Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Wiki, 22 paź 2013
  • avatar ~Petrik ~Petrik
    ~Petrik
    Napisane 06 listopada 2013 - 23:00
    ~Yrkoon - to okropne co Ty wypisujesz.....po prostu ubliżasz kobietom.










    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 06 listopada 2013 - 23:06
    @ Petrik

    statystki rozwodów, rosnącej przemocy względem mężów etc mówią co innego. Ale spoko, nazywanie wybryków islamistów po imieniu też się w UE nazywa rasizmem , nietolerancją i obrazą...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Petrik ~Petrik
    ~Petrik
    Napisane 06 listopada 2013 - 23:28
    Wybryki islamistów i jak określa je UE.... .........Hahaha! ........a marchewka w UE to owoc.........w świetnym kierunku zmierza ta dyskusja....zresztą, już dawno odbiegliśmy od głównego tematu, ale takiej skrajności to się nie spodziewałem. Świetne !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 06 listopada 2013 - 23:57
    Żadna skrajność. W obecnej chwili kobiet może wycofać zgodę na odbycie aktu seksualnego nawet po jego odbyciu. Ergo: poznaje koleś cizię tam mu w przypływie namiętności udostępnia wszystkie otworki, ale! ktoś ich widział razem wychodzących z baru więc nasza bohaterka by nie wyjść na zwykłą kurwę stwierdza, że to gwałt. I co? Gościu idzie siedzieć za gwałt. W Skandynawii radzi się mężczyznom, żeby przed stosunkiem podsuwali kochance oświadczenie do podpisania, że post factum nie będzie wnosić oskarżeń. Niezłe nie? Skrajny porównanie z arabusami? Nie sądzę.
    Wybacz, ale ja jakoś mimo wszystko bezpieczniej się czuję na seks-wczasach w Azji , niż wpadając na jednego do pubu UE. Tutaj lepiej wsadzić w imadło, niż sucz, która po fakcie zmieni zdanie i wsadzi człowieka do pierdla.

    Jeśli więc maserowych wywłaszczeń właścicieli mieszkań w Szwecji na rzecz ich partnerek; czy masowych skazań w UK mężczyzn których ex-dziewczyny oskarżyły o gwałty; tudzież ex-mężów którzy w Polsce są pomawiani o pedofilię na własnym dziecku i najczęściej idą siedzieć - nie nazwiesz skrajną dyskryminacją oraz, nie bójmy się tego słowa, dyskryminacją i prześladowaniami, to chcę znać adres Twojego aptekarza. Taki optymizm może być wywołany wyłącznie towarem prima sort.

    Nie zdziw się jeśli kiedyś pójdziesz siedzieć bo nie chciałeś sponsorować swojej żonie randek z kochankiem ( oczywiście tego Ci nie życzę). Ot widzisz, takie przestępstwo ma tera nazwę - przemoc ekonomiczna. Mówisz, że dasz sobie uciąć rękę za żonę?...

    Porównaj jaki wyrok za to samo przestępstwo dostaje kobieta, a jaki mężczyzna. Dane ogólnodostępne. Dalej chcesz się ze mną spierać? Więc powiem, że Twoje wywody są niczym nawoływania gościa, któremu raz czy dwa udało się bezpiecznie skoczyć na bańkę do rzeki. "Spójrzcie tchórze! Nic mi się nie stało" Skacze następny dzieciak, a tam prąd przyniósł pień. Ups!!! (oparte na faktach).

    Better safe than sorry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 07 listopada 2013 - 00:22
    Ale jeśli chodzi o obopólny szacunek i równość płci:

    Weź proszę podnieś temat na forum kobiecym, że żona Cię poniż i wnosisz przeciwko niej sprawę o znęcanie się. Przeczytaj odzew, pogadamy dalej.

    Jak mawiają mądrzy ludzie: paranoja to tylko głębszy wgląd w rzeczywistość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Petrik ~Petrik
    ~Petrik
    Napisane 07 listopada 2013 - 08:03
    Yrcoon.....To o czym teraz piszesz, to są sprawy których nie znam. I na szczęście nie muszę się nimi interesować, ani się nad nimi zastanawiać. Nawet nie chcę, bo są dla mnie, w moim życiu zupełnie nieprzydatne. Co zrobi ....jak to określiłeś "cizia"....po wyjściu z facetem z baru, czy go o coś oskarży czy nie i o co. Jakie jest prawo odnośnie rozwodów nawet już w pobieżnym zakresie bez wdawania się w szczegóły. O co może żona oskarżyć męża i co może mu odebrać......W ogóle ta wiedza jest mi niepotrzebna. Żyję inaczej i dbam o inne rzeczy w życiu, i nie zaśmiecam sobie głowy przemyśleniami nad czymś co nic dla mnie nie znaczy, jest głupie lub/i destrukcyjne. Jeżeli chcesz żyć w takiej rzeczywistości, w której kobieta to wróg, samo zło i ma tylko udostępniać mężczyźnie swoje ciało, sprzątać burdel w domu i gotować........to trudno. Jeżeli filozofia życiowa którą wyznajesz jest wg. Ciebie dobrym sposobem na życie......to trudno. Dla mnie to jest dno i prymitywizm. Dlatego już nie pogadamy dalej, gdyż jakikolwiek sens dawno się już wyczerpał. Pozostał Ci już tylko monolog. I tak już do końca życia będą wyglądały Twoje relacje z ludźmi co jest łatwe do przewidzenia. Dialog przez chwilę i potem monolog........

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga40 ~aga40
    ~aga40
    Napisane 07 listopada 2013 - 08:50
    "Z medrcem i z glupcem nie tocz zwady , zadnemu bowiem nie dasz rady. "

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 07 listopada 2013 - 12:29
    @ ~aga40

    "Lepiej zamilczeć niż się odezwać i od razu rozwiać wątpliwości na swój temat"
    Droga Ago40 jeśli Ci tak nie odpowiadają interlokutorzy i ich opinie, rozważ proszę przeniesienie się na jakieś forum kobiece jestem pewien że znajdziesz tam od groma kobiet z Twoim nastawieniem do świata i mężczyzn oraz kilku sykofantów płci odmiennej i będziesz tam mogła radośnie się butelkować we własnym sosie, hę?

    @ Petrik

    Ależ, mospanie odpowiem odpowiem regułą klasztoru telemskiego "Rób coć się żywnie podoba". Ba, nawet odpuszczę sobie protekcjonalny komentarz.

    Uważam na ten przykład, że 9/10 kobiet które spotykam (wielkie miasto klasa średnia plus) na żony się nie nadaje. Jeśli takowej będę szukał tyczyć to będzie zupełnie innych regionów świata. Nie rozumiem o co cały szum.

    Najlepszym przykładem przeciętnej żony jaką można tutaj dostać to Aga40. Kolejka do niej taka, że końca dojrzeć nie można normalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gereg ~gereg
    ~gereg
    Napisane 08 listopada 2013 - 14:47
    aga40, zapomniałaś że to jest męski portal, a ty jako kobieta jesteś tu jedynie gosciem.
    Dlatego siląc się na wypowiedź, postaraj się nie zaśmiecać go swoimi stereotypami, emocjonalnymi wynurzeniami, lub zaniżać poziom wypowiedzi.
    Jak Ci to nie odpowiada - zmykaj na portal dla kobiet. Tam tolerują takie wypociny a wyganiają facetów :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga40 ~aga40
    ~aga40
    Napisane 09 listopada 2013 - 00:17
    Szczęście, że nie jesteśmy Spartanami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja. ~Maja.
    ~Maja.
    Napisane 15 listopada 2013 - 11:55
    Mam do was pytanie dotyczace zdrady. Czy to zdrada czy jeszcze nie? Zawodowo zajmuje sie masowaniem ludzi. Nie ma to zadnego zwiazku ze sfera seksualna. To sa typowe masaze rehabilitacyje. W ten sposob poznalam swojego partnera. Przychodzil do mnie okolo 3 lat. Dobrze sie znymy, jest nam razem cudownie. Nie moge powiedziec o nim zlego slowa. Czuly, kochany, bardzo o mnie dba....wszystko pieknie, procz jednego malego szczegolu. W zwiazku z tym, ze mam bardzo duzo pracy moj partner nie przychodzi do mnie na masaze juz tak czesto jak kiedys. Gdy kiedys spytalm czy chodzi gdzie indziej zaprzeczyl. Niestety wiem ,ze chodzi. Wiem to z cala pewnoscia. Nie rozumiem dlaczego on to ukrywa?? Probowalam pare razy pytac, zawsze zaprzeczal!!! Co mam o tym myslec? Prosze o szczere odpowiedzi!! Problem moze niestety lezec po mojej stronie. Jestem troche przeczulona bo w ten sposob rozpoczal sie nasz zwiazek, wiec pewnie wyobrazam sobie zbyt wiele. Z drogiej jednak strony zajmuje sie tym zawodowo i wiem, ze wiele masazystek pracuje profesjonalnie. Niewiem...... jestem zagubiona. DORADZCIE COS!!
    Przepraszam za pisownie ale niestety nie posiadam polskiej klawiatury.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~behemot ~behemot
    ~behemot
    Napisane 06 grudnia 2013 - 17:46
    Wiki, spytałaś czy w związku bez zobowiązań są jasne, twarde zasady. Tak powinno być. Jeśli kochasz swojego faceta- On będzie respektował tych ustalonych przez Ciebie, Ty- przez Niego. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~behemot ~behemot
    ~behemot
    Napisane 06 grudnia 2013 - 17:52
    a yrkoon ma całkowitą rację. Właśnie przede mną leży wyrok sądu biskupiego w sprawie ustalenia nieważności małżeństwa. Ciekawe, że w sądzie cywilnym tylko ja byłem winien całkowitego rozpadu małżeństwa - hehehe- tutaj Sąd nie dopatrzył się, aby małżeństwo rozpadło się z mojej winy. Yrkoon- mimo co tu wypisują- jeśli dajesz tak jak mówisz swojej partnerce pochodzenia kaukaskiego to co mówisz- to powinna być szczęśliwa. Pozdrawiam:)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~high emotions ~high emotions
    ~high emotions
    Napisane 09 grudnia 2013 - 14:34
    Szacunek Yrkoon. Idę przez życie tym samym torem co Ty. Szyny są zrudziałe przez rdzę, co świadczy, że niewielu podąża tym szlakiem, ale nie zaznasz tu wydm śnieżnych, ni opuszczonych semaforów, które dyktują Ci czas postoju, nie ma też powalonych drzew, które były bezbronne w walce z szalejącymi wichurami. Jest radość niepodlewana kieliszkiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 10 grudnia 2013 - 15:21
    No proszę, wątek nadal aktywny, czyli temat jakże aktualny i nie tylko dla mnie.

    =>behemot - myślę, że w układzie "bez zobowiązań" jasno określone zasady pomagają, jednak nie mogą to być zasady "moje" i "twoje" lecz wspólne i naprawdę zrozumiałe dla obu stron. Niestety wiem z doświadczenia, że nie zawsze tak jest. Czasem jesteśmy zmuszeni zaakceptować pewne rzeczy mimo, że nie do końca się z nimi zgadzamy, ale to kwestia kompromisów na które nas stać lub nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LUCY ~LUCY
    ~LUCY
    Napisane 14 grudnia 2013 - 17:27
    być w związku z Yrcoon to porażka życiowa dla kobiety. zmarnowane życie. cieszę się że go jakaś kobieta przynajmniej w sadzie wyhuśtała. Yrcoon! zostaw kobiety, również kobiety wschodu w spokoju. one też chcą być szczęśliwe w związku, a nie być dodatkiem do czyjegoś życia . bardziej cenisz mężczyzn: znajdź sobie faceta. męscy szowiniści! żyjcie ze sobą nie z kobietami!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~behemot ~behemot
    ~behemot
    Napisane 19 grudnia 2013 - 17:20
    LUCY....rzuć jeszcze paroma inwektywami o szowiniźmie, wykorzystywaniu kobiet, etc etc. Ktoś pokazał swój punkt widzenia, sposób na życie po delikatnym "poparzeniu"...uszanuj to. Wesołych Świąt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DARIA ~DARIA
    ~DARIA
    Napisane 24 lutego 2014 - 04:30
    ~Wiki napisał:
    co dla faceta oznacza "układ bez zobowiązań"? czy to oznacza, ze tam nie ma żadnego uczucia a jedynie pożądanie. Panowie chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Są tu jacyś Panowie???



    WPADASZ BZYKASZ I WYPADASZ - NIE ZOBOWIĄZUJE CIE DO NP. ROBIENIA JEJ ŚNIADANIA ZA TO CZY CHODZENIA ZA RĘKĘ " DARMOWA PROSTYTUCJA"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 25 marca 2014 - 21:29
    ~DARIA napisał:
    ~Wiki napisał:
    co dla faceta oznacza "układ bez zobowiązań"? czy to oznacza, ze tam nie ma żadnego uczucia a jedynie pożądanie. Panowie chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Są tu jacyś Panowie???



    WPADASZ BZYKASZ I WYPADASZ - NIE ZOBOWIĄZUJE CIE DO NP. ROBIENIA JEJ ŚNIADANIA ZA TO CZY CHODZENIA ZA RĘKĘ " DARMOWA PROSTYTUCJA"

    Tak - w samo sedno !!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 28 marca 2014 - 22:09
    Daria: Ewa: bardzo ciekawy podląd
    napisał:
    [/WPADASZ BZYKASZ I WYPADASZ - NIE ZOBOWIĄZUJE CIE DO NP. ROBIENIA JEJ ŚNIADANIA ZA TO CZY CHODZENIA ZA RĘKĘ " DARMOWA PROSTYTUCJA"
    A jak się "bzykasz " za śniadanie i chodzenie za rękę to prostytucja ale już nie darmowa -fakt. Jaka klasa taka cena. Wole dawać z miłości i za darmo.

    pozdrawiam wiki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy