Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czy dobrze myślę?

Rozpoczęte przez ~Kuba, 01 paź 2019
  • avatar ~miss_fantasy ~miss_fantasy
    ~miss_fantasy
    Napisane 09 lutego 2020 - 17:31
    ~Inez napisał:
    Rafał, seks że strachu przed rozstaniem, to ...wybacz, PATOLOGIA.
    Jeśli coś nie grało w łóżku przed zawarciem ślubu, to po ślubie też się to nie zmieni. Błędne myślenie,, że po ślubie albo zamieszkaniu
    razem będzie tylko lepiej .
    Przecież mamy różne temperamenty i można się pod tym względem dopasować...zamiast męczyć się i kogoś na siłę zmieniać


    Można by też powiedzieć, że patologią jest wiązanie się z kimś, z kim się ma seks ze strachu i to od samego początku. Myślę, że to raczej chodzi o to, jak było dobrze albo w miarę dobrze dla obu stron a później jedna strona zabiera coś, czego nie można albo trudno zastąpić czymś innym będąc w związku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 10 lutego 2020 - 13:56
    ~kobietka napisał:
    Łał, Rafał... cześć?

    Co u Ciebie słychać?


    Tak w kwestii organizacyjnej - odezwanie się do Ciebie to był praktycznie odruch bezwarunkowy :)

    Nie chcę Ci "przeszkadzać". Fajnie Cię zobaczyć - myślałam, że w tym życiu to już mi się nie przydarzy :)

    Mogę Cię jak najbardziej "omijać". Serio, bez focha. I bez obaw.

    Chociaż generalnie to się o Ciebie martwię dosłownie każdego dnia.

    Trzymaj się :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał35 ~Rafał35
    ~Rafał35
    Napisane 11 lutego 2020 - 15:02
    ~kobietka napisał:
    Mogę Cię jak najbardziej "omijać".


    Luz, nie ma potrzeby, tak tu wpadłem w zasadzie na chwilę z ciekawości zobaczyć czy stara gwardia jeszcze się tu udziela.

    ~miss_fantasy napisał:
    @Rafal35, a niekoniecznie będzie, może też być, że coś zaczynamy dostrzegać, coś co zostało gdzieś zagubione i zdeptane, i robimy zmianę w tym, w czym się tak zapedzilismy, i zaczynamy na nowo się zachwycać i kochać...


    Brzmi to bajkowo, raczej mało realnie, ale niewykluczone, że i takie sytuacje zdarzają się w rzeczywistości.

    ~raz napisał:
    A ktora strona sie chce rozstac, ze sie obie boja / zmuszaja ?


    Jeśli jako niezadowolony z powodu braku seksu mąż stawiasz sprawę "albo będzie seks albo odchodzę", a żona - przerażona utratą status quo - zaczyna go z Tobą uprawiać pomimo obrzydzenia, które do Ciebie czuje jako mężczyzny, wyraźnej niechęci bądź zwyczajnego braku potrzeb w tym zakresie to wydaje mi się, że trudno by na dłuższą metę takie "coś" Cię cieszyło.

    ~Inez napisał:
    Przecież mamy różne temperamenty i można się pod tym względem dopasować...zamiast męczyć się i kogoś na siłę zmieniać


    I ja się z tym całkowicie zgadzam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 11 lutego 2020 - 16:05
    A ja naprawdę myślałam, że nigdy więcej tu nie zajrzysz.

    Nie, że mam coś przeciwko, tylko...

    Ehm. Ten ciemny kąt w rogu nagle wygląda jakoś bardzo zachęcająco.
    Chyba się do niego udam.

    *macha*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy