Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 marca 2019 - 14:14
    Ja lubię najbardziej takie bez gumki. Fajnie w nich się chodzi. A takie mini ciężko czasem jest ubrać. Nie wiadomo gdzie jest właściwy sznurek ????

~Mr.HornyThong napisał:
    A zapytam Was, w jakich stringach lubicie chodzić?
    W bardziej luźnych czy takich meeega skąpych, że ledwo kutasa zakrywają? Ja zdecydowanie chodzie w meeega skąpych a zastanawiam się nad kupnem mini-thong.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 marca 2019 - 14:17
    Ja właśnie jestem teraz w Tajlandii. Na każdej plaży w stringach, na łódkach też. Trochę mnie spiekło na tyłku ale co tam.

• ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 29 marca 2019 - 23:32
    ~Mr.HornyThong napisał:
    A zapytam Was, w jakich stringach lubicie chodzić?
    W bardziej luźnych czy takich meeega skąpych, że ledwo kutasa zakrywają? Ja zdecydowanie chodzie w meeega skąpych a zastanawiam się nad kupnem mini-thong.

Odpowiem tak - w dopasowanych, bo w meeeeeega skąpych penis i klejnoty mogą się nie pomieścić a za dużo luzu też nie dobrze bo jakiś tam ucisk musi być aby człowiek chodził trochę podjarany :)

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 marca 2019 - 00:29
    Ucisk cię jara?

Muszą być wygodne, mieć miejsce na wszystko i idealnie dolegać w pachwinach. Inaczej się poobcierasz albo poodparzasz.

• ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 01 kwietnia 2019 - 17:11
    Z każdym dniem coraz cieplej na codzien nosze strongi od lat pierwsze mialem z Atlantika teraz różnej firmy. W tym roku na te lato kupilbym kapielówki stringi , gdzie moge kupic fajne nie kosmiczno drogie i nie micro . Ktos zna fajny sklep , stronke ???

• ~Qwe
    ~Qwe
    Napisane 01 kwietnia 2019 - 17:12
    www.kapielowki.com

• ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 01 kwietnia 2019 - 19:57
    Niezły sklepik, nawet mają dość duży wybór

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 02 kwietnia 2019 - 13:36
    Nosze stringi od lat Mariusz z Wrocławia

• ~Kraków
    ~Kraków
    Napisane 02 kwietnia 2019 - 16:21
    Stringi to najlepsza najwygodniejsza bielizna. Szkoda , ze taki mały wybór jest w sklepach . Bielizna jak bielizna nie rozumiem dlaczego inni uwazaja inaczej. Nosze to w czym mi wygodnie. Nie patrze na mode.

• ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 02 kwietnia 2019 - 17:53
    Nosze stringi mam 17 lat pierwsze kupila mi siostra na imieniny . Siostra nosi tylko stringi innych nie widzialem przy suszeniu Mama mowi ze jak mi wygodnie to najwazniejsze.

• ~wro
    ~wro
    Napisane 02 kwietnia 2019 - 18:35
    Moze jakis zlot stringowcow na aquaparku we Wroclawiu? :p

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 02 kwietnia 2019 - 18:44
    Fajny pomysł ale Wrocław jest troche za daleko dla mnie

~wro napisał:
    Moze jakis zlot stringowcow na aquaparku we Wroclawiu? :p

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 06 kwietnia 2019 - 07:49
    Tez nosze stringi, mam 17 lat. Pierwsze stringi kupila mi mama po sugestii siostry że do garnituru slim bedą najlepsze. Faktycznie na weselu wogole ich nie czułem, no moze z poczatku. Nie byłem przekonany do tego typu bielizny póki nie sprobowałem. Miałem wtedy niespełna 17 lat. Obecnie 3/4 majtek to stringi, mam nawet jedną pare białych z koronki ( prezent na urodziny)

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 11:17
    Brawo Kacper nos w czym Ci wygodnie zaniedlugo twojej bielizny typu string bedzie 99% ( jak u mnie) To najlepsza bielizna . Przeciwnicy sa tylko tacy co nie nosza . Czy ktos z kolegow , kolazenek zauwazyl co nosisz? Ja mam 18 lat od 16 nosze stringi na poczatku troche sie wstydziłem teraz . Siostra nie raz mnie widziala w stringach .

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 11:17
    Brawo Kacper nos w czym Ci wygodnie zaniedlugo twojej bielizny typu string bedzie 99% ( jak u mnie) To najlepsza bielizna . Przeciwnicy sa tylko tacy co nie nosza . Czy ktos z kolegow , kolazenek zauwazyl co nosisz? Ja mam 18 lat od 16 nosze stringi na poczatku troche sie wstydziłem teraz . Siostra nie raz mnie widziala w stringach .

• ~Dorota
    ~Dorota
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 12:23
    Uwielbiam facetow w stringach zawsze moj nosi i ciagle mu nowe kupuje na necie sama tez nosze tylko stringi

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 00:37
    ~Gość napisał:

Zapewne tak, skoro stringów przybywa a bokserek nie. Nie wiem czy ktoś zauwazył, nikt mi o tym nie powiedział. Jeszcze na wf sie wstydze ubrac a reszte dni normalnie mam na sobie. Ty jak zacząłeś nosic, widział ktos u ciebie?

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 05:27
    Żona, może jeszcze ktoś na plaży w Kruszwicy, gdy się przebierałem z mokrych kąpielówek.
    Poza tym staram się nie wystawiać tyłka na pokaz.

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 18:03
    Wiedza domownicy , ze nosze stringi. I dwoch kolegow i kolezanka moze ktos jeszcze zauwazyl ale nic nie mowil. I w ostatnie lato bylem nad morzem w czerwcu na plazy nie bylo duzo osob kazdy w oddali od kazdego wiec odwazylem byc w strimgach super lepiej niz w kapielowkach zwyklych. Nikt nic nie mowil . A co do kolezanki to pomagalem jej w przenoszeniu mebli bylem w dresie schylilem sie i pokazaly sie jej stringi powiedzila ze lubi odwaznych chlopakow i czy mi wygodnie w tej bieliznie i na koncu ze podobal sie jej .Dla mnie stringi to normalna bielizna

• ~Gość
    ~Gość
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 18:14
    To odp dla Kacpra

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook