Torunia to sam bym się z Toba umówił . bo widze że jesteś normalną kobietą która wie czego chce ;)
    Szukaj innego i nie myśl o nim , szkoda czasu na takiego ...


    A może to ja bylam niewystarczajaca, szukal czegoś innego i znalazl.. I innej tak nie potraktuje....


    Dawaj fotę buzi i całej sylwetki, bez retuszu, to definitywnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Możemy nawet zrobić głosowanie, kto z łóżka by Cię nie wygonił.
    Bo widzę, że póki co, twierdzenia, że koleś był ułom, nie bardzo są w stanie Ciebie przekonać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 29 marca 2022 - 12:47
    ~Marky napisał:
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    ~Carolina napisał:
    ~Facet46 napisał:
    Spokojnie znajdziesz kogoś wartościowego.

    Sam szukam kobiety i powiem Ci szczerze że znaleźć jakąś uczciwą , szczerą kobietę która faktycznie szuka czegoś trwałego i na stałe jest niesamowicie ciężko.

    Na razie mi osobiście nie udało się takiej znaleźć niestety.
    I to mnie przeraża :(

    Ty jesteś młodsza , nie masz dzieci , więc zapewne problemu nie będziesz miała.
    Z jednej strony może szkoda i pół roku ale z drugiej strony gorzej by było jakby to się okazało i wyszlo po dużo dłuższym czasie.


    Ja mam duży kłopot ze zrozumieniem tej całej sytuacji.... facet po przejściach po rozwodzie trafia na młodsza kobietę, zadbana... zawsze zwracał uwagę na to że dobrze wyglądam, spędzaliśmy razem fajne chwilę i tak łatwo przychodzi mu z tego zrezygnować... znajomi mówili że wreszcie znalazl kogoś normalnego...


    Tu nie ma co rozumieć.
    Spotkałaś oszusta i kłamcę , który chciał cię wykorzystać ile się da i zostać dla nowej "ofiary".

    Gdybyś była z Torunia to sam bym się z Toba umówił . bo widze że jesteś normalną kobietą która wie czego chce ;)
    Szukaj innego i nie myśl o nim , szkoda czasu na takiego ...


    A może to ja bylam niewystarczajaca, szukal czegoś innego i znalazl.. I innej tak nie potraktuje....


    Dawaj fotę buzi i całej sylwetki, bez retuszu, to definitywnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Możemy nawet zrobić głosowanie, kto z łóżka by Cię nie wygonił.
    Bo widzę, że póki co, twierdzenia, że koleś był ułom, nie bardzo są w stanie Ciebie przekonać.

    A może ten gość nie chciał być zwierciadełkiem?
    Zwierciadełko, zwierciadełko powiedz przecie…

    Po rozpadzie związku czasami występuje żałoba. Podobno nawet ma etapy i nie tylko Carolina przez to przechodzi, prawdopodobnie.
    https://zwierciadlo.pl/psychologia/523260,1,zaloba-po-rozstaniu--pozwol-sobie-na-przezywanie-trudnych-uczuc.read

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7
Strona 1 z 7
następna
Strona 1 z 7 następna

Gorące tematy