Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Co myślicie o dziewicach 20+?

Rozpoczęte przez ~V., 14 lip 2019
  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 14 lipca 2019 - 18:19
    Jestem ciekawa zdania dojrzałych mężczyzn, na takich mam nadzieję tutaj trafić, co myślicie o młodych 20 paroletnich kobietach, które jeszcze nigdy nie uprawiały seksu? Czekać na tego jedynego? Nie ukrywam, że natura się ostatnio we mnie upomina, a tu nikogo ciekawego na horyzoncie... nawet trochę mi wstyd. Ile można czekać? :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 14 lipca 2019 - 20:59
    Ale co...? chcesz iść do łóżka z byle kim? ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:05
    zdrowy 40 letni facet myśli jednak inaczej niż 20 latek. coś w rodzaju ojciec chroniący córkę.
    czyli zdrowa odpowiedz będzie - masz czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:06
    Oczywiście, że nie :) Ale im jestem starsza tym tracę nadzieję na miłość... A kiedy nadejdzie ten czas nie wiem jaka może być reakcja drugiej strony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:09
    Adam, rzecz w tym, że wolę starszych ;) Bo reakcji 20 latka jestem w stanie się domyśleć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:15
    seks to nie miłość jeśli do tego zmierzasz.
    młoda jesteś, jak sobie znajdziesz kogoś i po 30 też dramatu nie będzie. życie bywa różne
    Dla wielu osób tutaj seks może nie istnieć, piszą to głównie kobiety ale i faceci też się zdarzają,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:21
    Nie postawiłam znaku równości miłość = seks. To że jestem młoda nie znaczy głupia, nie trzeba tłumaczyć mi takich oczywistych rzeczy.
    I wiem można żyć długo bez tego. Moja przyjaciółka po rozwodzie żyła tak przez wiele lat, bo nie chciała tego robić z byle kim. Po prostu wydaje mi się czasem, że na pewne rzeczy przychodzi czas, a mnie to omija.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 lipca 2019 - 07:19
    ~V. napisał:
    na pewne rzeczy przychodzi czas, a mnie to omija.


    Jak masz temperament i potrzeby w tym zakresie, to możesz kogoś sobie poszukać - w miarę sensownego :-) - i z nim rozpocząć życie intymne, a potem wieźć tzw. 'życie singla'.

    Ważne, żeby nie zaszło coś ordynarnego, czy wulgarnego. Mogłoby to rzutować na dalsze Twoje życie seksualne, zatem dobrze zadbać o oprawę i klimat.
    Do tego raczej starszy mężczyzna będzie się nadawał, bo on okaże lepsze wyczucie i takt.

    Pamiętaj jednak, że seks bardzo zbliża ludzi do siebie i tak Ty, jak i on, możecie się faktycznie w sobie zakochać i... ;-)
    Wtedy wszystko zaczyna schodzić na tory związku - albo coś budujemy i się dalej angażujemy, albo rozstanie i cały ból z tym związany :-).

    Może po prostu szukasz w nieodpowiednich miejscach...?
    Jesteś bardzo młodą osobą i masz dużo czasu, a skoro w Twoim otoczeniu nie znalazł się nikt godny Ciebie :-), to postaraj się uściślić swoje oczekiwania i szukać w innych obszarach.

    Naprawdę chłopaków wartościowych, co to są chętni na dłuższy związek, jest sporo, ale nie spodziewałbym się ich w pewnych miejscach :-).

    Nie wiem gdzie i jak poszukujesz sobie partnera, ale tu widziałbym pole manewru :-)

    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 11:21
    Seks zbliża ludzi? Pewnie trochę w tym racji, ale mężczyźni raczej się po wszystkim nie zakochują... Trudno mi w to uwierzyć
    Po poznaniu się owszem, ale po seksie? Wybacz, ale zawsze wydawało mi się, że to u kobiet tak to działa. Sporo czytam i tak z teorii, mężczyźni nie łączą miłości z seksem, mogą to zrobić z każdą, która ich krV.ęci. U kobiet wygląda to inaczej, bo seks jest dopełnieniem miłości. Jeśli kobieta nie czuje nic, nie ma na to ochoty. I ja także w ten sposób to odczuwam. Jest jeden mężczyzna, z którym chciałabym to zrobić, ale to skomplikowane... W nim jestem zakochana dlatego to czuję, z nikim innym "przypadkowym" nie ma opcji. I wlaśnie jest starszy i czuję, że z nim byłoby mi dobrze ;) Ale zajęty...
    Myślałam o tym, o czym piszesz żeby znaleźć kogoś, ale to wydaje mi się takie na siłę. Nie jestem chyba aż tak zdesperowana (jeszcze...).
    Wiesz, Robert ja nie szukam. Nic na siłę. Jestem typem domatorki, wolę poczytać książkę, niż biegać po dyskotekach. A kluby to chyba najgorszy sort żeby kogoś poznać. To w ogóle opcji nie ma, nie chodzę w takie miejsca. Widzisz u mnie ten "problem" wynika raczej z mojego zamknięcia się, bo powodzenie owszem mam, ale faceci nie proponują mi niczego, jedynie co to potrafią się tylko gapić. Denerwuje mnie to :) A ja nie jestem taka odważna żeby stawiać pierwszy krok. Chociaż dla tamtego mężczyzny mogłabym zrobić...

    A gdybym już szukała to gdzie znaleźć takiego fajnego, starszego? Oto jest pytanie ;) Może kiedyś... jak będę jeszcze starsza...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 11:26
    A gdybym już szukała to gdzie znaleźć takiego fajnego, starszego? Oto jest pytanie ;) Może kiedyś... jak będę jeszcze starsza...

    Szkoda że nie mozna edytować postów. Dziwnie to napisałam. Chodziło mi o to jeśli już, kiedyś gdyby tak się poskładało, że dalej długo nic to gdzie takiego szukać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 lipca 2019 - 11:37
    ~V. napisał:

    że dalej długo nic to gdzie takiego szukać?


    Wiesz... internet daje spore możliwości, ale na jakieś erodate, datezone, czy nawet sympatie bym nie liczył. Może coś poważniejszego - istnieją portale (płatne), gdzie robi się zaawansowane testy i określa swoje profile osobowościowe, to pozwala na lepszy początkowy dobór partnera. Reklamy tu uprawiać nie będę.

    Co do zakochiwania się i zbliżania przez seks...
    Zależy jak kto traktuje sprawę - kiedy jest to rodzaj sportu, oczywiście jest jak piszesz.
    Nie dla wszystkich jednak seks jest sportem :-). Nawet dla facetów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 11:53
    Jakiś czas temu myślałam o jakimś portalu, oczywiście tylko takim porządnym, żadne świństwa. Potem jednak stwierdziłam, że wolę kontakt z żywym człowiekiem. Ale diękuję za przypomnienie, obym jednak nie musiała korzystać :)

    Pewnie tak jest... ale mózgi mamy inne :) przez co postrzegamy różne sprawy zależnie od płci. Nie twierdzę, że facet się nie zakochuje, ale troszkę mnie wprowadziłeś w konsternację z tym "po seksie" ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 lipca 2019 - 13:23
    ~V. napisał:
    Nie twierdzę, że facet się nie zakochuje, ale troszkę mnie wprowadziłeś w konsternację z tym "po seksie" ;)


    Po prostu siła stereotypu...
    To coś trochę na zasadzie, że chłopaki nie płaczą...
    Ano jak nie płaczą, to przedwcześnie mają wrzody i umierają na zawały serca.

    Zapewniam Cię, że facet też ma uczucia, a z tymi mózgami bym jednak nie przesadzał - inne to on ma tylko pewne okolice ciała, reszta to kwestia umowna. ;-)

    To 'nowoczesność' chce aż tak bardzo różnicować mężczyzn i kobiety - a przecież nie tak dawno o równouprawnienie co poniektórym chodziło :-)...

    Istnieją kobiety grubiańskie i ordynarne, wręcz siekierą ciosane, jak i mężczyźni wrażliwi, subtelni i delikatni.

    Wszystkich do jednego wora nie ma co wpychać ;-).
    Ideologie i pseudonauki sobie, a życie sobie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 19:22
    Wiem, że facet ma uczucia, jasne że tak. Chodzi mi tu przede wszystkim o to, że jesteśmy różni nie tylko ciałem. Myślimy inaczej, choćby fakt, że mężczyźni zakochują się przez oczy, a kobiety przez uszy innymi słowy mężczyźni to wzrokowcy, a na kobiety działają słowa, komplementy itp. I wiele można podać tego typu przykładów, np że kobiety są bardziej emocjonalne i empatyczne, potrzebują się wygadać, mężczyźni zaś są nastawieni na działanie i duszą większość w sobie (np problemy, bo facet chce sobie poradzić z tym sam). Nie mówię, że nie ma wyjątków od reguły, ale różni jesteśmy tak samo na zewnątrz jak i wewnątrz, w duszy i to jest niepodważalne. Wybiegłam nieco poza temat ;)
    Zadając pytanie powyżej spodziewałam się odpowiedzi na temat reakcji jakiej mogę się spodziewać. Chciałam poznać to od drugiej strony, doświadczonej, jaka jest reakcja starszego mężczyzny na taką wiadomość. Myślę jednak, że sama to już wcześniej wiedziałam, ale potrzebowałam się upewnić. Starsi mężczyźni potrafią to docenić i przed kimś takim wiem, że byłoby mi łatwiej i lepiej... jakościowo że tak to określę. Poza tym, jak wspomniałam właśnie z kimś starszym chciałabym to zrobić. Raczej nie interesują mnie układy z chłopakami w moim wieku, choć nie twierdzę, że nie ma takich, którzy potrafią przyjąć to dojrzale.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ Robert1971 ~ Robert1971
    ~ Robert1971
    Napisane 15 lipca 2019 - 20:54
    Obawiam się jednak, że zbyt mocno szufladkujesz. To co zacytowałaś na temat zakochiwania się, to tylko połowiczna prawda. Zauważ że wiele badań jest przeprowadzanych bardzo tendencyjnie. To nieprawda że facet jest mniej empatyczny, a powiem ci nawet, że facet w dojrzałym wieku staje się dopiero empatyczny i może się zdziwisz ale bywa, że jest bardziej empatyczny i uczuciowy od niejednej kobiety.
    Tak samo do podważenia jest stwierdzenie że niby faceci zakochują się oczami to też oczywista nieprawda . Długo by wymieniać. Wiele jest takich pseudo psychologicznych opinii które niekoniecznie są prawdziwe tylko pewne środowiska je tak przedstawiają i przez to wiele osób nie wierzy. Chociaż jesteśmy różni to wcale nie aż tak jak chciałyby tego feministki :)
    Pseudo publikacje naukowe i kolorowe piśmidła niejednokrotnie robią tu niedobrą robotę bo wtłaczają młodym poglądy które nijak mają się do rzeczywistości, a młodzi to powielają.
    Mimo wszystko życzę ci powodzenia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:22
    Uważasz, że szufladkuję? To bardzo niedobrze, bo nie lubię szufladkowania... Piszę tak faktycznie z teorii, jednak wiele rzeczy także z doświadczenia, czasem mojego, czasem z opowieści innych osób. Na przykładzie własnych obserwacji, nikt mi nie wmówi, że faceci wzrokowcami nie są, no po prostu nie uwierzę :) Na co dzień widuję to w pracy. Mężczyźni wodzą wzrokiem za pięknymi kobietami, te nieurodziwe są w sytuacji niemal patowej. Wiem, że facet może się zainteresować osobowością, ale to wygląd przyciąga. Bez tego nie dowie się jaka jest naprawdę, bo nawet nie będzie chciał jej poznać. Widzę spojrzenia mężczyzn skierowane na mnie, zagadywanie o byle pierdoły byleby tylko zwrócić na siebie moją uwagę, komplementy na temat wyglądu etc. Nie wiem właściwie co mają znaczyć pewne komentarze na przykład ostatni "o, taka piękna pani tu pracuje?". Po co to wszystko? I zawsze to co mówią sprowadza się do mojego wyglądu. Może ja Was mężczyzn nie rozumiem, próbuję, chciałabym, ale to co piszesz miesza mi w głowie, bo wydawało mi się do tej pory, że zaczynam Was rozgryzać ;) Nie wiem skąd w Tobie Robercie to negatywne nastawienie do tych jak to nazwałeś "pseudo psychologicznych opinii" ja myślę, że wiele w tym co publikują jest prawdą. To nie znaczy, że łykam wszystko jak pelikan i nie mam własnego zdania. Zawsze staram się patrzeć na wszystko z dystansem i przefiltrować sobie w głowie w co ja właściwie wierzę i jakie jest moje własne zdanie na dany temat. Choć zaciekawiło mnie też Twoje podejście i choćby teoria, że dojrzali mężczyźni są bardziej empatyczni i uczuciowi od niejednej kobiety. Lubię takie dyskusje, jestem jak najbardziej otwarta na nowe spojrzenie, potrafię zmienić zdanie na jakiś temat jeśli mnie przekonuje. Mężczyzną nie jestem to się nie będę mądrzyć, jestem w stanie w to uwierzyć, tak samo jak są bezwzględne okrutne kobiety, mogą być i niezwykle wrażliwi faceci. A do feministki mi daleko ;)
    Dziękuję, przyda się :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:27
    Weszłaś na forum bądź co bądź dla facetów po 40.
    W celu?
    Jeśli myślisz o sponsorze to twój temat.
    Jeśli pytasz poważnie to ja nie wiem co to za frajda bzykać się z kimś tak starszym i ot tak.
    Popieram Roberta piśmidła tylko zaburzają postrzeganie związków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:33
    To co widujesz nie ma bezpośredniego przełożenia na twój ewentualny związek, zakochanie się w kimś.
    Widzisz komplemenciarza i nic bo to nie to. Nie ma recepty na związek. Nie mniej jednak faceci wiążą się z normalnymi kobietami a nie boginiami z porcelany bo tak prościej, przyjemniej i naturalnie. Każda kobieta jest piękna, wystraszy zmyć jej tapetę i obciąć pazury ;)
    Nie oglądaj się na innych to co wybrali inni nie musi być dobre dla ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~V. ~V.
    ~V.
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:40
    Adam,
    Z tego co widzę nie jestem jedyną młodą osobą, która tu zagląda. Czy jest coś złego w tym, że zadałam pytanie? Ty wcale nie musiałeś tu zaglądać i odpowiadać. Choć może faktycznie niepotrzebnie pytałam.
    A wzmianka o sponsorze mnie najzwyczajniej w świecie obraża. Nie znasz mnie więc przychodzi mi to bez emocji. Gorzej gdyby powiedział mi coś takiego ktoś bliski, choć to nie miałoby miejsca, bo ktoś kto mnie zna, wie że nie jestem takim typem człowieka. Jestem porządną młodą kobietą, a to że mam czasem różne dylematy i myśli jest czymś normalnym, bo kto ich nie ma?
    A żadnych kolorowych piśmideł nie czytam, ogólnie interesuje mnie psychologia i jak działa człowiek, a na różne teorie mniej lub bardziej prawdziwe można się nadziać wszędzie.
    Życzę miłego wieczoru.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 15 lipca 2019 - 22:50
    Zaglądać to może każdy ale pytanie kierujesz do osób dojrzałych w prawdopodobieństwem po 40tce.
    Po za tym ty pytasz czy sama sobie odpowiadasz pisząc referaty.
    ,,Jeśli,, nie jest stwierdzeniem więc nie ma się co unosić.
    Ucz się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy