Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak zdemaskować zdradę?

Rozpoczęte przez ~Mania, 21 sty 2022
  • avatar ~zanetkabuwawa ~zanetkabuwawa
    ~zanetkabuwawa
    Napisane 04 października 2023 - 14:47
    Kochana, przechodziłam taką samą sytuację, oszukiwał mnie przez prawie 2 lata.
    Koledzy z pracy wiedzieli i nigdy nic mi nie powiedzieli.
    Teraz już jestem po rozwodzie, z zebranymi dowodami.
    Drań myślał że, go zdradę i mnie podsłuchiwał.
    Moja najlepsza przyjaciółka z pracy dała mi namiar na Panów którzy są młodzi bardzo mili, dyskretni i pomocni oraz znają się na swoim fachu.
    Jeśli chcesz do nich jakiś kontakt napisz na ich e-mail:
    smtraining.au@gmail.com

    Mam nadzieje że, sytuacja się naprawi.
    Powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Joanna ~Joanna
    ~Joanna
    Napisane 10 października 2023 - 13:45
    Ja przyłapałam na zdradzie, wybaczyłam(?) zmienił się starał a teraz po 8 latach mam poczucie, że źle zrobiłam, trwając w tym związku, straciłam te lata żałuję że wtedy nie odeszłam... Cienie z przeszłości nie pozwalają mi zaufać i mam poczucie przegranej, a nie mam siły by odejść

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Mania ~Do Mania
    ~Do Mania
    Napisane 22 listopada 2023 - 22:37
    Mania, napisz jak sie sytuacja rozwinela, bo ewidentnie z tego co piszesz to nasuwa sie wniosek, ze maz Cie zdradza. Stac Cie na detektywa? Piszesz jak osoba z glowa na karku, ktora, co zrozumiale w emocjach ta glowe traci, ale mysle ze fajna z Ciebie babeczka i szkoda by bylo, zeby Cie maz przy rozwodzie sponiewieral, tak ze jesli mozesz to zbieraj dowody. Szpiega na tel. Dyktafon w samochodzie itd. Przebadaj sie na choroby weneryczne i wyslij go na badania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ela ~Ela
    ~Ela
    Napisane 18 grudnia 2023 - 18:06
    Na 100% Cie zdradzil, Mania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Autorki ~Do Autorki
    ~Do Autorki
    Napisane 19 grudnia 2023 - 14:30
    I zdemaskowalas ta zdrade, czy zdrady nie bylo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Do Powyzej ~Do Powyzej
    ~Do Powyzej
    Napisane 21 grudnia 2023 - 19:58
    ~Do napisał:
    I zdemaskowalas ta zdrade, czy zdrady nie bylo?

    Chyba autorka juz tu nie zaglada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 26 stycznia 2024 - 07:34
    ~Do napisał:
    ~Do napisał:
    I zdemaskowalas ta zdrade, czy zdrady nie bylo?

    Chyba autorka juz tu nie zaglada.



    I to juz od dawna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7
Strona 7 z 7
poprzednia Strona 7 z 7

Gorące tematy