Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

!!!!

Rozpoczęte przez ~Bogdan, 17 kwi 2023
  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 05:23
    Nie wiem od czego zacząć, jesteśmy z żoną 10 lat po ślubie, od jakiegoś czasu mam wrażenie że żona kogoś ma jest inna niż kiedyś a po 10 latach człowiek to zobaczy, ostatnio zaczęła częściej wyjeżdżać niby na szkolenia niby w delegacjie.
    Ja jeśli chodzi o seks to od świata ostatnio jak miałem ochotę to powiedziała że zwariowałem po tylu latach jeszcze mam ochotę albo mam jakieś urojenia albo coś jest na rzeczy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 07:16
    Nikt nie zna lepiej twojej żony niż Ty sam. Więc jeśli czujesz że coś jest na rzeczy to możliwe że masz rację.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 07:45
    Przez 10 lat miałeś ten sam schemat życia w małżeństwie, jeżeli to dało zauważyć się gołym okiem to jest coś na rzeczy. Może nowy kolega pracy, albo wyjazdy to przykrywaka, do spotkań. Te wyjazdy to jedno dniowe czy z noclegiem. Jak możesz to sprawdź jej telefon choć to moło kulturalne ale realne. Oś czasu, albo sam sprawdź naocznie, tylko nie mów, że podejrzewasz ją o coś przeczekaj może to twoje są tylko domysły nie poparte faktami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 10:19
    Przeważnie te wyjazdy trwają 2/3dni zdaża się że i weekendy, a jeśli chodzi o telefon to jej nic nie znalazłem chyba że na służbowym ale to nie możliwe sprawdzić bo ma blokadę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 17:06
    Telefon nosi przy sobie i przesiaduje na nim. Sprawdź tzw oś czasu pod kątem miejsca czy wyjazdy są w to samo miejsce i czy zgadzają się z datami wyjazdów.
    Drugie może kasuje wszystkie konwersacje, jak możesz to zainstaluj jej na telefonie koleegeera program kontrolujący i będziesz miał wszystko łącznie z hasłami do komunikatorów.
    Z jakich komunikatorów korzysta masz dostęp nich.
    To po prostu zaopatrz się w mały lokalizator nadajnik GPS, i dyktafon mini podłóż do torebki, do samochódu kamerka może coś się nagra niepokojącego ciebie. Jak w samochodzie jest nawigacja to można tam sprawdzić.
    Jak częste i od kiedy się natężyły te wyjazdy na tygodniu czy weekendzie wcześniej te wyjazdy były , jak masz możliwość to sam sprawdź gdzie żona się udaje.
    Po ile macie lat, posiadacie dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 17:34
    Mamy po 30 lat, córka ma prawie 10
    Tak wyszło wpadliśmy ale jak pamiętam to kiedyś żona była nie ta sama
    Sex praktycznie co wieczór a może tak jak mi kiedyś powiedziała po tylu latach dalej Cię to kręci może z jej strony coś wygasło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 19:39
    Jesteście w wieku w którym sex nie ma tabu i wyznacznika czasu, sam wyczułeś jakąś zmianę u żony wcześniej było lepiej a teraz jest inaczej, żona może pomału wprowadzać Ciebie w dystans bliskości cielesnej, gdy pojawił się u niej na choryzoncie ktoś nowy. Ale to mogą być tylko poszlaki, albo sobie coś uroiłeś.
    A co z tym telefonem sprawdziłeś oś czasu, przesiaduje na nim , jakoś zmieniła swój wystrój, imaż, chodzi czasami zamyślona. Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 21:28
    W jej telefonie nic nie znalazłem a w służbowym ma blokadę a więc nie sprawdzę
    Ale wieczorami często że służbowego do kogoś pisze a jak się człowiek zapyta to twierdzi że sprawy słuzbowe
    Dziś mi zakomunikowała że przez weekend zaś jej nie będzie jadą na szkolenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 23:19
    Sprawdzałeś oś czasu na prywatnym telefonie gdzie na tym szkoleniu jest i czy to się pokrywa. To Twoja żona wie już tydzień naprzód, że ma szkolenie i to weekendowe dziwne ile razy w miesiącu , kup dyktafon i do torebki podłóż. Masz możliwość weryfikacji jej tych wyjazdowych szkoleń typu kogoś pewnego, znajomego z jej pracy to podpytaj.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 17 kwietnia 2023 - 23:36
    Zainstaluj koleegeera na prywatnym telefonie może też z niego kożystając będziesz miał dostęp do ich konwersacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 18 kwietnia 2023 - 05:30
    Jeśli chodzi o telefon to nie jestem żadnym szpecem od instalowania różnych aplikacji nie bardzo się na tym znam.
    A z tymi wyjazdami to różnie bywa raz dwa razy w miesiącu. To było w grudniu też niby była na szkoleniu i też przez weekend jak wieczorem zadzwoniłem do niej na początku nie odebrała a jak już mi się udało dodzwonić to ją poznałem że coś wypiła jakiś mocniejszy trunek było słychać jakieś śmiechy w tle, a jak się zapytałem to powiedziała że po ciężkim szkoleniu może parę drinków wypić ale w tle było słychać muzykę i to mi nie daje spokoju

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas 9 ~Lukas 9
    ~Lukas 9
    Napisane 18 kwietnia 2023 - 09:07
    Nie rozumiem To Twoja żona ma co miesiąc wyjazd lub dwa razy w miesiącu o od kiedy się to delagacje zagęściły. To są delegacje z korpo czy prywatna firma czy budżetówka.
    To zauważyłeś w grudniu opowiedziała ci co tam się działo, spytałeś się jej. Sama mówi co to za szkolenie czy tylko informuje Ciebie o wyjeździe.
    Po za grudniem były później wyjazdy jak często.
    Pytałem czy często przesiaduje na telefonie.
    Czy zmieniła się w stylu ubierania, dodatkowe wyjścia, czy przed wyjazdem szykuje się staranniej zobacz jakie ubrania wkłada, bieliznę, jest podescytowana delegacją. Jak wraca to też sprawdź może znajdziesz coś nowego typu zapach męskich perfum.
    Czy zmieniło się zachowanie, stosunek wobec Ciebie jest jakaś inna.
    Mieszkacie dom czy blok.
    Ma nie zapowiedziane wyjścia z domu o tak to na spotkanie z koleżanką czy wyjście sportowe.
    Sprawdź jak macie wspólne konto bankowe tranzakcje za co i gdzie było płacone, czas i miejsce pobytu.
    Pytałem czy znasz kogoś z jej pracy to podpytaj wymijającym tekstem.
    Jak sama zostaje w domu to zostaw włączony dyktafon może nagra się jej przypadkowa rozmowa.
    Spróbój podejżyć kod na telefonie służbowym.
    Sprawdziłeś tą oś czasu i porównałeś z faktami.
    Wiesz dokładnie gdzie są te delegacje, daleko od domu, jak masz zaufaną osobę której ona nie zna to niech to sprawdzi jak sam nie chcesz.
    Kim ona jest w pracy zwykła pracownica czy wyższe stanowisko.
    A z instalacją koleegeera to sobie zobacz na necie tam wszystko jest, tak samo jest program odzyskujący dane z telefonu, sprawdź jej tzw. chmurę w telefonie.
    Czy ma facebooka przejżyj messengera i sprawdź czy ostatnio coś było usuwane.
    Jak masz poważne podejżenia to wynajmij detektywa. Chyba, że Ty to na poważnie piszesz, bo podajesz mało szczegów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 05:30
    Żona pracuje w prywatnej firmie a dokładnie jest to niemiecka firma która ma w Polsce kilka oddziałów, na dobrą znajomość niemieckiego została asystentką kierownika oddziału.
    A jeśli chodzi o ubranie to zawsze jakaś spódnica lub sukienka pończochy samonośne a bielizna przeważnie stringi, zawsze mi się wydawało że to normalny u niej ubiór.
    Po za tą delegacją w grudniu było jeszcze że miała parę wyjazdów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 05:51
    Pytasz o sporty to od jakiegoś czasu zaczęła chodzić na Zumbę, stwierdziła że kobieta powinna dbać o figurę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 08:34
    Po pierwsze co Ty do tej pory zdziałałeś oś czasu sprawdziłeś itp te co Tobie pisałem.
    Taki ubiór na okres zimowy jak ma blisko do pracy czy dojeżdża.
    Od kiedy tak się ubiera od początku tej pracy czy kierownik to kobieta czy facet jaki wiek i stan cywilny.
    W jakich godzinach twoja żona pracuje.
    Czy te wyjazdy to samotne czy z kierownikiem, bo asystentka to nie meneger to tak jakby sekretarka dziwne asystent i szkolenia.
    Jak daleko są te szkolenia gdzie wyjazdy.
    Sprawdź czy Twoja żona bierze antykoncepcję, czy coś doszło na wyposażeniu jej torebki.
    Od kiedy miesiąc zaczęła chodzić na zumbę może szuka komplementu co do figury.
    Tutaj się zbytnio nic kupy nie trzyma, jej te wyjazdy są cykliczne powtarzają się np co 3 tygodnie czy wyrywkowo.
    Co do tej pory wywnioskowałeś, mówi coś o swoim kierowniku.
    Siedząc na tyłku nic nie zdziałasz, sprawdź kompa np historię.
    Piszesz rano pracujesz w systemie zmianowym.
    Jak układa się między wami są kłutnie, zdystansowała się trochę od Ciebie od kiedy , Ty mieszkasz u niej czy odwrotnie czy wpółość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 20:10
    Na razie sprawdziłem jej laptopa Facebook i Messenger nic nie znalazłem chyba że usuwa
    A na Zumbę zaczęła chodzić 5/6 miesięcy temu, kierownikiem jest mężczyzna pracował w tej firmie ale w Niemczech a teraz został w Polsce kierownikiem
    A jeśli chodzi o moją pracę to pracuję na zmiany pierwsze druga i nocki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 20:45
    Kierownik jaki stan cywilny. Pytałem się czy Twoja żona ma wychodne prócz zumby i czy faktycznie jest na zumbie masz możliwość weryfikacji.
    Ty u niej czy ona u ciebie czy wspólnota mieszkaniowa.
    Jak możesz to zainstaluj na laptopie koleegeera może mieć komunikator z którego komunikuje nawet przez telefon się z tym kimś jak jest ktoś. Zobacz na messgerze czy było coś usuwane jest program do przywraca usuniętych wiadomości masz czas jak jest w pracy. Tylko usuwaj przeglądane strony z tymi programami, i itp.
    Musisz po kolei kolejne punkty eliminować.
    Od kiedy ten kierownik pracuje w Polsce, wzniecić mały temat co tam w pracy i pomaleńku zejć na temat kierownika tylko dokładnie się jej przyglądaj wyłapując każdy gest żony mimiki, zamyślenie, oczy coś może zdradzi.
    W jakich godzinach ona pracuje, czy ma nadgodziny czy po pracy wraca od razu do domu czy jak.
    Jak masz możliwość to zakup mini dyktafon on nagrywa do 20 godzin pracy i uruchamia się nagrywanie na dźwięk, głos. Może jakieś tematy w pracy jak jest asystętką to ma bezpośredni kontakt z kierownikiem i innymi współpracownikami.
    Tak samo w domu dyktafon jak Ciebie nie ma w domu ona może rozmowy prowadzić, jak w pracy jesteś ona wychodzi.
    Nie wiele piszesz??????
    Żona na te delegacje jeździ sama czy z kimś z pracy, i czy daleko te delegacje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 22:05
    Sprawdzałem jej laptop i telefon nic nie znalazłem poza tym że oglądała bieliznę to nic nie ma.
    A facet jest kierownikiem dopiero jakiś rok przed tym pracował w tej samej firmie tylko w Niemczech.
    Kiedyś jak miałem nocną zmianę postanowiłem do żony zadzwonić to było około 23 sprawdzić ale z kimś rozmawiała dobrą godzinę stwierdziła że rozmawiała z koleżanką z pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 kwietnia 2023 - 22:08
    Kiedyś sam ją nawet podwoziłem pod pracę bo miała auto w serwisie to wiem że jechała z kierownikiem i jeszcze jedna kobieta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 20 kwietnia 2023 - 07:52
    To w kąńcu wiesz jaki stan cywilny tego kierownika,ile lat ma, Twoja żona ile lat pracuje w tej firmie kiedy została asystętką on ją promował.
    Sprawdź ten numer na jaki dzwoniła w bilingach i dowiedz się faktycznie czy to koleżanka. Może być podpisany jako koleżanka a w realu facet.
    No to sam widzisz tylko dyktafon pomoże rozwikłać Ci sytuację w domu tak aby dobrze ściągał dźwięk i do pracy (schować w podszewkę torebki) nawet jak rozmawiała z koleżanką to mogła czymś się pochwalić.
    Opisz te pytania które Ci zadałem bo tak to nic nie wnoszą wiedzy, najważniejsza oś czasu jak kończy pracę, jaka trajektotia trasy do domu. Nic nie piszesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy