Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

!!!!

Rozpoczęte przez ~Bogdan, 17 kwi 2023
  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 15:59
    W piątek jak dzwoniłem do niej to miała jakieś dziwny głos, a może tak się zaczęła ubierać właśnie dla niego a może na jej tak kazał bo kiedyś takiej bielizny nie nosiłam co nic nie przykrywa tylko wchodzi tu i tam.
    A gdzie to robią to chu.... ich wie ale ona nigdy nie lubiła w takich nietypowych miejscach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~5t4t4t` ~5t4t4t`
    ~5t4t4t`
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 17:27
    80 proc wpisów na tym forum wykonuje troll występujący pod nickiem Paweł 74. "Bogdan" to kolejna mutacja tego osobnika.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 17:33
    Mogę Cię zapewnic że nie jestem żaden Paweł 74 jestem pierwszy raz na takim forum możesz wierzyć lub nie ale to co piszę to szczera prawda, nie miałem po prostu z kim pogadać i uznałem że to forum będzie najleprze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 23 kwietnia 2023 - 22:59
    Bogdan nie chcę Ci tego pisać co powyżej post bo to są naoczne fakty, na razie twoja iluzja z zdradą najpierw sprawdź możesz mieć poroże albo nie. Wszczyniesz awanturę i staniesz się w jej oczach zazdrośnikiem.
    Teraz abstrachyjąc pierwsza Twoja rozmowa z nią dopiero po 15 min oddzwania telefon nie wyciszony.
    Druga dopiero 1.5 godziny tak jakby gdzieś była i niespodziewała si, że zadzwonisz niby wyciszony telefon a przed 00.00 oddzwania co ona robiła, rozmawiałeś z nią przez WhatsAppa zobaczyć jej twarz czy ma makijaż.
    Ona może dobrze się kryć żeby nie stracić Ciebie, a z gachem tylko sex za awans.
    Sprawdź czy ma na telefonie włączony oś czasu, i sprawdź jej te wyjazdy na zumbę.
    A co do ubioru (stringi) to może go adorować, pamiętaj tam ma sex to w domu nie potrzeba jej. Priv Luka168@interia.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 24 kwietnia 2023 - 05:17
    A może wyciszyła ten telefon żebym im nie przeszkadzał bo za pierwszym razem najwidoczniej w czymś przeszkodziłem bo miała jakiś dziwny głos.
    Sprawdzałem tą oś czasu jest wyłączona.
    Przyjechała wczoraj pomyślałem podejde ją zaproponowałem sex bo dawno się nie widzieliśmy to mi odpowiedziała żebym dał jej już spokój bo jest zmęczona i ma już dość, wymeczył ją to mam dość pomyślałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 24 kwietnia 2023 - 07:42
    Bogdan jeżeli żona Twoja ma z kierownikiem romans to bardzo dobrze się kryje boi się aby nie wydało się, to włącz jej to oś czasu albo kup lokalizator i dyktafon do samochodu, bo się człowieku zamęczysz psichicznie domysłami. W razie rozwodu musisz mieć twarde dowody.
    Ich może a może łączyć tylko sex bo jak pójdzie emocjonalnie to masz już po małżeństwie, zreszto Ty wogóle nic nie wiesz masz tylko podejżenia nic po za tym. Ona może za awans odwdzięczyła się mu i tak ciągną dalej, teraz on jest tym samcem alfa, nowy energiczny facet który posuwa młodszą łaskę ona 30 on 40 jest tam różnica wieku, ten jej ubiór może o tym świadczyć czy on tak chciał czy ona wyszła z tą inicjatywą. To jest dla niej zakazany owoc, zafascynowana nim tzw motyle w brzuchu, dlatego ona nie dopuszcza Ciebie w łóżku. Próbuj łóżku z nią przy najbliższym wolnym i obserwój reakcję.
    Sprawdź czy nie ma w torebce albo gdzieś ukrytej antykoncepcji.
    Nic nie masz tylko domysły, to zachowuj się jakby nic się nie dało, nie rób nic na lewo.
    Mieszkacie po za miastem, wtedy lokalizacja wykaże co gdzie jak się porusza, chyba, że w samochodzie jest nawigacja tam wszystko pokarze, koleegeera na telefon i laptopa. Sprawdziłeś ten nr telefonu gdzie ona tak rozmowy długie prowadzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 24 kwietnia 2023 - 22:13
    Lukas próbowałem tak jak doradzałeś z tym seksem, wypiliśmy po lampce wina już poszła pod prysznic przyszła nago myślałem że coś z tego będzie ale ona stwierdziła że jest zmęczona i nie ma ochoty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 00:22
    Czyli jest prawdopodobieństwo, że jest ktoś, żona maskuje się dobrze tu może grać na dwa fronty, z gachem zabawa która nie może wydać się a ty jako ten pewniak który przy niej trwa, pewna przystań, ona się wyszumi i ustatkuje. To co libido jej spadło raptownie po awansie i wyjazdach w to chcesz uwierzyć dała by Ci szybki numerek na odczepnego. Pamiętaj jedno jak tam ma to z tobą może nie chcieć tylko maskować chęci.
    Mogę się mylić i ty też z tym romansem a jedno jest dziwne ten sexowny ubiór, on się nie wzioł o tak z nienacka a zwłaszcza na chłodny czas.
    Sprawdziłeś ten numer czy kupiłeś lokalizator z dyktafonem. Tylko jak kupujesz to tak żeby nie było śladu.
    Chyba że jesteś masochistą lubisz się umartwiać. Siedząc na dupie nic nie wskórasz, nikt Ci nie poda na tacy. Wyżej wymienione pytania w postach co zrobiłeś z nimi olałeś czy działasz. Włącz jej tą oś czasu bo to jest bardzo dziwne, że wyłączyła ją jakby czegoś się bała, że sprawdzisz ją.
    Działaj Bogdan bo może z Twojego poroża duży wieszak być albo nie być. Możesz na priv. To Ty mieszkasz u niej czy macie zobowiązania tzw uwiązani jesteście razem.
    Może ty się boisz sprawdzić jej bo może to prawda z ich romansem. Głowę sobie tym zaorzesz ciągłymi domysłami jest nie jest. Czy jesteś od niej uzależniony emocjonalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 05:57
    Lukas zamówiłem ten dyktafon malutki fajny schowam go wszędzie, w kacu ja przyłapuje na gorącym z tym gachem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 06:47
    Bogdan wiesz, że oni mogą skożystać z hotelu albo u niego. Nie nasz pewności gdzie oni jadą bo ma nie aktywną oś czasu, zapodaj lokalizator, możesz nawet mini kamerkę do samochodu obraz jest bardziej wiarygodny. Bo żona może nic nie robi albo bardzo dobrze się kryje boi się wydania zdrady. A co z tym programem na telefon koleegeerem coś robiłeś, sprawdź bikingi jak na abonament to wyciąg z jakim nr najczęściej rozmawia i ten numer sprawdź. Bo nagranie przy ewentualnym rozwodzie z orzekaniem jej winy to może być za mało. Musisz mieć nie bite dowody.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 13:33
    Zaloguj się na jej konto Google nie musisz mieć karty sim abyś miał dostęp do internetu WiFi bo wiadomości zapisują się w tzw chmurze, albo dostęp do messengera aby odzyskać konwersacje. Wiesz jak ten gościu wygląda nazwisko ma go na Facebooku, jak kasuje na bieżąco to tylko koleegeer, i masz nabierząco, nie rób pochopnych decyzji aby jej nie spłoszyć albo wyjść na świra i zazdrośnika. To dziwne nic nie masz nic na nią może być faktycznie, że nie ma nic na rzeczy, albo jest inteligentniejsza niż tobie się wydaje. Ten ubiór ją zdradza, i te rozmowy po czasie. Przecież mogła nie odbierać czy oddzwaniać jakby miała wywalone na ciebie, a tak oddzwania. Z tym mieszkaniem to ona u ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maniek ~Maniek
    ~Maniek
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 19:00
    Jak nic zdrada. Miałem podobną sprawę. Ostrożnie sprawdzać i nie spłoszyć!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 20:22
    Też tak podejrzewam tylko nie mam na razie dowodów, szkoda tylko tych lat spędzonych razem kiedyś w łóżku nam się układało a teraz woli się pieprzyć z tamtym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 22:45
    Bogdan dlatego nie masz nic, bo bardzo dobrze się kryje doskonale wie co ma do stracenia, tam jest zakazany owoc po wydaniu będzie zgniły owoc, tu ma pewne stałe ułożone życie rodzinne już kilka lat tam może tylko sex. Nie masz żadnych dowodów na żony zdradę narazie tylko intuicja no jej zmianę ubioru.
    Ogarnąłeś jej telefon oś czasu i kolegeera, ten numer telefonu może być jego lub jakiejś psiapsiułki której się zwierza dyktafon w domu jak jestem w pracy. Jeździ Twoja na zumbę, musisz wiedzieć dokładnie czy jedzie w drugą stronę niż do pracy do tego lokalizator 120 zł i masz ją na podglądzie z każdym przystankiem.
    Zbierasz wytrwale dowody jak są im więcej tym lepiej, obserwuj ją bacznie jej wygląd i zmianę zachowania. No i oczywiście nie daj się po sobie poznać, że coś podejrzewasz. A cały czas coś inycjuj w sypialni , bądź aktywny, będziesz wiedział kiedy z nim była czy wogóle z nim jest. Wyczuj jej oziębienie czy oschłość wobec Ciebie. Musisz być bacznym jej obserestorm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 26 kwietnia 2023 - 23:01
    Pamiętaj puki nie udowodnisz jej winy zdrady, nie masz dowodów jej ona jest niewinna bądź tej myśli.
    Wspólnych lat które przeżyje się razem a jeszcze tych szczęśliwych pewno, że szkoda ale też być tym drugim to też nie dobrze być od zabezpieczenie bezpieczeństwa i roboty jako bezpieczna przystań , żyć w trójkącie. Każdy sam odpowiada za swoje czyny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 27 kwietnia 2023 - 05:29
    Lukas tak jak doradzałeś ogarnąłem wszystko oprócz kolageera.
    Dyktafon działa wczoraj pierwsze nagranie na pewno rozmawiała z tym kierownikiem, zadzwonił do niej telefon cytuję ( dzień dobry kierowniku chwilę ciszy i odpowiedziała że oczywiście że noszę tylko trochę dziwnie się czuję zaś cisza odpowiedziała mu do pracy nie w domu mogę nosić cisza no dobrze zobaczę pa do jutra) i skaczyli rozmowę ale co nosi tego nie wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~… ~…
    ~…
    Napisane 27 kwietnia 2023 - 06:51
    ~Bogdan napisał:
    …ale co nosi tego nie wiem

    Kulki gejszy;-):)))
    Może moczu nie trzyma?:)))

    Oj Bogdan, Bogdan… zajrzyj pod kieckę albo majty jej ściągnij i sprawdź.

    Komedia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 27 kwietnia 2023 - 07:07
    Rozmowa na początku na poziomie przełożony podwładny a koniec już nie mi się wydaje o tą bieliznę, chyba, że coś jej kupił jak masz dostęp co kupuje przez internet to sprawdź. Może jej kupuje tą bieliznę lub ubranie buty gadżet i chce ją oglądać jak wygląda, albo jakieś ozdoby rozejrzej się dobrze. Bardziej szedł bym w bieliznę choć może być również coś innego. Dlatego jak ciebie nie ma w domu wieczorem to wtedy odsłuchaj, sprawdź ich zażyłość czy ona mówi mu po imieniu i tok rozmowy. Pamiętaj dyktafon do torebki o czym w pracy rozmawiają czy ona dzieli z nim pomieszczenie czy osobne ma, i samochodzie możesz, nawet kamerkę bo tu jej zachowanie jest dziwne ta rozmowa wiele nie wniosła, telefon i bilingi. A tą zumbę sprawdzałeś kiedy ona jeździ na nią i gdzie, podpytałeś jak było w delegacji i gdzie jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 27 kwietnia 2023 - 13:21
    Słuchaj on może za ten awans przebranżowił ją z sexu klasycznego w analny bezpieczny bo nie zaskoczy. Może być tak, że kupił jej gadżet erotyczny do noszenia np korek analny lub coś innego sprawdź jej rzeczy przeważnie w nietypowych miejscach np między bluzkami, musisz sprawdzić jej zmianę w zachowniu ubioru pod ubraniem może to być gadżet lub wikwintna bielizna, choć ją by założyła do pracy, a gadżet przyszkadza w funkcjonowaniu w pracy.
    Musisz myśleć pragmatywnie za siebie i za nią. Abstrachując uprawiacie sex analny.
    Widocznie ona coś ma z nim wspólnego ale co w domu kamerka (sypialnia), jak jesteś w pracy na popołudniu, czy noc ona działa mogą mieć rozmowę online na komunikatorze.
    Jej telefon i laptop jest skarbnicą wiedzy dla Ciebie. Masz zmianową robotę nie masz czasu na weryfikację naoczną jej zachowania co gdzie kiedy robi czy jedzie, zapatrz się w gadżety elektroniczne do nasłuchu i lokalizacji i monitoringu zajmie Ci to trochę czasu.
    Musisz wiedzieć na czym stoisz.
    A przede wszystkim nie zmieniaj grafiku rozkładu swoiego dnia nie dodawaj zbyt wielu nowości w życiu codziennym, żeby nie zauważyła zbyt dużej zmiany jak jesteście razem na popołudniu w domu wyjdź gdzieś z dzieckiem daj jej swobodę ruchu, jakaś siłownia, czy praca wokół domu (jak mieszkasz)
    No i nie próżnuje w sypialni dawaj jej znaki o obowiązku małżeńskim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 05 maja 2023 - 00:56
    Bogdan jak tam sytuacja u ciebie fałszywy alarm czy jest coś na rzeczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy