Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 11 lutego 2019 - 22:52
    ~Gdańsk napisał:
    Nosze stringi od 17 roku zycia mam 25 Gdańsk

    Heheh super, w zasadzie ja chyba tez cos kolo 17lat zaczalem nosic tez mam 25 ;). Chodziles w stringach w szkole? Ale mnie to jaralo ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 05:32
    Na WF też?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gdańsk ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 06:35
    Tak do szkoły tez .na codzien uwazm stringi za normalna bielizne. Pamietam jak mama byla troszke zaskozona jak dalem do prania pytala czy wygodne a ja ze bardzo nie ma lepszej bielizny . Dzis na suszarce wisza moje stringi i sistry . Kiedys kolega zauwazyl byl zaskozony a po rozmowie jakie sa wygodne sam kupil na necie i teraz nosi tez

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gdańsk ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 06:49
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 12 lutego 2019 - 09:07
    ~Gdańsk napisał:
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

    To podziwiam odwage, ja na wf zakladalem slipy albo boksy a publicznie jakos nie mam odwagi by sie pokazac w stringach.

    A ktos z was zakladal na penis cockring, pierscien erekcyjny? I do tego stringi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 09:43
    ~Gdańsk napisał:
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

    I tylko jeden kumpel zauważył?
    A co reszta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gdańsk ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 10:15
    Jakość sie udawalo na wf . Mr.H... Odwagi nie ma co sie przejmowac pójdziesz raz w stringach na plaże to juz w innych kapielowkach nie pójdziesz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 lutego 2019 - 10:38
    No dzisiaj to chyba za zimno na plaze :-)
    A tak poza tym duzo facetow chodzi/plywa w stringach na plazy w Gdansku latem? Pozdrawiam.

    ~Gdańsk napisał:
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~B. ~B.
    ~B.
    Napisane 12 lutego 2019 - 12:50
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~Gdańsk napisał:


    A ktos z was zakladal na penis cockring, pierscien erekcyjny? I do tego stringi :)


    Cockring’a nie zakładałem, natomiast podzielę się swoim doświadczeniem z stringami Joe Snyder Maxi Bulge Thong. Mają one trochę większą kieszonkę na klejnoty w porównaniu do reszty stringów tej marki oraz sznureczek podnoszący i przytrzymujący to co najważniejsze w odpowiednim miejscu. Efekt powiększenia zawartości jest bardzo widoczny dla standardowej wielkości i może przyciągać wzrok innych wokół Ciebie na plaży, trzeba się z tym liczyć. Natomiast wygoda ich noszenia i oraz pełna kontrola ze nic nie wystaje gdzie nie powinno jest rewelacyjna, np podczas wychodzenia z wody, wszystko jest na swoim miejscu i nie trzeba nic poprawiać, a są to naprawdę skąpe stringi. Żona twierdzi, że to jest już max na co może mi pozwolić, wiec cockring w stringach na plaży raczej u mnie odpada. Dla mnie też jest to optymalny krój, wygodniejsze od g-stringów.

    Niech już to lato wraca :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Malbork ~Malbork
    ~Malbork
    Napisane 12 lutego 2019 - 15:20
    16 lat nosze stringi . Mama mowi nie nadaza za moda myslala ze sa tylko damskie tak mowia a siostra sie smiala abym nie pomylił sie z jej i jest ok dalem domownika porcje smiechu ale juz sie nauczyli ze chodze w takiej bieliznie . Musze kiedy ich zasoczyc i w tym roku bede sie opalal przed domem w ogrodku w stringach jak siostra tak sie opala to ja tez moge

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:16
    Chodze w stringach Rafał l43 z Wrocławia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:49
    Szkoda ze nie mozna tutaj wsadzac fotek :-(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca TIR ~Kierowca TIR
    ~Kierowca TIR
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:52
    No właśnie. Szkoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 17:01
    Niestety wymiana tylko przez e-mail.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 12 lutego 2019 - 20:07
    Nie rozumiem zdjecia ale jakie bielizny czy tyłkow w stringach . Chodze bo lubie taka bielizne nie dla fotek lubie i mega wygodne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Korinow ~Korinow
    ~Korinow
    Napisane 12 lutego 2019 - 20:47
    A gdzie kupujecie tak aby nie płacić po 100 za sztukę? Co sądzicie o atlantic? Chętnie bym spróbował.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 21:01
    Bardzo wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 12 lutego 2019 - 23:02
    ~B. napisał:
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~Gdańsk napisał:


    A ktos z was zakladal na penis cockring, pierscien erekcyjny? I do tego stringi :)


    Cockring’a nie zakładałem, natomiast podzielę się swoim doświadczeniem z stringami Joe Snyder Maxi Bulge Thong. Mają one trochę większą kieszonkę na klejnoty w porównaniu do reszty stringów tej marki oraz sznureczek podnoszący i przytrzymujący to co najważniejsze w odpowiednim miejscu. Efekt powiększenia zawartości jest bardzo widoczny dla standardowej wielkości i może przyciągać wzrok innych wokół Ciebie na plaży, trzeba się z tym liczyć. Natomiast wygoda ich noszenia i oraz pełna kontrola ze nic nie wystaje gdzie nie powinno jest rewelacyjna, np podczas wychodzenia z wody, wszystko jest na swoim miejscu i nie trzeba nic poprawiać, a są to naprawdę skąpe stringi. Żona twierdzi, że to jest już max na co może mi pozwolić, wiec cockring w stringach na plaży raczej u mnie odpada. Dla mnie też jest to optymalny krój, wygodniejsze od g-stringów.

    Niech już to lato wraca :)


    Jeju, gdzie kupiles te stringi. Tez mialem ochote na Joe Snyder. Te stringi sa zajebiste.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 12 lutego 2019 - 23:04
    Ja lubie kupowac na krolmajtekpierwszy.pl tam maja fajna bielizne albo meskiegacie.pl. Choc w tym drugim sklepie tylko raz kupowalem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~B. ~B.
    ~B.
    Napisane 13 lutego 2019 - 12:04
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~B. napisał:
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~Gdańsk napisał:


    Jeju, gdzie kupiles te stringi. Tez mialem ochote na Joe Snyder. Te stringi sa zajebiste.


    Ja kupuję w Internecie (joesnyder.us, amazon itp)
    Kosztują co prawda 20-23$ ale zawsze kupuję korzystając z promocji przesyłanych newsletterem - wówczas płacę max 300 pln razem w wysyłką do Polski za 5 par. Patrząc na ceny fajnej bielizny dla kobiet, to te 3 stówki mnie nie bolą specjalnie, zwłaszcza, że kupuje je raz na pół roku.
    Płace paypal’em, nie podaje danych kart kredytowych na takich stronach, bo raz już moja karta została zeskimmowana.

    Jak dla mnie, to JS ma najfajnieszy produkt, są bardzo wygodne, fajny materiał, skąpe, seksowne i odważne wzory, ale nie wulgarne. Nadają się na codzień jak i na plaże.

    Jedyny mankament to mała przestrzeń z przodu, ale może faceci w Meksyku (bo tam są produkowane) mają mniejsze gabaryty - nie czuję się w tym ekspertem.

    Warto o tym pamiętać przy kupowaniu np. stringów „rio”. Na modelu wyglądają naprawdę świetnie, w rzeczywistości są bardzo wycięte i ja nie dałem rady wszystkiego zmieścić. Kompletnie nie trafiony krój dla mnie, szkoda.

    Spróbowałem chyba wszystkich wzorów i najfajniejsze linie to „bulge” z większą przestrzenią z przodu oraz classic thongs. Super wygodne są mini bulge cheek boxer jeśli chcesz odsłonić tylko część pośladków.

    Fajne wzory w podobnym zakresie cenowym ma również Daniel Alexander
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy