Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Mam przeczucia że żona mnie zdradza

Rozpoczęte przez ~Piotr, 15 sie 2019
  • avatar ~Sebo ~Sebo
    ~Sebo
    Napisane 29 kwietnia 2023 - 22:24
    Ja ze swoją żoną pogadałem otwarcie powiedziałem co mnie boli i jak ona to widzi. Powiedziałem że się wyprowadzam na jaką czas skoro ona tak mnie traktuje bo muszę na spokojnie obrać jakąś alternatywę. A ona do mnie żebym się nie wyprowadzał. No niby jednak jej na mnie zależy,ale na razie nie tracę czujności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Załamany łoś ~Załamany łoś
    ~Załamany łoś
    Napisane 22 czerwca 2023 - 14:55
    Jeśli ją kochasz i chcesz z nią być zacznij działać czyli ją sprawdzać. Sprawdz historię w komputerze. Jak czytam Twój dramatyczny wpis to tak jakbym czytał o sobie. Tylko u Nas było mocniej i szybciej. Ja starszy chudy informatyk zarabiający pieniądze, moja żona młodsza o 10 lat bardzo atrakcyjna i wysportowana. Od pewnego czasu zaczęły się kłótnie miedzy nami o pieniądze o brak wspólnych hobby bo ona chciała żebym z nią grał w tenisa chodził na siłownię a to nie moja bajka. Mam słabą psychę więc zacząłem popijać. Kłótnie się nasiliły żona tak jak u Ciebie zaczęła się bardzo seksownie ubierać wracać później. Zaczęła przyprowadzać do domu znajomych z pracy robic imprezy. Były tam dwa małżeństwa , jeden kolega i koleżanka. Po dużym alkoholu wyśmiewała się ze mnie że nie umiem tańczyć, pływać , że ważę tylko 66 kilo. Specjalnie podpuszczała niby dla zabawy kto ile pompek zrobi, oczywiście tamci faceci nawet Ci mężowie chętnie przystawali na to bo ona jest kokietką. A już wyjątkowo i specjalnie traktowała tego samotnego kolegę z pracy. Chyba specjalnie mnie upijał. Raz podpuściła mnie żebyśmy się siłowali na rękę. Żona zamiast mnie kibicowała jemu jeszcze mu rękawek podwinęła w koszulceTo była katastrofa . Ten jej kolega rozłożył mnie 5 sekund. Kobiety są straszne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 22 czerwca 2023 - 21:58
    ~Załamany napisał:
    Jeśli ją kochasz i chcesz z nią być zacznij działać czyli ją sprawdzać. Sprawdz historię w komputerze. Jak czytam Twój dramatyczny wpis to tak jakbym czytał o sobie. Tylko u Nas było mocniej i szybciej. Ja starszy chudy informatyk zarabiający pieniądze, moja żona młodsza o 10 lat bardzo atrakcyjna i wysportowana. Od pewnego czasu zaczęły się kłótnie miedzy nami o pieniądze o brak wspólnych hobby bo ona chciała żebym z nią grał w tenisa chodził na siłownię a to nie moja bajka. Mam słabą psychę więc zacząłem popijać. Kłótnie się nasiliły żona tak jak u Ciebie zaczęła się bardzo seksownie ubierać wracać później. Zaczęła przyprowadzać do domu znajomych z pracy robic imprezy. Były tam dwa małżeństwa , jeden kolega i koleżanka. Po dużym alkoholu wyśmiewała się ze mnie że nie umiem tańczyć, pływać , że ważę tylko 66 kilo. Specjalnie podpuszczała niby dla zabawy kto ile pompek zrobi, oczywiście tamci faceci nawet Ci mężowie chętnie przystawali na to bo ona jest kokietką. A już wyjątkowo i specjalnie traktowała tego samotnego kolegę z pracy. Chyba specjalnie mnie upijał. Raz podpuściła mnie żebyśmy się siłowali na rękę. Żona zamiast mnie kibicowała jemu jeszcze mu rękawek podwinęła w koszulceTo była katastrofa . Ten jej kolega rozłożył mnie 5 sekund. Kobiety są straszne

    https://youtu.be/WxHBoG2Zy14

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog z wyboru ~stomatolog z wyboru
    ~stomatolog z wyboru
    Napisane 24 czerwca 2023 - 09:33
    ~Załamany napisał:
    Jeśli ją kochasz i chcesz z nią być zacznij działać czyli ją sprawdzać. Sprawdz historię w komputerze. Jak czytam Twój dramatyczny wpis to tak jakbym czytał o sobie. Tylko u Nas było mocniej i szybciej. Ja starszy chudy informatyk zarabiający pieniądze, moja żona młodsza o 10 lat bardzo atrakcyjna i wysportowana. Od pewnego czasu zaczęły się kłótnie miedzy nami o pieniądze o brak wspólnych hobby bo ona chciała żebym z nią grał w tenisa chodził na siłownię a to nie moja bajka. Mam słabą psychę więc zacząłem popijać. Kłótnie się nasiliły żona tak jak u Ciebie zaczęła się bardzo seksownie ubierać wracać później. Zaczęła przyprowadzać do domu znajomych z pracy robic imprezy. Były tam dwa małżeństwa , jeden kolega i koleżanka. Po dużym alkoholu wyśmiewała się ze mnie że nie umiem tańczyć, pływać , że ważę tylko 66 kilo. Specjalnie podpuszczała niby dla zabawy kto ile pompek zrobi, oczywiście tamci faceci nawet Ci mężowie chętnie przystawali na to bo ona jest kokietką. A już wyjątkowo i specjalnie traktowała tego samotnego kolegę z pracy. Chyba specjalnie mnie upijał. Raz podpuściła mnie żebyśmy się siłowali na rękę. Żona zamiast mnie kibicowała jemu jeszcze mu rękawek podwinęła w koszulceTo była katastrofa . Ten jej kolega rozłożył mnie 5 sekund. Kobiety są straszne

    Zacznij potajemnie nagrywać momenty, kiedy ona Cię deprecjonuje. Twoje małżeństwo już dogorywa, a Ty tylko ponosisz konsekwencje złych wyborów. Im dłużej tkwisz w tej relacji, tym głebszy ból sobie zadajesz. Wyglada na to, że rozwód bedzie Twoim wyzwoleniem. Rozwód tylko z jej winy: poniżanie partnera to nic innego jak przemoc psychiczna.. Zbieraj dowody i wyloguj się z tego piekła.
    Współczesne kobiety to marionetki liberalnej pop kultury. Potatuowały się na całym ciele i wydaje im się, że są trendy. Zaden szanujący się mężczyzna nie zaakceptuje kobiety wygladającej jak kryminalista.
    Będzie Ci w życiu łatwiej, kiedy pozbedziesz się z niego najgorszego wroga - Twojej żony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog z wyboru ~stomatolog z wyboru
    ~stomatolog z wyboru
    Napisane 24 czerwca 2023 - 09:48
    @ 4
    Doskonałe video.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 24 czerwca 2023 - 10:29
    ~stomatolog napisał:
    @ 4
    Doskonałe video.

    Problem jest taki, że człowiek z osobowością zależną sam nie wyjdzie ze związku przemocowego a na terapię nie pójdzie bo go przeraża sprawczość, samodzielność, decyzyjność.
    Błędne koło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog z wyboru ~stomatolog z wyboru
    ~stomatolog z wyboru
    Napisane 24 czerwca 2023 - 12:02
    @Załamany
    https://www.youtube.com/shorts/Vk3PZ-iCanw

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 24 czerwca 2023 - 12:53
    ~stomatolog napisał:
    @Załamany
    https://www.youtube.com/shorts/Vk3PZ-iCanw

    Pokazujesz przystojnego gościa, który ma zasoby (wygląd, osobowość, kasa) i co ma z tego być dalej? Jaki to proces ma uruchomić u @Załamanego? Porównanie się do tego gościa w czym mu pomoże?

    Załamany ma moim zdaniem skopane poczucie godności. Słabą, kruchą osobowość. To jest ciężka praca żeby ją wzmocnić, wyciągnąć i wzmocnić cechy, zasoby. To jest jego praca, którą, jeżeli chce zmienić swoje życie, musi się podjąć. Z drugiej strony masz w przestrzeni społecznej mężczyzn, zaspokajających swoje potrzeby seksulane poprzez upokorzanie przez partnerkę (skrajny masochizm). W filmiku tego pana jest przekaz o namiętności i pożądaniu.

    Nie bardzo rozumien ten Twój zabieg?
    Wytłumaczysz mi, proszę? Co on zyska przez wysłuchanie pana Warszawskiego?

    Może ja czegoś ważnego nie widzę?


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 24 czerwca 2023 - 13:07
    ~4 napisał:
    ~stomatolog napisał:
    @Załamany
    https://www.youtube.com/shorts/Vk3PZ-iCanw

    Pokazujesz przystojnego gościa, który ma zasoby (wygląd, osobowość, kasa) i co ma z tego być dalej? Jaki to proces ma uruchomić u @Załamanego? Porównanie się do tego gościa w czym mu pomoże?

    Załamany ma moim zdaniem skopane poczucie godności. Słabą, kruchą osobowość. To jest ciężka praca żeby ją wzmocnić, wyciągnąć i wzmocnić cechy*, zasoby. To jest jego praca, którą, jeżeli chce zmienić swoje życie, musi się podjąć. Z drugiej strony masz w przestrzeni społecznej mężczyzn, zaspokajających swoje potrzeby seksulane poprzez upokorzanie przez partnerkę (skrajny masochizm). W filmiku tego pana jest przekaz o namiętności i pożądaniu.

    Nie bardzo rozumien ten Twój zabieg?
    Wytłumaczysz mi, proszę? Co on zyska przez wysłuchanie pana Warszawskiego?

    Może ja czegoś ważnego nie widzę?



    Cechy, które są w nim i mogą być jego silną stroną, zasobem.
    O to mi chodziło, mało precyzyjna byłam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog z wyboru ~stomatolog z wyboru
    ~stomatolog z wyboru
    Napisane 24 czerwca 2023 - 13:40
    @4
    (wygląd, osobowość, kasa) - tylko to zauważasz w mężczyznach?

    Zabiegi pozostaw dla specjalistów. Video nie jest adresowane do Ciebie, tylko do mężczyzny. Jego spostrzeżenia będą zdecydowanie różniły się od Twoich, jakże powierzchownych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stomatolog z wyboru ~stomatolog z wyboru
    ~stomatolog z wyboru
    Napisane 24 czerwca 2023 - 13:42
    @4
    Dotychczas tylko wpychasz "Załamanego" głębiej do szuflady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 24 czerwca 2023 - 14:23
    ~stomatolog napisał:
    @4
    (wygląd, osobowość, kasa) - tylko to zauważasz w mężczyznach?

    Zabiegi pozostaw dla specjalistów. Video nie jest adresowane do Ciebie, tylko do mężczyzny. Jego spostrzeżenia będą zdecydowanie różniły się od Twoich, jakże powierzchownych.

    W mężczyznach zauważam człowieka tylko co to ma do sprawy Załamanego?
    Nie uważam, żeby moje spostrzeżeniea były powierzchowne.

    Jakich specjalistów masz na myśli?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 24 czerwca 2023 - 14:24
    ~stomatolog napisał:
    @4
    Dotychczas tylko wpychasz "Załamanego" głębiej do szuflady.

    Interesujące spojrzenie. A do jakiej szuflady?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 24 czerwca 2023 - 22:13
    ~4 napisał:
    ~stomatolog napisał:
    @4
    Dotychczas tylko wpychasz "Załamanego" głębiej do szuflady.

    Interesujące spojrzenie. A do jakiej szuflady?

    Kierowniczka w akcji ;)
    Tutaj dużo narcyzów i psychopatów więc trzeba mieć dystans

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witek ~Witek
    ~Witek
    Napisane 25 czerwca 2023 - 08:37
    Stomatolog
    napisał:
    Współczesne kobiety to marionetki liberalnej pop kultury. Potatuowały się na całym ciele i wydaje im się, że są trendy. Zaden szanujący się mężczyzna nie zaakceptuje kobiety wygladającej jak kryminalista.

    Słuszne spostrzeżenie. Dawniej dziewczynki bawiły się w dom. Pamiętam to ze swojego dzieciństwa :) Na malutkich naczynkach gotowały potrawy z wody i piasku, karmiły lalki wyglądem przypominające bobasy, woziły je w spacerówkach itd. Jednym słowem - próbowały naśladować dorosłych. Później nastały "lepsze czasy" i zabawki z zachodu oraz reklamy tego szajsu w tv. Mam na myśli lalki Barbie i Kena oraz ekstra samochody wyścigowe. Dla tego teraz pełno "plastiku" na ulicach z ustami glonojada a wykładnikiem męstwa jest napakowany goguś w wypasionym samochodzie.
    Co będzie dalej? Aż strach pomyśleć.

    https://youtu.be/QmTS2FD_UIk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy