Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 03 czerwca 2022 - 07:20
    Dziś słoneczko nas wita i ma być cieplutko cały dzien wiec ubrałam cienkie lniane spodnie i micro stringi ( sznureczki ) jak to mąż mówi . Pozdrawiam

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 03 czerwca 2022 - 12:34
    A ja właśnie keżę w stringach nad jeziorem, pozdrawiam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 04 czerwca 2022 - 10:04
    Dziś lekki deszczyk za oknem , sprzątanie sobotnie w domu dziś leginsy bez bielizny .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 04 czerwca 2022 - 15:27
    Dzien dzisiejszy na działce było troszkę słońca to kosiłem słońce w stringach i koszulce , Teraz kawa przed domkiem .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafik ~Rafik
    ~Rafik
    Napisane 07 czerwca 2022 - 11:13
    Witajcie mam 23 lata stringi nosze od jakieś 3 lat . Nie ma lepszej i wygodniejsze bielizny . Szkoda tylko ze w sklepach nie ma trzeba kupować przez internet oraz ze zacofanie jest w naszym kraju ci do stringów a przecież to bielizna jak każda inna W domu wiedza ze nosze Dziś gorąco to rano np robię sobie kawę w kuchni w samych stringach To przy okazji matka pochwali jaki mam seksi tyłeczek . Pozdrawiam

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 07 czerwca 2022 - 15:16
    Skąd jesteś rafik

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafik ~Rafik
    ~Rafik
    Napisane 07 czerwca 2022 - 15:27
    Okolice Szczecina

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teo ~Teo
    ~Teo
    Napisane 07 czerwca 2022 - 19:28
    Kilka wpisów wcześniej pisałem o synu. Polubił. Najbardziej mu przypasowały sesto senso i diesel. Do szkoły w nich nie chodzi, ale jak wraca do domu to ubiera, szczególnie że teraz ciepłe dni oraz w całe weekendy. Nikomu to nie przeszkadza. Ale macie rację kluczem jest rozmiar, byle nie były nawet mało za małe.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 08 czerwca 2022 - 21:09
    Mój dwudziestoletni syn nosi stringi na codzien Nie przeszkadza mi to jak lubi i mu wygodnie . Sama tez nosze nie na codzien . Poczytałam nie wiedziałam ze tylu mężczyzn lubi taka bieliznę Jestem na TAK

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 09 czerwca 2022 - 12:48
    W tamtym roku zaczęła się moja przygoda ze stringami Kupiłem jak były upały i to był strzał w 10 Dziś po roku w mojej szafce 80 procent to stringi . Są mega wygodne lepsze niż bokserki jak jest odpowiedni rozmiar indobra miarka to nawet się ich nie czuje . Stringi to jest to !

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 10 czerwca 2022 - 11:47
    Mam 54 lata i jakieś dwa lata temu odkryłem że latem nie ma lepszej bielizny niż stringi męskie. Noszone do tej pory bokserki latem po godzinie były mokre a po czterech zaczynały zwyczajnie brzydko pachnieć. Jeżeli nie estetyka to może aspekt zdrowotny przekona upartych. Dla mnie ważna jest moja wygoda a nie cudze uprzedzenia. Kiedyś na plażę chodziło się w garniturze , więc nie dajmy się ciemnocie. Dbajmy o własną wygodę i komfort a nie o opinie innych. Pozdrawiam

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 11 czerwca 2022 - 04:25
    A czy kupowaliście męskie stringi na AliExpress? Możecie polecić stamtąd jakieś ciekawe i wygodne wzory?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dm ~Dm
    ~Dm
    Napisane 11 czerwca 2022 - 17:12
    Panowie jaka szerokość maja stringi sesji senso rozmiar L i XL?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 12 czerwca 2022 - 10:57
    Witam a ja dziś oddana miałem niespodziankę żona kupiła mi koronkowe stringi doreanse śmigam od rana i powiem wam że super są a do tego ona mówi że ostro sexi pozd

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 13 czerwca 2022 - 06:53
    Dziś zapowiadają gorący dzien wiec ubrałam biała spódnice i białe stringi brazylian .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~orzech ~orzech
      ~orzech
      Napisane 13 czerwca 2022 - 08:00
      Do: ~Agnieszka

      u nas dzis chlodno ale mimo to stringi sesto senso na sobie :D
      przy pracy biurowej tez sie sprawdzają, legancko tego:)

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 13 czerwca 2022 - 12:15
    U nas słońce ciepło . Wiec ubrałem zielone stringi Diesel i białe krótkie spodenki lniane .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 13 czerwca 2022 - 17:17
    Pochwal się jakie te diesel hmm

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 14 czerwca 2022 - 03:03
    Stringi Disel kupiłem na zalando nie są tanie ale są super uszyte elegancko dopasowane Mam je kilka lat 3 pary i są najlepsze . A posiadam tylko stringi różnych firm

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 15 czerwca 2022 - 02:10
    Już nieraz tu pisałem Nosze stringi od wielu lat tylko stringi zreszta nie mam innej bielizny I uważam ze powinien być w każdym sklepie z bielizna wybór również męskich stringów Szkoda ze w naszym kraju jeszcze zacofanie i uważają ze stringi to zło A to najlepsza najwygodniejsza bielizna dla każdego . Nad woda to powinna być przewaga ludzi w stringach wygodniej w pływaniu ładnie opalanie ciało ( zawsze na plaży jestem w stringach ) Szkoda naprawdę szkoda ze niektórzy mysla ze ktoś nosi stringi to inny a u kobiet ok A mi nie przeszkadza czy facet czy kobieta nosi , nosi bo lubi bo wygodnie . Wiec przeciwnicy najpierw ubierzcie a potem mówcie a napewno zmienicie zdanie i wasza bielizna to nędza już tylko stringi .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ddd ~ddd
    ~ddd
    Napisane 15 czerwca 2022 - 12:53
    U nas dzisiaj super pogoda, uwielbiam nosić stringi w upały, w stringach i luźnych spodniach jest super, przewiewnie i chłodno.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy