Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 10 lipca 2020 - 00:21
    Agnieszka,pisz na mego priv meila. przemekr@interia.pl, fajnie by można pogadać prywatnie,o szczegółach. :) Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 12 lipca 2020 - 17:45
    Moja zona tez to powtarza jak to ona mowi obmierzle gacje lubi mnie jak smigam w stringach nawet ostatnio nad morzem oddala mi swoje bo zapomnialem na zmiane pozd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 12 lipca 2020 - 22:53
    Rafał, przud zmiesciles w zony stringach? Ja jak nakladam damskie to nie bardzo sie miesci bo sa za bardzo skape z przodu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 13 lipca 2020 - 07:26
    Panie Przemku a co m pisać ma priw .? Nosze stringi na codzień maminych cała szafkę różne koronkowe i nie tylko bardzo skąpe i mniej Nad woda tez jestem zawsze w stringach Cóż więcej pisać mogę dodać ze dbam o sylwetkę troszkę ćwiczę biegam aby pupka pięknie wyglądała Gole się na zero zawsze uważam ze tak higienicznie wygodniej Lubię facetów w stringach podobają jak maja fajne ciało nie wielkie brzuchy i wiadomo mało owłosiony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 13 lipca 2020 - 11:43
    Pani Agnieszko i to jast piekne, i tak trzymać :) super życzę pieknej opalenizny, jak najwięcej gorących dni. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 13 lipca 2020 - 13:58
    Pani Agnieszki, stringi są super mam wiele par, dla mnie to najwygodniejsza bielizna, również dbam o figurkę, gole zawsze na zero, bo też uwazam to za higieniczne i wygodne, czasem gole w pasek fajnie się prezentuje w skapych stringach. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 13 lipca 2020 - 22:34
    Jeśli jeszcze nie próbowaliście to polecam depilacja laserowa coś pięknego dla zadawalajacego efektu co prawda trzeba 4-5 wizyt i wiąże się to z jednym zabiegiem ok 200 zł Ale jesli taki zabieg robi się co miesiąc to myślę że aż tak nie czuć po kieszeni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 14 lipca 2020 - 16:09
    W Krakowie słońce Po pracy kawa ma tarasie z żona właśnie kupiła sobie strój nowy podała kawę ładny bikini majteczki stringi i dla mnie nowe kupiła tez musiałem przymierzyć Tak wiec oboje w stringach pijemy kawę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 14 lipca 2020 - 21:50
    Ja w nowym Sączu dziś nas rzeka w stringach. Komentarze rozne. Laski różnie reagowały ale większość ok. Ale faceci od gejów i wogole wyzywali. Bylem z żoną więc trochę ich zatkało jak żona tez w stringach i glaskala.nie po tyłku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 15 lipca 2020 - 06:50
    No właśnie, facet w stringach to odrazu gej itp., a przecież wielu z nas ma zony lub dziewczyny, to jest właśnie ocenianie kogoś po wygladzie czy w tym przypatku po bieliźnie, prymitywizm, stereotyp społeczny i tyle. Latam w stringach już sporo lat, znajomi wiedzą i kto normalny nic nie powie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 15 lipca 2020 - 07:59
    Ma ktoś jakieś fajne modele stringów? Mój priv meil przemekr@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 15 lipca 2020 - 13:10
    Doreanse maja super stringi jakie kto chce do wyboru do koloru koronkowe tez są

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Damian ~Damian
    ~Damian
    Napisane 15 lipca 2020 - 16:42
    Ja mam tylko Atlantic i jestem zadowolony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 15 lipca 2020 - 17:34
    ~Rafal napisał:
    Doreanse maja super stringi jakie kto chce do wyboru do koloru koronkowe tez są

    Potwierdzam doreanse mega miałem jedna parę Ale jakoś szybko się zuzyla lecz zamawiam kolejne sztuki innych modeli. Mega zajebisty material. Panowie dołączajcie do whatsapa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafal ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 16 lipca 2020 - 07:12
    Stefan krótko to znaczy ile czasu je miales bo mi naprawde wystarczaja na dlugo moze dla tego ze mam ich sporo na kazdy ddzien tygodnja bo ja na codzien chodze w stringach pozd.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 16 lipca 2020 - 09:40
    Panie Damianie pochodzę z okolic N Sączą tez nosze stringi od wielu lat na codzień . Byłem ostatnio na Dunajcu w stringach ale wybieram trochę ustronne miejsca gdzie mniej ludzi Było spoko żadnych negatywnych słów Były tylko 2 dziewczyny razem w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojyek ~Wojyek
    ~Wojyek
    Napisane 16 lipca 2020 - 11:55
    Lubię bieliznę stringi W domu mama siostra ja mamy stringi W lecie tak koło domu się opalamy jest Ok Tylko ojciec tradycyjnie kąpielówki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 16 lipca 2020 - 12:29
    Wojtek, i tak trzymać u mnie siostra, ja, mama w stringach oficjalnie chodzimy i nikt przed nikim sie nie ukrywa, dla nas to normalna fajna bielizna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 17 lipca 2020 - 10:37
    Cześć, ja się dopiero do stringów przekonuję, ale nie mam ochoty iść w nich na plaże. Jednak to świecenie tylkiem ludziom po oczach :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 17 lipca 2020 - 11:10
    Na początku to napewno ciężko. I też z samego początku możesz mieć ciężko trafić z rozmiarem i krojem itp. Pozdrawiam. Skąd jesteś jarku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy