Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • ~Magda
    ~Magda
    Napisane 11 lutego 2019 - 15:20
    Własnie kupiłam dzis na walentynki swojemu strngi

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 11 lutego 2019 - 15:25
    Nosze stringi od 17 roku zycia mam 25 Gdańsk

• ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 11 lutego 2019 - 22:52
    ~Gdańsk napisał:
    Nosze stringi od 17 roku zycia mam 25 Gdańsk

Heheh super, w zasadzie ja chyba tez cos kolo 17lat zaczalem nosic tez mam 25 ;). Chodziles w stringach w szkole? Ale mnie to jaralo ;)

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 05:32
    Na WF też?

• ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 06:35
    Tak do szkoły tez .na codzien uwazm stringi za normalna bielizne. Pamietam jak mama byla troszke zaskozona jak dalem do prania pytala czy wygodne a ja ze bardzo nie ma lepszej bielizny . Dzis na suszarce wisza moje stringi i sistry . Kiedys kolega zauwazyl byl zaskozony a po rozmowie jakie sa wygodne sam kupil na necie i teraz nosi tez

• ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 06:49
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

• ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 12 lutego 2019 - 09:07
    ~Gdańsk napisał:
    A na WF zawsze siadalem ma ławeczce sciagałem spodnie i potem spodnki . A dzis nawet nad morzem bylem w kapielowkach stringach nosze bo lubie bo wygodne i niech mowia co chca . Pozdrawiam odwaznych panow w stringach nosi sie to co wygodne nie patrzac na innych

To podziwiam odwage, ja na wf zakladalem slipy albo boksy a publicznie jakos nie mam odwagi by sie pokazac w stringach.

A ktos z was zakladal na penis cockring, pierscien erekcyjny? I do tego stringi :)

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 09:43
    ~Gdańsk napisał:

I tylko jeden kumpel zauważył?
    A co reszta?

• ~Gdańsk
    ~Gdańsk
    Napisane 12 lutego 2019 - 10:15
    Jakość sie udawalo na wf . Mr.H... Odwagi nie ma co sie przejmowac pójdziesz raz w stringach na plaże to juz w innych kapielowkach nie pójdziesz

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 lutego 2019 - 10:38
    No dzisiaj to chyba za zimno na plaze :-)
    A tak poza tym duzo facetow chodzi/plywa w stringach na plazy w Gdansku latem? Pozdrawiam.

~Gdańsk napisał:

• ~B.
    ~B.
    Napisane 12 lutego 2019 - 12:50
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~Gdańsk napisał:

A ktos z was zakladal na penis cockring, pierscien erekcyjny? I do tego stringi :)

Cockring’a nie zakładałem, natomiast podzielę się swoim doświadczeniem z stringami Joe Snyder Maxi Bulge Thong. Mają one trochę większą kieszonkę na klejnoty w porównaniu do reszty stringów tej marki oraz sznureczek podnoszący i przytrzymujący to co najważniejsze w odpowiednim miejscu. Efekt powiększenia zawartości jest bardzo widoczny dla standardowej wielkości i może przyciągać wzrok innych wokół Ciebie na plaży, trzeba się z tym liczyć. Natomiast wygoda ich noszenia i oraz pełna kontrola ze nic nie wystaje gdzie nie powinno jest rewelacyjna, np podczas wychodzenia z wody, wszystko jest na swoim miejscu i nie trzeba nic poprawiać, a są to naprawdę skąpe stringi. Żona twierdzi, że to jest już max na co może mi pozwolić, wiec cockring w stringach na plaży raczej u mnie odpada. Dla mnie też jest to optymalny krój, wygodniejsze od g-stringów.

Niech już to lato wraca :)

• ~Malbork
    ~Malbork
    Napisane 12 lutego 2019 - 15:20
    16 lat nosze stringi . Mama mowi nie nadaza za moda myslala ze sa tylko damskie tak mowia a siostra sie smiala abym nie pomylił sie z jej i jest ok dalem domownika porcje smiechu ale juz sie nauczyli ze chodze w takiej bieliznie . Musze kiedy ich zasoczyc i w tym roku bede sie opalal przed domem w ogrodku w stringach jak siostra tak sie opala to ja tez moge

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:16
    Chodze w stringach Rafał l43 z Wrocławia

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:49
    Szkoda ze nie mozna tutaj wsadzac fotek :-(

• ~Kierowca TIR
    ~Kierowca TIR
    Napisane 12 lutego 2019 - 16:52
    No właśnie. Szkoda

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 17:01
    Niestety wymiana tylko przez e-mail.

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 12 lutego 2019 - 20:07
    Nie rozumiem zdjecia ale jakie bielizny czy tyłkow w stringach . Chodze bo lubie taka bielizne nie dla fotek lubie i mega wygodne

• ~Korinow
    ~Korinow
    Napisane 12 lutego 2019 - 20:47
    A gdzie kupujecie tak aby nie płacić po 100 za sztukę? Co sądzicie o atlantic? Chętnie bym spróbował.

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 12 lutego 2019 - 21:01
    Bardzo wygodne.

• ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 12 lutego 2019 - 23:02
    ~B. napisał:
    ~Mr.HornyThong napisał:
    ~Gdańsk napisał:

Cockring’a nie zakładałem, natomiast podzielę się swoim doświadczeniem z stringami Joe Snyder Maxi Bulge Thong. Mają one trochę większą kieszonkę na klejnoty w porównaniu do reszty stringów tej marki oraz sznureczek podnoszący i przytrzymujący to co najważniejsze w odpowiednim miejscu. Efekt powiększenia zawartości jest bardzo widoczny dla standardowej wielkości i może przyciągać wzrok innych wokół Ciebie na plaży, trzeba się z tym liczyć. Natomiast wygoda ich noszenia i oraz pełna kontrola ze nic nie wystaje gdzie nie powinno jest rewelacyjna, np podczas wychodzenia z wody, wszystko jest na swoim miejscu i nie trzeba nic poprawiać, a są to naprawdę skąpe stringi. Żona twierdzi, że to jest już max na co może mi pozwolić, wiec cockring w stringach na plaży raczej u mnie odpada. Dla mnie też jest to optymalny krój, wygodniejsze od g-stringów.

Niech już to lato wraca :)

Jeju, gdzie kupiles te stringi. Tez mialem ochote na Joe Snyder. Te stringi sa zajebiste.

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook