Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Zuki, 16 sie 2020
  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 10:35
    Chciałem spróbować żeby nie żałować .
    Teraz już mi łatwiej podjąć decyzję .
    Już wiem że ani Ja ani Ona się nie zmienimy .
    milosc miłością A jednak raz nie wyszło to pewnie i drugi raz nie wyjdzie .. wszyscy tu mają rację..
    Decyzja na całe życie . To Ja muszę albo być z nia i pociągnąć to tak jak trzeba albo zerwac i niech układa sobie życie z kim innym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 10:47
    ~Zuki napisał:
    Chciałem spróbować żeby nie żałować .
    Teraz już mi łatwiej podjąć decyzję .
    Już wiem że ani Ja ani Ona się nie zmienimy .
    milosc miłością A jednak raz nie wyszło to pewnie i drugi raz nie wyjdzie .. wszyscy tu mają rację..
    Decyzja na całe życie . To Ja muszę albo być z nia i pociągnąć to tak jak trzeba albo zerwac i niech układa sobie życie z kim innym

    Bardzo mi się podoba to co napisałeś, Ty decydujesz, to Twoje życie, albo męska decyzja na TAK lub NIE albo bujanie się latami w niedomówieniach. Dal niej też będzie lepiej jak jasno się określisz. Zadbasz tym samym i o siebie i o nią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 14:46
    Nie da się już bujać , za daleko to zaszło.
    Czas na konkretne decyzje .
    A że mieszkamy daleko od siebie to będzie łatwiej w najgorszym wypadku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dfg ~dfg
    ~dfg
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 14:58
    tyle lat razem, a osobno, co to za zwiazke, gdzie ona ma wiecej wspolnych znajomych z pobocznym bolcem niz z toba

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 15:18
    Razem pracowali to mieli wspólnych z pracy i nie tylko znajomych. Wychodzi związek na odległość..
    Niby nie daleko 80km A jednak kawalek


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ghyt ~ghyt
    ~ghyt
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 15:34
    wychodzi ze po prostu byles opcja, a ona szukala lepszego kandydata w poblizu, kedy jednak okazalo sie ze do tamtego ona musi sporo dokladac, to jednak ty lepiej jej teraz pasujesz, to nie rokuje na jakis trwaly zwiazek, przede wszystkim brakuj jej skruchy, u niej to nie jednorazowa zdrada, a konsekwentne budowanie sobie zycia za twoimi plecami, budowanie miesiacami z wielokrotna konsumkcja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 16:01
    Nie wygląda to dobrze .
    Nie sądziłem że kiedyś mnie to spotka ..
    Pytałem czemu nie zerwala ze mna i nie poszła swoją drogą , pwiedziala ze nie umiala zerwac ze mna . Ja tez nie umiałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hahaha ~hahaha
    ~hahaha
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 16:25
    bla, bla, bla, kolesia nie byla jeszcze do konca pewna, wiec dobrze miec zapasowke, panna wydaje sie byc cynicznie bezwgledna skoro nie jest dla niej problem przez wiele miesiecy tanczyc na dwa bolce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 16:28
    zobacz jak to jest, przez te kilka miesiecy jej znajomi wiedzieli ze to tamten jest starajacy, a gdzie ty? nie istniales

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 17:04
    Przykre ale prawda .. Nie istniałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tyty ~tyty
    ~tyty
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 19:48
    twoja tragedia polega na tym, ze ona jest z toba tylko dlatego ze z tamtym jej nie wyszlo, ze ona wogole nie zaluje ze ciebie zdradzala, wrecz raczej w jej mniemaniu zdrady nie bylo, wiec powiedz mi co to za zwiazek? ja mialem podobna historie lata temu wsrod swoich znajomych, dziewczyna miala oficialnie chlopaka, narzeczonego, ale wlasnie pojawil sie chlopak, z ktorym dawniej ja wiele laczylo, wrocil po studiach w drugiej czesci Polski, to byl moj kumpel, i przez kilka miesiecy bylo tak ze narzeczony odwiedzal te panne w dzien, a kumpel spedzal z nia noce, po kilku miesiacach kumpel zdecydowal ze pora sie ustatkowac i poszukac sobie zony, odpuscil tamtej pannie, ta wyszla za tego narzeczonego, ale potem wiadomo bylo ze oprocz meza zawsze miala jakiegos kochanka co sie z nim na boku puszczala

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bombonierka ~Bombonierka
    ~Bombonierka
    Napisane 02 września 2020 - 13:44
    Zuki, moim zdaniem nie ma szans na szczęśliwe zakończenie waszej historii, chcesz reanimować trupa. To nie był drobny wybryk, jednorazowy skok w bok, lecz wielomiesięczny romans - zrozum, za każdym razem, kiedy spotykała sie z boczniakiem, podejmowała decyzję o wyrzuceniu na śmietnik tego, co was łączy. To egoistka, która ma za nic uczucia innych. Byłeś okłamywany prosto w twarz, to co wiesz, to ułamek tego, do czego faktycznie się posunęła. Jesteś opcją, bo z tamtym nie wyszło. Odejdź, póki to jeszcze w miarę proste - nie łączy was ani małżeństwo ani dziecko. Zdrada rujnuje relację. Jeśli się zdecydujesz na kontynuację związku, ciągle będziesz się zastanawiał, czy nie żyjesz w kłamstwie. Jeśli nie chcesz podejmować radykalnej decyzji teraz - odseparuj się, utnij kontakt i po miesiącu, dwóch, z dystansu, przeanalizuj swoje uczucia do niej ponownie. I dobrze radzą przedmówcy - zrób wszelkie badania na choroby przenoszone drogą płciową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 02 września 2020 - 14:21
    Faktycznie reanimowalem trupa aż za bardzo .
    Choć nie na moich warunkach tylko Niej .
    Już następnych powrotów nie przewiduje,
    Przecierpiec raz i żyć dalej bo to się może skończyć źle dla nas .
    Ona kiedyś poronila i od tamtej pory nie moze zajsc w ciaze A ma obsesję na punkcie dziecka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy