Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

kronika zapowiedzianej zdrady

Rozpoczęte przez ~ron48, 04 lut 2023
  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 09 lutego 2023 - 21:50
    ~Określony napisał:

    (…)
    4 wiadomo że na pewno trochę mojej winy w tym też jest. Nie byłoby w porządku wybielać tylko siebie, bo ideałów nie ma ;-)
    (…)

    Dobrze, że to wiesz.
    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 11 lutego 2023 - 14:39
    ~4 napisał:
    ~Adam napisał:
    Misiak ma jakieś masochistyczne zapędy.
    Nie ważne jak jest traktowany, nie ważne ile razy zostanie zdradzony , ważne ze ma tą
    " Liv Tyler" przy sobie.
    Nie wszyscy są tacy tolerancyjni.
    I na szczęście nie wszyscy muszą to znosić.

    Gratulacje dla określonego .
    I wszystkiego dobrego na nowej - starej drodze :)

    Być może, o czym Ty pewnie nie masz pojęcia, ma inny cel życiowy i inne wartości są dla niego ważne. Na przykład może mieć świadomość tego jak ewentualny rozwód z tą konkretną kobietą i w tych okolicznościach wpłynąłby na dzieci. Wybrał to co było na tym etapie życia konieczne. Spróbuj Adam zobaczyć tą sytuację bez tych swoich największych lęków.



    No i znowu Czwóreczka wpisem trafiła w dziesiątkę .
    Na prawdę wpadłem w pułapkę pewnych wzajemnych zobowiązań więc wydostanie się z tego bagna trochę potrwa a ,że ż się obawia (i słusznie) ,że ją zostawię to grzeczna jak cholera.
    Inną kwestią ,że jestem cierpliwy i dzięki wam a przede wszystkim Czwóreczce przejrzałem na oczy ,do tego im dłużej dzieci ze mną tym lepiej -mam kontrolę jakby je chciała pokąsać,więc na spokojnie co się odwlecze to nie uciecze.
    ps, co do komenta Adama nawet nie będę się odnosił bo nie wie nic na temat mojego życia a próbuje cwaniaczyć lub prowokować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy