Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 18 stycznia 2022 - 17:35
    Witam wszystkich mam 48 lat moja żona w tym samym wieku od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie uprawianie seksu przez moją żonę z innym facetem, jesteśmy razem 35 lat ,po ślubie 28 lat. Jestem pewny że żona mnie bardzo kocha ze wzajemnością i wiem że nigdy mnie nie zdradziła
    W sypialni radzę sobie myślę dobrze potrafię żonę doprowadzić do 2-3 orgazmów ale mi to mało wyobrażam sobie że żona robi mi l..a a jakiś koleś posuwa ją od tyłu bardzo mnie ta myśl kręci
    Zaproponowałem żonie wyjście do swingers klubu ale najpierw odmówiła ale po chwili odpowiedział zobaczymy może kiedyś, i nie wiem co mam robić czy dalej drążyć temat czy odpuścić na jakiś czas

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 18 stycznia 2022 - 18:16
    Dla odmiany mam 38 lat i czytam dużo o zdradach, romansach, seksie w 3 i 4. Jak żyjesz dobrze z żoną i układa wam się to musisz uważać na takie opcje rozszerzone, gdyż często po czasie związki rozglądają się. Nawet żony potrafią do kochanka iść.

    Kiedyś mąż tak jak ty prosił żonę o seks z Panem o dużym przyrodzeniu. Tak też zrobili, 2 godziny dzieiego seksu. Tylko nie ustalili granic. On tylko patrzył, nawet mu nie stanął. Zaczął wyzywać żonę, dostał chłop kompleksów i po związku

    Kiedyś też tak myślałem jak ty, ale z tą wiedzą nie pójdę nigdy na seingwrs czy 3. Proponuję poczytać relacje ludzi których związki rozwaliły się po 3. Pamiętaj że żona potem może z kochankiem sam na sam zacząć spotykać się. Są pary które po rozważeniu wszystkiego za i przeciw zrezygnowały z 3 czy 4. Co ważne to że dobrze wam w łóżku niea wpływu na możliwość zdrady. Często kobiety które są zadowalane przez swojego partnera szukają kochanków.

    Samo znalezienie Pana to nie problem gdyż nawet na tym forum dużo ogłoszeń matrymonialnych.

    Proponowałbym jakieś nowe pasję znaleźć z żoną np. Chodzenie po górach, wyjazd za granicę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teodor ~Teodor
    ~Teodor
    Napisane 31 października 2022 - 06:09
    Witam.ja też mam takie marzenia,żeby jakiś facet poderwał i posówał dyskretnie na boku moją 60cioletnią żone.ona nie chce o tym słyszeć,ale mam skrytą nadzieje,że znajdzie się taki odważny i spełni moją fantazje.Mam tylko warunek że to musi być nasz rówieśnik a nie jakiś młodzik.ja mam 65lat i już mi wogule nie teges.Znajde tu kogoś chętnego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 31 października 2022 - 10:32
    ~Teodor napisał:
    Witam.ja też mam takie marzenia,żeby jakiś facet poderwał i posówał dyskretnie na boku moją 60cioletnią żone.ona nie chce o tym słyszeć,ale mam skrytą nadzieje,że znajdzie się taki odważny i spełni moją fantazje.Mam tylko warunek że to musi być nasz rówieśnik a nie jakiś młodzik.ja mam 65lat i już mi wogule nie teges.Znajde tu kogoś chętnego?

    Oj chłopy, chłopy macie tyle lat a nie znacie kobiet. Kobieta zawsze się boi i najlepiej jakby najpierw zobaczyła taką akcję na żywo. Więc tak, zapraszacie Mietka z kotłowni. Bierzecie wazelinę, albo jak nie macie to zwykły smar wam wystarczy. Smarojecie Mietkowi fiuta i wyspinacie dupsko. Jak, żona zobaczy, jak wam dobrze z Mietkiem, to od razu sama się zgodzi. Powodzenia życzę i cieszę się że ja nie mam tak chorych fantazji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wniosek ~Wniosek
    ~Wniosek
    Napisane 31 października 2022 - 13:05
    O ja pier..ole rowiesnik to raczej bez wspomagania nie pojedzie tak samo jak ty. Zycze powodzenia a swoja droga w tym wieku takie fantazje a gdzies ty byl za młodu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Drifter ~Drifter
    ~Drifter
    Napisane 31 października 2022 - 21:35
    65latki nie używają słowa "nie teges". Człowieku, to nie ich epoka. Zastanów się jak chcesz bajki pisać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teodor ~Teodor
    ~Teodor
    Napisane 31 października 2022 - 22:14
    No to jesteś 100 lat za murzynami,bo ja mam 65 lat i to słowo nie jest mi obce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 listopada 2022 - 17:13
    ~Teodor napisał:
    Witam.ja też mam takie marzenia,żeby jakiś facet poderwał i posówał dyskretnie na boku moją 60cioletnią żone.ona nie chce o tym słyszeć,ale mam skrytą nadzieje,że znajdzie się taki odważny i spełni moją fantazje.Mam tylko warunek że to musi być nasz rówieśnik a nie jakiś młodzik.ja mam 65lat i już mi wogule nie teges.Znajde tu kogoś chętnego?



    Daj żonie spokój skoro nie chce. Zebrało się na spelnianie fantazji na stare lata kosztem żony która tego nie chce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Halina ~Halina
    ~Halina
    Napisane 03 listopada 2022 - 12:38
    Stary zbereźnik. Niech jego ktoś wydupcy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teodor ~Teodor
    ~Teodor
    Napisane 10 listopada 2022 - 21:08
    Lubię w dupę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 26 grudnia 2022 - 22:23
    Ja też tak swoją żonę namawiam od dwóch lat ale nie wiedziałem że od jakiegoś czasu dyma ją kierownik w pracy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 grudnia 2022 - 04:22
    ~Andrzej napisał:
    Ja też tak swoją żonę namawiam od dwóch lat ale nie wiedziałem że od jakiegoś czasu dyma ją kierownik w pracy.



    No to powinieneś się cieszyć. Masz czego chciałeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 28 grudnia 2022 - 11:16
    ~Andrzej napisał:
    Ja też tak swoją żonę namawiam od dwóch lat ale nie wiedziałem że od jakiegoś czasu dyma ją kierownik w pracy.

    Więc namawiałeś i nie miała ochoty gdyż już byk był :). Więc co ci miała powiedzieć :)??
    Tutaj była już jedna kochanka młoda szefa która rodziny nie założyła gdyż kilkanaście lat była ścierką szefa od seksu. Co zabawne znalazł sobie młodszy obiekt, ale żony i tak nie rzucił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Xxxx ~Xxxx
    ~Xxxx
    Napisane 29 grudnia 2022 - 09:24
    Stary daj spokój nie namawiaj żony na sex z innym ja tak swoją namawiałem na początku nie chciała później wpadła w taki trans że mnie odstawiła na boczny tor spotykała się po kryjomu z innymi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Włodi ~Włodi
    ~Włodi
    Napisane 29 grudnia 2022 - 20:48
    Już jak tu przycupłem na tym forum to odnośnie wątku i gościa... Nigdy nie oddał bym swojej kobiety innemu. Sam wolałabym wydymać w dwie . Są zabawki , wibratory i różne, mam ręce i i teres w spodniach po to by ją zaspokoić. Skąd biorą się w facetach takie chore pomysły. Twoja kobieta to dla ciebie świętość puki się sama nie skur.. tyle w temacie koledzy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 stycznia 2023 - 18:56
    ja swoją namawiałem wielokrotnie ale do tej pory nic ...
    ale dla mojej przyjemności czasami prowokuje innych albo ubiera się dość wyzywająco. Poszedłem do dermatologa w związku ze znamieniem, które pojawił mi się na skórze po wakacjach we Włoszech - na szczęście nie było to nic groźnego, tylko przebarwienie po intensywnym opalaniu się. Pod koniec wizyty doktor polecił sprawdzić też żonę czy wszystko jest w porządku i to nasunęło mi pewien pomysł bo pan doktów był młodym atrakcyjnym mężczyzną i zaproponowałem żonie żeby poszła na wizytę razem ze mną. Żona była ciekawa tego doświadczenia więc zgodziła się. Na wizytę założyła lekką, krotką sukieneczkę bez stanika, miała tylko dość skąpe stringi. Weszliśmy na wizytę no i mówię do pana doktora, że obejrzeliśmy dokładnie ciało żony i że tez ma jakieś dziwne przebarwienie na udzie. No to pan doktór oczywiście mówi do żony, proszę pokazać, żona wtedy podniosła sukieneczkę i pokazuje mu na wewnętrznej stronie uda tuż przy kroczu ciemną plamkę. Pan doktór kazał jej się położyc na leżance, wziął lupkę i zaczą się przyglądać zmianie - na szczęście w tym przypadku też stwierdził, że to niegroźne przebarwienie od słońca i zapytał się gdzie byliśmy nawiązując taką zwyczajną rozmowę. Po krótkiej chwili, mówię mu że żona ma jeszcze jakiś pieprzyk ale na wardze sromowej i mówię do żony, zdejmij majteczki kochanie. Żona bez żadnego oporu, leżąc na tej leżance poprostu ściąga stringi i daje mi je do ręki. Pan doktór trochę sie zaczerwienił się ale dzielnie patrzy gdzie pokazuje mu mój palec na cipeczce żony jest tak mały seksowny pieprzyk. I z całkiem poważnym wyrazem twarzy znowu zaczyna patrzeć przez tą swoją lupkę, dotyka wargi i nawet jakby bierze tą jedną w palcy. nie musze mówić, że dla mnie było to podiecające doznanie. Majtki żony włożyłem do jej torebki, żeby już nie zakładała. Pan doktór w miedzyczasie cały czas studiował pipkę mojej zony. Widziałem, że już jej szparka zrobiła się mokra. Wtedy orzekł że pieprzyk też nie zagraża :) Oderwał kawałek serwetki i wytarł wilgotną szparkę mojej żony, sam! Żona chyba mu się spodobała, bo zaproponował, że obejrzy ją w całości i zaproponował, żeby zdjęła sukienkę. Żona wstała z leżanki i ściągnęła sukieneczkę stając przed nim całkowicie nago, tylko w sandałach. Doktor przyglądał się skórze i tak prowadząc rozmowę zapytał się czy opala się topless, żona odpowiedziała że opalaliśmy się na naturystycznej plaży. Doktor pokiwała głową i ze wzdechem powiedział, że zawsze mu się marzyło takie opalanie ale nigdy nie miał towarzystwa żeby wspólnie się tak opalać a sam jakoś nie mógł się zdecydować. Wtedy powiedziałem mu że chętnie będziemy mu towarzyszyć jeśli będzie miał ochotę na wspólne wybranie się na naturystyczne opalania się. Doktór badając żonę chętnie na to przystał. W miedzyczasie skończył badanie i zaproponował ponowną wizytę sprawdzającą za miesiąc dla żony. Żona założyła sukienkę ale majtki były w torebce schowane przeze mnie i nawet się o nie nie pytała ale jak usiadła na krzesło naprzeciw doktora, to zobaczyłem że znowu się zaczerwienił. spojrzałem na zonę i zobaczyłem że jej krótka sukienka nie przykrywa pipki, która jest widoczna bo nie skrzyżowała nóg ale nic nie mówiłem bo chyba to było celowe :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Ψοζ ~~Ψοζ
    ~~Ψοζ
    Napisane 07 stycznia 2023 - 22:50
    Jprdl skąd się te trolle tu biorą?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 02 maja 2023 - 15:54
    Ja też mam takie marzenie żeby żona znalazła sobie kochanka. Nie chcę przy tym być, wystarczy mi sama świadomość że się kochają że kochanek kończy w środku. Żeby czasem opowiedziała mi jak było. Żebym ją odwoził na spotkania. Niestety ona nie chcę o tym słyszeć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 02 maja 2023 - 22:48
    Twoja żona może i chce tylko nie ma odwagi Ci tego powiedzieć.
    Weź żonę gdzieś na imprezę gdzie będzie dużo samców tence alkohol kobieta po alkoholu robi się bardziej otwarta.
    Moja też długo nie dała się namówić zrobiłem to co napisałem powyżej po paru drinkach uległa na wet nie wiem kiedy to zrobiła z innym ale po wszystkim mi opowiedziała teraz spotykamy się z innymi porami jest dobrze i rekreacje nasze w łóżku się polepszyły nie żałuję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Po 40 ~Po 40
    ~Po 40
    Napisane 04 maja 2023 - 08:31
    Ja też mam tą fantazję. Jestem po rozmowie z żoną . Zaproponowałem żeby sobie znalazła młodego kochanka na boku bo chciałbym żeby była ,,rąbana,, niemiłosiernie, mam taka fantazje. Tym bardziej że jest atrakcyjną Milfs.
    Nie powiedziała nie ale postswiła warunki.
    Myśle że dał bym radę emocjonalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 40 następna

Gorące tematy