Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Ahnieszka ~Ahnieszka
    ~Ahnieszka
    Napisane 22 lipca 2020 - 19:01
    Ciepło chodzę po domu w koszulce i stringach , idę podlać kwiatki koło domu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 22 lipca 2020 - 22:04
    ~Ahnieszka napisał:
    Ciepło chodzę po domu w koszulce i stringach , idę podlać kwiatki koło domu


    Wojtek i agnieszka dołączcie do whatsupa można się powymieniać zdjęciami hmm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 23 lipca 2020 - 02:07
    Hmm, jak kto woli, niekturzy lubią tak popisać na forum, może nie chcą dalej w pogawentki brnąć, Ja lubie pikantne szczegóły, pogawetki. Dlatego chetnym podaję priv meil. przemekr@interia.pl
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kosek ~Kosek
    ~Kosek
    Napisane 23 lipca 2020 - 08:49
    Dobrze ze coraz więcej chłopaków decyduje się na mega wygodna bieliznę , stringi Sam chodzę na codzień w nich . Ostatnio coraz śmielej opalam się w nich na działce Pozdrawiam Bielsko - Biała

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 23 lipca 2020 - 09:06
    Dzis leginsy sprzątam w domu a pod leginsami żadnej bielizny Dziś nigdzie się pozapodworkiem nie wybieram Wiec tak sobie pozwoliłam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 23 lipca 2020 - 09:54
    Ma ktoś może namiary na jakieś forum o tematyce erotycznej? Żeby można bylo swobodnie pogadać? Mój priv meil:przemekr@interia.pl Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Simson ~Simson
    ~Simson
    Napisane 23 lipca 2020 - 14:29
    Cześć Mam 3 córki 25,20,18 lat i żona wszystkie chodzą w stringach Ja tez kupiły mi śmiały się z moich bokserek , ze nosze pantalony Dziś nie żałuje zmiany nosze tylko stringi Na suszarce u mas na bieliznę wiszą tylko stringi W tamtym roku bylismy w Grecji oczywiście na płazy wszyscy w stringach W domu czasem w lecie ktoś idzie do kuchni rano w stringach nikt nie reaguje bo po co to normalne jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 23 lipca 2020 - 14:50
    ~Kosek napisał:
    Dobrze ze coraz więcej chłopaków decyduje się na mega wygodna bieliznę , stringi Sam chodzę na codzień w nich . Ostatnio coraz śmielej opalam się w nich na działce Pozdrawiam Bielsko - Biała


    Wkoncu ktoś z moich regionów. Może chcesz się spotkać i razem gdzieś wyskoczyć się poopalac albo na basen wyskoczyc w stringach oczywiście. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 23 lipca 2020 - 15:00
    Hei, Simson tak trzymać u mnie w domu dwie siostry i też wsyscy w stringach chodzimy, nieraz doslownie w samych stringach wszyscy chodza po domu, podwórku jak sa upały i nikt nie robi z tego problemu, normalna fajna wygodna bielizna, jest ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 23 lipca 2020 - 20:32
    Dziś odebrałem paczkę, dwie pary stringów, jedne siateczka delikatne przrzeswitujace drugie kompielowe, teraz tylko czekam na pogode:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 23 lipca 2020 - 21:47
    ~Przemek napisał:
    Dziś odebrałem paczkę, dwie pary stringów, jedne siateczka delikatne przrzeswitujace drugie kompielowe, teraz tylko czekam na pogode:)


    skąd zamawiałeś podeślesz fotki na whatsupa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemekp ~Przemekp
    ~Przemekp
    Napisane 24 lipca 2020 - 05:34
    Kupiłem prywatnie, nie bawie sie whatsupa, więc ewentualnie fotki moge podeslac na meila.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 lipca 2020 - 08:23
    Poczytałem i pytam tyle nosi meskie stringi piszą ze nad woda tez s ja tylko raz jednego widziałem gościa w stringach Zawdze jestem jedyny nad woda w stringach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 24 lipca 2020 - 09:06
    Jestem za aby mężczyźni nosili stringi Pięknie wyglądają ich pupcie wtedy Sama nosze codziennie Dziś mam mega skromne do białych spodni Dziewczyny tez pięknie wyglądają w stringach a nie babcinych majtkach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rowerzysta ~rowerzysta
    ~rowerzysta
    Napisane 24 lipca 2020 - 09:42
    sam noszę stringi i jestem zwolennikiem stringów . nawet na plaży . Popieram noszenie stringów przez kobiety i nawet mężczyzn .na plaży. posiadam stringi plażowe ale brak mi odwagi wyjść na plaże między ludzi będąc sam bez partnerki życiowej .U mnie w Poznaniu na plażach miejskich trudno kogoś spotkać .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 24 lipca 2020 - 09:51
    ~Przemekp napisał:
    Kupiłem prywatnie, nie bawie sie whatsupa, więc ewentualnie fotki moge podeslac na meila.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławek ~Sławek
    ~Sławek
    Napisane 24 lipca 2020 - 09:52
    ~Przemekp napisał:
    Kupiłem prywatnie, nie bawie sie whatsupa, więc ewentualnie fotki moge podeslac na meila.

    To w takim razie możesz na meila slawo99@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 24 lipca 2020 - 09:57
    Proponuje na początek w mniej zaludniona plaże iść w stringach potem kolego Ci przejdzie i mie będziesz zwracał uwagi na innych ze masz stringi Wiadomo kobietom lepiej z tym maja ładniejsze ciałko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 24 lipca 2020 - 11:33
    Właśnie przymierzam nowe stringi, rewelka siateczka bardzo przezroczysta praktycznie wszystko pięknie widać, kąpielówki bardzo skromne, paska nie zakrywaja więc nie wiem czy z paskiem na kąpielisko, czy lepiej standardowo na zero? Ogulnie super fajne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 24 lipca 2020 - 14:34
    Sławek ja już ci kiedys wysylalem fotki tych stringów, to te same modele

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy