Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Zuki, 16 sie 2020
  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 17:33
    Witajcie .. byłem z dziewczyna 3 lata i zaczęła się odsuwać odemnie . Brak czasu, praca , ogólnie mniej zainteresowania mną. Trwało to 8 miesięcy , kiedy zapytałem czy ma kogoś zaprzeczyła.
    Postawiła warunki zaręczyny ślub dziecko ..
    Bo jest juz Stara i chce pewności..
    Wróciliśmy do siebie i było by wszystko dobrze.
    Ale niedawno odezwał się jej kolega z pracy z ktorym była między czasie , wspólne wyjazdy itp.
    Tłumaczy się że mało się widzieliśmy i to była przygoda mało ważna w jej życiu..
    Obiecuję że więcej tak nie zrobi i bardzo tego żałuję.. czy mozna wybaczyc zaufać drugi raz ?
    Czy ktoś miał podobną historię

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 18:19
    Tak. Jak juz w to raz wpadla, to bedzie kolejny, kolejny. Przy kazdym kolejnym bedzie bardziej pewna siebie, wyrafinowana i zamydli wszystko. Po co ci ta Stara i dziecko z nia? Wiesz skad sie biora dzieci?...z zalu...bo zal wyciagnac.Wymien sobie na mlodszy model, a tej Starej niech zegar biologiczny dobrze po dupie da. To sie odechce kolegi z pracy, a dupe na starosc bedzie sobie sama podcierac.Taka moja rada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 18:43
    Ciężko podjąć decyzję... wiem o tym że może zrobić to jeszcze raz mimo że obiecuje , Stara się jak nigdy .. chociaż żal pozostaje wiedząc że była że mną w 50% .. mówiąc że miałem 3 lata na zaręczyny.. I żeby nie jej kolega to by się nie przyznała.. usprawiedliwia to tym że się nudziła i był dla niej mało ważny.. A co śmieszne wozila go..
    Płaciła za niego i porzyczala mu pieniądze..
    Gość w trakcie rozwodu z alimentami..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 18:47
    Ja mam 32 ona 28 lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:29
    28 lat i stara? Ja mam 38 to chyba już czas mi do trumny się kłaść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:45
    Zauważ, że pragnie obietnic i deklaracji pozuje na dojrzałą ale jej zachowanie które dotyczyło zdrady mówi o niej zupełnie co innego. Uważam że nie powinieneś pakować się w pieluchy z tą dziewczyną bo nie wy pierwsi wpadliscie na pomysł że dziecko scementuje wasz związek. Chcesz jej dać szansę to daj ale nie daj się wmanipulowac w dziecko bo wtedy dopiero zaczyna się prawdziwe życie i zaczynają się prawdziwe problemy. Niech udowodni że jest godna twojego zaufania a ty obserwuj ale w dziecko nie daj się wmanipulowac bo to numer stary jak świat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:48
    Ma do 30 stki 10% szans na zajscie w ciaze ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:53
    Chłopie powiem Ci tak rób jak uważasz jesteś dorosły. Jeśli to kobieta twojego życia i masz pewność że tego chcesz to zrób to ale chyba tej pewność nie masz skoro tu piszesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:53
    Dzięki za dobra radę..
    Wciąga mnie w swoją grę..
    Dużo wymaga , Obiecuję i się boję że potrzebuje mnie tylko do spełnienia swoich marzeń..
    Dziecko , własne mieszkanie A jest bez kasy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:57
    Jasne że nie jestem .. kłamała w oczy że nie zdradzila .. A zazdrosny kolega którego rzuciła kulturalnie doniósł na nią..
    Odp te że był dla niej mało ważny za dużo sobie pomyślał A to tylko kolega

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 21:57
    Nie jesteś jeszcze stracony dla świata skoro wietrzysz podstęp. Jako kobieta powiem Ci że intuicja Cię nie zawodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:11
    Dzięki za pocieszenie .. I szczerość..
    Wiem że nie zdrowo to wygląda..
    Teraz chcemy zamieszkać razem na próbę i zobaczyć czy jest sens się pakować i marnować czas który już zmarnowalismy .
    Teraz nic nas nie łączy to łatwiej się rozstać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:16
    No właśnie o to chodzi dać sobie szansę ale nie tracić przy tym czujności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:23
    Dzięki za dobre rady ..
    A pisze tu bo głupio i nawet nie mam z kim pogadać o tym .. rodz znajomi myślą że jest super i wog .. A ja stoję w miejscu .. był super już się ucieszyłem że faktycznie mieliśmy ciężkie dni w tym roku .. Ale zazdrosny kolega uświadomił mnie jak bardzo klamala

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:29
    Chłopie masz 32 lata świetny wiek jak dla faceta a tego kwiatu jest pół światu. Jeśli tego nie czujesz a ta zdrada stoi Ci ością w gardle to daj sobie spokój szkoda życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:41
    Pamiętaj że to Twoje życie i Twoje decyzje słuchaj przede wszystkim siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 16 sierpnia 2020 - 22:50
    Jak najbardziej wiem o tym ..
    I zdaje sobie sprawę że tylko ja poniose konsekwencję swoich decyzji .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 08:50
    W teorii wszystko rozumiesz a co z praktyką to już czas pokaże

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuki ~Zuki
    ~Zuki
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 10:24
    Dokładnie rozum podpowiada jedno A serce drugie .. Ale masz rację nie ma co planować dzieci .
    Jeżeli będzie nalegac za bardzo to podziękuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 17 sierpnia 2020 - 10:35
    Planować można ale nie można tego traktować jako remedium na problemy w związku. Rozumiem że w przypadku Twojej kobiety wchodzą problemy zdrowotne o których pisałeś dlatego tak naciska. Rozumiem że zegar biologiczny tyka choć 28 lat to młody wiek ale też chyba nie o to chodzi żeby partnera sprowadzać do dawcy nasienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy