Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Już sam nie wiem o co chodzi?

Rozpoczęte przez ~Beny, 21 gru 2021
  • avatar ~Beny ~Beny
    ~Beny
    Napisane 12 stycznia 2022 - 13:46
    ~Yolka napisał:
    Żona pogrywa z Tobą, bo jesteś za miękki. Biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś dopuściła się zdrady, to jednak Ty powinieneś mieć ją w garści, że z nią zostałeś. Ona wie, że Ci zależy, nie szanuje Cię, bo jej na to pozwalasz.
    Z tym pozwem rozwodowym zwyczajnie wpuściła Cię w maliny. Żaden prawnik nie udziela takich porad przez telefon, no chyba, że ma się stałego prawnika z usług którego często się korzysta.
    ~Beny napisał:
    że mamy krótko opisać nasza sytuację i on napisze pozew rozwodowy za porozumieniem stron.

    :D bzdura. Pozew pisze jedna osoba, ew. każda ze stron osobno, ale nie razem. Po za tym, gdyby ona faktycznie skorzystała z porady prawnika, wiedziałaby, że ze złożeniem pozwu należy poczekać, aby móc udowodnić całkowity rozkład pożycia.
    ~Beny napisał:
    Ostatnio jej powiedziałem żeby jeszcze dala mi czas bo jednak nie jestem gotowy. Tak też zrobiła pisząc że ona jest pewna decyzji a ja się teraz waham i że jak będzie wszystko jasne to da znać.

    Kolejna bzdura w którą uwierzyłeś. Ona nie złożyła żadnego pozwu, bo gdyby tak było, otrzymałbyś ten pozew drogą sądową i miałbyś 2 tygodnie do ustosunkowania się, potem sąd wyznacza termin rozprawy.



    Widziałem to na poczcie u niej, bo sama mi pokazywała. Dla pewności zadzwoniłem do tego prawnika, bo powiedziała mi który to jest i wszystko się zgadzało. Więc z tym mnie nie okłamała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy