Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 listopada 2023 - 14:34
    Gość szczerze to ja też nigdy nie dobiłem do dna też jest głęboko a więc powinien być to mężczyzna bardzo bardzo obdarzony i po alkoholu moja jest nie do zajechania

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 listopada 2023 - 16:25
    Wojtku jeżeli tak jest to kup jeszcze dzisiaj w sekszopie film albo idź w laptopie na stronę www.mini zbiornik.pl tam znajdziesz odpowiednie filmy nie musisz się rejestrowac.I próbuje od tej strony zachęcając ją do sprubiwania z większym od twojego i zobaczysz jak zareaguje Może potem zaproponuj jej moje wpisy ale jeszcze raz powtarzam musisz być delikatny żeby rozumiała że to ma być tylko seks beż zobowiązań i baz pretensji iwyzutow sumiena a tylko do pobudzenia waszych doznaj intmnych Bo u nas.tak to wygląda a jesteśmy z większym stażem małżeńskim niż wy.Nic nie wspominasz czy jest w jakiś sposób zabezpirczona przed zajściem w ciążę bo to też jest ważne.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 listopada 2023 - 16:33
    Tak bierze pigołki już od dłuższego czasu tak więc nie ma się o co martwić zrobiłem po drinku żeby była bardziej wyluzowana puzniej jeszcze jeden i włączę jakiś filmik zobaczymy co mi odpowie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 listopada 2023 - 19:18
    Gosc zrobiłem tak jak doradzałes podczas drugiego drinka puściłem film jak zobaczyła jaki facet ma sprzęt to powiedziała boże taki gigant jak u tego na plaży podczas oglądania powiedziałem ale laska musi mieć orgazmy jak taki gigant ją posuwa na to żona ale musi być zajebiście z takim walnełem a co może też byś chciała spróbować z takim odpowiedziała że nigdy jeszcze z takim wielkim się nie bzykała mogło by być zajebiście zapytałem to trzeba tobie jakiegoś znaleźć a ona czy ty jaka sobie robisz czy na poważnie odpowiedziałem że jak najbardziej na poważnie stary zgodziła się ale pod jednym warunkiem że przy mnie będzie się krępować mogę być w innym pokoju ale żebym nie patrzał i co teraz stary mam zrobić

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 listopada 2023 - 20:05
    Wojtku myślę że pierwszy krok macie za sobą.Jezeli chcecie czuć się komfortowo to myślę że dobrze by było jak byście byli razem w tym czasie Sprj je w jakiiis sposób przybliżyć naszą historie nie wiem może przeczytasz może opowiesz .Zrób jej drinka pokochaj a potem wric do tematu na pewno jak ci Powiedziała że chce sprubowac to teraz potrzebuje szczególnej czułości żeby nie czuła że ja otracisz.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 listopada 2023 - 20:49
    Gość ale ona powiedziała że chciała by spróbować z tak dużym tylko przy mnie nie chce nie wiem dlaczego i nie wiem czy się zgodzic na taki układ jak sadzisz

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 listopada 2023 - 21:21
    Wojtku to już musisz w tej kwestii sam zadecydować. Spróbuj może powiedzieć że jak będziecie razem to nie będzie uważać że to zrobiła na boku.i że ciebie też to podnieci iże ty skończysz w niej jako dowód że ja kochasz.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 24 listopada 2023 - 23:02
    Gość właśnie skaczylismy się bzykać podczas którego zapytałem czy na pewno tego chce odpowiedziała że na samą myśl że teraz mam w sobie takiego potwora aż dostałam orgazmu powiedziałem że zrobimy to we trójkę oba będziemy cię bzykać i w tedy zgodziła się

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 25 listopada 2023 - 14:22
    Gratulujemy ale nie spał tego.Jezeli ci mam coś zalecić to po grze wstępnej wejdź w nią pierwszy .Ja parę miesięcy przed pierwszym razem kiedy wyczem że chce sprubowac z dłuższym kupiłem sztucznego z górnej pułki podobnego do twojego 16 cm.Raz po paru kieliszkach zaproponowałem seks.Jak rozłożyła nuszki to włożyłem tego jeszcze nie był cały włożony a zaraz go wytargała i takto się skończyło ale dalej dawała sygnały że chce sprubowac z większym niż muj.Umuwillem się do seksuolozka i naświetliłem jej sytuację.To ona mi.polecila jak mam postępować.Tak robimy do tej pory ja wchodzę pierwszy i jak czuję że jes maksymalnie rozwarta to spokojnie wyciągam nie zmieniając pozycji wchodzi on Reaguje na to bo zaraz jest pierwszy odlot . Potem jest normalne bzykanie czasem jeszcze parę razy szczytuje ale zawsze staram si zakończyć moim .Powiedziała, e jak on wejdzie wnia po mnie to tak myśli że to jest muj chociaż wie że to jest jego bo ma inną metodę posuwu i czuje go głęboko czego nie ma z moim .Seksuolozka właśnie podkreśliła żeby nie doprowadzić szczególnie pierwszy raz żeby ją nie bolało bo wtedy jest pozamiatane ponieważ cipka w moim przypadku z 30 stażem małżeńskim przybrała kształt mojego członka i jak bez odpowiedniego przygotowania może ja boleć.My tak się kochamy do dziś. Wieczorem będzie coś niecoś.Pozdrawiam i trzymam kciuki

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
      ~Kpr Wiaderny
      Napisane 25 listopada 2023 - 15:17
      Do: ~Gosc


      "Sprubowac Pułki Nuszki umuwiłem muj......" ty dziecko lekcje już odrobiłeś? Cały czas słownik sam styl i błędy tylko nick nowy haha

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~4 ~4
        ~4
        Napisane 25 listopada 2023 - 15:55
        Do: ~Kpr Wiaderny

        Nareszcie się skubnąłeś. No jasne, że to ten sam. Czasami to Mariolka a czasami Kaśka a innym razem Gość lub Wojtek. Sam ze sobą prowadzi rozmowę. Takich ludzi jest kilka procent i są obecni niemalże na każdym forum. Zobacz np. na kafeterii. Non stop to samo i tak samo. Część to osoby chore od urodzenia, część nie miała szczęścia i urodziła się w „złych domach”, cześć po latach picia alkoholu lub brania narkotyków już z poważnie uszkodzonym mózgiem, cześć bardzo, bardzo samotnych, z zaburzeniami osobowości uniemożliwiającymi im poprawne relacje z innymi, ludzie z fobiami, po przerażających doświadczeniach z dzieciństwa. W sumie to czy robią coś złego? Chcą jak każdy człowiek mieć namiastkę relacji z drugim człowiekiem, a że sami ze sobą? Dziwny jest ten świat… psychiatra, psycholog się nie dziwi.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tyt ~Tyt
    ~Tyt
    Napisane 01 grudnia 2023 - 01:18
    Jak mogliście tak zepsuć to forum? Nie interesuje mnie to nie wchodzę, no chyba że chciałbyś namówić żonkę na takie rzeczy ale wiesz że ona robi to za twoimi plecami już parę lat i będziesz się przypierdalał do innych. A dzieci które piszą same że sobą....cicho.... uważajcie no mama stoi za drzwiami i jak zobaczy to będzie wpierdol....

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 08 grudnia 2023 - 22:31
    A gdzie chodzicie w Krakowie bo może namówię zone i wybierzemy się 21

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 19 stycznia 2024 - 18:12
    Ja to bym bardzo chętnie zobaczył moją żone. Z dwoma innymi jak by brali ją na dwa kutasy.a ją w tym czasie posuwał jej usta. Żona ma bardzo ciasno w dupce . W cipce to chętnie zobaczył mojego kutasa i jakiegoś innego tak dwa na raz a trzeci był by w jej dupce. Myślę że to jest do zrealizowania żona ma słabą główe po alkoholu.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 19 stycznia 2024 - 18:20
    Ale bo masz fantazje a co dla Ciebie by zostało.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 20 stycznia 2024 - 22:29
    Janusz myślę że Milenka ma rację co zostało ie dla ciebie jeżeli chcesz w ten sposób zeszmacic kobietę która nazywasz żona.Moze zamiast ja upijać to daj jej tabletkę gwałtu
    może wtedy będziesz miał więcej doznań.
    Nie lepiej porozmawiać spokojnie z żoną czy chce tego a jak się zgodzi to oboje będziecie mieli dużo przyjemnych doznań i satysfakcji.
    Więź mi że moja żona też bierze kolegą przy mię już parę dobrych lat .Jest nam z tym dobrze jest to wspaniały seks Przemysł moja radę.Notabene zawsze podniecam się na maksa jak w nią wchodzi i jak.szczytuje bo c,uje jego kutasa bo jest o wiele większy niż moj .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 20 stycznia 2024 - 22:56
    Oj faceci jak ja chciała bym mieć takiego męża a tak za jego plecami spotykam się z innym

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 20 stycznia 2024 - 23:38
    Reniu czemu z nim nie porozmawiasz .Myślisz że u nas to wzięło się to OT tak.Parenascie lat po ślubie żona jak oglądaliśmy filmy o wiesz jakie zachwycała się szczególnie długimi bo ja mam małego. Wyczułem sytuację i pewnego razu w czasie oglądania a była po paru drinkach Powiedziała czy mogła by sprubowac z innym ale przy mnie i czy zgodzę się na taki układ i że mnie bardzo kocha.Wiedzialem że jeżeli odzuce to to prędzej czy później bedzie
    chciała sprubowac bo do tej pory nie miała w cipce innego .Ja ja rozprawiczymem.To na tyle
    Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to napisz.Pozdrawiam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 21 stycznia 2024 - 01:51
    Do Gosc, dzięki za propozycje ale poszłam z innym i dalej chodzę stary 5min i po robocie teraz przeżywam taki seks jaki powinien być

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ulka ~Ulka
    ~Ulka
    Napisane 24 stycznia 2024 - 18:16
    Masz rację Reniu życie szybko przemija latka polecą i tylko wspomnienia pozostaną.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 26 stycznia 2024 - 17:16
    Ja Was popieram dziewczyny robię tak samo i nie mam sobie nic do zarzucenia.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 26 stycznia 2024 - 17:29
    Najnowsze jest to żeby być zadowoloną ja w końcu tak mam ekstaza na wysokim poziomie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy