Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 03 lipca 2020 - 10:00
    Dokladnie, ja depiluje też przud i tył, często z przód robię w pasek wtedy wystaje ze stringów, fajnie sie prezentuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slawek ~Slawek
    ~Slawek
    Napisane 03 lipca 2020 - 15:50
    Powiem wam że niema nic lepszego niż depilacja laserowa super sprawa przód robilem chyba 4x A teraz mam zamiar się wybrać na pośladki z szpara posladkowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daro ~Daro
    ~Daro
    Napisane 03 lipca 2020 - 16:46
    A co zrobić żeby po ogoleniu tyłka nie wyskakiwały krosty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 03 lipca 2020 - 18:06
    Hej przemek ja tez gole w pasek masz racje zajebiscie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 03 lipca 2020 - 19:01
    Hej Rafał, dawaj na priv, mozna swobodnie pogadac :) przemekr@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 03 lipca 2020 - 23:15
    a może zróbmy sobie kanał na whatsap i tam bedziemy na bieżąco :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukasz ~Lukasz
    ~Lukasz
    Napisane 05 lipca 2020 - 12:16
    Hej dobry pomysł z tym kanałem na WhatsApp super pomysł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 lipca 2020 - 12:59
    Tutaj jest link do whatsup dla zaintereaowanych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 lipca 2020 - 13:00
    https://chat.whatsapp.com/KpE2Lcau1KNDt6t881NmKr

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregory ~Gregory
    ~Gregory
    Napisane 05 lipca 2020 - 14:33
    Cześć , pierwszą parę stringów dostałem od mojej żony na prezent do wieczornych igraszek . Były czarne koronkowe . Jak je zobaczyłem powiedziałem wprost- nie ma takiej opcji . Leżały długo w szufladzie .Jednego wieczoru przy winie dla beki je w końcu ubrałem.Żona była bardzo zadowolona chwaląc moje pośladki . Później takich prezentów było coraz więcej . Nigdy bym się nie spodziewał, że to tak wygodna bielizna , zwłaszcza w gorące letnie dni . Teraz stringi noszę nie tylko w sypialni ale na co dzień . Na początku ciężko było się przyzwyczaić do paseczka między pośladkami , teraz już go nawet nie czuć . Jednego dnia podczas wspólnej kąpieli żona zaproponowała że ogoli mi łono ,jądra i pośladki , aby się lepiej prezentować w bieliźnie . Bez zarostu łonowego na początku czułem się jak kogut bez piór . Heh dziwne uczucie .Żonie się tak to spodobało ,że teraz mam golenie raz w tygodniu :) Bez zarostu na dole znacznie lepiej :) Stringów na plażę bym raczej nie założył ,bo tak odważny nie jestem na spojrzenia innych . Tak czy inaczej jest to bardzo wygodna męska bielizna. Pozdrawiam niezdecydowanych :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 lipca 2020 - 15:52
    Gorąco po domu i koło domu chodzę w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 06 lipca 2020 - 19:20
    Jakie stringi polecacie żeby były wygodne na co dzień?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregory ~Gregory
    ~Gregory
    Napisane 06 lipca 2020 - 19:52
    Ostatnio zakupiłem na aliexpress fajne stringi marki Brave Person bardzo wygodnie się nosi .Polecam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 06 lipca 2020 - 20:15
    Zapraszamy Panowie na kanał na whatsup link podany wyżej można się powymieniac zdjęciami kolekcji i prowadzić rozmowę na bieżąco

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwer ~Qwer
    ~Qwer
    Napisane 06 lipca 2020 - 20:32
    A ja na plaży zawsze stringi, a i na basenie też często.

    ~Gregory napisał:
    Cześć , pierwszą parę stringów dostałem od mojej żony na prezent do wieczornych igraszek . Były czarne koronkowe . Jak je zobaczyłem powiedziałem wprost- nie ma takiej opcji . Leżały długo w szufladzie .Jednego wieczoru przy winie dla beki je w końcu ubrałem.Żona była bardzo zadowolona chwaląc moje pośladki . Później takich prezentów było coraz więcej . Nigdy bym się nie spodziewał, że to tak wygodna bielizna , zwłaszcza w gorące letnie dni . Teraz stringi noszę nie tylko w sypialni ale na co dzień . Na początku ciężko było się przyzwyczaić do paseczka między pośladkami , teraz już go nawet nie czuć . Jednego dnia podczas wspólnej kąpieli żona zaproponowała że ogoli mi łono ,jądra i pośladki , aby się lepiej prezentować w bieliźnie . Bez zarostu łonowego na początku czułem się jak kogut bez piór . Heh dziwne uczucie .Żonie się tak to spodobało ,że teraz mam golenie raz w tygodniu :) Bez zarostu na dole znacznie lepiej :) Stringów na plażę bym raczej nie założył ,bo tak odważny nie jestem na spojrzenia innych . Tak czy inaczej jest to bardzo wygodna męska bielizna. Pozdrawiam niezdecydowanych :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 07 lipca 2020 - 12:47
    Cześć Nosze stringi na codzień To najbardziej wygodna bielizna jaka nosiłem W domu wszyscy wiedza nikt problemu nie robił Czasem idę rano do kuchni w samych stringach zrobić sobie kawę a w upały pije na tarasie i mam stringi jest Ok Trzydziestolatek z okolic Warszawy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 09 lipca 2020 - 12:49
    W szkole zaczęłam nosić stringi gdzieś 8 klasa to odległe czasy Zawsze nosze stringi chyba ze są kobiece dni Nie patrzę na modę Lubię taki rodzaj bielizny a ze czasem ktoś zauważy to co przecież to nie grzech mieć takie majteczki A zwłaszcza w lecie jak jest upał mam stringi same paseczki w zimie bardziej rozbudowane . Pozdrawim chłopaków co noszą bieliznę która Libią nie patrząc na modę i gadanie innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 09 lipca 2020 - 13:35
    Jestem za aby chłopaki nosili stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 09 lipca 2020 - 17:47
    Agnieszka, stringi sa super, :) sam latam od wielu lat i jest super, opalam się, plywam, jest ok:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 09 lipca 2020 - 17:58
    Tak trzymać stringi są zawsze Ok IP i pięknie się prezentują A nie gacie po kolana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy