Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 19 czerwca 2022 - 08:16
    Tak potem będą zdjęcia po całym internecie . Po drugie mąż jakby zobaczył . A wystarczy ze pisze Dziś wolne niedziela ciepło wiec nad wodę będzie trzeba isc oczywiście bikini , stringi .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 19 czerwca 2022 - 11:28
    Gorąco ja na kąpielisku w „Dwudniakach „ oczywiście w stringach nie jestem na glownej płazy tylko bocznej ale trochę osób jest Jest ok fajnie sie opale Jest tylko dwie kobiety w stringach tez chłopaków nie ma , szkoda . Pozdrawiam stringowcow

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 20 czerwca 2022 - 07:07
    Do pracy na 2 zmianę chodzę wiec po domu w stringach gorąco .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 27 czerwca 2022 - 10:38
    Wczoraj cały dzień nad woda pięknie mnie opalilo i piękny został ślad po stringach .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 27 czerwca 2022 - 10:53
    Również wczoraj byłem na kąpielisku w stringach i piękny mi został ślad po stringach . Byłem w wodzie i słyszałem jak dwie dziewczyny mówiły miedzy sobą pary gościu w stringach . A ta druga ze jej to nie przeszkadza na plazy jest . .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 27 czerwca 2022 - 18:56
    Mam 23 lata właśnie po przeczytaniu tego forum rozmawiałem o męskich stringach z siostra Mówi ze sama nosi i wiesz ze kobiety maja lepiej w tym i nawet faceci chcą aby nosiły . I ze nie widzi nic złego gejowskiego zboczonego jak facet by ubrał . I zamówiłem na internecie dziś ubrałem i co rewelacja na upał wygodne nic się nie czuje pod spodenkami super i wygoda . Powiedziałem siostrze ze mam na sobie musiałem siej jej pokazać bo mówiła ze nie widział faceta w stringach i co powiedziała pasują mi mam ładne pośladki Od dziś stringi

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 28 czerwca 2022 - 08:48
    A ja jeszcze w domu ciepło robiękoło domu w domu kobiece obowiązki ubrane dziś. Spodenki kolarki bez bielizny i góra od bikini A wczoraj kolo domu w basenie toples i stringi

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 28 czerwca 2022 - 10:48
    Gorąco ja codzien po pracy szybko nad zalew na chwile się ochłodzić oczywiście standardowo w stringach

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 29 czerwca 2022 - 07:19
    U mnie zona i córki chodzą po domu w stringach i to jest normalne przecież czego się tu wstydzić ze więcej trochę ciała odsłonięte . I tak właśnie również gadaliśmy w czasie upały ondteingacj męskich i zona minkupila na internecie Nie miałem oporu ubrać i da wygodne i na lato idealne tez rano w kuchni śmigam w stringach i jest ok A jak na płazy ktoś chodzi to spoko a w domu tez można co to za różnica w odpowiednich miejscach stringi są odpowiednie . Musze sobie dokupić więcej par bo na te słońce to stro razy lepsze stringi pozdrawiam noszących . A ostatnio nawet koło domu. Trochę się w nich opalalem T z Pomorza

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 30 czerwca 2022 - 07:37
    Na te upału to najlepsze stringi .Nie wyobrażam sobie chodzić w obcisłych bokserkach . Nawet w nocy gorąco to śpię na golaska , wiadomo częściej trzeba pościel zmieniać Pare razy spałem w stringach ale teraz ściągam i je Ktoś śpi w stringach lub nago ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 30 czerwca 2022 - 08:18
    Raczej w bo nago przypalowo mieszkam z ojcem A piętro niżej siostra i dzieci

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 30 czerwca 2022 - 11:06
    Jak już pisałem od lat nosze tylko stringi w upały często po domu chodzę w stringach Śpię w lecie nago czasami w stringach a ostatnio zauważyłem ze zona tez nago sypia a tak to bez bielizny w krótkiej takiej na ramionczka piżamce . Oboje lubimy stringi do tego dbamy o higiene w takie ciepłe dni obowiązkowo całkowite pozbawienie się owłosienia inytymnego tak higienicznej w takie do

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 01 lipca 2022 - 09:07
    Cześć Mam 30 lat tez nosze stringi pierwsze kupiłem z ciekawości w upalne dni intak zostało . DIs prawie 100 procent mojej bielizny to stringi Nie wyobrażam siebie w takie temperatury innej bielizny . To najlepsza najwygodniejsza bielizna na te dni na caly rok .W domu na początku było zdziwieni dziś nikt już nie reaguje na na moje stringi nawet jak czasem opalam się koło domu w nich czy rano idę z łazienki w takiej bieliźnie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 01 lipca 2022 - 18:15
    Skąd jesteś Andrzeju

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 02 lipca 2022 - 16:59
    Wczoraj byłem nad woda na kapielisku w stringach. Zauważyłem , ze to chłopaki reagują najwiecej na takie kąpielówki gadają o mowia patrz gościu w stringach i trochę czasami są uśmieszki . A kobiety nigdy nie komentują dla nich to normalne Jednak mu jesteśmy zacofaniem jie przeszkadza czy kobieta czy facet w stringach jest Skzkoda ze mało facetów ubiera stringi nad wodę Nie ma czego się bać wstydzić po to są plaze aby czuć się swobodnie na nich . Bylem ja w stringach i kilka dziewczyn a powinno być na odwód ze stringi to normalna bielizna nad wodę a nie jK widzę w gaciach po kolana chłopy maja wychodzą z wody i leje się z nich woda przecież to nie wygodne a w stringach lepiej się pływa słoneczko tak fajnie nagrzewa pośladki same plusy

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 14 lipca 2022 - 07:53
    Ja w sobotę będę opalal się w stringach jak będzie pogoda gdzieś za kuźnica

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 16 lipca 2022 - 15:06
    Witam,
    Jestem z Trójmiasta :)
    Czy wiecie może, gdzie kupię męskie stringi w Trójmieście ? :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Majkel ~Majkel
      ~Majkel
      Napisane 19 lipca 2022 - 14:12
      Do: ~Olek

      Najlepiej chyba przez neta, bo swobodnie sie cos wybierze.
      Ja ostatnio znalazłem w szafie swoje stringi które dostałem na swoją 18 od koleżanek. Leżały tak 8 lat, niedawno przymierzyłem, super sprawa i teraz poszerzam swoją kolekcję. Firma tych stringów co mam jest bliżej nieokreślona :D Ale są mega wygodne i czerwone :D haha

      A Wy nosicie je tak na co dzień na przykład do pracy? Czy tylko w warunkach domowych w ciepłe dni?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:08
    W sklepach kiepski wybór i ciężko kupić a szkoda ja mężowi kupuje na internecie . Chodź wolałabym w sklepie nie manto jak zobaczyć na żywo Trzeba dobrej firmy wtedy są ok

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebastian ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 19 lipca 2022 - 15:16
    Jasne że do pracy i na co dzień!
    Jest bardzo wygodnie. Tylko przy schylaniu sie zawsze mam takie dziwne przeczucie jakby wszyscy patrzyli. W każdym razie to kwestia przyzwyczajenia się. Swoja droga lubię to uczucie jak pośladki mają luz a poza tym fajnie to wygląda w bardziej obcisłych spodniach. Ale to juz kwestia jak kto ma zgrabny tył hehe
    Komfort latem nieoceniony. Po co się w bokserkach grzać.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 19 lipca 2022 - 18:32
    Ja też noszę codziennie, zawsze i wszędzie.
    Mój kumpel którego znam już długo powiedział mi że słyszał o stringach męskich że podobno są popularne no to ja mu wyjechałem, że też takie od jakiegoś czasu noszę. A ten w takim szoku i nie chciał uwierzyć, to ja buch spodnie lekko w dół a jego zamurowało hahaha
    Chyba go temat zaciekawil bo co jakiś czas dopytuje czy sa wygodne i skąd takie wzialem itp

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy