Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 16 maja 2023 - 05:39
    Dobrze zaczynasz plaża dla nudystów jeszcze tam nie byliśmy z żoną.
    W sobotę wybieramy się z żoną do klubu swing w Krakowie zapraszam, chodzimy tam już od jakiegoś czasu bardzo fajny klimat nikt do niczego nie zmusza możecie tylko patrzeć jeśli nie chcecie brać udziału, moja na początku też nie chciała bo się krępowała przy wszystkich a teraz idzie tam na luzie.
    Widzisz w tą sobotę nie byliśmy i sama się pyta kiedy pójdziemy, wspomnisz moje słowa z twoją żonką będzie tak samo jak już wpadnie w ten trans, nie kiedy bywa tak że tylko wchodzimy i wychodzimy razem ja nie widzę jej a ona mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 17 maja 2023 - 16:38
    Ja moja zone namawiałem 3 lat aż w pandemi dala się namówić dałem ogłoszenie na jednej stronce i odezwało się paru facetów wybrała jednego spodkalismy się na kawie potem poszliśmy na drinka na poczonku mowila że niewie czy chce po 2 drinkach jak poszli zatańczyć to po jakieś chwili zaczęli się całować po jakimś czsie poszliśmy do nas uczucie gdy inny facet pieści twoja zone jest niesamowite a jak wchodził w nią i z roskoszy pojękuje jest ekstra a jak wola cie zoną żebyś się dołączył jest super od tej pory spotykamy się z nim to trwa już 3 lata ale zawsze we troje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 17 maja 2023 - 17:06
    Jak zaczynaliśmy naszą przygodę to żona też chciała żebym brał udział a teraz tak jak pisałem ona zabawia się sama ja sam, wiesz że ludzie krytykója takich jak my

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 17 maja 2023 - 19:38
    Niestety wiem . Zoną woli jak ja jestem ona lubi jak jestem a pozatym ona nadal mimo wszystko jest wstydliwa na początku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 17 maja 2023 - 19:38
    Niestety wiem . Zoną woli jak ja jestem ona lubi jak jestem a pozatym ona nadal mimo wszystko jest wstydliwa na początku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 17 maja 2023 - 19:52
    Musisz ją zostawić z innymi sam na sam moja teraz sama powiedziała że nie ma się czego wstydzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 17 maja 2023 - 20:28
    Spróbuję ja przekonać ale wydaje mnie się że to chyba dlatego że czuję się bespieczna w tedy . Sam niewiem parę razy proponowałem że zostawię ja samo ale mowila.ze niechce sama . A szkoda bo pewnie sama myśl że jest z kimś teraz be zemnie była by pewnie niesamowita

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 17 maja 2023 - 20:35
    Uwierz mi moja przy mnie nie dawała z siebie 100% odkąd jest osobno z innymi goście po wszystkim pytają się gdzie takie kobiety się rodzą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 10:50
    Rozmawiałem z zona i mówi że ona woli jak ja jestem bo ja podnieca jak jestem i paczę jak bierze do ust inego i jak po jakimś czsie się dołączam i jesteśmy we dwóch w niej lubi to uczucie i ja wsumie też szczególnie że jest drobna blondynka i ma fajny tyleczek i jest super uczucie jak ja jestem w nim a drugi w małej lub odwrotnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 18 maja 2023 - 20:20
    Napiszę Ci ja u mnie było, na początku też żona nie chciała być sam na sam z innymi pewnego razu jak odpadłem z wiadomych przyczyn pomyślałem że pójdę na drinka i wrócę po wszystkim jak wróciłem to mają bawiła się dalej tylko że moje miejsce zastapił inny zrobiłem obrót na pięcie i poszłem fakt faktem ta myśl jak że nie widzisz żony jeszcze bardziej potęguje w tobie uczucie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 18 maja 2023 - 20:23
    Z iloma mężczyznami Twoja żona jednym razem była

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 20:41
    Masz na myśli naras czy wogule . Ogulnie w tym temacie jesteśmy swierzakami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 20:44
    Z dwoma zemna i jeszcze jednym .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 20:51
    Niewiem czy by się dala przekonać na większą ilość

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 18 maja 2023 - 21:13
    Polecam kluby swingersów a wy gdzie się bawicie, plus w takich klubach jest to że jak jesteś początkujący nikt cię nie skrytykuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 18 maja 2023 - 21:20
    Maja na początku obawiała się podwójnej penetracji choć uprawialiśmy sex analny kobiety które tam już bywały wytłumaczyły mojej że podstawą jest się wyluzować twojej też by doradziły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 21:42
    Tylko ona się wstydziła by kogo kolwiek zapytać 3 lata zajęło minie namówić ją na inego . Do tej pory jak jej mówię o kimś to mówi Ok a jak się spotkamy to jes że jednak niewie czy i tak dalej oczywiście po jakimś czasie jest ok , wsumie do tej pory to wsumie było 2 innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 18 maja 2023 - 21:50
    Jak interesuje was spotkanie możemy się umówić moja ja pokieruje weźmie ją sam na sam z innymi puzniej dołączymy.
    Mamy takie grono znajomych a że Twoja jest początkująca to będą ja chwalić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piot ~Piot
    ~Piot
    Napisane 18 maja 2023 - 22:16
    Muszę mojej zapytać a pozatym my jesteśmy z podkarpackiego. Ja jestem za ale niewiem co na to moja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 34 ~Mąż 34
    ~Mąż 34
    Napisane 19 maja 2023 - 04:51
    Opowiadałem o was wczoraj mojej i zaraz zadzwoniła do znajomych z którymi się spotykamy też się zgodzili. Ile macie lat oboje wydepilowani bo chigiena to podstawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy