Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Zuki, 16 sie 2020
  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 12:53

    Dziecko dla niej było by bardzo dużym szczęściem.
    Powiedziała że bardzo by się cieszyła z ciąży i wreszcie to wszystko by ruszyło ( ślub, własne rodzina ) choć mnie zaskoczyła mówiąc że w tym roku nie zdążymy ze ślubem bo bardzo by chciała we wrześniu . A już mało czasu . Powtarza że jej siłą nie wygonie po slubie jak będą dzieci ..
    Dogadaliśmy się że spróbujemy ale nic na siłę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 12:56
    Wiesz co jesteś szczęśliwcem. Wygrałeś na loterii. Dlaczego ?
    Bo dowiedziałeś się jaka jest Twoja dziewczyna jeszcze przed ślubem. Ja nie miałem tyle szczęścia co ty. Gdy się dowiedziałem była już w ciąży i czułem się zobowiązany dać szansę (którą i tak zmarnowała jak się później okazało). Nie łódź się że ona się zmieni. Skoro sama się nie przyznała i obarcza Ciebie o swoją zdradę to uwierz mi nic z tego dobrego nie będzie.
    Pięknie jej podziękuj tej Pani zwłaszcza za to że się wydało i puść ją a raczej pożegnaj bo i tak puści się znowu sama ale to już nie będzie Twój problem...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 13:55
    Obarcza że nie miała wsparcia we mnie ..
    A jej granica była 3 lata czekania na pierścionek.
    Miała trzech chłopaków i zawsze był koniec po trzech latach . Napewno tym razem już nie będzie powrotów.. Dubelt że w jej opinii popsuło się i u nas po trzech latach a że była ze mna i miała kogoś to zły epizod w jej życiu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 16:11
    Wybacz ale to Infantylne i niedojrzałe zachowanie - granica 3 lata i tak ma być bo ja tak chcę. Tak to się dzieci w piaskownicy zachowują. Dzieci to jest odpowiedzialność to nie są tylko roześmiane bobasy jak w reklamie. Dzieci nie powinny być choc niestety są kartą przetargową jak się rodzicom związek nie uda. Dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębami że koleżanka nie ma wsparcia i całymi dniami siedzi z dzieckiem w domu. Sorry ale widzę tu tylko tandetną manipulację

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:00
    dla mnie to wszystko za mocno wykalkulowane z jej strony, zostawia Ciebie, skacze do wyra facetowi zonatemu, czy przypadkiem to nie ona jest powodem jego rozwodu, I dlatego terazon taki rozgoryczony? czy nie zastanawia Cie, ze ona go zostawia bo on niezaradny I ona go finansuje? wykalkulowane jest to ze ty jednak lepiej sobie radzisz finansowo, wiec wraca do Ciebie? kruche fundamenty na budowanie szczescia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:20
    Jej kolega był pocieszycielem albo ona się dowartosciowala bedac jego..Ciężko mi powiedzieć kto kim był w tym układzie..
    Napewno oklamywala Mnie bedac z Nim , jak się zorientowałem szybko pogonila gościa udając że nigdy z nikim oprócz mnie . Raczej kolega z pracy był już wolny . Żona odeszła od Niego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:32
    Dziękuję za dobre rady i spostrzeżenia.
    Miło usłyszeć prawdę .., dzięki Wam wiem w co się wpakowalem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:52
    Nie każdemu w ostatecznym rozrachunku wychodzi że 2+2=4 przynajmniej nie na początku. Tak z czystej ,, babskiej,, ciekawości daj znać ile Tobie wyszło jak już sobie to wszystko poukladasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mhm ~mhm
    ~mhm
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:52
    masz 32 lata, to wiek gdzie panne znajdziesz w biurze matrymonialnym, czy z ogloszenia w gazecie, bo po 30-tce panny juz ida na calosc w szukaniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagna ~Jagna
    ~Jagna
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 17:56
    ~Zuki napisał:
    Witajcie .. byłem z dziewczyna 3 lata i zaczęła się odsuwać odemnie . Brak czasu, praca , ogólnie mniej zainteresowania mną. Trwało to 8 miesięcy , kiedy zapytałem czy ma kogoś zaprzeczyła.
    Postawiła warunki zaręczyny ślub dziecko ..
    Bo jest juz Stara i chce pewności..
    Wróciliśmy do siebie i było by wszystko dobrze.
    Ale niedawno odezwał się jej kolega z pracy z ktorym była między czasie , wspólne wyjazdy itp.
    Tłumaczy się że mało się widzieliśmy i to była przygoda mało ważna w jej życiu..
    Obiecuję że więcej tak nie zrobi i bardzo tego żałuję.. czy mozna wybaczyc zaufać drugi raz ?
    Czy ktoś miał podobną historię

    Czy ta kobieta to miłość Twojego życia, ta jedyna i naj?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 18:24
    Długo mi idzie sobie to poukładać ale dam znać jak wyszło..
    Z dziewczynami nie mam problemu żeby znaleźć,
    Gorzej poznać Ta właściwą ..
    Pewnie rok temu tylo by 3 razy TAK .
    dziś nie wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 18:45
    ja rozumiem to tak. jestescie razem kilka lat, spotykacie sie weekendowo, ale w pewnym momencie dostajesz szlaban u niej na wszystko, nie ma tyle czasu dla ciebie, testuje nowego, nowy testu nie przechodzi, ona znowu ,,zakochana", ale oops, tamten cie powiadamia jaka ona byla mila w czasie tych 8 miesiecy dla niego? no ale teraz ona zakochana, przynajmniej jak sie jakis nowy do testowania nie pojawi, ba okazuje sie ze ona sie nadstawiala tamtemu przez Ciebie bo Ty pierscionka nie przynosiles, aj waj, aj waj, no gwiazda na niebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 18:53
    Dokładnie tak było..


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 19:00
    trzymany byles jako opcja zapasowa, tamten sie okazal jednak slabszy, to nagle szlabanu nie ma? a co jak sie pojawi kolejny kandydat? bo co jak bedzie dziecko I slub to ona juz zawsze wierna?
    przepraszam ale moim zdraniem, ona pokazala ze cie wcale nie szanuje, to ze tamtemu dzisiaj juz nie daje, nie oznacza ze teraz ma do ciebie szacunek,
    owszem wybaczasz jej, ale czy kiedykolwiek zapomnisz, czy wyobrazasz sobie sytuacje ze wiecej nie myslisz ze ona wtedy z nim, a dla ciebie nie miala czasu, nie chciala sie spotykac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 19:54
    Myślę. Jak bym nie myślał to bym tego tematu nie zakładał na forum ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hallo ~hallo
    ~hallo
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 20:59
    obawiam sie ze pytanie czy ona mnie kocha, czy jestem dla niej lepsza opcja to moze byc dla Ciebie dylemat na dalsze zycie, ale przede wszytkim poloz na szale wszelkie za i przeciw, czy nie boisz sie ze pojawi sie znowu jakis atrakcyjny dla niej samiec i znowu bedziesz odseparowany od jej wdziekow?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagna ~Jagna
    ~Jagna
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 21:09
    ~Zuki napisał:
    Długo mi idzie sobie to poukładać ale dam znać jak wyszło..
    Z dziewczynami nie mam problemu żeby znaleźć,
    Gorzej poznać Ta właściwą ..
    Pewnie rok temu tylo by 3 razy TAK .
    dziś nie wiem

    To jak dziś już nie ma 3 x TAK to co Cię przy niej trzyma?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gulu ~gulu
    ~gulu
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 21:23
    masz strachy zeby z nia byc po tym jak Ci jej eks-bolec opowiedzial co sie dzialo kiedy ona nie miala czasu dla Ciebie, i to jest zupelnie normalne, skoro ona teraz napiera i bardzo chce, powiedz jej otwarcie ze nie wierz jaka jest jej obecna motywacja dla Ciebie? Nie potrafisz jej zaufac jak kiedys, i caly czas sie zastanawiasz czy ona teraz sie stara bo ty to opcja na przeczekanie? czy po prostu tamten to niewypal, a inny sie kolo niej nie kreci, wiec zostajesz teraz tylko ty, ale jak sie pojawi znowu jakis to bedzie sory nie mam czasu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 08:42
    ~Zuki napisał:

    Wróciliśmy do siebie i było by wszystko dobrze.


    Jakaś ta historia jest dla mnie nie do końca jasna...
    Czy w trakcie tych 8 miesięcy funkcjonowaliście oficjalnie jako para, czy po prostu rozstaliście się? Jeśli wróciliście do siebie, to sugeruje to jednak jakieś rozstanie...

    Czy dla Ciebie ślub, dziecko są tak samo ważne jak dla niej? Może to nie są Twoje pragnienia na obecną chwilę. W końcu przez 3 lata nie zależało Ci na tym...

    Warto pomyśleć, czego samemu się chce. Warto posłuchać, czego druga osoba pragnie. Wtedy się człowiek zastanawia, czy chcę drugiemu dać to, czego on pragnie... Bo może wcale nie jestem na to gotowy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 13:37
    Chłopie one zawsze mówią że nie mają wsparcia, że chłop nie przytula nie interesuje sie, czują się nie kochane i zaniedbane. To tylko wymówka. Zdrajcy zawsze szukają nowej opcji, nowych doznań żyją dniem dzisiejszym a nie przyszłością. Przeszłość sumienie pozwala im wsadzić głęboko w dupę. Nie interesuje ich partner myślą tylko o sobie.
    Nie daj się zrobić drugi raz teraz gdy możesz sprawę bez problemu zamknąć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy