Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 03 maja 2022 - 21:01
    Oczywiście odpowiedni rozmiar aby nie była za duże nie za małe i dobrej firmy wtedy wygoda w noszeniu każdej bielizny . Może wspólnie kupicie na internecie tam dobry wybór jest

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 05 maja 2022 - 11:39
    Może i zmyłka ale dziś dzieci dojrzewają szybciej niż my kiedyś Ja z zona zawsze jestem na płazy w stringach nawet ze swoimi dziećmi i nie widzę w tym żadnego problemu Nieraz byliśmy za granica na płazy dużo osób w stringach z cała rodzina i jest ok Przecież to co najważniejsze zakryte . Koło domu nieraz pije kawę w stringach w lecie na tarasie ( lubię byc jak najwiecej ciał opalonego )

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 05 maja 2022 - 17:11
    Witajcie mam 28 lat Nisze stringi od kilku lat w domu o tym wiedza ale afery nie było Ja troktuke to jak zwykła bieliznę a ze najwygodniej mi się chodzi w stringach to już moja sprawa Pierwsze kupiłem w lecie na upały i tak z bieg czasu powiększyłem kolekcje Dziś mam tylko stringi . Byłem we Włoszech opalalem sie w stringach i było ok na plaży . Pozdrawiam z Kutna

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 09 maja 2022 - 17:25
    Dziś ciepło pierwsza kawa koło domu , ja w stringach i koszulce trzeba chwytać pierwsze promienie słońca na pośladki

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 10 maja 2022 - 07:24
    Dzis zapowiadają ciepło wiec ubrałem swoje stringi pod roboczy strój a pracuje w firmie budowlanej i do pracy Pozdrawiam lubiących najwygodniejsza nosić najwygodniejsza bieliznę na świecie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 10 maja 2022 - 11:56
    Moje dzieci córka i syn chodzą w stringach od wieku 14 i nie uważają innej bielizny tak samo ja i żona też tylko stringi teraz ciepła pogoda tym bardziej kwestią jest dobranie odpowiedniego rozmiaru oraz firmy ja polecam Senso sesto lub Cornette oraz Doreanse czy Atlantic mp 253 my kupujemy dużo w sklepach w Gostyniu lub w Piaskach czy w internecie Męskie Gacie jest spory wybór stringów ja chodzę od 21 lat w stringach jedynie zima jak mocno zimno to tanga

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 10 maja 2022 - 16:23
    Cieplutko dziś . Jestem po pracy już się przebralam. Będę działać w ogródki w koszulce bez stanika i spodenki bez bielizny Pozdrawiam

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 11 maja 2022 - 09:21
    Ciepło ubrałam jak lubię białe spodnie i stringi Nie przeszkadza mi to ze prześwitują ze widać mi bieliznę . Lubię tak niech faceci zazdroszczą …..

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pasek ~Pasek
    ~Pasek
    Napisane 11 maja 2022 - 14:05
    Mam pytanie jak u was wygląda pocenie się tyłka chodzi mi o odbyt czy spocony tyłek a w konsekwencji pasek nie powoduje podrażnień i dyskomfortu? Może macie jakiś sposób na pocenie się okolic odbytu. Bo ja mam wrażenie że jak dłużej pochodzę w upał to paseczek w tym miejscu jest mocniej odczuwalny.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~ddd ~ddd
      ~ddd
      Napisane 13 maja 2022 - 09:34
      Do: ~Pasek

      Nie mam z tym problemu, a noszę stringi też na treningu i zazwyczaj ściągam całe mokre. Może kupujesz za ciasne?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~L.M. ~L.M.
    ~L.M.
    Napisane 11 maja 2022 - 18:42
    Syn ma siedemnaście lat nosi stringi . Mi nie przeszkadza żadnemu domownikowi ładne takie majteczki . . Czasy się zmieniają na plus

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~strinqs123 ~strinqs123
    ~strinqs123
    Napisane 11 maja 2022 - 21:29
    Powiem, tak stringi noszę od 15 lat, od roku nie noszę innej bielizny. Natomiast dziś, przełamałem się aby opalać się w stringach nad jeziorem. Nie takie to straszne, dlatego jeśli ktoś ma wątpliwości to spokojnie, ludzie przechodzą i nawet nie zwracają większej uwagi ;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~M….. ~M…..
    ~M…..
    Napisane 12 maja 2022 - 06:55
    Tez nosze stringi od wielu wielu lat Mam 35 lat W mojej szafce tylko stringi nie mam innej bielizny Na płazy tez w stringach jestem za granica czy nad Bałtykiem ostatnio byłem tzn w tamtym roku na jeziorze w Żywcu tez w stringach Nigdy nie miałem złej uwagi chodź każdy patrzy Wybieram miejsca. troszkę mniej zaludnione nie na pełnej plazy jakoś tak nie lubię tłoku w wodzie i przy byciu na plazy co to za odpoczynek jęk cały czas ktoś chodzi koło ciebie i hałas . Tak ze nie ma jak stringi i bardzo nie podoba mi się jak facet kapie się w krótkich spodenkach wychodzi z wody i kapie z niego jak …. A raz dziewczyny mi powiedziały na plazy nad naszym morzem ze ładnie wyglądam i ze lubią takie zadbanych facetów było ich 3 tez wszystkie miały stringi ubrane . Ze są za stringami dla facetów chwile porozmawialiśmy Wiec co panowie odwagi i mości to co lubicie A stringi to najwygodniejsza bielizna na codzien na lato

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pasek ~Pasek
    ~Pasek
    Napisane 12 maja 2022 - 09:07
    Napiszę teraz przydatny poradnik dla tych którzy mają problem z rozmiarem bądź wygodą przy noszeniu. Sam tak zrobiłem i mi to pomogło.Najlepszą metodą wypróbowania czy pasek dobrze leży i nie jest np zbyt ciasny to trzeba wypiąć mocno pupę a druga osoba np partnerka czy mama musi włożyć palec pod pasek i przejechać po całej długości sprawdzając czy leży luźno czy jest zbyt ciasny. Powinien być lekki luz ale też niezbyt duży. Gwarantuję że taki test pozwoli ocenić czy rozmiar jest dobrze dobrany bo producenci często źle podają rozmiary.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pasek ~Pasek
    ~Pasek
    Napisane 13 maja 2022 - 13:10
    Nie, zribiłem próbę jak wcześniej pisałem i jest lekki luz pod palcem

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 19 maja 2022 - 17:06
    Gorąco dziś pierwsze opalanie się koło domu w stringach zaliczyłem

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 25 maja 2022 - 12:05
    Witam ! Mam prawie 40 lat stringi nosze codziennie nie mam innej bielizny od wielu lat gdzieś z dwadzieścia lat pierwsze kupiłem we Włoszech i tam chodziłem na plaże a ze gorąco to nauczyłem się do tej bielizny Dziś w Polsce tez nosze stringi kupuje w internecie czasami w sklepie chód ciężko spodobał nie rozumiem dlaczego przecież powinny być wybór jak każdy rodzaj majtek . Stringi to najlepsza najwygodniejsza bielizna na codzien Nigdy mi nie przeszkadzały w noszeniu Powinno więcej panów ucierać a nie krytykować po co pocić się w dziwnych bokserkach po kolana . Nintak nasz kraj to pod tym względem to strasznie zacofany chodź dużo się zmieniło .Poczutalem obwodzie ze coraz więcej nosi ta superowe bieliznę mężczyzn i młodych chłopaków . Szkoda ze na płazy mało odważnych jest Ja tam zawsze w stringach nieraz słyszę ze mówią patrz facet w stringach Nigdy problemów przez to nie miałem Raz nawet jedna pani mówiła ze fajnie wyglądam . Pozdrawiam stringowców

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 01 czerwca 2022 - 13:33
    Dziś cieplutko wiec ubrałam białe spodnie i stringi . Lubie białe kolory i słońce , ciepło lubię mniej ubrań niż w zimie . Libię być nad woda na plazy w bikini .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Pasek ~Pasek
      ~Pasek
      Napisane 01 czerwca 2022 - 21:50
      Do: ~Agnieszka
      Mm sexy, na pewno nie jeden ptaszek zesztywniał na widok Twojej pupy i prześwitujących stringów

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 01 czerwca 2022 - 15:41
    A ja lubię czuć promienie słońca na tyłku, bardzo przyjemne uczucie.
    Też tak macie?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pasek ~Pasek
    ~Pasek
    Napisane 01 czerwca 2022 - 21:50
    Sam bym chciał Cię spotkać w takim wdzianku na pewno by mi ślinka pociekła

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 02 czerwca 2022 - 06:17
    Tak lubię bardzo opalać się w stringach to takie miłe uczucie bardzo miłe uczucie Jak sloneczko ogrzewa pośladki i czasami wiaterek delikatnie schłodzi Do tego potem ten piękny ślad po stringach zonie się podoba jak i mi u niej zawsze oboje opalamy się w stringach w Polsce nad woda czy za granica na plaży .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy