Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 14 grudnia 2018 - 00:45
    Na dessue kupowalem tylko stringi Emporio ale bawełniane. Niestety ale nie mam odwagi pojsc tak na plaze lub na basen.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 14 grudnia 2018 - 03:04
    Jeżeli raz pójdziesz na plażę lub basen w stringach to potem będzie już łatwiej ;-)
    Mnie się podobają czerwone stringi kąpielówki na dessue ale rozmiar jest większy niż standardowy więc nie wiem jaki kupić.

    ~Mr.HornyThong napisał:
    Na dessue kupowalem tylko stringi Emporio ale bawełniane. Niestety ale nie mam odwagi pojsc tak na plaze lub na basen.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qqq ~Qqq
    ~Qqq
    Napisane 14 grudnia 2018 - 07:32
    No to musisz kupić mniejsze, ????


    ~sebik napisał:
    Jeżeli raz pójdziesz na plażę lub basen w stringach to potem będzie już łatwiej ;-)
    Mnie się podobają czerwone stringi kąpielówki na dessue ale rozmiar jest większy niż standardowy więc nie wiem jaki kupić.

    ~Mr.HornyThong napisał:
    Na dessue kupowalem tylko stringi Emporio ale bawełniane. Niestety ale nie mam odwagi pojsc tak na plaze lub na basen.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~B ~B
    ~B
    Napisane 14 grudnia 2018 - 17:15
    ~Mr.HornyThong napisał:
    Niestety ale nie mam odwagi pojsc tak na plaze lub na basen.


    Na pierwszy raz to, z własnego doświadczenia, mogę polecić Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura lub Lanzarote, choć na Teneryfie i Gran Canarii ponoć tez nie ma z tym problemu). Można tam się łatwo i niskim kosztem dostać, nawet tanimi liniami, a dużo kobiet wybiera stringi na plaże, wiec taki krój nie budzi tam sensacji. Jednak mimo wszystko mężczyzn w opalających pośladki jest tam zdecydowanie mniej - na początku może Ci się wydawać, że wszyscy się na Ciebie spoglądają to co z tego? Przejdą, zobaczą i pójdą dalej, a Ty będziesz miał fajną opaleniznę i poczucie ze świetnie sobie czas spędziłeś na wakacjach. Od tego właśnie są plaże, aby tam wypoczywać i opalać się. Po 2 dniach na plaży uczucie skrępowania mija
    Najwazniejsze żeby zachowywać się normalnie, jakbyś był w normalnych bokserkach czy czymś tam innym.
    Jak spróbujesz to potem będziesz zadawał sobie pytanie czemu wcześniej tego nie zrobiłeś :)

    W tym roku we będąc na południu Włoch, przebywając przez 3 dni w jednej miejscowości, zauważyłem, ze przez ten cały czas na plaży przebywają niemalże Ci sami turyści, a że plaża była kameralna, to juz musieli widzieć mnie w stringach i nikomu, zdaje się, to nie przeszkadzało. Atmosfera tam była na tyle swobodna, cześć kobiet opalała się topless, wiec nie miałem rozkminek czy nie będzie niestosownie przejść w samych stringach do plażowego baru. Jedynie mojej żonie, bo (jak mi później wytłumaczyła) nie chciała się z nikim dzielić :)

    Podobno południowe wybrzeże Francji tez jest otwarte na tego typu męskie stroje i nikogo to tam nie dziwi, ani nie gorszy. Niestety to trochę inny zakres cenowy. W najbliższym następną destynacją będzie Chorwacją przed sezonem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 14 grudnia 2018 - 18:02
    Chyba mało kto się zgodzi z tym, źe świetne spędzenie wakacji zależy od tego czy będzie miał na plaży stringi na tyłku, czy coś innego.
    Nie po to się jedzie na wakacje by pokazywać stringi. Raczej nie warto też gonić po świecie wyłącznie za plażą stringowców.
    Ja np. w stringach opalałem się tylko na ogródku a na plażę biorę kąpielówki Kiniki, które przepuszczają słońce, chociaż córka mi powiedziała, że jak się w nich opalam to widać co jest pod nimi :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwe ~Qwe
    ~Qwe
    Napisane 14 grudnia 2018 - 18:34
    Ludzie, z czym macie problem? Ja od wielu lat zakładam stringi na plażę również w pl. Nad niejednym jeziorem i nad naszym morzem. Nie spotkałem się z najmniejszym problemem. Na basen kryty też nieraz zakładam stringi bo lubię. Odwagi i cbyba trochę więcej luzu, ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 18 grudnia 2018 - 09:15
    Jestem co roku nad Bałyykiem bo lubie nasze plaze chodze w kapielowkach stringach nikt nie robi sobie z tego ja tez nie zwracam uwagi na innych lubie tylko jak dziewczyny ukratkiem zerkaja pewnie pozniej mowia swoim aby tez ubrali stringi lub im kupia . Ubieram bo mi w nich wygodnie nie patrze na mode nosze caly rok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 18 grudnia 2018 - 09:50
    Ja mam niestety taki problem, ze jak tylko zdjeme spodnie bedac w stringach to od razu mi staje. A w stringach to meeega widac. Na silowni tak mam ale wybieram pore i miejsce w szatni gdzie nikogo wtedy nie ma, wiec wole nie ryzykowac na otwartej przestrzeni ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 grudnia 2018 - 18:28
    Prosta sprawa. Nie chodź więc w miejsca publiczne w stringach.
    Z wiekiem ci przejdzie. Znajdź sobie kobietę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 18 grudnia 2018 - 18:39
    Nie ukrywam, ze na silowni lubie te podniecenie :). Ale w innych niejscach publicznych to w stringach bym sie wstydzil z tego powodu wiec, nie chodze ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~henryk5604 ~henryk5604
    ~henryk5604
    Napisane 22 grudnia 2018 - 21:29
    Ja kupuję na loveanddesire.pl i na Ali Ex. chodzę cały rok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 23 grudnia 2018 - 12:27
    ~Mr.HornyThong napisał:
    Nie ukrywam, ze na silowni lubie te podniecenie :). Ale w innych niejscach publicznych to w stringach bym sie wstydzil z tego powodu wiec, nie chodze ????

    Podniecenie to akurat każdy lubi. Chyba każdy??
    A gdzie byś nie poszedł?
    Js latem chdzę do pracy i traktuje stringi jak zwykłe gacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 23 grudnia 2018 - 19:51
    ~Qwerty napisał:
    ~Mr.HornyThong napisał:
    Nie ukrywam, ze na silowni lubie te podniecenie :). Ale w innych niejscach publicznych to w stringach bym sie wstydzil z tego powodu wiec, nie chodze ????

    Podniecenie to akurat każdy lubi. Chyba każdy??
    A gdzie byś nie poszedł?
    Js latem chdzę do pracy i traktuje stringi jak zwykłe gacie.


    Tez myślę, ze wielu lubi podniecenie, ale z tej racji nie za bardzo lubie i siw troche wstydze isc w stringach na basen lub plażę. W lato ale czasem w zimie tez, lubie założyć do pracy stringi albo jockstrapy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 23 grudnia 2018 - 20:15
    Jockstrapy poza opinią bielizny dla gejów są mniej higieniczne - nie osłaniają odbytu jak stringi, stąd nie nadają się na co dzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 24 grudnia 2018 - 10:30
    Wszystkim stringowcom życzę Wesołych Świąt i udanej zabawy sylwestrowej :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lukasz89 ~lukasz89
    ~lukasz89
    Napisane 28 grudnia 2018 - 21:48
    Witam. Mam pytanie, czy jest ktoś, kto orientuje się, gdzie w żorach kupię stringi. sex shop odpada, bo mają strasznie nie wygodne i nie w moim stylu, a czekać do po nowym roku nie mam czasu :) proszę o poradę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciek ~maciek
    ~maciek
    Napisane 04 lutego 2019 - 13:18
    Ja polecam osobiście inimissimi.pl -
    https://pl.intimissimi.com/product/mens-microfibre-thong-with-logo-detail/175556.uts?parentCategoryId=4804&categoryId=4810

    Chodzę w nich od dłuższego czasu na codzień - są naprawdę wygodne i super przylegają. Polecam też bokserki z mikrofibry - super się sprawdzają w dłuższych treningach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 lutego 2019 - 06:44
    Chodze w stringach najwygodniejsza bielizna na codzien. Zona lubi jak mnie wdzi w samej bieliznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~S.M. ~S.M.
    ~S.M.
    Napisane 06 lutego 2019 - 10:06
    Nosze stringi na codzien nikt sa bardzo wygodne. Najwiecej na nie mowia Ci co nigdy nie założyli takiej bielizny. Zmienili by zdanie jakby zalożyli. A po drugie po co robic afere o majtki kazdy nosi takie w jakich jest wygodnie . Szoda tylko ze o stringi kraj nasz taki zacofany i , ze w sklepach mały wybór jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc ~Gosc
    ~Gosc
    Napisane 06 lutego 2019 - 12:15
    Stringi nosze ja , żona i córka jest ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy