Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Brak sexu

Rozpoczęte przez ~Onaa, 05 wrz 2020
  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 14 września 2020 - 01:10
    @tomi,
    zastanow sie chlopie skad sie tam wziales ? ty lat 28, kawaler, wlasny dom jak piszesz, czyli przy kasie. Ona, pewnie w podobnym wieku, sama z dzieckiem 5 letnim. Jak znam zycie gola jak sw. turecki. I ty w to wchodzisz ? Bierzesz sobie babe z dzieckiem, babe przed samym koncem 'daty waznosci' z czyims dzieckiem. Zakompleksiony byles czy jak ? Juz wtedy 'oblesny grubas' ? Nie pojmuje, jak w tym wieku mozna sie tak wjebac. Pamietaj - przyklad bierzemy z kobiet - zadna nie adoptuje nie majac swojego albo majac mozliwosc urodzic. Madre ludzie te kobiety.
    Zrobiles jej chociaz dzieciaka swojego ? Nic o tym nie piszesz ale jak nie, a to ona nie chciala to wiesz jaka byla JEDYNA twoja rola. W kazdym razie sie juz skonczyla. Zapewniles byt do pelnoletnosci i mozesz spierdalac. A jak nie chcesz spierdalac to przynajmniej nie oddychaj ;) Smieci w domu sie trzyma pod warunkiem, ze sie moga jeszcze przydac albo nie chce sie ich wyniesc.

    Co teraz robic ? Puki nie przestaniesz sie bac to nic, trwaj i sraj ze strachu. Czasem w swoje majty nie zagladaj bo jeszcze tam zobaczysz jaja i sie zorientujesz, ze jestes facetem. Mozesz spanikowac. Najpierw oswoj sie z ta mysla, jak dasz rade to przyswoic to wyciagnij swoje 'argumenty' i jebnij w stol. Odcinasz ja, je obie - nie wozisz, nie placisz, nie nadskakujesz, olewasz, nie sprzatasz, nie gotujesz, nie walisz konia jej gachowi ;) itp. zacznij na lajcie - na poczatek nie opuszczaj deski sedesowej ;).

    Szczere rozmowy, artykuly ile razy trzeba seksic w miesiacu - pojebalo cie ? jeszcze napisz do 'Kasi' i jej pokaz odpowiedz :) Twoj autorytet u zony wynosi ZERO, u pasierbicy ZERO. Zmien to - szokowo. Sznatazuje cie ze sobie cos zrobi, tak wprost ? Zniszczy cie finansowo ? to wiele mowi o waszych relacjach. Jpdle. Ochlon i przestan sie bac zyc, jak sie boisz odejsc albo ja wyebac to przynajmniej zyj swoim zyciem. rob co chcesz a na nia 'sraj'.
    W kazdym razie od 13 lat 'przeplacasz'. I idz kurwa na basen tam sobie poogladzasz celulit i to w roznych konfiguracjach do woli a nie tylko w jednej 3 x w roku :)
    Obudz sie !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 14 września 2020 - 13:27
    No i poszło ... z tzw. grubej rury

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagna ~Jagna
    ~Jagna
    Napisane 14 września 2020 - 14:01
    ~raz napisał:
    @tomi,
    zastanow sie chlopie skad sie tam wziales ? ty lat 28, kawaler, wlasny dom jak piszesz, czyli przy kasie. Ona, pewnie w podobnym wieku, sama z dzieckiem 5 letnim. Jak znam zycie gola jak sw. turecki. I ty w to wchodzisz ? Bierzesz sobie babe z dzieckiem, babe przed samym koncem 'daty waznosci' z czyims dzieckiem. Zakompleksiony byles czy jak ? Juz wtedy 'oblesny grubas' ? Nie pojmuje, jak w tym wieku mozna sie tak wjebac. Pamietaj - przyklad bierzemy z kobiet - zadna nie adoptuje nie majac swojego albo majac mozliwosc urodzic. Madre ludzie te kobiety.
    Zrobiles jej chociaz dzieciaka swojego ? Nic o tym nie piszesz ale jak nie, a to ona nie chciala to wiesz jaka byla JEDYNA twoja rola. W kazdym razie sie juz skonczyla. Zapewniles byt do pelnoletnosci i mozesz spierdalac. A jak nie chcesz spierdalac to przynajmniej nie oddychaj ;) Smieci w domu sie trzyma pod warunkiem, ze sie moga jeszcze przydac albo nie chce sie ich wyniesc.

    Co teraz robic ? Puki nie przestaniesz sie bac to nic, trwaj i sraj ze strachu. Czasem w swoje majty nie zagladaj bo jeszcze tam zobaczysz jaja i sie zorientujesz, ze jestes facetem. Mozesz spanikowac. Najpierw oswoj sie z ta mysla, jak dasz rade to przyswoic to wyciagnij swoje 'argumenty' i jebnij w stol. Odcinasz ja, je obie - nie wozisz, nie placisz, nie nadskakujesz, olewasz, nie sprzatasz, nie gotujesz, nie walisz konia jej gachowi ;) itp. zacznij na lajcie - na poczatek nie opuszczaj deski sedesowej ;).

    Szczere rozmowy, artykuly ile razy trzeba seksic w miesiacu - pojebalo cie ? jeszcze napisz do 'Kasi' i jej pokaz odpowiedz :) Twoj autorytet u zony wynosi ZERO, u pasierbicy ZERO. Zmien to - szokowo. Sznatazuje cie ze sobie cos zrobi, tak wprost ? Zniszczy cie finansowo ? to wiele mowi o waszych relacjach. Jpdle. Ochlon i przestan sie bac zyc, jak sie boisz odejsc albo ja wyebac to przynajmniej zyj swoim zyciem. rob co chcesz a na nia 'sraj'.
    W kazdym razie od 13 lat 'przeplacasz'. I idz kurwa na basen tam sobie poogladzasz celulit i to w roznych konfiguracjach do woli a nie tylko w jednej 3 x w roku :)
    Obudz sie !


    @raz, niektórzy ludzie mają delikatną psyche, mogą mieć kryzysy, być w trudnej sytuacji życiowej a Ty w taki sposób możesz ich doprowadzić do jakiś bardzo destrukcyjnych zachowań. Nie możesz jakoś tak delikatniej?

    Cieszy Cię to jak tak nie zastawisz na kimś suchej nitki. Nie zawsze kubeł lodowatej wody trzeba na kogoś wylać żeby mu pomóc.

    Jednym terapia szokowa pomaga a u innych może zakończyć się w szpitalu.
    Przemyśl sobie tą swoją wulgarność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 14 września 2020 - 16:16
    Po pierwsze 2 razy w miesiącu to raczej mega dużo poniżej średniej.
    Średnia to 2 razy w tygodniu.
    Osoby z wysokim libido co 1-2 dni. Osobiście mnie męczy przerwa dłuższa jak 2 dni.

    Po 2 jeżeli ona chce oskarżyć Ciebie o takie rzeczy to już nie ma czego ratować. Nie zastanawiaj się co się stało znajdź prawnika i dowiedz się jakie masz możliwości, dobrze było by upewnić się jeszcze czy ona aby kogoś nie ma na boku.
    Mieszkanie będzie twoje skoro kupiłeś przed ślubem. Sprawa pójdzie ewentualnie o alimenty na nią i na dziecko do skończenia nauki w szkole. Jeżeli ona zdradza alimenty pójdą tylko na dziecko.
    Działaj i zbieraj dowody jeśli przypuszczenia się potwierdzą, reszte poda ci na tacy prawnik.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 września 2020 - 00:24
    ~Jagna napisał:

    (...)Jednym terapia szokowa pomaga a u innych może zakończyć się w szpitalu(...)
    Przemyśl sobie tą swoją wulgarność.


    a sa i tez tacy co sobie zmarnowali cale zycie bo nie natrafili na kogos kto by im w pore wylal kubel zimnej wody na glowe, sklaniajac do zastanowienia sie nad samym soba i zdecydowanego dzialania.

    @Jagna, mozna i delikatniej, bez wulgaryzmow ale to kwestia tylko formy wypowiedzi. Co niektorzy koledze @tomi tu radza bardziej radykalne posuniecia i to bez przemyslenia, do zastosowania na zywiol. Czy to, ze z wieksza oglada to czynia cos zmienia ?
    Zakladam, że piszacy na anonimowym forum oczekujacy rad od innych anonimowych osob bierze pod uwage krytyke i to w roznej formie. Jestesmy tu w wiekszosci z racji wieku ludzmi z kilkudziesiecioletnim doswiadczeniem zyciowym, takim czy innym. Natolatce/kowi swiezo po zawodzie milosnym bym tak dobitnie sprawy nie przedstawial ale halo, to forum dla starych koni. Zdajacych sobie doskonale sprawe jak wyglada prawdziwe zycie i ze z definicji dostana tu rady dobre, slabe i przeciwrady rowniez i nie sa to rady do obigatoryjnego zastosowania we wlasnym zyciu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 września 2020 - 09:34
    ~Tomi napisał:
    ~444 napisał:
    Tomi, najpierw psychiatra po to żeby Ci dał coś na uspokojenie, potem prawnik, na koniec firma która robi przeprowadzki, ustal z żoną adres gdzie masz ją przeprowadzić. Na koniec wymiana zamków i ostry pies albo inna kobieta, chociaż nie, zostań przy psie.
    Daj znać jak poszło;-)

    to nie ja o tej częstotliwości tylko żona tak mówi na temat sexu. A podnóżkiem zostałem no chyba z jakieś ,6 lat temu tak teraz myślę wtedy zaczęło do mnie docierać że mam h..ja do gadania ale jeszcze się łodzilem. A teraz od tych nieszczęsnych 3 lat już coraz mniej się łódze. Tak na początek psycholog. Jak to nic nie da to chyba zakład pogrzebowy

    Tomi, jeżeli jesteś w przemocowym, toksycznym związku to samodzielnie może być Ci trudno z niego wyjść. Rozejrzyj się masz jakiś przyjaciół? Bliskich swoich znajomych? Rodzinę? Warto się przełamać, nie udawać superbohatera i poprosić o pomoc.
    Jeżeli zaczniesz z nią walkę musisz wziąć pod uwagę, że będziesz codziennie odczuwał przykre konsekwencje tej wojny (to będzie wojna). Zgłoś się do prawnika specjalizującego się w prawie cywilnym, a w szczególności w zakresie naruszania dóbr osobistych porozmawiaj jak zbierać dowody - jedna porada nie wyczyści Ci portfela. Jak zbierzesz dowody a krucho z kasą to wnieś pozew o naruszenie dóbr osobistych bezpośrednio do sądu, wnioskując o zwolnienie z kosztów z powodu trudnej sytuacji materialnej w internecie można znaleźć darmowe wzory.
    Jeżeli nic nie będziesz robił to nic się dla Ciebie nie zmieni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 września 2020 - 09:56
    ~raz napisał:
    @tomi,
    zastanow sie chlopie skad sie tam wziales ? ty lat 28, kawaler, wlasny dom jak piszesz, czyli przy kasie. Ona, pewnie w podobnym wieku, sama z dzieckiem 5 letnim. Jak znam zycie gola jak sw. turecki. I ty w to wchodzisz ? Bierzesz sobie babe z dzieckiem, babe przed samym koncem 'daty waznosci' z czyims dzieckiem. Zakompleksiony byles czy jak ? Juz wtedy 'oblesny grubas' ? Nie pojmuje, jak w tym wieku mozna sie tak wjebac. Pamietaj - przyklad bierzemy z kobiet - zadna nie adoptuje nie majac swojego albo majac mozliwosc urodzic. Madre ludzie te kobiety.
    Zrobiles jej chociaz dzieciaka swojego ? Nic o tym nie piszesz ale jak nie, a to ona nie chciala to wiesz jaka byla JEDYNA twoja rola. W kazdym razie sie juz skonczyla. Zapewniles byt do pelnoletnosci i mozesz spierdalac. A jak nie chcesz spierdalac to przynajmniej nie oddychaj ;) Smieci w domu sie trzyma pod warunkiem, ze sie moga jeszcze przydac albo nie chce sie ich wyniesc.

    Co teraz robic ? Puki nie przestaniesz sie bac to nic, trwaj i sraj ze strachu. Czasem w swoje majty nie zagladaj bo jeszcze tam zobaczysz jaja i sie zorientujesz, ze jestes facetem. Mozesz spanikowac. Najpierw oswoj sie z ta mysla, jak dasz rade to przyswoic to wyciagnij swoje 'argumenty' i jebnij w stol. Odcinasz ja, je obie - nie wozisz, nie placisz, nie nadskakujesz, olewasz, nie sprzatasz, nie gotujesz, nie walisz konia jej gachowi ;) itp. zacznij na lajcie - na poczatek nie opuszczaj deski sedesowej ;).

    Szczere rozmowy, artykuly ile razy trzeba seksic w miesiacu - pojebalo cie ? jeszcze napisz do 'Kasi' i jej pokaz odpowiedz :) Twoj autorytet u zony wynosi ZERO, u pasierbicy ZERO. Zmien to - szokowo. Sznatazuje cie ze sobie cos zrobi, tak wprost ? Zniszczy cie finansowo ? to wiele mowi o waszych relacjach. Jpdle. Ochlon i przestan sie bac zyc, jak sie boisz odejsc albo ja wyebac to przynajmniej zyj swoim zyciem. rob co chcesz a na nia 'sraj'.
    W kazdym razie od 13 lat 'przeplacasz'. I idz kurwa na basen tam sobie poogladzasz celulit i to w roznych konfiguracjach do woli a nie tylko w jednej 3 x w roku :)
    Obudz sie !


    nie opuszczanie deski?:-):-)
    a są jeszcze kobiety które na to zwracają uwagę?
    chyba tylko takie, które się bardzo nudzą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 września 2020 - 12:05
    ~444 napisał:

    nie opuszczanie deski?:-):-)
    a są jeszcze kobiety które na to zwracają uwagę?
    chyba tylko takie, które się bardzo nudzą


    jak widac po emotce to byl zart, nawiazujacy do jego obecnych mozliwosci podejmowania decyzji w tym 'zwiazku'.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 września 2020 - 13:33
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:

    nie opuszczanie deski?:-):-)
    a są jeszcze kobiety które na to zwracają uwagę?
    chyba tylko takie, które się bardzo nudzą


    jak widac po emotce to byl zart, nawiazujacy do jego obecnych mozliwosci podejmowania decyzji w tym 'zwiazku'.

    nie zwróciłam na to uwagi, sorry
    swoją drogą ciekawe czy są jeszcze takie babki, które na to zwracają uwagę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 15 września 2020 - 16:13
    są faceci którzy sami z siebie opuszczają deskę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 września 2020 - 19:03
    Tomi poskładajmy to do kupki, bo czegoś zaczynam nie rozumieć.

    Masz 41 lat, żyjesz od 13 lat w związku z kobietą z dzieckiem.
    Własnych dzieci nie macie.
    Mieszkacie w Twoim domu.
    One Cię próbują zastraszać?
    Tak?

    No to w czym problem?
    Wyznaczasz im termin wyprowadzki - np do końca miesiąca... I sprawa załatwiona.

    Jak coś pominąłem, naprostuj.

    Zapewniam Cię, że to jedyne rozwiązanie - jak ktoś przyszedł do Ciebie, to się dostosowuje do zwyczajów tu panujących, gdy chce wszystko ustawiać po swojemu albo go naprostowujemy, albo usuwamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 15 września 2020 - 20:15
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:

    nie opuszczanie deski?:-):-)
    a są jeszcze kobiety które na to zwracają uwagę?
    chyba tylko takie, które się bardzo nudzą


    jak widac po emotce to byl zart, nawiazujacy do jego obecnych mozliwosci podejmowania decyzji w tym 'zwiazku'.



    Są takie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 15 września 2020 - 23:59
    ~Robert1971 napisał:


    (...)No to w czym problem?
    Wyznaczasz im termin wyprowadzki - np do końca miesiąca... I sprawa załatwiona.

    Jak coś pominąłem, naprostuj.

    Zapewniam Cię, że to jedyne rozwiązanie - jak ktoś przyszedł do Ciebie, to się dostosowuje do zwyczajów tu panujących, gdy chce wszystko ustawiać po swojemu albo go naprostowujemy, albo usuwamy.


    @Robert

    Na pierwszy rzut oka ja tu widze co najmniej dwa problemy,

    1. Pominales dosyc istotny szczegol, ze to jego ZONA. Takze tego, zadnego wystawiania za drzwi nie bedzie, a jak kobita bedzie cwana to jego z jego domu wystawi policja w samych lackach i to w trybie natychmiastowym z zakazem powrotu na co najmniej 2 tygodnie. A potem sie zobaczy, o tym juz zdecyduje inna baba tylko, ze w todze. Takie prawo, rownosciowe, obowiazuje i co zrobisz, jak nic nie zrobisz :) Zreszta jak to mawiaja feministki - jestes facet to se radz.

    2. Jak ktos przyszedl to sie ma dostosowac ? Dawno nie modne, staroswiecki z ciebie typ ;) Skup sie na obecnych trendach, trendy to sa takie teraz w modzie, ze to goscie dyktuja warunki, oni maja prawa, ty jedynie obowiazki. Ba, oni wyznaczaja normy i zasady wspolzycia u ciebie w domu. Powie ci to kazdy lekarz czy inzynier z patentem sternika morz srodladowych.
    Wracajac do (jeszcze) naszych realiow. Co, dziecko zaglodzisz ? malo, ze nie ma ojca to jeszcze sie bedziesz nad nim znecal ? chamie jeden ! Matce odmowisz ? matce, skrzywdzonej i sponiewieranej przez zycie i poprzednich 8 facetow ;), ktora latami wychowywala w samotnosci swoje dziecko by w koncu otworzyc przed toba swoje serce i w koncu w pelni zaufac ? Nie umiesz tego skarbu docenic, bydlaku !
    A jakbys jeszcze mial jakies przeblyski rozsadku, ze to nie tak mialo byc, to nie przebijesz najbardziej 'logicznego z logicznych' argumentu kobiety - widzialy galy co braly, czy ja przed toba ukrywalam, ze mam dziecko ?

    Coz pozostaje, jedynie docenic ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 16 września 2020 - 04:32
    ~raz napisał:
    to jego ZONA. Takze tego, zadnego wystawiania za drzwi nie bedzie, a jak kobita bedzie cwana to jego z jego domu wystawi policja w samych lackach i to w trybie natychmiastowym z zakazem powrotu na co najmniej 2 tygodnie. A potem sie zobaczy, o tym juz zdecyduje inna baba tylko, ze w todze. Takie prawo, rownosciowe, obowiazuje i co zrobisz, jak nic nie zrobisz :) Zreszta jak to mawiaja feministki - jestes facet to se radz.

    E... przesadzasz :-)
    Przerabiałem różne warianty tych klocków i...
    Wcale nie jest tak - masz słuszność, udokumentujesz ją, zachowujesz się spokojnie i nie drzesz kotów ani ryja, to wszystko pójdzie po Twojej myśli.

    Faceci w rozgrywaniu są lepsi i to trzeba wykorzystać - tylko się nie rozklejać i nie dawać w dupę babskim sposobem, bo one są w tym lepsze i facetów zawsze pokonają - tu trzeba logiki, stanowczości i żelaznej konsekwencji - tu one nie wygrają, bo to ich słaba strona :-)...

    Niby jako o żonie on pisze, ale czy to jego prawna żona? Wcale to takie jasne nie jest. On pisze o 'związku', nie o małżeństwie. Ja na swoją partnerkę też mówię 'żona'. I tyle :-).

    Ale nawet jak to jego faktyczna żona, też nie ma problemu. Ta sama ustawa antyprzemocowa - którą chcą kobiety wykorzystywać przeciwko facetom, działa w drugą stronę, bo to nie Hiszpania.

    Tutaj nie ma mowy o przemocy wobec kobiet, tu jest o przemocy w ogóle - zatem straszenie, obwinianie, czy darcie ryja i strojenie fochów to też forma PRZEMOCY.

    Facet poddawany takiej obróbce może spokojnie na tej samej zasadzie zadzwonić na policję i gdy smutni panowie przyjadą i zobaczą rozhisteryzowaną babę, będą mieli obowiązek ją wystawić z domu na dwa tygodnie - tak! :-).
    Trzeba z lewactwem wojować ich metodami.

    Zresztą doktryna uderzenia wyprzedzającego sprawdza się i tu - pozew o rozwód, bo pożycie trwale ustało ;-)...
    A jak dom jego, to ona MUSI się po rozwodzie wyprowadzić i to razem ze swoją latoroślą - gdyby ta chciała jeszcze tu się zagnieżdżać.

    ~raz napisał:

    2. Jak ktos przyszedl to sie ma dostosowac ? Dawno nie modne, staroswiecki z ciebie typ ;) Skup sie na obecnych trendach,

    Zawsze można im czynsz podnieść i nie wydolą :-)...
    Potem wywalić z powodu zaległości :-P.

    Staroświecki jestem - wiem..., ale życie mnie czegoś już nauczyło - płacze nie mogą działać, bo jak działają, to popłynąłeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 16 września 2020 - 10:06
    ~Onaa napisał:
    Witam.
    Mam taki problem. Mój mąż jakby stracił zainteresowanie sexem. Porównując jego libido sprzed 7 lat jest na poziomie 10%. Niby jest sex ale typu grzecznie w łóżeczku i spać. Masakra. Kiedys łóżko bylo ostatnim meblem na jaki trafialiśmy. Szafa pelna gadżetów tez na emeryturze. On mowi ze ma ochotę ale jakoś tego nie widać. Mimo ze podczas orgazmow sztytuke dość mocno to sam akt jest nieporównywalnie gorszy niz kilka lat temu. Kiedys on mógł codziennie mimo ze ja nie miałam ochoty . Teraz kiedy przekroczyłam 40 mam libido dosc mocne a on jakby stracił. Co moze byc przyczyną?

    Starość nie radość;-)

    Co może być przyczyną?
    - problemy ze zdrowiem (zła dieta, brak ruchu, stres, papierosy, alkohol)
    - depresja,
    - kryzys wieku średniego czyli jeszcze tyle by się chciało osiągnąć a tu już siły coraz mniej a różnego rodzaju ograniczenia, których kiedyś nawet się nie dostrzegało są co raz bardziej realne,
    - Twoje zachowanie na przykład nie realne wymagania i oczekiwania oderwane od codziennej sytuacji, chociażby nie branie pod uwagę zmęczenia w wyniku ciężkiej fizycznie lub stresującej pracy,
    - brak czasu dla siebie na swoje hobby,
    - poczucie bycia nie kochanym, nie docenianym,
    - brak troski, wsparcia,
    - brak Twojego zainteresowania innymi sprawami niż dzieci i praca czy organizacja spraw domowych, rodzinnych,
    - Twoje oczekiwania, że to ona ma całe życie gonić Ciebie (jak tego przysłowiowego króliczka),
    - możesz wydawać mu się nuda (interesują Cię tylko sprawy domowe, rodzinne)
    - wdała się rutyna.
    Nikt nie powinien znać lepiej Twojego mężczyznę niż Ty. Pytaj i obserwuj.
    Nie jestem facetem, może mężczyźni coś jeszcze dopiszą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam ~adam
    ~adam
    Napisane 16 września 2020 - 10:17
    jaaa piitollee, to ja mam wszystkie te braki !! Czekaj uszczypnę się, czy jeszcze żyję?
    Tyyy żyję;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 16 września 2020 - 10:32
    ~adam napisał:
    jaaa piitollee, to ja mam wszystkie te braki !! Czekaj uszczypnę się, czy jeszcze żyję?
    Tyyy żyję;-)

    nie, no bez przesady wystarczy jeden np. chlasz bez opamiętania i już możesz mieć problemy z libido

    znajomy (urolog) powiedział mi, że faceci pracujący w korporacjach na wysokich stanowiskach, często do niego trafiają z problemami z erekcją
    co ciekawe zwykle po badaniach (podstawowych) okazuje się, że nie jest źle i to nie zaniedbanie ciała, zdrowia jest przyczyną a raczej stres, którego podobno Panowie nie odczuwają świadomie ale rujnuje im psychikę
    nie wiem, badań na ten temat żadnych nie czytałam, jeszcze bo nie mam takich problemów ze swoim partnerem
    jak będę miała wgłębię się w temat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 16 września 2020 - 10:44
    ~444 napisał:
    ~adam napisał:
    jaaa piitollee, to ja mam wszystkie te braki !! Czekaj uszczypnę się, czy jeszcze żyję?
    Tyyy żyję;-)

    nie, no bez przesady wystarczy jeden np. chlasz bez opamiętania i już możesz mieć problemy z libido

    znajomy (urolog) powiedział mi, że faceci pracujący w korporacjach na wysokich stanowiskach, często do niego trafiają z problemami z erekcją
    co ciekawe zwykle po badaniach (podstawowych) okazuje się, że nie jest źle i to nie zaniedbanie ciała, zdrowia jest przyczyną a raczej stres, którego podobno Panowie nie odczuwają świadomie ale rujnuje im psychikę
    nie wiem, badań na ten temat żadnych nie czytałam, jeszcze bo nie mam takich problemów ze swoim partnerem
    jak będę miała wgłębię się w temat


    Stres zabija popęd seksualny, jak sobie wpiszesz - stres zabija libido - w wyszukiwarkę to masz masę artykułów na ten temat.

    Wielu facetów zgrywa bohaterów a tak naprawdę to wrażliwcy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jimmy pifpaf ~jimmy pifpaf
    ~jimmy pifpaf
    Napisane 16 września 2020 - 11:32
    ~444 napisał:
    Wielu facetów zgrywa bohaterów a tak naprawdę to wrażliwcy.


    WSZYSCY faceci to wrażliwcy, bez wyjątku.
    Ci "niewrażliwi" często są moimi pacjentami (jestem kardiologiem ;)).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Onaa ~Onaa
    ~Onaa
    Napisane 16 września 2020 - 14:26
    Może nie bez opamiętania ale myślę że alko i wynalazki typu red bull moga duzo ważyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy