Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 16:34
    Myślę że nie będziesz miał nic przeciwko temu przecież nikomu nic złego nie będzie a żonka będzie porządnie zerznieta pod Twoją nieobecność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 16:39
    Gosia sam nie wiem powiedziała że w tym hotelu jest spa i chciała by jechać zarzyć trochę relaksu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężuś ~Mężuś
    ~Mężuś
    Napisane 22 października 2023 - 17:03
    ~Sw napisał:
    Jesteś bankomatem,,gościem od wymiany uszczelki w kranie,awaryjnym planem"B " albo i "D" bo nie dał bym grosza za to czy żona nie miewa przypadkowych skoków w bok (ciągle szuka kogoś i czegoś lepszego, a ty jak zwykle dowiesz się ostatni ).
    Szacunku dla ciebie żona ma zero,daje d..y ci z litości , żebyś się nie zbuntował i nie popsuł jej wygodnego układu. Zapewne z obiadkami i praniem jest podobnie.Lojalność żony? Wobec sąsiada na pewno,Ty możesz co najwyżej zlizać "śmietankę" po sąsiedzie.Dziwisz się że cię oszukuje? Sam się o to prosisz. Byłbym zdziwiony gdyby było inaczej .Sąsiad ma dłuższego,grubszego,lepiej stojącego,dłużej ją rżnie?,Jako sąsiad jest na miejscu ,dostępny na życzenie więc wygodny.Dopóki nie znajdzie się lepszy ,to ok.Podsumowując żona ma cię w d..pie (w przenośni) bo faktycznie sąsiad gości tam znacznie częściej niż ty. Ale widać to ci pasuje.A tak na wszelki wypadek dowody zdrady masz? W tym układzie nie powinno to być trudne.
    Może masz racje żona zawsze o nim opowiadała z podziwem ze mimo wieku jest dobrym kochankiem i bardzi doświadczonym ,a co do jego sprzętu mówiła ma czym się chwalić . Myślę ze chyba jest nim zauroczona ,albo nawet zakochana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 17:06
    Przecież jedno nie będzie przeszkadzało drugiemu, będzie się relaksowac a w wolnym czasie będzie miała relaks pod kutasem zabaczysz jaka będzie zadowolona i będzie chciał chciała częściej wyjeżdżać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 17:19
    Mam mętlik w głowie co zrobić czy pozwolić jej na ten wyjazd zdaję sobie sprawę że będzie się w każdej wolnej chwili bzykać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 17:30
    No pewnie że tak po się tam jedzie, pełen luzik miła atmosfera facetom kutasy wstają na widok obcej dupy a my korzystamy z tego aż mamy piczki czerwone a oni się bardzo starają żeby poruchac sobie jak najwięcej ale nie martw się żonka Ci wszystko opowie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 17:39
    Po całej nocy bzykania nie ma dość bo wieczorem jedzie zaś do niego, poprosiłam żebym zrobił jej drinka zapytałem czy wczoraj za dużo nie wypiła odpowiedziała że nie tylko wypiła ale jeszcze coś było huj wie co bo nie chce powiedzieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 17:45
    A jak myślisz co mogło być, zerznal ją porządnie a na koniec zrobiła mu laskę i zalał jej buzke.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 17:51
    To na pewno że zrobiła im laskę tylko obawiam się że mogli brać zioło lub wciągać kreskę bo który facet całą noc będzie ruchał a ona rano jak przyszła to nie to że była wstawiona bo znam ją już ładnych parę lat ale dziwnie się zachowywała

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 17:58
    Mogli brać zioło to fakt, ale myślę że po ziołach to facetom kutasy aż tak dobrze i długo nie stoją, natomiast po tabletkach nie mogą się czasem spuścić i taki facet potrafi kobietę wykończyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 18:02
    A tym bardziej że gostek zaprosił jeszcze wczoraj kolegę dziwię się że żona nie ma po wczorajszym dość i jej nie wykończyli

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 18:09
    To powinines się cieszyć że masz taką żonę bo mam kolegów które którym żony dają za mało i oni szukają seksu poza domem a Ty nie musisz bo masz żonę która zawsze jest chętna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 18:25
    Tu się zgodzę z Tobą nigdy mi nie odmawiała zawsze miała ochotę a po tym bzykaniu z tamtymi to dopiero wstapił w nią demon seksu co oni z nią zrobili to nie wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 18:27
    Pewnie też chciałbyś tam być z nimi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 18:31
    Chciał bym ale żona powiedziała mi że oni się znają z kolegą od lat a mnie mogą się krępować i ona będzie spięta i nie da całej siebie to btły jej słowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 18:36
    A może nie chce żebyś widział jak ją dymaja jak reaguje na to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 18:39
    Nie rozumiem a jak ma reagować czy jak ją mają ruchać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 18:43
    Jedno i drugie jeczy steka ciągnie im kutasy .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 18:49
    Że jęczy to normalne i ciągnie kutasy z tego co wiem to oni minete też jej walą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 19:39
    Żonka chciała jeszcze jednego drinka powiedziałem że jej nie zrobię bo tam też będzie piła to odpowiedziała że pewnie że będę piła chłopaki jak będą serwować mi drinki jak wczoraj to zaś będę pijana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy