Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

!!!!

Rozpoczęte przez ~Bogdan, 17 kwi 2023
  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 21 kwietnia 2023 - 04:32
    Wczoraj trochę podpytałem żonę, gość ma 40 lat i jest po rozwodzie.
    Żona pracuje w tej firmie 2 lata i za jego kadencji została asystentką, do pracy ma nie całe 15 km, dziś wyjeżdża w tą decyzję a więc nie będzie jej zaś cały weekend

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 21 kwietnia 2023 - 10:59
    To jest realna sytuacja jaką masz w rodzinie czy wymyślona.
    Bo to co piszesz to dziwne albo fikcja, albo ślepy jesteś, albo sobie coś ubzdurałeś, piszesz zdawkowo.
    Żona 2 lata pracuje gość rozwidnik się pojawia a ona dostaje awans, o tak jest po studiach.
    Czy ona jeździ swoim samochodem z nim w delegację, czy wogóle razem jeżdżą w dwoje czy więcej osób ta kobieta.
    Kupiłeś ten dyktafon i daj go do samochodu schowaj.
    Mieszkacie w mniejszej miejscowości pytałem kto u kogo to istotne bo jak ty u niej to ona może szuka lepszego samca ten wolny. Sexu mniej bo tam może mieć sprawdziłeś to.
    Daleko te delegacje sprawdź tą oś czasu, możesz zakupić lokalizator do samochodu, czy ona z pracy wraca prosto do domu, czy nadgodziny.
    Dziwny jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 21 kwietnia 2023 - 16:38
    Najprawdziwsza sytuacja nic nie zmyślam.
    To chcesz mi powiedzieć że ten facet może posuwać moją żonę.
    Raz na pewno jechała z nim a więcej nie wiem do tej pory ufałem żonie nie przyszło mi do głowy że mogą się pieprzyć, może z tad co chwilę ta nowa seksowna bielizna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 21 kwietnia 2023 - 20:47
    Nie znam Twojej żony Ty ją najlepiej znasz wszystko jest możliwe i nie możliwe te wyjazdy.
    Zapytaj się czy musi jeździć na te delegacje.
    Pytałem się czy coś zmieniło się w jej imażu typu fryzura sexxowniejsze ubranie, makijaż bardziej zadbana, zamyślona jak jakąś wiadomość odbierze czasami nieobecna myślami.
    Jak daleko ma te delegacje i to weekendowe dziwne bo teraz mamy weekendy wolne czy to są jakieś szklenia.
    Czy zawsze on jest na tych delegacjach.
    Czy ona jeździ swoim samochodem ile km od domu, sprawdź to czy faktycznie jeździ na te delegacje, mogą to być ich wspólne wypady.
    Ile osób jeździ ogółem na tą delegację.
    Od kiedy ona jeździ na te delegacje, jak awansował ją.
    Sprawdź lokalizację jej jak jedzie czy są postoje w dziwnych miejscach, las ubocze.
    Które z was lepiej zarabia.
    Zadzwoń do niej po 22 o tak porozmawiać i wyczuj jej oddech, czy zaspana, itp.
    Napisz coś zdziałał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 21 kwietnia 2023 - 21:08
    Jeśli chodzi o zarobki to żona zarabia więcej a jeśli chodzi o tą delegację to powiedziała że jedzenie z kierownikiem a gdzie nie pytałem.
    Ubiór się u niej zmienił zaczęła się ubierać seksowniej.
    Zadzwonię po 22 tak jak mi doradzasz zobaczę co z tego wyniknie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 05:27
    W te delegację właśnie zaczęła jeździć dopiero po awansie,
    Zrobiłem tak jak mi pisałeś przed 23.00 chciałem porozmawiać przez kamerkę na Whatsappie nie odebrała oddzwonila za jakieś 10 min ale nie na kamerkę tylko normalnie tłumaczyła się tym że brała prysznic ale jej głos był jakiś dziwny miałeś rację że coś może być na żeczy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 07:45
    Pytałem się Ciebie kto u kogo mieszka,
    Sprobuj sparować konto Google jej na Twoim telefonie.
    To Twoja żona jeździ w delegację i ty nie wiesz gdzie może te telegacje to blef,.
    Załuż lokalizator do auta z dyktafonem, tak samo do torebki dyktafon, no i koniecznie koleegeera na telefon laptop.
    Po 22 prysznic, dziwne to ile siedzi na tym szkoleniu. Dzisiaj też dzwoń. Tylko się nie zdradź, że coś podejrzewasz.
    Sprawdziłeś ten nr telefonu z którym tyle czasu gada.
    Może tak być, że ona szykuje się do niego.
    Skąd ten gościu jest z okolic pracy czy przyjezdny.
    Bierz się do roboty puki jest z Tobą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 07:51
    Jak oddzwoni to powiedz, że chcesz na WhatsAppie bo stęskniłeś się za nią np miałeś doła w pracy zobaczysz jak zareaguje jak nie to już wiesz to jest grane kimś jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 08:34
    Lukas coś czuję że z tego małżeństwa nic nie będzie już bo ona chyba jeździ się z nim pieprzyć. Znajdę dowody i rozwód

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 09:29
    Mówię Ci oś czasu sprawdź gdzie się porusza w te dni i czy zostaje w pracy dłużej albo wraca później do domu kamera i dyktafon w samochodzie to istotne, drugie dyktafon w domu jak Ciebie nie ma ona pogawędki z nim robi może zdradzi co i jak robili lub mini kamerka do samochodu i do pracy(jak pisałem taki mini)
    bo ona odpłyneła do niego.
    Tylko jedno dziwne czy tylko sex czy coś więcej. Dlaczego się tak kryje, czy coś on jej obiecał czy tylko sex musisz wiedzieć ich konwersacje dlatego laptom i telefon koleegeer. Bez mocnych dowodów nie wszczynaj rozmów udawaj, że nic nie podejrzewasz, zacznij zbierać dowody. Najlepiej jakbyś wiedzie gdzie oni jeżdżął, i czy wcześniej w tej firmie były delegacje.
    Pełne dowody z nagraniem ich zbliżeń jak są.
    Jak dojdzie do rozmowy i będzie się wypierała to zaproponuj jej wariograf wykrywacz kłamstw.
    Dobry jesteś wysyłasz żonę w delegację a nie wiesz gdzie jedzie, mogą być nie daleko inne miasto.
    Może ona tylko z nim sex a z tobą reszta.
    Z tym mieszkaniem to na poważnie bo jak ty u niej to popłyniesz z jej chaty, a odwrotnie ona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 12:35
    Jeszcze jedno żona na tą zumbę to chodzi u was w miejscowości czy dojeżdża.?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 13:08
    Dojeżdża 10 km na Zumbę, piszesz że z nim na sex to może być i prawda za babami nic nie wiadomo jak posmakowała innego bolca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 22 kwietnia 2023 - 15:04
    Przecież na tą zumbę bierze drugie ubrania sprawdź i ubierane były.
    Znasz kogoś kto chodzi na zumbę z nią, ile razy w tygodniu ma tą zumbę wieczorem ile czasu trwa, najlepiej sprawdź czy faktycznie chodzi na nią bo może to być przykrywką albo po zumbie styka się z nim, ta lokalizacja majsca zumby zbliżona jest z miejscem pracy.
    Dowiedz gdzie gościu mieszka.
    Może to tylko być, że Twoja żona lubi być adorowana, a reszty nie ma jak nie sprawdzisz to nic nie wiesz,
    Sprawdź jej rzeczy osobiste może natchniesz się na coś dziwnego (sam wiesz), jakieś paragony,
    Sprawdzałeś konto wydatki co gdzie i kiedy jak płaciła kartą.
    Jak nie chcesz publicznie daj na priv.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 11:32
    Sprawdzałem jej żeczy nic nie znalazłem niepokojącego, miejsce gdzie jeździ na Zumbę jest w w odwrotnym kierunku a bywa na niej różnie godzinę półtora.
    A jeśli chodzi o ciuchy na przebranie to zabiera tylko nie jestem ich w stanie sprawdzić bo zaraz po przyjściu wkłada je do prania.
    Wczoraj zaś dzwoniłem tak ja mi doradzałeś było po 22 tylko w tym sęk że nie odebrała oddzwonila dopiero za jakieś 1.5 godziny tłumacząc się tym że nie słyszała bo miała przyciszony telefon.
    Sprawdzałem konto normalne zakupy co o nich wiedziałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rjw ~rjw
    ~rjw
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 14:07
    ~Bogdan napisał:
    Sprawdzałem jej żeczy nic nie znalazłem niepokojącego, miejsce gdzie jeździ na Zumbę jest w w odwrotnym kierunku a bywa na niej różnie godzinę półtora.
    A jeśli chodzi o ciuchy na przebranie to zabiera tylko nie jestem ich w stanie sprawdzić bo zaraz po przyjściu wkłada je do prania.
    Wczoraj zaś dzwoniłem tak ja mi doradzałeś było po 22 tylko w tym sęk że nie odebrała oddzwonila dopiero za jakieś 1.5 godziny tłumacząc się tym że nie słyszała bo miała przyciszony telefon.
    Sprawdzałem konto normalne zakupy co o nich wiedziałem

    Przejdź z rozpędu przez dowolne drzwi. Jeżeli zahaczysz porożem o ościeżnicę, to zagadka rozwiązana. A te poniżające śledztwa sobie odpuść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 14:14
    Jeszcze nie mam dowodów że mnie zdradza może tylko mi się tak wydaje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rjw ~rjw
    ~rjw
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 14:49
    Wszystko co napiszę poniżej, wypływa z mojego osobistego doświadczenia.
    Zdradzany, lub podejrzewający zdradę facet jest dramatycznie słaby mentalnie. Miota się w wątpliwościach, nie wie co począć. Nie ma pod nogami pewnego gruntu. A mimo to musi sobie poradzić. Jak?
    Po pierwsze: musisz przyjąć założenie, że żona cię zdradza. To znakomicie wszystko upraszcza. Przecież to w sumie nie ma znaczenia, czy już to zrobiła, skoro nie sypiacie ze sobą, ona stroi się nie dla ciebie i przy każdej okazji pryska z domu i nocuje poza domem. Ona już z Tobą nie jest. Założenie zdrady ułatwia dalsze ruchy: musisz się od niej uwolnić mentalnie. Porzucić domorosłe śledztwa i domysły bo to cie emocjonalnie zniszczy. Zacznij zyć dla siebie i na swoich warunkach. MOżesz np wdrozyć jakiś rodzaj autoterapii, choćby osławione 34 kroki, lub cokolwiek. Moim autorskim i wielce kontrowersyjnym pomysłem do którego cię gorąco zachęcam jest to byś bzyknął kogoś na boku. Wiem, że to paradoksalnie jest dość trudne w Twoim stanie mentalnym, ale zrób to. (możesz np z profesjonalistką). Jeżeli Ty poczujesz się brudny, łatwiej przjedziesz do porządku nad excesami żonki- obojętnie co się ostatecznie okaże. Łatwiej pogodzisz się też z faktem, że choć kobiety są różnorodne, to mózg i to miejsce gdzie łączą się nogi, wszystkie mają bardzo podobne.
    Pomyśl: romans żony przejdzie wszystkie typowe fazy i nieuchronnie niemal skończy się też typowo- skruchą i powrotem ladacznicy na łono męża. Wyobraź sobie ten finał: ona szlochając wyznaje i potwierdza wszystko co podejrzewałeś lub zdołałeś wyśledzić. Deklaruje, że to była pomyłka i chce odbudować wasze małżeństwo. Tobie ten żelbetowy sufit rozpaczy i poniżenia, ostatecznie wali się na łeb, przygniata i wbija w ziemię. A jednocześnie ona, nadmieniając mimochodem o rzekomej twojej współwinie ,tu i teraz domaga się przebaczenia i nowego otwarcia. MOżna zwariować, prawda? Co zatem ułatwi ci przejście przez to mentalne tsunami? POwtarzam: 34 kroki (na przykład) + (koniecznie!)pukanie na boku. I czujne trwanie na placówce. Zwłaszcza, że przy mało prawdopodobnej opcji, że kochaś ci ją trwale odbierze, będziesz musiał jeszcze wydoić ją z kaski...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 15:21
    Ona nigdy taka nie była zawsze w łóżku się dogadywaliśmy, co chwilę nowa bielizna jak to można nazwać bielizną same sznurki.
    To co ona widzi w nim lepszego lepiej ja pieprzy sam już nie wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rjw ~rjw
    ~rjw
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 15:42
    ~Bogdan napisał:
    Ona nigdy taka nie była zawsze w łóżku się dogadywaliśmy, co chwilę nowa bielizna jak to można nazwać bielizną same sznurki.
    To co ona widzi w nim lepszego lepiej ja pieprzy sam już nie wiem

    W pewnym sensie lepiej- liczy się tu aspekt nowości, pewnej egzotyki i tajemnicy, niekoniecznie chodzi o ruchy frykcyjne. Pamiętaj, też, że niekoniecznie robią to w łóżku- może w bryce, w windzie, w plenerze, w sraczu itp Facet ma stanowisko, pewnie i bajer, więc góruje. Ty jesteś poczciwym misiem, który daje stabilizację, tamten to brudny Harry, Johnny Depp, 50 twarzy Greja czy chuj wie kto jeszcze. Oczywiście TYLKO w jej głowie - ale wystarczy. Zagraj w te same karty, ale nie z nią, nie dla niej- zrób to DLA SIEBIE.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rjw ~rjw
    ~rjw
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 15:52
    Raz jeden zderzyłem się z betonową ścianą zdrady. Zadawałem te same pytania, żyłem w tym samym stanie ducha co ty- bunt, dezorientacja, pomieszane z bezsilnoscią i jakimś takim beznadziejnym żalem. Ciągłe pytanie: czemu? czemu mnie to spotkało? czemu z tamtym? co on takiego ma? w czym jest lepszy? co ona w nim widzi? czemu tak łatwo przekreśliła to co nas łączyło? I ta beznadziejna rozpacz wynikająca z poczucia, że nawet jeśli ona się opamięta, to już nic nigdy nie będzie takie jak wcześniej... Pewien bezpieczny świat w którym zyłeś, runą bezpowrotnie. Swoich emocji łatwo nie stłumisz, bo to zjawisko czysto chemiczne. Ale emocje i uczucia mają swoje prawa- bledną i łagodnieją z upływem czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy