Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • ~Szczecin
    ~Szczecin
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 20:28
    Mam stringi moja bielizna to 99% stringi Zona uwielbia mnie w tej bieliżnie Wojtek 31lat

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 20:56
    Stringi najpiekniejsza bielizna

• ~Rafal
    ~Rafal
    Napisane 10 kwietnia 2019 - 12:44
    Nosze stringi na codzien pierwsze kupiłem majac 19 lat na probe byl upal wtedy pamietam i od tamtej pory zaczołem nosic i kupowac nowe stringi. Dzis mam 27 lat w szafce z bielizna same stringi i jedna para bokserek.

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 17:22
    Dzis kupilem sobie pierwsze stringi , ubralem fajne , miło Toruń Michał 22l

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 20:32
    Zapewne nie ostatnie, zobaczysz ze bedziesz nosił coraz czesciej. Ja juz nie pamietam kiedy miałem inne majtki na sobie ;-)

• ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 22:43
    A co powiecie o stringach Atlantica?

• ~Marek
    ~Marek
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 11:37
    Nosze stringi od lat kiedys ubralem bokserki źle sie w nich mi sie chodziło , ocierały itd .Nosze tylko stringi najwugodniejsza bielizna . Powinni wszyscy faceci w niej chodzic a niektorzy krutykuja nie wiedzac jaka to wygoda. Co do Atlantica to maja slaby wybor nie lubie steingow z szeroka gumka mam takie ale wole bez gumki

• ~Torun
    ~Torun
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 12:53
    Chyba masz racje Kacper bardzo wygodna ta bielizna.Musze w necie kupic inne na lato .Ciekawe jak mama skomentuje jak dam do prania. U Ciebie jak bylo ktos wie ze nosisz stringi?

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 13:09
    Mieszkam w bloku od lat nosze tylko stringi . Dzis przyszła sasiadka , ze jej sie odpływ w kuchni zatkał poszedłem pomoc bylem w spdniach dresowych schyliłem sie i .... sasiadka troche zaskoczona mowi. Nie wiedziałam ze nosisz stringi w sumie podobaja mi sie odwazny jestes. I tak robilem i rozmowialismy o stringach czy mi wugodnie jak dlugo nosze. Na koniec powiedziala ze kupi tez mezowi .Wojtek lat 33

• ~Katowice
    ~Katowice
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 17:10
    Kiedys wymieniałem koło w aucie kolega zauważył , ze nosze stringi, smiał siei.Troche sie zmieszałem ale po chwili powiedzialem nosze w czym mi dobrze , wygodnie. Dzis nie zwazam na to kolega nic nie mowi moze sam nosi musze go zapytac

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 17:22
    Moje pierwsze stringi kupila mi narzeczona , dzis juz zona kupuje inny rodzaj bielizny nie posiadam

• ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 23:49
    Coraz więcej odważnych. Bardzo mnie to cieszy, może w końcu dorośniemy do Europy. Mam 51 lat, stringi noszę od 16 roku życia :). Uwierzcie, że w latach mojej młodości gdy w Polsce stringów nie było mój 16 letni tyłek w stringach robił furorę wśród dziewczyn i kobiet. Moja obecna żona nie wyobraża sobie mnie w bokserkach ( mam ich kilka par, ale tylko "cheky " boxer). Ostatnio gdy wyszedłem z łazienki w boxach zapytała czy mam zamiar położyć się do łóżka w ....."tych pantalonach" ..:)). Córka lat 19, powiedziała ostatnio, że swojemu chłopakowi musi kupić ...."normalne majtki" (stringi) bo ma ładny tyłek a chodzi tylko w luźnych bokserkach.

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 17 kwietnia 2019 - 09:37
    Tak, wiedzą domownicy. Pierwsze kupiła mi mama z siostrą

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 17 kwietnia 2019 - 13:29
    Super masz mame i siostre ekstra prezent. Kacper .

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 17 kwietnia 2019 - 19:38
    Moja siostra tylko takie nosi a że wtedy kupowaliśmy do mnie garnitur to stwierdziła że zwykle majtki będą się odznaczacz i najlepsze są stringi. No i w tamtym sklepie akurat były to mi kupiły. Inaczej bym chyba nie nosił bo nie zdawałem sobie sprawy że mogą być wygodne. Macie jakieś ulubione kolory, które najczęściej nosicie/kupujecie?

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 11:02
    Ja najbardziej lubie biale i czerwone. Ostatnio kupilem bardzo wygodne biale stringi na AliExpress. Kapielowki tez kupuje na AliExpress glownie firmy Desmit.

~Kacper napisał:
    Moja siostra tylko takie nosi a że wtedy kupowaliśmy do mnie garnitur to stwierdziła że zwykle majtki będą się odznaczacz i najlepsze są stringi. No i w tamtym sklepie akurat były to mi kupiły. Inaczej bym chyba nie nosił bo nie zdawałem sobie sprawy że mogą być wygodne. Macie jakieś ulubione kolory, które najczęściej nosicie/kupujecie?

• ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 15:27
    Mam duzo par stringow biale , niebieskie, zółte , czarne , granatowe, . Najbardziej lubie czarne. Mam rozne firmy kupuje w sklepie i na necie .Duzo pisac bo mam z 30 szt

• ~Bielsko Biała
    ~Bielsko Biała
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 15:35
    Mieliscie wpadki ze stringami ? Ostatnio wuchodze z łazienki zona wola na poranna kawe w samych stringach anz nia sasiadka . Zaskoczona ale pozniej mowi pieknie wygladasz szkoda ze mój nie nosi . Dodala , ze kupi mezowi na urodziny teraz

• ~Krynica Morska
    ~Krynica Morska
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 19:00
    Nosze stringi na plazy tez w strongach Rafał lat 29

• ~gosc..
    ~gosc..
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 08:49
    Witam,gdzieś wyczytałem ze noszenie meskich stringow ma pozytywny wpływ na prostatę ponieważ sznurek miedzy nogami masuje zewnetrznie i to polepsza krążenie,czy ma ktoś z kolegów jakas wiedze w tym temacie? Osobiście nie nosze stringow,jakoś sie nie mogę zdecydować,ale chyba kupie na prube.

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook