Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 24 lipca 2020 - 16:39
    Jutro gdzies pod jastarnia z żoną razem w stringach plazing i smazing ciekawe czy jeszcze ktos bedzie poz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ ~
    ~
    Napisane 25 lipca 2020 - 02:48
    Cześć mam 18 lat i kupiłem ostatnio pierwsze stringi na sprobe. Są to Tiger sesto Senso rozmiar L według tabelki żeby pasowały. Na początku je czułem ale i tak było mi wygodnie i z każdym kolejnym razem jak je nosiłem były coraz wygodniejsze, teraz ich nie czuję praktycznie wogole i jest fajnie chłodno, nieraz w nich śpię bo ugotować się można teraz w bokserkach. Chciałbym się przezucic na nie całkiem i stąd pytanie gdzie można je tanio kupić najlepiej jakieś wielo paki albo cos żeby w miarę nie zbankrutować ;). Pozdrawiam wszystkich noszących, niech stringi stają się coraz bardziej popularne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 26 lipca 2020 - 04:11
    Rahkeya napisał:
    Cześć mam 18 lat i kupiłem ostatnio pierwsze stringi na sprobe. (...)

    Te stringi Tiger, o ktorych mowisz, to chyba i tak nie wychodzą najgorzej cenowo. Jak zamawiasz na allegro to uważaj na stringi marki brave person, tzn nie kupuj ich tam, bo na aliexpress są 3 razy tańsze i jeszcze nic nie zapłacisz za wysyłkę. A to jest to samo. Przynajmniej taki stosunek cen był jakiś czas temu.

    Z aliexpress możesz sporo zamówić za grosze, ale czytaj opinie i obejrzyj zdj tych produktów wrzucone przez kupujących, czasem inaczej to wyglada na kimś, niż faktycznie obrazek przedstawia.

    Wielopaki to już bardziej Calvin i inne takie markowe, ale tu cena za jedne gacie to koło 60-80 zł, więc i tak sporo dopłacisz mimo że wielopak.

    Zajrzyj na stronę Doreanse. Ja polecam. Spoko jakość i rozsądne ceny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 26 lipca 2020 - 07:03
    Jestem z okolic chelma woj. Lubelskie nosze stringi 6 lat, czasem chodze po podwurku w stringach ,nakapielisku niemam odwagi wyjsc w stringach pare razy kapalem sie w skapych slipach kapieluwki i. Jak narazie nikt nic nie muwił tylko raz jedna dziewczyna sieusmiechala patrzac na mnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 26 lipca 2020 - 09:39
    Piękna pogoda w końcu lato od rana słońce Szykuje się nad wodę oczywiście bikini dół stringi . Trzeba się w końcu ładnie opalic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rowerzysta ~Rowerzysta
    ~Rowerzysta
    Napisane 26 lipca 2020 - 11:43
    Też mam stringi plażowe ale nadal nie mam takiej odwagi wyjść w stringach na plaże między ludzi. a ja mam być sam jako osoba w stringach na plaży między inni ? jestem singlem i nawet nie mam przyjaciółki która by zechciała wyjść razem ze mną w stringach na plaże , Kiedyś pisali że stringi nie są modne na plaży i nawet facetom nie wypada być w stringach na plaży . Dlaczego w Polsce są uprzedzenia do stringów . . starszym by to się nie podobało jak inni na plaży są w stringach .. stringi przecież są dla wszystkich czy są żonaci ,single ., itp .szkoda że na miejskich plażach nie widuje się kobiet i mężczyzn w stringach na plaży ,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 26 lipca 2020 - 12:47
    Szkoda ze tak malo dziewczyn decyduje sie wyjsc na plaze albo jakies inne bajorko w stringach ,o a faceci to juz wogule,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 26 lipca 2020 - 17:05
    Dzzis w jastarni i w kuznicy nie bylo zadnego faceta w stringach tylko ja zauwazylem ze kobietom sie podobalo jak sie kapalem i szedlem plaża faceci z pod oka zerkali ale nic glupich uwag nie bylo pozdro z nad morza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 26 lipca 2020 - 18:34
    Latam w stringach od wielu lat i tylko taka bielizne preferuje, opalam sie, plywam, nie raz ze znajomymi kompiemy sie calkim na topless fajna zabawa, nie mam z tym problemu dlamnie to normalka stringi czy topless a co reszta o tym mysli guzik mnie obchodzi, wazne ze dla mnie tak sie podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 27 lipca 2020 - 06:49
    Byłam wczoraj nad woda fajna pogoda była opalałam się w stringach było jeszcze 3 dziewczyny faceta nie szkoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 27 lipca 2020 - 10:26
    Panie Rafale pan co roku tam jest inka ale ja dopiero w połowie sierpnia będę w Jastarni na płazy paradował w stringach Lubie tam jest najlepiej Jastarnia Kiznica Chałupy tam bywam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil123 ~Kamil123
    ~Kamil123
    Napisane 27 lipca 2020 - 13:14
    Mam 27 lat. Chodze w stringach od 9 lat. Mam z 20par stringow jak nie wiecej. Moja kobieta tez chodzi w stringach. Najwiecej mam z atlantica ale tez z aliexpress. Na poczatku jak pierwszy raz zobaczyla byla zdziwiona, ze nosze takie majtki ale przyzwyczaila sie i teraz jej sie podoba jak nosze stringi. Mowi, ze mi pasuje bo mam fajny tylek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rowerzysta . ~Rowerzysta .
    ~Rowerzysta .
    Napisane 27 lipca 2020 - 13:15
    jak by na każdej plaży we Polsce było by więcej kobiet i mężczyzn w stringach na plaży to sam bym się odważył wyjść też w stringach a tak to co sam mam być między ty mi co nasza barchanowe slipy do kolan na ;plaży ? wysłuchiwać głupich docinek . jak się można czuć w takich kąpielówkach aż do kolan w upały ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 27 lipca 2020 - 17:10
    Może ktoś odważny chętny na wymianke fotek? Muj meil:przemekr@interia.pl
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 27 lipca 2020 - 18:49
    Słoneczko siedzę przed domem w bikini z stringami z piwkiem lubię takie lato

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 27 lipca 2020 - 19:05
    Mmm Agnieszka, opalanie sie w stringach i do tego zimne piwko, to jest piękne. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 28 lipca 2020 - 00:32
    Witam lubię chodzić w stringach a inni niech sobie myślą co chcą.Czasem zakładam stringi mojej kobiety i są wygodne i nie wstydzę się. Nawet leżę z moją kobieta w stringach czasem ja to kręci. Lubię czasem popatrzeć na faceta w stringach. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 28 lipca 2020 - 06:05
    Ciepło ma być upalnie dziś nie wyobrażam sobie jakieś długie gacie dziś ubierać Oczywiście ze pod lniane spodnie ubieram stringi idealna bielizna w takie dni Mammkilka par stringów i coraz częściej je ubieram w lecie codzień a nawet czasem w zimie Mam córa mniej zwykłej bielizny a powiększa mi się kolekcja stringów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 28 lipca 2020 - 06:18
    Hej Michał, facet w stringach jak jest zgrabna sylwetka, oczewiscie wydepilowane co należy, zadbane to pewnie że fajnie popatrzeć. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 28 lipca 2020 - 06:50
    W końcu lato jak lubię Dziś sukienka i stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy