Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dowod zdrady na bieliznie?

Rozpoczęte przez ~Beatrycze, 27 wrz 2022
  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 27 września 2022 - 09:42
    Witam. Jestem nowa. Nie pisze na forach, tym razem zrobie wyjatek bo musze to z siebie wyrzucic. Przedwczoraj kochalam sie z mezem, zdziwilo mnie, ze po dluzszej przerwie, nie kochalismy sie z mezem z kilkanascie dni, czlonek meza byl "suchy", tzn. nic z niego nie kapalo, mial wzwod lecz nie doszedl, w przeciwienstwie do mnie. Nic tez z niego "nie wycieklo". Zdziwilo mnie to bo powinno byc inaczej. Znam mojego partnera... Wczoraj rano robilam pranie, sortujac bieliznie wpadly mi slipki meza z poprzedniego dnia, u gory z lewej, prawiej strony i po srodku majtek natknelam sie na zeschniete biale plamy. Oczywiscie nabralam podejrzen. Brak sluzu podczas stosunku, plamy na jego bieliznie, ktore powstaly w ciagu dnia przed naszym zblizeniem. Dodam, ze maz oficjalnie byl kilka godzin na rowerze. Nie sadze jednak. Nie moge sobie wyobrazic by podczas jazdy na rowerze cos mu wyciekalo a tym bardziej plamy sa w dziwnym miejscu. Wyglada na to jakby mial wzwod majac jeszcze zalozone majty, wtedy tez zaczelo moze juz cos wyciekac. Lub tez po wszystkim, Po umyciu i zalozeniu bielizny wyciekly resztki spermy. Od wczoraj o niczym innym myslec nie moge. Czesto segreguje brudnej pranie, nieraz wpadly mi slipy meza do reki, pierwszy raz jednak z plamami. Szukalam w necie na mozliwosci sprawdzenia tego czegos, choc dla mnie to juz raczej oczywiste. Kupilam test do badania zaschnietej spermy zeby mie 100 procentowa pewnosc. Wiem, ze maz do nieczego sie nie przyzna... Nie wiem co z tym fantem zrobic ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 września 2022 - 17:28
    Sex co kilkanaście dni? Nie zdziwię się jak się stary trzepie (stąd moga być ślady na bieliznie) nie rozumiem co znaczy że nic z niego nie wyciekało, nie da się żeby nic nie wyciekało nawet jak by godzinę wcześniej miał stosunek lub ulżył sobie sam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 27 września 2022 - 17:57
    Nie bede pisala szczegolow, akurat tym razem tak wyszlo, ze dobry tydzien nie bylo kiedy. Praca, dzieci, szpital, nie wazne... Moze i kropelka wyszla, ale nie to co zawsze....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 września 2022 - 18:09
    Mąż bierze czasem wspomagacze? Ja po wspomagaczach też mam problem z finałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kon ~Kon
    ~Kon
    Napisane 27 września 2022 - 23:01
    Jedzie na ręcznym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 27 września 2022 - 23:16
    Jadac rowerem? Ja mysle, ze chyba kogos ma. To i miedzy innymi z braku jego checi przez ostatni czas do nieczego miedzy nami nie doszlo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~€£¥₩ ~€£¥₩
    ~€£¥₩
    Napisane 28 września 2022 - 00:18
    Beatrycze
    napisał:
    Jadac rowerem? Ja mysle, ze chyba kogos ma. To i miedzy innymi z braku jego checi przez ostatni czas do nieczego miedzy nami nie doszlo.


    Na pewno nie dowiesz się tego od ludzi z forum. Masz podejrzenia, wynajmij detektywa, a jak Cię nie stać, poszukaj tańszej opcji. Sama pośledź, poproś kogoś znajomego a zaufanego albo podrzuć mu jakiś gps. Sposobów jest wiele. Jak nie wiesz co i jak, obejrzyj czasem "Trudne sprawy" na polsacie, tam się doedukujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 06:44
    Tak tez zrobie, gsp do samochodu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kon ~Kon
    ~Kon
    Napisane 28 września 2022 - 07:50
    Wrócił z roweru, poszedł do łazienki i sobie ulżył. Jak jedzie na ręcznym to i ochoty nie ma. Ale obserwować możesz, zacznij od telefonu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 września 2022 - 08:18
    Większość facetów ma swoje potrzeby.
    Jak nie daje żona , to daje kochanka a jak nie chce zdradzać to sam sobie idzie "ulżyć"

    I stąd te "ślady". Ja też kiedyś mimo że miałem żonę to też czasami sobie szedłem "ulżyć" , bo zdrady się brzydzę a potrzeby swoje mam ..

    Może on przed sexem też sobie poszedł ulżyć bo nie miał pewności że czy coś do czegoś dziś "dojdzie" czy też nie a jak się okazało że doszło to i dłużej trwało "dojście" a i ilość nasienia było duzo dużo mniej ...

    Z drugiej strony chyba raczej aby sam sobie robił dobrze niż aby inna kobieta mu w tym pomagała , więc jak sam sobie robi "dobrze" to powinnaś być zadowolona bo to oznacza że wierny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
    ~Samotny w małżeństwie
    Napisane 28 września 2022 - 13:54
    Jakby Cię zdradził, to nie mialby materiału na slipach, tylko w kochance, ewentualnie na kochance np.jej piersiach.

    Wy kobiety jak zwykle szukacie dziury w calym, chociaż przepraszam nie chcę generalizować, bo to nie jest fair.

    Zapytaj go po prostu, to będzie najprostsze rozwiązanie twojego problemu, chociaż nie najłatwiejsze dla Ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 18:13
    Moze sobie jechac na recznym nie mam nic przeciwko, moge nawet pomoc. dawac tez moge, nawet codziennie, ale Pan ochoty nie ma , stad podejrzenia. Dlaczego od razu panowie wychodza zbzalozenie, ze Baba nie daje?
    Jest mozliwosc, ze podczas pieszczot, jeszcze bedac w majtach, przy wzwodzie zaczelo wyciekac. Stad tez plamy dosyc wysoko.
    Dziekuje za porady, od piatku bedzie mial GPS w aucie. Na detektywa mnie niestety nie stac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 18:14
    Zapomnialam, zapytalam meza czy ma kogos Bo sie dziwnie zachowuje. Sie wkurzyl...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 18:16
    Telefon nie da rady o iPhone, a iPhone to Ma zabezpieczenia Jak cholera

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 28 września 2022 - 20:26
    Nie da to się parasola w dupie otworzyć-)
    a dyktafon mini kamerka ultra hd w spyshop Ci doradzą ,są sposoby
    ps. na prawdę nie masz przyjaciela/ki ,która by coś mogła poszperac pośledzić
    ps2. mi też się wydaje ,że mógł mieć nocną polucję albo marszczył freda postracha kotów gdzieś w kącie kto wie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 21:11
    nie mam takich kolezanek. Nikomu nic nie mowie. Moj maz jest bardzo lubiany, moje kolezanki i znajomi bardzo Go lubia. Przyjaciolka mieszka daleko. Kolezanka z pracy, jej powiedzialam o obawach, bez wiekszych szczegolow. powiedziala, zebym sie spakowala i poszla.
    Maz ma firme, wielu klijentow. Tak na prawde to teoretycznie nie wiem gdzie w danyn dniu pracuje, czasem zmiana planu, czasem szybciej, czasem pozniej wraca do domu, raz zu, raz tam pracuje wiec mozliwosci ma. Dlatego bede go sledzic i dokladnie widziec gdzie i jak czesto jest. Mniej wiecej znam jego klijentow i znam adresy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 28 września 2022 - 21:13
    Mysle, ze szybciej otworze jednak ten Parasol w doopie. Probowalam juz z telefonen,nic nie znalazlam. Moze poukrywane lub ma dodatkowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 28 września 2022 - 22:27
    ~Beatrycze napisał:
    Mysle, ze szybciej otworze jednak ten Parasol w doopie. Probowalam juz z telefonen,nic nie znalazlam. Moze poukrywane lub ma dodatkowy


    Jest takie powiedzenie ,że dzban tak długo nosi....
    Pamiętaj ,że jeżeli jest na prawdę coś na rzeczy to wyjdzie ,zwłaszcza jak Ty już jesteś przeczulona i patrzysz pod tym kątem.
    Zdradzający w końcu popełni jakiś błąd -takie są statystyki , zapomni coś skasować czegoś nie zamknie ,coś przegapi....
    jeżeli chcesz coś sprawdzać to rób to umiejetnie aby się nie połapał bo wtedy dopiero będzie czujny i zacznie się do tego przykładać, a przede wszystkim nie daj mu poznać ,że go podejrzewasz (jestem głupiutką barbie)
    U mnie było tak ,że chlapnęła sobie parę browarków i zapomniała zamknąć i wyczyścić czat ,i choć czułem , że jest coś na rzeczy to byłem tak zapracowany i zmęczony ,że o tym nie myślałem ,aż tu taka landrynka mi się trafiła a zaspany wcale nie szukałem.

    Pomimo wszystko tak to wygląda i mam nadzieję ,że sam sobie ozłocił batona 8-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 29 września 2022 - 06:57
    Trochę niepokojącą jest reakcja meza na pytanie o romans. Facet który niema nic do ukrycia nie wkurzył by sie, faceci nie reagują emocjonalnie na tego typu pytania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 29 września 2022 - 07:35
    Wkurzyl sie oficjalnie o to, ze jak moge wogole o cos takiego podejrzewac. Maz jest atrakcyjny i lubiany, nie musialby sie wogole o nic starac, panie same wskakiwalby do jego lozka. Wiem jak dziala na kobiety i in tez, wogole sie nie musialby starac. Ja tez mam powodzenie, ale jestem zbyt uczciwa, nie umiem klamac i in o tym wie. Mamy od pewnego czasu zgrzyty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7
Strona 1 z 7
następna
Strona 1 z 7 następna

Gorące tematy