Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Zuki, 16 sie 2020
  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 13:40
    Mi się wydawało że byliśmy parą ..
    Według Niej że już nie byliśmy..
    Ale spotykała się że mną.. nocowala u mnie to nie spodziewałem się że nie jesteśmy para .
    Faktycznie W tym roku rzadko się widzieliśmy..
    I to był gwóźdź do trumny ..
    Wina zawsze jest wspólna .
    Tak ona marzyła o rodzinie mi się nie spieszylo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 13:56
    ~Zuki napisał:
    Mi się wydawało że byliśmy parą ..
    Według Niej że już nie byliśmy..
    Ale spotykała się że mną.. nocowala u mnie to nie spodziewałem się że nie jesteśmy para .
    Faktycznie W tym roku rzadko się widzieliśmy..
    I to był gwóźdź do trumny ..
    Wina zawsze jest wspólna .
    Tak ona marzyła o rodzinie mi się nie spieszylo


    Więc, jeśli według niej nie byliście parą, to nie mogła Ciebie zdradzić. Była osobą wolną i robiła co chciała, tak jak robią ludzie wolni. A Tobie tylko coś się wydawało...

    Nie wiem, co siedzi w głowie tej dziewczyny ani co siedzi w Twojej głowie. Czasem ludzi potrzebują separacji, by poznać, co naprawdę jest dla nich ważne i kto jest ważny. Czas weryfikuje nasze wybory.

    Tak sobie Was diagnozuję i myślę, że jeśli planowalibyście wspólnie iść dalej, to musielibyście się w sobie na nowo zakochać i dać sobie sporo czasu na odbudowę zaufania.
    To bardzo trudne.

    A z dziewczyną trzeba siąść i zwyczajnie pogadać. To powinna być ciepła choć głęboka rozmowa, o oczekiwaniach, o tym co każde z Was chce budować, o Waszych wartościach...

    Mam jakieś dziwne wrażenie, że obydwoje się jakoś bujacie. W życiu najbardziej pociągający są ludzie, którzy wiedzą czego chcą i wiedzą z kim chcą dalej przez życie iść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 14:38
    Pisze wydawało. Bo jak Niej słucham to przyznała że nie umiała zakończyć naszego związku .. poznala gościa w grudniu 2019r A my zerwalismy w czerwcu 2020 ..
    I to tylko dlatego że zacząłem robić się podejrzliwy
    I przypadkiem zapytałem o jej kolega.. Co Nich łączy Ona wpadla w szał bo nie wiedziała co wiem A ja nic nie wiedziałem . Wtedy zrozumiała że wszystko się komplikuje .. I powoli się wycofywala mówiąc że czasu nie cofnie nawet jak by chciała..
    Więc nie mówmy że była wolna ..
    Jasne że mogła zerwac że mną i spotykać się z innym każdy ma prawo wyboru .. A teraz szybki gościa odstawiła jak by co nie było..
    Mówiąc w oczy że nic ich nie łączyło..
    I rzeczy malo ważnych się nie pamięta ..
    Przeprasza obiecuje .. mogła by to by się przeprowadziła do mnie .. Mówiąc ze jej się podoba i czuje się jak u siebie ????
    Nie jestem bez winy ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~helo ~helo
    ~helo
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 15:47
    twoja wina, dowiadujesz sie o wszytkim, troche sam, reszte jej bolec Ci opowiada, teraz ona montuje historie jaka to byla zaniedbana, niekochana, tylko dlaczego przez te 6 miesiecy nigdy nie powiedziala to koniec, zrywamy? nie byla tamtego pewna/ wiec ty trzymany w zapasie jako druga opcja?
    bezczelna suka, nocuje u ciebie, aby na drugi dzien spotykac sie z tamtym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 15:47
    Widzisz....
    Zasadą jest żeby wierzyć w 50% w to co się widzi a ułamek % w to co się słyszy od Zdrajcy.
    Nie wierz w to co ona Ci teraz mówi. Ona mówi tylko to co Ty chcesz usłyszeć a ona może powiedzieć. Prawda jest taka że zdradzając Ciebie byłeś już dla niej tylko opcją na wszelki wypadek.(Gdzieś mieszkać przecież trzeba ).
    Ktoś kto kocha nie zdradza.
    Wybaczyć oczywiście można (sam wybaczyłem) ale muszą być ku temu powody i jakieś zobowiązania (ślubowanie, dzieci).
    Wybaczając teraz gdy nie dałeś jej jeszcze słowa sam sobie zniszczysz życie i w imię czego ? jej chęci powrotu do Ciebie ?
    Przestań...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~YYYY ~YYYY
    ~YYYY
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 16:04
    tak, to Ty jestes winny, bo sie czesciowo domysliles, czesciowo dowiadujesz sie od jej kochanka, a przeciez nic sie mialo nie wydac, spala u ciebie, a nastepnego dnia spotkanie z tamtym, to tylko takie urozmaicenie, poki tamten sie nie zadeklaruje na 100% ty trzymany jako plan b, tamten jednak nie byl jak sobie zaplanowala to teraz z braku laku ty
    jak chcesz koniecznie byc znia, to musisz ja przeczolgac, przede wszystkim badania - HIV, i wszystko co przenoszone w czasie seksu,
    czy ona kiedykolwiek cie przeprosila za tamto?
    czy prosila o druga szanse?
    powiedz otwarcie, nie ufam ci, i teraz musisz zapracowac na zaufanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 16:22
    Tak zrobiłem.. powiedziałem że nie chce teraz dziecka z oczywistych powodów..
    Nie była zadowolona ale zgodziła się poczekać..
    Nic nie obiecałem bo chce chwilę zobaczyć czy my potrafimy razem zamieszkać..
    Sama nic mi nie powiedziała , tylko tyle że jej kochas już wszystko powiedział..
    Zapytałem kim jestem dla niej , odp że zawsze mnie kochała i chce być że mną i mieć rodzinę..
    Dziecko zaręczyny ślub.. już wszystko planuje jak by nic się nie stało.. najchętniej to już we wrześniu ślub A zaręczyny teraz ????
    Miesza mota .. Tak powiedziała że chce być że mną ale i chce pewności..
    Kochas ma straszny żal do niej że go zostawila ..
    Jak to powiedzieć.., odezwał się do mnie już jak się pogodzilismy .. zaliczyliśmy wspólne wesele i zaplanowane wakacje ????
    I teraz się miotamy.. ja się miotam ..
    Ona planuje wspólną przyszłość..
    Tak się popatrzeć udana para A jednak nie do końca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KJU ~KJU
    ~KJU
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 16:29
    taaa, to kochanie to u niej najwieksze miedzy pierwszym a drugim orgazmem z tamtym, no koniecznie weselisko za 3 tygodnie, bo potem to ciaza moze byc widoczna, to nieistotne ze dziecko z tamtym, przecie wychowasz jak swoje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 16:37
    W ciąży nie jest .. Więc nic nie będę chowal..
    Nie wiem .. zawsze chciała wesela i dziecka że mną ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 16:42
    ~Zuki napisał:
    W ciąży nie jest .. Więc nic nie będę chowal..
    Nie wiem .. zawsze chciała wesela i dziecka że mną ????


    Jesteś odbiciem mnie kiedyś kolego i ci współczuję. Współczuję ci bo możesz jeszcze sprawy odkręcić ale jak widać ona już ciebie okręciła wokół palca. Kiedyś to zrozumiesz i niestety będzie dupa boleć...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RTU ~RTU
    ~RTU
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 17:19
    zacznij od jednego, niech zrobi badania na HIV, i wszystkie choroby przenoszone podczas stosunku, dla swojego zdrowia to zrob

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 17:53
    ~RTU napisał:
    zacznij od jednego, niech zrobi badania na HIV, i wszystkie choroby przenoszone podczas stosunku, dla swojego zdrowia to zrob

    Polecam pakiety badań MAX Sex Pakiet choroby weneryczne - badanie na samo HIV to za mało!
    Każdy kto ma podejrzenie o niewierność partnera lub często zmienia partnera seksualnego powinien sobie zrobić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 18:17
    Manipulacja - ze strony koleżanki ale kolega sam musi dojść do tego wniosku niestety zapewne na własnych błędach się nauczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kilog ~Kilog
    ~Kilog
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 21:35
    o ile istnieje ewantualnosc wybaczenia jednorazowej zdrady po alko, kiedy zdradzajaca sie pokaja, przeprosi, wytlumaczy dlaczego, blaga o wybaczenie
    ale tutaj jest prowadzone miesiacami zycie na da bloce, gdzie panna ,,nie jest razem z Toba" ale sie spotykacie, u ciebie sypia, i w zaden sposb ci nie mowi ze zerwaliscie - wow Ty wierzysz w cokolwiek ona ci powie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 28 sierpnia 2020 - 09:02
    Jasne że nie wieżę. Chociaż potrafi mówić przekonująco. Oberwala po dupie bardzo bo jej kolega nie może się odczepic , mieli wspólnych znajomych i wszędzie sie zali .
    Takie mam wrażenie że od każdego tego samego wymaga ???? A który się zgodzi to będzie z nim .
    Śmieje się że zawsze uciekali wszyscy byli na hasło zaręczyny ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mimi ~mimi
    ~mimi
    Napisane 28 sierpnia 2020 - 14:27
    ~Zuki napisał:
    Jasne że nie wieżę. Chociaż potrafi mówić przekonująco. Oberwala po dupie bardzo bo jej kolega nie może się odczepic , mieli wspólnych znajomych i wszędzie sie zali .
    Takie mam wrażenie że od każdego tego samego wymaga ???? A który się zgodzi to będzie z nim .
    Śmieje się że zawsze uciekali wszyscy byli na hasło zaręczyny ????

    gdzie ty w tym wszystkim, bo ona I on to istnieli publicznie, a ty kto? nikt o Tobie nie wie, nikogo wspolnie nie znacie? ty to taka zapasowka, w razie jak z innym nie wychodzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 28 sierpnia 2020 - 16:40
    ~Zuki napisał:
    Jasne że nie wieżę. Chociaż potrafi mówić przekonująco. Oberwala po dupie bardzo bo jej kolega nie może się odczepic , mieli wspólnych znajomych i wszędzie sie zali .
    Takie mam wrażenie że od każdego tego samego wymaga ???? A który się zgodzi to będzie z nim .
    Śmieje się że zawsze uciekali wszyscy byli na hasło zaręczyny ????

    Ona musi być naprawdę bardzo zdesperowana, jej już wszystko jedno liczy się tylko to żeby założyć rodzinę, mieć dzieci, zabawić się w dom. Jak to dostanie Ty pójdziesz w odstawkę. Zajrzyj do wątku w związkach „moja żona nie chce seksu”.
    O Twojej desperacji to nawet nie wspomnę.
    Jeszcze nie przeżyliście ze sobą żadnych problemów a tu już takie schody.
    Młode kobiety często wiążą się nie z miłością swojego życia a z partnerem, który dobrze rokuje. Tylko,że moim zdaniem ta kobieta pomyliła się w ocenie.
    Dla dobra was obojga dajcie sobie trochę czasu (lepiej się rozstać na jakiś czas) żeby podjąć decyzję, że nie potraficie bez siebie żyć.
    Pamiętaj, że to kobieta decyduje kiedy chce być w ciąży.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 29 sierpnia 2020 - 13:39
    Ona raczej nie dorosła jeszcze do prawdziwego trwałego związku. Fizycznie hormony buzują zegar tyka ale emocjonalnie nie jest gotowa na niego. Nie wie jeszcze czym jest miłość o zaufaniu nie wspomnę :)
    Unikać jak ognia :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 29 sierpnia 2020 - 17:46
    Uważaj na ciąże , może już być lub wszystko zrobi by z tobą być. To co wiesz o niej to nikły procent bo kobiety które to robią pierwszy raz inaczej się zachowują a ona zachowuje się jakby to nic nie było (obyła się). Zobacz gdyby jej nie wiedza co wiesz nic byś nie wiedział a kobiety mówią na pewne tematy jak najmniej i to co już słuchający wie. Zobacz sam jak to pięknie ujęto : wpisz w wyszukiwarkę paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/przylapal-mnie-na-zdradzie-to-jego-wina-nie-ufal-mi.jpg

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~iiiii ~iiiii
    ~iiiii
    Napisane 31 sierpnia 2020 - 01:42
    ~normalnyjestem napisał:
    Uważaj na ciąże , może już być lub wszystko zrobi by z tobą być. To co wiesz o niej to nikły procent bo kobiety które to robią pierwszy raz inaczej się zachowują a ona zachowuje się jakby to nic nie było (obyła się). Zobacz gdyby jej nie wiedza co wiesz nic byś nie wiedział a kobiety mówią na pewne tematy jak najmniej i to co już słuchający wie. Zobacz sam jak to pięknie ujęto : wpisz w wyszukiwarkę paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/przylapal-mnie-na-zdradzie-to-jego-wina-nie-ufal-mi.jpg

    to prawda, dla niej to jakby wypadek przy pray, ktory ona probuje szybciutko przypudrowac, nie widzi tragedii ze przez kilka rznela sie na boku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy