Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 19:43
    To martwisz się o to przecież po alkoholu jest dobre ruchanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 20:00
    Martwię jak martwię tylko ona po alkoholu nie kontroluje się może im o to chodzi teraz to już nic nie poradzę bo właśnie wsiadła do taksówki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 20:05
    No pewnie teraz możesz tylko czekać do rana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 20:10
    Zadzwonię puzniej do niej zobaczę co mi powie o której wróci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 22 października 2023 - 20:20
    Już to widzę jak odbierze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 20:22
    Myślisz że nie odbierze dlaczego miała by nie odebrać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 22 października 2023 - 21:58
    Gosia dzwoniłam i odebrała poznałem po głosie że jest już nie źle wstawiona zapytałem o której wróci to mi powiedziała jak ją wypuszczą to wróci na razie to się dobrze bawimy i się rozłaczyła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Po40-ce ~Po40-ce
    ~Po40-ce
    Napisane 24 października 2023 - 11:32
    Byliśmy na wakacjach w 2 rodziny ja z moją żoną oraz mój kolega z pracy ze swoją. Wynajęliśmy 3 pokojowy apartament 2 sypialnie i pokój dzienny z dużym tarasem, warunki super - dom 15 metrów od wody. Dziewczyny były szczególnie zachwycone tarasem ponieważ nie był wysoki z zejściem prosto na plażę i wyglądało to jak przedłużenie tej plaży. Obie sypialnie miały drzwi na ten taras więc każdego ranka spotykaliśmy się na śniadanie, dziewczyny z racji wysokich temperatur nie zakładały na siebie za dużo a już drugiego dnia opalały się topless. Siedzieliśmy tak z kolegą i powiedzieliśmy sobie że nasze żony podobają się nam i kolega zapytał się czy nie chciałbym się zamienić, oczywiście że chciałem ale nie wiedziałem jak moja na to zareaguje. Kolega powiedział że jego żona jest chętna i jeśli my sie zgadzamy to możemy nawet razem zrobić taki czworokącik. Rozmawiając tak obu nam stanął co zostało zauważone przez nasze żony, które zaczęły sobie z nas żartować.My zaczęlośmy ich zachęcać do zdjęcia majtek bo tak ładnie wyglądają. Tak trochę żartując moja żona usiadła obok mnie ja zacząłem jej niby żartem ściągać majtki. Spojrzała na mnie i cichutko zapytała czy napewno tego chce, byłem podniecony i tylko kiwnąłem głową i pociągnąłem za sznurek dołu bikini. Supełek się rozwiązał i z jednej strony majtki opadły żona jeszcze przez chwilę przetrzymywała je ręką i potem puściła, majtki spadły z niej pozostając całkiem naga, ma całkowicie wydepilowaną cipeczkę laserowym depilatorem więc cipeczka jest naprawdę gładziutka. Kolega wpatrywał sie w jej cipeczkę wtedy jego żona powiedziała że jak koleżanka nago to i ona też i szybko sciągnęła majtki - też miała wydepilowaną cipeczkę. Moja usiadła mi na kolanach i na początku trochę zaciskała nogi ale głaskałem ją po udzie po trochę wsuwając rękę pomiędzy i w końcu rozsunęła nogi otwierając koledze widok na całość cipki. Nie muszę mówić że nam obu pały stały i żona kolegi ściągnęła mu majtki i zaczęła ręką masować penisa. Wtedy wziąłem dłoń mojej żony i położyłem na jego jajka. Żona przez chwilkę tylko trzymała jego jajka w dłoni i potem złapała jego penisa i zaczęła go pieścić ja w tym czasie pieściłem ją po cipeczce. Żona kolegi wstała i podeszła blisko mnie i moja twarz znalazła się na poziomie jej cipki wtedy przylgnąłem do niej i włożyłem język w jej szparkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 17:31
    Witaj, jak się czuje żonka po niedzielnej"zabawie"?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 18:18
    Część Gosia wrociła dopiero o 5 rano i jeszcze pijana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 18:40
    Ale zadowolona?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 18:51
    Zapytałem się jej dlaczego wróciła dopiero rano i dlaczego tyle piła i jak było to odpowiedziała że nie patrzała na zegarek a w przerwie na odpoczynek chłopaki serwowali drinki to piła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 18:52
    Chyba zadowolona bo powiedziała że nikt jeszcze jej tak nie zajechał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 19:29
    Panowie stanęli na wysokości zadania a Ty jak pieprzyles już ją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 19:32
    Oczywiście że tak musiałem bo jest na wjeździe słuzbowym i wracam dopiero pod koniec następnego tygodnia tak więc musiałem sobie ulżyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 19:56
    A jak tam na tym szkoleniu masz sznse poruchac?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 20:05
    Same samce nie ma żadnych kobiet

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 21:33
    No to bardzo kiepsko ale żonka nie będzie czasu traciła i piczki będzie dawać kolegom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 40 ~Mąż 40
    ~Mąż 40
    Napisane 25 października 2023 - 21:44
    Nie wątpię a tym bardziej że jedzie z nimi ma weekend a ja się zgodziłem nie wiem czy dobrze zrozumiałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gośka ~Gośka
    ~Gośka
    Napisane 25 października 2023 - 22:04
    A jakie miałeś wyjście i tak by się pieprzylam tylko z innymi facetami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy